Článek

Camilla si lokla vína a vytáhla na prince Charlese nůž: Ten strachem zrudl!

 
Šestidenní cesta po Austrálii, na kterou se princ Charles (66) s vévodkyní Camillou (68) vydali, začala pěkně zostra. Jen co si Camilla lokla trochu vína z místního vinařství, probudily se v ní nebezpečné choutky.
11.11.2015 13:55 |

podobné články

Podobné články

Charles: Camilla by mohla být královnou!

 
Camilla, neoblíbená manželka prince Charlese, se přeci jen možná bude honosit titulem britské královny. Vůbec poprvé to v rozhovoru pro americkou televizi NBC připustil princ Charles. Pro Brity je to překvapení. Dosud se totiž předpokládalo, že v případě Charlesovy korunovace získá Camilla pouze titul "princezna manželka."
20.11.2010 16:15 |

podobné články

Velké smíření: Alžběta II. a Camilla se objaly

 
Nepřátelské vztahy mezi královnou a Charlesovou Camillou se táhnou hluboko do historie. Mladá Camilla byla přítelkyní prince Charlese. Zamilovali se do sebe na koňském polu v roce 1970, ale královna vztahu učinila rázný konec. „Camilla není vhodná matka tvých dětí,“ sdělila Charlesovi a osudový vztah tak měl skončit. Ale neskončil.
30.04.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Žena, která ví, co chce. Vévodkyně Camilla slaví 70. narozeniny

 
Camilla Parkerová Bowlesová působí jako žena, kterou hned tak něco nerozhází. Dlouhá léta byla milenkou britského prince Charlese (68), až se nakonec vzali. Brity si Camilla za 12 let nakonec získala svou bezprostředností a smyslem pro humor. Vévodkyně z Cornwallu 17. července slaví 70. narozeniny.
17.07.2017 10:20 |

podobné články

Druhá manželka prince Charlese nosí Dianinu brož

 
Druhá manželka korunního prince Charlese (63), vévodkyně z Cornwallu Camilla (54), se ukázala na dámském festivalu ve stylových šatech. Rozruch ale vytvořila její brož, ta totiž dřív patřila princezně Dianě (†36), první manželce Charlese.
15.03.2012 08:30 |

podobné články

Manželka Charlese Camilla otevřeně: O nenávisti a nejhorších chvílích života

 
Dnes se manželka prince Charlese (68) Camilla (69)může pyšnit titulem vévodkyně z Cornwallu a valná většina veřejnosti ji přijala jako člena britské královské rodiny. Jenže byly doby, kdy ji celá Anglie nenáviděla a brala ji jen jako ženu, která chce nahradit Dianu (†36), princeznu lidských srdcí.
28.05.2017 16:40 |

podobné články

Chudák Kate, jde po ní Camilla! Kvůli dětem

 
Manželka prince Charlese se jen těžko vyrovnává s tím, že na trůn pravděpodobně neusedne její manžel, ale princ William. Špínu na Kate Middleton vytahuje Camilla při každé příležitosti, která se naskytne. Tentokrát už ale vytáhla opravdu silný kalibr. Do vévodkyně se pustila kvůli dětem!
20.01.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (902 článků)

Kate porodí do konce týdne, doufá manželka prince Charlese Camilla

 
Nejen celá Británie čeká na narození následníka trůnu. Jednatřicetiletá manželka prince Williama Catherine má termín porodu někdy v polovině července. Podle vévodkyně z Cornwallu Camilly se první vnouče jejího manžela prince Charlese narodí do konce týdne. Další články k tématu: Královský potomek Williama a Kate dostane úplně nový titul Těhotná Kate dostala od Finska dárek: pleny, dupačky i kondomy Vévodkyně Kate bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana OBRAZEM: Těhotná Kate končí s oficialitami. Křtila, kempovala, pomáhala Kate po porodu odjede k rodičům, potvrdil strýc vévodkyně z Cambridge Britská ministryně vnitra poruší tradici a k porodu Kate nepůjde
16.07.2013 10:30 |

podobné články

Kate porodí do konce týdne, doufá Camilla

 
Manželka britského prince Charlese Camilla Parkerová-Bowlesová v pondělí vyslovila naději, že potomek prince Williama a vévodkyně z Cambridge Kate bude na světě do konce týdne. 
16.07.2013 12:00 |

podobné články

Anglie mluví o rozvodu desetiletí: Charles už prý nechce být Camille vložkou! Došlo mu, že si vzal babu Jagu?

 
Celá Velká Británie včetně zotročených kolonií nemluví o ničem jiném než o "posledním čísle amerického bulvárního magazínu Globe":http://www.celebdirtylaundry.com/2014/camilla-parker-bowles-prince-charles-divorce-queen-elizabeth-disgrace-photo/, který fakt nespekuloval: Na obálce oznámil konec bezmála "desetiletého manželství":http://www.extra.cz/myslel-to-vazne-princ-charles-rekl-ze-prestal-kourit-v-11-letech "prince Charlese":http://www.extra.cz/tema/princ-charles (65) a vévodkyně "Camilly":http://www.extra.cz/tema/camilla-parker-bowles (66), kterou už prý krom celého ostrovního společenství nemůže jako poslední z posledních vystát ani Charles.
10.07.2014 10:15 |

podobné články

Britská ministryně vnitra poruší tradici a k porodu Kate nepůjde

 
Britská ministryně vnitra Theresa Mayová nenaváže na letitou tradici a nezúčastní se porodu potomka britského prince Williama a vévodkyně z Cambridge Kate. Podle ministryně je už v současnosti takový zvyk zbytečné dodržovat, naposledy se praktikoval při narození současné královny Alžběty II. Další články k tématu: Kate porodí do konce týdne, doufá manželka prince Charlese Camilla Královský potomek Williama a Kate dostane úplně nový titul Dupačky i tajemné koblihy. Obchodníci vydělávají na dítěti prince Williama OBRAZEM: Porodní šílenství vrcholí. Bude to už dnes, věří Britové Porod prince Williama vyvolali kvůli novinářům, přiznala Diana před lety
17.07.2013 07:45 |

podobné články

Manželka prince Charlese slaví výročí svatby se zlomenou nohou

 
Vévodkyně z Cornwallu Camilla, manželka britského korunního prince Charlese, si na turistické túře ve Skotsku zlomila nohu. Nehoda se stala ve středu, tedy pouhé dva dny předtím, než pár oslavil páté výročí svatby.
09.04.2010 00:05 |

podobné články

Manželka prince Charlese bude hrát v rozhlasovém seriálu

 
Vévodkyně z Cornwallu a manželka britského korunního prince Charlese Camilla propůjčí svůj hlas rozhlasovému seriálu The Archers. Bude v něm hrát prezidentku Národní společnosti pro osteoporózu, kterou ve skutečnosti také je.
04.02.2011 13:10 |

podobné články

FOTO Diana, Camilla i Alžběta. Osudové ženy prince Charlese

 
Které ženy významně zasáhly do života následníka britského trůnu, prince Charlese?
09.04.2015 11:41 |

podobné články

Williamova pomsta za příkoří v rodině pokračuje: Camilla dostala strašný zákaz!?

 
Co se opravdu děje v britské královské rodině, o tom urputně přemýšlí redakce společenských časopisů a rubrik nejen v Anglii. Už dlouho se mluví o tom, že Kate Middleton (33) a věčně opilá Camilla Parker-Bowles (67) spolu nevycházejí zrovna nejlépe. V poslední době ale přichází na přetřes vztah manželky prince Charlese a jeho syna Williama (32). Ten má své důvody, proč nemít macechu rád.
07.06.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (902 článků)

Camilla zadkem srazila chlapečka (3)

 
Camilla (62), vévodkyně z Cornwallu a druhá manželka prince Charlese, se snaží vyvolat dojem, že je milující babičkou. Ne vždycky se jí to ale daří...
20.11.2009 13:55 |

podobné články

Britská vévodkyně Camilla si zlomila nohu

 
Vévodkyně z Cornwallu Camilla (63) , manželka britského korunního prince Charlese, si na turistické túře ve Skotsku zlomila nohu!
08.04.2010 19:55 |

podobné články

Camilla Parker Bowles: Královnou nebudu, tou měla být Diana

 
Manželka prince Charlese a v budoucnu tedy manželka britského panovníka nechce užívat titul královna. Titul královny choti odmítá kvůli památce své předchůdkyně princezny Diany. Camilla vévodkyně z Cornwallu (64) teď přiznala, že hodlá zůstat princeznou chotí poté, co se princ Charles stane britským králem. Titul princ choť má i muž současné panovnice královny Alžběty II. princ Philip.
13.11.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Camilla Parker-Bowles (9 článků)

Camilla se zbraní přiznává: Udělala jsem to já!

 
Manželka britského prince Charlese (64), Camilla (65) prohlásila, když držela v ruce filmovou rekvizitu pistole: "Udělala jsem to já!" Hláška pochází ze seriálu The Killing, jehož natáčení navštívila. Jako dárek od dánského souboru si odnesla právě zmíněnou maketu.
28.03.2012 22:05 |

podobné články

Camilla, vévodkyně z Cornwallu, oslavila 65. narozeniny: Ona snad mládne!

 
 Když ježibaba jménem Camilla Parker Bowles koncem 90. let zničila manželství britského prince Charlese (63) a krásné princezny Diany (†36), nikdo to nechápal. Jak může opustit oblíbenou Dianu pro takovou ošklivku?
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Camilla Parker-Bowles (9 článků)