Článek

Byznys za miliony: V Číně prodávají horský vzduch v konzervě

 
Kdo chce zbohatnout a přemýšlí nad výnosným byznysem, měl by svou pozornost zaměřit na nejlidnatější zemi světa a její nejbolavější místa. Jedním z nich je katastrofální stav atmosféry. Ten trýzní stovky milionů Číňanů, kteří touží po doušku čerstvého horského či přímořského vánku. A to se jim snaží splnit „vzdušní“ farmáři z Austrálie, kteří jim atmosféru čistých hor a pobřeží jímají do konzerv a prodávají i za čtyři sta korun.
09.05.2016 16:05 |

podobné články

Podobné články

V oblíbené konzervě raviol čekalo na Američanku nechutné překvapení

 
Victoria Harrahová z amerického Brevard County v Orlandu si už třicet let kupuje stále ty samé ravioly v konzervě. Minulý týden ji ale při jejich konzumaci čekalo nemilé překvapení. Žena totiž podle serveru WFTV v konzervě narazila na pavouka, kterého málem snědla.
18.06.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků)

VELKÝ TEST TUŇÁKŮ: V které konzervě je pořádná ryba a kde jen odpadní drť?

 
Tuňáků v konzervě na trhu seženete nespočet druhů a značek. Doma vás ale obsah konzervy může nemile překvapit. Otestovali jsme proto pro vás jedenáct konzerv tuňáka ve vlastní šťávě...
18.06.2013 06:10 |

podobné články

Americký rybář ulovil funkční cvičnou raketu vzduch-vzduch

 
Floridský rybář Rodney Solomon během svého skoro dvoutýdenního výletu na moře chytil na svůj prut funkční raketu typu vzduch-vzduch. Rybář neváhal, vylovil ji a připevnil ke střeše své lodi. Rybařil ještě dalších deset dní a teprve pak se vrátil do přístavu, kde ji pyrotechnici z blízké vojenské základny urychleně odmontovali a zneškodnili.
10.06.2009 11:00 |

podobné články

Míša a Žaneta z Prostřena mají nový byznys! Neuvěříte, za kolik prodávají tohle obnošené spodní prádlo!

 
Obě dvě děvčata se od začátku soutěže netajila tím, že nestojí ani tak o výhru, jako o zviditelnění se. A dá se říct, že se jim to velmi daří. Nutno podotknout, že na sebe strhávají pozornost velmi zvláštními způsoby, ale prosti gustu... Nyní Žaneta a Míša přišly s novým nápadem. Rozjíždí společný byznys a prodávají své exkluzivní obnošené spodní prádlo. Ovšem neuvěříte, za jakou částku.
04.10.2016 19:40 |

podobné články

Na horský hotel s vysílačem Liberecký kraj nemá

 
Libereckou dominantu – horský hotel s vysílačem Ještěd Liberecký kraj zatím nekoupí. Podle libereckého hejtmana Stanislava Eichlera (ČSSD) si kraj takovou investici nemůže dovolit. Kraj by na nákup potřeboval zhruba 80 miliónů korun, dalších asi 200 miliónů korun by pak bylo potřeba na jeho opravu.
15.02.2011 13:55 |

podobné články

Deblkajak Horský, Štěrba je ve finále MS a má šanci na OH

 
Deblkajak Ondřej Horský a Jan Štěrba postoupil na mistrovství světa v maďarském Szegedu do finále závodu na olympijské trati 1000 metrů. Pokud se v pátek vejde do šestého místa, zajistí českým rychlostním kanoistům první účastnické místo na hrách v Londýně.
18.08.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků)

Český turista a horský vůdce zemřeli v lavině ve Vysokých Tatrách

 
Český turista a slovenský horský vůdce zemřeli o víkendu v lavině ve Vysokých Tatrách. Těla obou mužů našli horští záchranáři v noci na dnešek pod horou Satan, informovala horská záchranná služba. V krátké době je o druhé lavinové neštěstí v Tatrách - v pátek zemřel v nejvyšším pohoří na Slovensku jeden ze dvou horolezců, jež také zasypala masa sněhu.
24.03.2013 13:55 |

podobné články

Velká psí tragédie: Bouračku tří aut nepřežil pyrenejský horský pes, který jel na výstavu

 
Tři osobní auta se srazila cestou na krajskou psí výstavu u Ohučova na Domažlicku. Ženy, které seděly za volanty, se lehce zranily. Životem bouračku zaplatil pyrenejský horský pes, kterého majitelka převážela spolu s dalšími dvěma v jednom z havarovaných aut.
09.05.2017 12:25 |

podobné články

Na Ještěd se vydrápalo 130 aut: Ručně dělané stroje za dva miliony!

 
Parta nadšenců, slunečné odpoledne, zdravý horský vzduch, desítky vysílaček a lesem se rozléhající bzučivý zvuk. Takhle vypadal výstup nadšenců s modely aut na Ještěd.
01.06.2014 17:20 |

podobné články

Paroubkovi prodávají smíchovský byt za 5,5 milionu

 
Manželé Paroubkovi prodávají třípokojový byt na Smíchově za 5,5 milionů korun. Byt, který prodávají, není jediný.
26.05.2011 12:30 |

podobné články

TEST: Lidé nevědomky kupují vzduch místo zboží, budeme proti tomu bojovat

 
Kamióny po našich ulicích vozí vzduch a zákazníci si tento vzduch spolu s výrobky nedobrovolně kupují. Sáčky, dózy i krabice, do kterých by se vešlo někdy o polovinu, někdy i několikanásobně více prodávaného obsahu.
18.08.2010 17:15 |

podobné články

Zelení: Český vzduch zabíjí, zvolení politici mlčí

 
„Pražský vzduch zabíjí, vzduch na Ostravsku škodí vám i lidem ve vašem okolí..." a podobné nápisy známé z krabiček cigaret by měly být umístěny na příjezdové silnice do Prahy, na Ústecku, Ostravsku i v Jihomoravském kraji stejně jako na dopravně nejzatíženějších městských ulicích.
13.11.2011 17:35 |

podobné články

DOKONALÝ BYZNYS: Dívky si vydělávají prodejem použitých kalhotek. Neuvěříte, o co je OBROVSKÝ ZÁJEM!

 
Kamarádky Dani a Debbie si založily dokonalý byznys, do kterého by nikdo ani neřekl, že by mohl fungovat. Prodávají totiž použité špinavé kalhotky! A překvapivě jdou na dračku! Je to nechutné, nebo sexy?
18.03.2017 20:30 |

podobné články

Rozvádějí se, ale kšeft se neptá: Dáda Patrasová musela dýchat stejný vzduch jako nevěrník Slováček

 
Už by asi byla nejradši, aby bylo její dlouholeté manželství s Felixem Slováčkem pasé, jenže to ještě bude nějaký ten pátek (ne-li kvůli dělení majetku rok) trvat. Dagmar Patrasová  (59) nedávno požádala o rozvod , ve středu ale musela po delší době svého stále ještě manžela potkat. Byznys je holt byznys.
12.11.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (967 článků) , Felix Slováček (941 článků)

Šílené! Takhle vypadají bazény v létě v Číně. Tisíce lidí namačkaných na malém prostoru

 
V Číně mívají také vedra. Ale nemají tam tolik přírodních jezer, a tak musejí utíkat do bazénů. Jak ale určitě víte, v Číně žije extrémně velké množství lidí. Dokonce jich je tam tolik, že jim vláda zakazuje rodit. Logicky to tedy znamená, že když je vlna veder, jaká panuje v Číně v poslední době, bazény budou maličko přeplněné.
04.08.2013 20:05 |

podobné články

Mladá Boleslav ukázala nové dresy: Fešák »Kulda«

 
Blankytné nebe, horský vzduch se dere do plic a nad vámi se vypíná majestátný ledovec.
13.07.2011 12:20 |

podobné články

Zlatá skokanka o tyči Ptáčníková: Svatba u Neumannové!

 
Horský vzduch budou dýchat svatební hosté, které na Šumavu pozvou atleti Jiřina Ptáčníková (26) a Petr Svoboda (28). Skokanka o tyči si jako svatební dar věnovala zlato z evropského šampionátu.
03.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (510 článků) , Petr Svoboda (501 článků) , Petr Svoboda (510 článků)

Splňte si sen o dovolené i před výplatou – žhavý výběr letních destinací

 
Utíkají vám myšlenky na dovolenou? Tak běžte za nimi! Osvěžující horský vzduch, šplouchání vln a magické večery v nových krajinách, to jsou přání, o kterých nemusíte jenom snít. Největší vyhledávač slev Skrz.cz vám dokáže, že letos si dovolenou opravdu budete moci dovolit. Ať už vás láká moře, hory nebo krásy Čech, máme pro vás pobyty, které nezruinují váš rozpočet.
14.07.2012 09:05 |

podobné články

Celebrity zvedly kotvy: Morávková se zamilovala, Kristelová vydýchává rozvod!

 
Léto je v plném proudu, nastala doba vytoužených a dlouho očekávaných dovolených. I české celebrity se nemohly dočkat, až vytáhnou paty z domova a nasají čerstvý mořský a horský vzduch. Aha! vypátralo, kde a s kým si letos užívaly.
24.07.2012 13:50 |

podobné články