Článek

Bývalý hollywoodský frajer šokoval obličejem znetvořeným plastikami

 
Jeho mužná tvář a charakteristické rysy jej předurčovaly ke ztvárňování filmových darebáků. Nezapomenutelná je především jeho role Henryho Hilla v gangsterce Mafiáni vedle Roberta De Nira. Dnes jednašedesátiletý Ray Liotta se objevil i na sobotním udílení SAG Awards v Los Angeles, ale mnozí měli potíž herce vůbec poznat.
01.02.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ray Liotta (2 články)
Podobné články

Účastnice reality show (✝55) s obřími ňadry a plastikami znetvořeným obličejem podlehla rakovině

 
Majitelka gigantických silikonových prsou se úspěšně procpala na televizní obrazovky, ale na boj s rakovinou bohužel její síly nestačily. Nemoc zasáhla její plíce i mozek a Angela Raiola ve čtvrtek zemřela v obklopení své rodiny a přátel.
19.02.2016 10:05 |

podobné články

Kráska a zvíře: Tento muž s naprosto znetvořeným obličejem si zahrál s půvabnou Scarlett Johansson

 
Osmadvacetiletý Adam Pearson od mládí trpí těžkou neurofibromatózou, což je nadměrný růst tělesné tkáně. Kdysi se uhodil obličejem o parapet a utvořil se mu výrůstek, který se neustále zvětšoval. "Mám za sebou už třicet operací, ale stále to nevzdávám," říká muž, kterému se podařilo nastoupit jako stážista do televizní společnosti. Jeho snem bylo zahrát si ve filmu a toto přání se mu splnilo zanedlouho.
18.09.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (294 článků)

Herečka Sandra Nováková: Feťák jí znetvoří obličej!

 
Herečka Sandra Nováková (28) už z vlastní zkušenosti ví, jaké to je žít se znetvořeným obličejem. Byla totiž brutálně napadena feťákem, který jí zohavil tvář! Naštěstí ale jen v rámci její role zdravotní sestřičky Gábiny Šmídové v »novácké« Ordinaci v růžové zahradě 2...
09.11.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (222 článků)

Herečka Sandra Nováková: Feťák jí znetvoří obličej! Podívejte, jak bude vypadat!

 
Herečka Sandra Nováková (28) už z vlastní zkušenosti ví, jaké to je žít se znetvořeným obličejem. Byla totiž brutálně napadena feťákem, který jí zohavil tvář! Naštěstí ale jen v rámci její role zdravotní sestřičky Gábiny Šmídové v »novácké« Ordinaci v růžové zahradě 2...
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (222 článků)

Podívejte se, jak se se svým osudem poprala Britka, které polili obličej kyselinou. Vypadá skvěle

 
V roce 2008 se Katie Piper (27) změnil život. Po tom, co jí komplic jejího přítele polil tvář kyselinou, zůstala se znetvořeným obličejem. Rozhodla se ale bojovat a na TV Awards v Londýně demonstrovala, jak silnou ženou je. Po mnoha složitých operacích, které absolvovala, předvedla, jak moc jí to sluší, a hlavně všechny okouzlila svou pozitivní náladou a otevřeným srdcem. Upozorňujeme, že snímky ve fotogalerii jsou drastické.
14.09.2011 16:00 |

podobné články

Nechtěl děsit syna znetvořeným obličejem, dostal nový. Od českého chirurga

 
Když se Mitch Hunter procházel po ulici, děti se schovávaly za svoje rodiče, vystrašilo je, co vidí. Od vážné nehody před 10 lety měl totiž znetvořený téměř celý obličej. V momentě, kdy se sám stal otcem, rozhodl se pro transplantaci obličeje, nechtěl, aby se jeho syn bál také. Takový je příběh muže, jehož do života vrátil český chirurg Bohdan Pomahač.
27.11.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Mitch Hunter (4 články)

Oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem

 
Američanka Rajee Narinesinghová je další obětí falešné lékařky Oneal Morrisové, která se narodila jako muž a za své praktiky skončila v rukou miamské policie. Jedné klientce vpíchla do zadku směs tmelu, lepidla, cementu a oleje. Také Narinesinghové do obličeje implantovala podobnou směs. Další články k tématu: Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement, zkoušela to i na sobě Sedmnáctiletá Američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá VIDEO: Američanka s nejdelšími nehty na světě si je pěstuje osmnáct let Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka Američanka si nechala udělat umělá prsa, přestože má už po osmdesátce
04.12.2011 10:15 |

podobné články

Kuriozity roku 2011: bizarní plastiky a váhové extrémy

 
Plastické operace jsou stále běžnější a touha po vysněném vzhledu někdy vítězí nad zdravým úsudkem. V roce 2011 jsme tak mohli vidět muže změněného v panenku Barbie, ženy s cementem v těle nebo živého Supermana. Další články k tématu: Nový ideál krásy: patnáctiletá hubená Švédka, Češka skončila druhá Američanka si nechala udělat umělá prsa, přestože má už po osmdesátce Transsexuál chce být jako Barbie, operace mu zaplatili bohatí milenci Živá Barbie dala dceři k sedmým narozeninám poukaz na zvětšení prsou Barbie by ve skutečnosti byla monstrum, dokázala mladá studentka Exmanžel nejtlustší ženy světa se vrátil, protože mu chyběl sex Oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem Anorektická matka váží méně než její sedmiletá dcera Filipínec si nechal udělat plastiku, aby vypadal jako jeho idol Superman Nepovedená plastika: chirurg udělal ze dvou prsou jedno Prababička si po smrti manžela dala zvětšit prsa a randí s mladíky Striptérka Chelsea Charmsová má obrovská prsa a pořád rostou Nezaměstnaná Američanka se chce stát nejtlustší ženou na světě
26.12.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Chelsea Charms (9 článků)

Američanka varuje před zvětšením zadku, na černém trhu zaplatila tisíce

 
Třicetiletá Vanity Wonderová toužila po větším zadku a bocích. Nechala si proto vpíchnout do hýždí olej a silikon. Tyto zákroky jsou však ilegální. Američanka injekce koupila na černém trhu a zaplatila za ně 15 tisíc dolarů. Ostatní ženy teď před podobným zákrokem varuje, protože je to může stát život. Další články k tématu: Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement, zkoušela to i na sobě Oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem Novozélanďanka draží svůj zadek, vítěz na něj může cokoli vytetovat Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka
14.06.2012 11:25 |

podobné články

Jiřina (†60) měla sedm bodných ran v obličeji!

 
U lesní cesty nedaleko Vejprnic u Plzně bylo v srpnu 1961 nalezeno tělo Jiřiny D. (†60) se znetvořeným obličejem. Podle předběžného lékařského posudku tam ležela tři až pět dní. Kolem byly kaluže zaschlé krve, byla i na větvích v blízkém okolí. Policisté opodál nalezli zvratky, dva úlomky její lebeční kosti a kytici mečíků.
10.02.2013 05:20 |

podobné články

Narodil se se znetvořeným obličejem. Přesto se stal manželem i otcem

 
Kim Nilsson (36) to nemá v životě jednoduché. Narodil se s vzácnou poruchou, kvůli které jeho obličej hyzdí mnoho nádorů. Příběh má ale šťastný konec. Našel svou lásku a má dva zdravé syny.
24.02.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1403 článků)

Uhodnete, která slavná hvězda se stala nejpřitažlivější ženou planety?

 
Tahle holka prostě hýbe světem! Slavná americká herečka byla před sedmi lety zvolena časopisem Esquire za Nejpřitažlivější ženu světa a teď, v roce 2013, je hvězdou, která si pomyslnou korunu krásy může nasadit i podruhé. A o kom je řeč? No přeci o sexy "Scarlett Johansson":http://www.extra.cz/kraska-a-zvire-tento-muz-s-naprosto-znetvorenym-oblicejem-si-zahral-s-puvabnou-scarlett-johansson.
08.10.2013 12:15 |

podobné články

Má tvář jako ďábel: Muže z Thajska trápí obrovský nádor. Nemá peníze na operaci a čeká na zázrak

 
Tak tenhle muž to rozhodně nemá v životě lehké. Vo Van Khuovi (52) z provincie Binh Dinh v Thajsku je přezdíváno "muž s ďábelskou tváří" - kvůli jeho velkému "nádoru":http://www.extra.cz/kraska-a-zvire-tento-muz-s-naprosto-znetvorenym-oblicejem-si-zahral-s-puvabnou-scarlett-johansson, který mu zmrzačil polovinu obličeje. Podle lékařů mohl být nádor už dávno odstraněn, ale pan Khu neměl dostatek financí.
17.10.2013 13:55 |

podobné články

Otřesná plastika: Madonna (55) s tvářemi plnými silikonu vypadá jako sysel

 
Tohle už přehnala! Stárnoucí zpěvačka se s přibývajícími roky neumí vyrovnat. Obličejem znetvořeným plastickými zákroky teď Madonna v Berlíně šokovala své fanoušky.
21.10.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Falešná lékařka, která „vylepšovala“ ženy cementem, jde do vězení

 
Oneal Morrisová znetvořila několik žen, které k ní přišly na lacinou plastickou operaci. Pozadí zvětšovala ženám směsí tmelu, lepidla, cementu a oleje. Soud jí nyní vyměřil trest jeden rok. Další články k tématu: Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement, zkoušela to i na sobě Oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem
26.10.2013 16:45 |

podobné články

Žena, které obří nádor děsivě znetvořil obličej, dostala druhou tvář. Varování! Foto v galerii jen pro otrlé!

 
Šestadvacetiletá žena z Polska prodělala náročnou operaci, při které jí lékaři nahradili 80 % kůže na obličeji. Ten totiž "zdeformovalo":http://www.extra.cz/desive-znetvoreni-muz-s-dirou-v-obliceji-vola-o-pomoc-o-krasu-ho-pripravila-zakerna-nemoc-jen-pro-otrle onemocnění zvané "neurofibromatóza":http://www.extra.cz/kraska-a-zvire-tento-muz-s-naprosto-znetvorenym-oblicejem-si-zahral-s-puvabnou-scarlett-johansson. Šlo o druhou operaci tohoto druhu v Polsku.
14.12.2013 09:10 |

podobné články

Násilnický přítel z ní udělal monstrum. Podívejte se, jak Sarah Burge vypadá dnes po více než 300 plastických operacích!

 
Sarah Burge žila několik let se znetvořeným obličejem. Zbavila se ho až díky plastickým operacím. Na těch je však nyní závislá a do chirurgických procedur láká i svou desetiletou dceru.
11.06.2015 13:01 |

podobné články

Švagr ji polil kyselinou: Ona se teď s doživotně znetvořeným obličejem stala modelkou!

 
"Vybrat správnou řasenku zabere víc času než najít v obchodě kyselinu." "Moje oční linky stojí víc než kyselina." Odvážná Reshma Qureshi se v pouhých čtrnácti letech stala obětí nechutného útoku. Nyní je tváří kampaně Make Love Not Scars (Lásku, ne jizvy) a její billboardy s takovými hesly jsou po celé Indii.
14.08.2016 10:35 |

podobné články

Pacient s dokonale transplantovanou tváří: Můj nový obličej? Učiněný zázrak!

 
Téměř 10 let žil se znetvořeným obličejem, který si ustřelil při pokusu o sebevraždu. Američan Andy Sandness (31) se ránou z brokovnice připravil o spodní čelist, nos i větší část úst.
20.02.2017 22:25 |

podobné články