Článek

Bývalá hvězda primáckých VIP zpráv Tereza Jemelíková porodila. Rodiče už dcerce dokonce naplánovali budoucnost

 
Bývalá reportérka VIP zpráv (dnes Top Staru) Tereza Jemelíková, která se teda dnes už jmenuje Janatová, ale nikdo jí neřekne jinak než Jemelice, porodila vytouženou holčičku. Sice je malá Emilka na světě jen den, ale její pyšní rodiče už vědí, co bude v budoucnu dělat.
01.06.2016 12:25 |

podobné články

Podobné články

Půvabná reportérka je v pátém měsíci: Budoucí maminka nám prozradila pohlaví miminka

 
Tereza Janatová, kterou si pamatujete nejspíš pod jejím dívčím příjmením Jemelíková, prožívá nejšťastnější období v životě. Jedna z prvních reportérek VIP zpráv, která následně v jedné komerční televizi moderovala hlavní zpravodajský blok, je totiž těhotná. Otcem miminka je její manžel, reportér primáckých Krimi zpráv Václav Janata.
30.01.2016 15:00 |

podobné články

Další změny na Primě: Jemelíková z VIPek končí a nesmí na obrazovku

 
Pořad VIP zprávy, který na Prima Family každý večer přináší drby ze života celebrit, v krátké době musí řešit další personální změnu. Po náhlém a nedávném vyhazovu Jiřího Pomeje z pozice moderátora odchází i reportérka Tereza Jemelíková. Neodchází se jí ale lehce...
04.04.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Reportérka z VIP zpráv: Nafotila sexy fotky!

 
Reportérka VIP zpráv Tereza Jemelíková (27) předvedla své sexy křivky pro známého fotografa Petra Moidla. Jako hodný a zlý anděl se nechala nafotit pro fotografovu výstavu a fotky nesou název Vykopnutí z ráje.
03.03.2012 05:05 |

podobné články

Bývalá reportérka VIP zpráv Tereza Janatová se rozhodla radit nastávajícím maminkám

 
Není to tak dávno, co zpovídala celebrity a nebála se žádných všetečných otázek. Ale teď má Tereza Janatová (rozená Jemelíková) daleko příjemnější starosti. V červnu totiž očekává své první miminko, ale nechce si své pocity nechávat pro sebe a teď se pro změnu ona nebojí žádných otázek na tělo. I když sama stále neví, do čeho jde, tak se bude snažit čtenářkám usnadnit tento "jiný stav".
01.03.2016 20:41 |

podobné články

Krásná česká moderátorka je pod čepcem: Takhle jí to slušelo ve svatebním

 
Moderátorka Tereza Jemelíková už je pod čepcem. Po čtyřletém vztahu řekla o víkendu na zámku Čechtice své "ano" reportérovi primáckých Krimi zpráv Václavu Janatovi. Super.cz přiznala, že ve svatební den měla pořádné nervy kvůli počasí.
16.06.2015 10:45 |

podobné články

Obzinová z Primy promluvila o nařčení, že nadává podřízeným a ti kvůli ní kolabují. Kdo tu lže?

 
Nečekaná výpověď reportérky bulvárního pořadu VIP zprávy Terezy Jemelíkové, která byla podle zpráv zevnitř televize za svůj troufalý čin okamžitě stažena z obrazovky a přeřazena na podřadnou práci, vyvolala mnoho emocí. Podle několika na sobě nezávislých zdrojů dokonce ve čtvrtek šéfka zpráv Jitka Obzinová měla novinářku hrubě urážet nadávkami do sviní . Super.cz se podařilo zkontaktovat samu ředitelku primáckého zpravodajství. Co na obvinění, podle kterého kvůli ní skončila Jemelíková po kolapsu v péči lékařů, říká?
06.04.2013 16:40 |

podobné články

VIP PROSTŘENO: Nešizená kachnička se dvěma druhy knedlíků Terezy Jemelíkové

 
Točí reportáže s celebritami a na VIP zprávách spolupracují každý den. Teď spolu také usednou u jednoho stolu a budou bodovat své kvality kulinářské a hostitelské. Dost možná, že spolu pojedou i na dovolenou, protože jedna z nich určitě vyhraje zájezd k moři. Která to bude? Možná že Tereza Jemelíková, která připravila „nešizenou“ večeři, kterou by jistě ocenil každý muž.
14.11.2012 10:40 |

podobné články

Martina Gavriely z VIP zpráv: Těžká nemoc syna

 
Moderátorka primáckých VIP zpráv Martina Gavriely (32) se musí potýkat s řadou osobních problémů. Jedním z nich je nemoc jejího syna Antonia (7), která teď Martině dost „zavařila". Přiznává se, že ji nečekaná situace zaskočila a zatím si s ní neví příliš rady.
05.01.2011 08:20 |

podobné články

Moderátorky VIP zpráv: Vyhodili jim šéfa!

 
V zákulisí »primáckých« VIP zpráv to pěkně vře!
15.07.2011 12:10 |

podobné články

Moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová: Teror v práci!

 
Není to herečka ani profesionální moderátorka. Hlavní tvář »primáckých« VIP zpráv Ivana Gottová (36) se ale snaží, aby dosáhla kvalit svých kolegů. Jenže často svou přepečlivostí spolupracovníky z televize zlobí!
29.04.2012 12:10 |

podobné články

A je to tu! Mahulena Bočanová o víkendu nastupuje do VIP zpráv

 
To, co se původně zdálo být jen nepodloženou spekulací, se ukazuje jako pravda! Po podivném vyhazovu Jiřího Pomeje  (48) z primáckých VIP zpráv se vyrojily zprávy, že právě loni z dalšího pořadu televize TopStaru vyobcovaná Mahulena Bočanová  (45) půjde coby velká kamarádka Ivany Gottové  (37) a Gabriely Partyšové  (34) na uvolněný post. A výsledek? Víkendové vysílání už bude v její režii!
14.03.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (740 článků) , Gabriela Partyšová (297 článků) , Jiří Pomeje (1421 článků)

Co se to dělo? Krásné reportérky VIP zpráv si nasadily růžky a zkoumaly svoji inteligenci

 
Reportérky z primáckých VIP zpráv Bára Hlaváčková, Andrea Košťálová, Lenka Špillarová a Markéta Křivánková navštívily neobvyklou posilovnu. Netýraly v ní těla, ale svůj mozek. "Chtěly jsme si dokázat, že nejsme jen hezké tvářičky, a také vědět, která z nás je nejchytřejší," prozradily Super.cz.
04.12.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Hlaváčková (133 článků)

Jako Venuše! Krásná moderátorka VIP zpráv takhle nastavila slunci svá hojností překypující ňadra

 
Ještě nedávno řádila s finalistkami České Miss na jejich soustředění, přitom by klidně mohla být jednou z nich. A v jistých partiích by je všechny hravě strčila do kapsy! Andrea Košťálová (24), půvabná moderátorka primáckých VIP zpráv, se při pracovní dovolené na Mauriciu nedržela jen mikrofonu, ale sama se též vystavovala slunci. A to na ni mělo moc pěkný výhled. Mrkněte do fotogalerie!
11.02.2014 06:00 |

podobné články

Mahu se loučí: Naposledy pozdravila diváky VIP zpráv!

 
Kariéra Mahuleny Bočanové (47) coby moderátorky primáckých VIP zpráv skončila. Osudným se jí stal příchod nových tváří, a tak dnes večer provedla diváky světem celebrit naposledy! Jak se s ní ostatní rozloučili?
24.04.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (740 článků)

To vás dostane: Šéfka VIP zpráv se rozpovídala o Mahuleně Bočanové. Kdo ji vecpal na obrazovku?

 
Vztahy v redakci zpravodajství televize Prima se po výpovědi reportérky bulvárních VIP zpráv Terezy Jemelíkové a jejím údajném urážení ze strany šéfky Jitky Obzinové čím dál víc vyostřují. Kvůli obhajobě svých kroků vedoucí zpravodajských pořadů stanice, která přes mnoho svědků události dál tvrdí, že nikoho neurážela , Super.cz prozradila svou verzi příběhu i o nedávném vyhazovu moderátora Jiřího Pomejeho  (48) z VIP zpráv a jeho nahrazení bývalou hvězdou TopStaru Mahulenou Bočanovou  (46) . I když už tehdy Pomeje tvrdil , že dostal padáka, aby jeho místo získala kamarádka dalších moderátorek, Obzinová nabízí úplně jinou, téměř neuvěřitelnou story, ve které figuruje i náš on-line server. Posuďte sami, čí tvrzení má větší váhu.
07.04.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (740 článků) , Jiří Pomeje (1421 článků)

Ondřej Sokol přiletěl do Varů s novou partičkou a je sexy!

 
Herec Ondřej Sokol (40) si vybral do Karlových Varů na festival pěknou partičku a to doslova! Garde mu při letu vrtulníkem a následně v limuzíně dělaly krásné reportérky VIP zpráv Tereza Jemelíková a Andrea Košťálová.
29.06.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (296 článků)

Proč Pastorčáková musela odejít z televize? Bylo to jinak!

 
Když odešla populární novinářka a moderátorka Nedělní partie Lenka Pastorčáková (30) z televize Prima, rozhořely se spekulace, co za jejím odchodem vězí. Okamžitě přišel na přetřes jiný případ, kdy kvůli šikaně odešla z VIP zpráv Tereza Jemelíková (30), která dnes působí V TV Barrandov. Pastorčáková dala výpověď v podstatě na hodinu, a to v době, kdy v televizi nebyla její nadřízená. Proč asi?
03.03.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Pastorčáková (20 článků)

Proč Pastorčáková musela odejít z televize? Bylo to jinak!

 
Když odešla populární novinářka a moderátorka Nedělní partie Lenka Pastorčáková (30) z televize Prima, rozhořely se spekulace, co za jejím odchodem vězí. Okamžitě přišel na přetřes jiný případ, kdy kvůli šikaně odešla z VIP zpráv Tereza Jemelíková (30), která dnes působí V TV Barrandov. Pastorčáková dala výpověď v podstatě na hodinu, a to v době, kdy v televizi nebyla její nadřízená. Proč asi?
03.03.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Pastorčáková (20 článků)

Podivný odchod zprávařky Jemelíkové z TV Barrandov: Její místo dostala kamarádka vrchnosti televize

 
Škatulata, která tedy dost podivně smrdí. To je nečekaný a náhlý odchod moderátorky hlavních zpráv na TV Barrandov "Terezy Jemelíkové (30)":http://www.extra.cz/tema/tereza-jemelikova. Blonďatá a oblíbená tvář českých televizí dostala letenku, ze které jsou v šoku její kolegové. Její partner ze zpráv Petr Převrátil je nyní na Slovensku a má vypnutý telefon, takže se nám k tomu nemohl vyjádřit.
14.08.2014 09:05 |

podobné články