Článek

Byla objemnější než krocan na pekáči, a tak nastolila drsný hubnoucí režim!

 
Jednatřicetiletá Hayley Blackler z města Devon ve Velké Británii už měla dost sama sebe. Vrcholem bylo, když spatřila svou vánoční fotku. Na ní byla ještě větší než krocan. V tu chvíli si řekla dost!
30.12.2015 09:16 |

podobné články

Podobné články

Krocan Alfie měl skončit na pekáči, jenže... Místo večeře se stal mazlíčkem!

 
Většina Britů si nedokáže představit Vánoce bez dozlatova upečeného krocana. Tradiční plán se ale v rodině Robertsových z Walesu trochu zvrhl... Krocan, který měl skončit v jejich troubě, nakonec usedl ke stolu jako nový domácí mazlíček!
27.12.2015 12:05 |

podobné články

Nejezte krocany, vyzývá Paul McCartney Američany před Dnem díkůvzdání

 
Bývalý člen Beatles Paul McCartney žádá před nadcházejícím Dnem díkůvzdání Američany, aby ušetřili krocany coby tradiční večeři o tomto svátku. Slavný muzikant je vegetarián a rozhodl se podpořit kampaň, kterou zahájila organizace Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA). Další články k tématu: OBRAZEM: Obama na Den díkůvzdání omilostnil dva krocany Štědrovečerní stůl v Evropě: Santův pečený sob, krocan, žáby i ústřice OBRAZEM: Američané snědli 46 milionů krocanů. Slavili Díkůvzdání Tradiční krocan nechyběl ani na palubě Atlantisu. Poletoval vzduchem
26.10.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (88 článků)

Kurýra naháněl kolem auta agresivní krocan

 
Komická scénka se odehrála na sklonku minulého roku v Minnesotě. Řidiče přepravní společnosti tam okolo vozu konkurenční firmy naháněl agresivní krocan. Kurýr se nakonec musel před zvířetem schovat do své dodávky.
03.01.2014 19:45 |

podobné články

Krocan přežil 17x Vánoce, ale teď...

 
Platil za možná nejšťastnějšího opeřence Británie. Vždyť krocan Stephena Geeho a Marie Rogers z Nottinghamu žije na jejich farmě nedaleko Nottinghamu už od roku 1999 a za tu dobu 17krát unikl tomu, aby se stal hlavním chodem štědrovečerní tabule. A to i přesto, že jej jeho majitelé pojmenovali »Dinner«, tedy »Večeře«.
22.12.2016 08:20 |

podobné články

Silvestrovský sjezd na pekáči: jezdci se ze svahu řítili na gauči

 
Desítky jezdců na originálních vozítkách závodily v pátek odpoledne na recesní akci Silvestrovský sjezd na pekáči ve Vrbně pod Pradědem. Na svah vyjely třeba hrnce, vana, gauč, štokrle, hasičské auto, nebo kolo.
01.01.2011 12:10 |

podobné články

Místo garáže vybudovala luxusní posilovnu: Tady Vendula Svobodová maká na svém břišním pekáči buchet!

 
Vendula Svobodová  (43) zrušila ve svém domě v Říčanech garáž a místo ní před rokem vybudovala parádní posilovnu. Od té doby výrazně hubne, a nyní navíc pracuje na břišním pekáči buchet.
12.06.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (806 článků)

Královna jojo efektu: Tahle slavná blondýna během diet zhubla už víc než metrák

 
Herečka Jitka Asterová  (54) o sobě dává čas od času vědět, když zkouší nové hubnoucí metody. Vždycky opravdu zhubne, pak ale zase něco přibere, a jde do toho znovu. "Přiznám se, že jsem za život zhubla minimálně metrák," smála se Jitka, která je momentálně opět v hubnoucí fázi.
29.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (286 článků)

Šenková dál hubne a trpí: Fotky hubnoucí kúry nejtlustší SuperStar!

 
Finalistka SuperStar a zpěvačka Leona Šenková (18) podlehla výzvě, kterou dostala od jistého deníku, a zapojila se do hubnoucí soutěže. Dole má už úctyhodných osm kilogramů a nutno uznat, že je to na ní vidět!
01.03.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (119 článků)

Chýlková musí držet dietu, nestíhá vařit

 
Ivana Chýlková (47) je hubená jako tyčka, ale překvapivě už několik týdnů drží krabičkovou dietu. "Nechci hubnout, ale mám konečně pravidelnou stravu, nehuntuji si organismus a navíc mi to hrozně chutná," tvrdí herečka, která dietní režim nastolila celé své rodině.
07.10.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (265 článků)

Partyšová nevěrnému Koktovi nic nedaruje: Doma musí spát sám na gauči

 
Moderátorka Gábina Partyšová  (34) se sice s nevěrným manželem Josefem Koktou rozvádět nehodlá a pomalu se s ním začíná usmiřovat, ale doma mu nastolila tvrdý režim.
10.09.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (891 článků)

Dřina se vyplatila: Katie Holmes má díky běhání postavičku jako víno

 
Katie Holmes  (35) před časem potvrdila, že na své postavě musí dřít jako mezek. A čemu dává herečka přednost? Nastolila prý tvrdý běžecký režim. Výsledky svého snažení koncem roku konečně dala na odiv během pobytu u hotelového bazénu v Miami, kde se rozhodla i s dcerou poklidně strávit silvestr.
02.01.2014 15:00 |

podobné články

Povedlo se! Bývalá modelka nakynula a vypadala jako reklama na cukrárnu, nyní se znovu pyšní výstavními mírami

 
V pouhých šestadvaceti letech zažilo tělo bývalé modelky a podnikatelky s cukrovinkami a dorty Chanelle Hayes pořádný váhový výkyv. Zatímco před čtyřmi lety se s radostí svlékala do bikin a nastavovala se objektivům, koncem loňského roku pro ni plavky představovaly strašáka. Z velikosti 36 se totiž Chanelle vyhoupla na 44. Jako novoroční předsevzetí se však bývalá hvězda reality show Big Brother odhodlala k radikální změně a nastolila tvrdý režim.
25.06.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Chanelle Hayes (5 článků)

Oplácaná sestra Kim Kardashian zamakala a už se jí rýsuje i pekáč buchet!

 
Z tria Kardashianek je sice tou nejmladší, ale zároveň nejvyšší a nejmacatější. Se svými 177 centimetry vždy působila vedle drobnějších sester Kim a Kourtney jako kus ženské. S tím se ale Khloé Kardashian  (30) před dvěma lety rozhodla skoncovat a kromě změny jídelníčku nastolila i pravidelný fitness režim.
02.03.2015 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1215 článků)

Máme se líp než za komunistů, tvrdí většina lidí

 
Více než polovina (53 procent) obyvatel považuje současný režim za lepší než režim před listopadem 1989 a stejný podíl (54 procent) lidí si zároveň myslí, že současný režim vytváří lepší podmínky pro budoucnost. Vyplývá to z průzkumu STEM, jehož výsledky byly zveřejněny v úterý.
24.01.2012 15:50 |

podobné články

Máme se pořád lépe než za komunistů, tvrdí většina lidí

 
Více než polovina (53 procent) obyvatel považuje současný režim za lepší než režim před listopadem 1989 a stejný podíl (54 procent) lidí si zároveň myslí, že současný režim vytváří lepší podmínky pro budoucnost. Vyplývá to z průzkumu STEM, jehož výsledky byly zveřejněny v úterý.
24.01.2012 15:55 |

podobné články

Komunistický režim byl lepší než ten nynější, tvrdí třetina Čechů

 
Současný režim považuje za lepší ve srovnání s režimem před listopadem 1989 nejméně lidí od roku 1992. O výhodách dnešního uspořádání společnosti je přesvědčeno 46 procent lidí, naopak 32 procent lidí vyzdvihuje komunistický režim. Vyplývá to z výzkumu společnosti STEM.
30.01.2013 15:12 |

podobné články

Hudebník a zkušený politik: Ti, kteří to kolem Babiše před volbami rozpoutali, mu nahráli ne na třicet pět, ale na 45 procent. Lidé v obcích říkají...

 
„Ve Sněmovně se každý předvádí jako nějaký krocan, což je k ničemu,“ říká hudebník, producent a předseda strany Rozumní Petr Hannig. Byl by rád, kdyby politici konečně začali tlačit na zvyšování mezd. „Filozofie mezd je u nás od prvopočátku 90. let zrůdná. Ale nastavilo se to takto proto, aby sem k nám přišli zahraniční investoři. Jenže když jsou nízké mzdy, tak jsou i nízké odvody. Z toho pak vyplývá, že z vyšších mezd by byly vyšší odvody a z vyšších odvodů se může daleko lépe financovat zdravotnictví, školství, složky policie, obrana a tak dále,“ tvrdí. A co se týče kampaně kolem vydávání Andreje Babiše policii? „Ti, co to před volbami rozpoutali, vůbec nerozumějí lidskému naturelu. Hnutí ANO jenom nahráli ne pětatřicet procent, ale pětačtyřicet!“
17.09.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13063 článků)

Divoký a agresivní krocan napadl reportérku televizních zpráv

 
Reportérka Duffy Kellyová z televizního kanálu News 10 v americkém státě Kalifornie, byla v sobotu 8. října napadena a pronásledována agresivním divokým krocanem. Holou kůži si reportérka a kameramanka zachránila až útěkem do nedaleko stojícího poštovního vozu.
09.10.2011 14:30 |

podobné články

Čínský Otesánek ve třech letech váží 60 kilo a pořád roste

 
Šedesátikilový „drobeček“ je ve svých třech letech už pětkrát objemnější než normální dítě v jeho věku.
25.03.2011 11:05 |

podobné články