Článek

Byl ještě dítě, ale oběť proti němu neměla šanci! Spartakiádní vrah útok předváděl i na vyšetřovateli

 
Na tváři mu teprve rašilo první chmýří, on už ale myslel na sex! Spartakiádního vraha Jiřího Straku (47) ani nenapadlo, že by mohl svého dosáhnout jinak než násilím. Během jediného měsíce v Praze zavraždil tři ženy, další pak přežila jen zázrakem. Dopaden byl před 31 lety.
21.05.2016 19:10 |

podobné články

Podobné články

Výměna manželek: Manžel Veroniky prý vypadá jako spartakiádní vrah, který zabil 3 ženy

 
Tohle si nikdo nezaslouží a je to nehezký útok na Vláďu i jeho manželku. Lidé na Facebooku tvrdí, že Vláďa vypadá jako spartakiádní vrah Jiří Straka. Rodina Vladimíra Nejedlého se ale bude proti pomluvám bránit.
30.01.2016 11:40 |

podobné články

Datum kastrace i smrti kamaráda: Spartakiádní vrah má kriminál vytetovaný na těle

 
Kriminál má vyrytý v duši i na těle. Spartakiádní vrah Jiří Straka, kterého dopadli před 31 lety, si z valdické věznice nese řadu vzpomínek. Ty nejbolestnější z nich si nechal vytetovat na tělo. A co znamenají iniciály J. P.?
24.05.2016 18:05 |

podobné články

Kalousek se ohradil, že vyšetřovateli nevyhrožoval. Chce prošetření případu

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v pátek oznámil, že podá podnět Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS). Chce, aby prošetřila, jak se dostala na veřejnost informace, že volal vyšetřovateli, který chtěl nechat stíhat bývalou ministryni obrany Vlastu Parkanovou kvůli nákupu letadel CASA. Současně popřel, že by vyšetřovateli vyhrožoval.
06.07.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (694 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Zamlklý vrah: Dahlgren nemluví s vyšetřovateli a potápí vyšetřování

 
Je obviněný ze čtyřnásobné vraždy svých příbuzných, kteří ho v dobré víře ubytovali u sebe doma v Brně-Ivanovicích. Z USA ho už úřady vydaly do Česka, aby byl postaven před spravedlnost. Kevin Dahlgren však vyšetřování maří, jak jen může. Podle informací Práva nemluví s vyšetřovateli a odmítá provést rekonstrukci.
26.11.2015 07:50 |

podobné články

Hrdinové seriálu Vyprávěj ve víru spartakiády: Na té opravdové v roce 1985 řádil vrah, který děsil i soudruhy

 
V seriálu Vyprávěj se odehrává událost, na kterou většina dnešních čtyřicetiletých žen nevzpomíná zrovna s láskou. Spartakiáda z roku 1985 na Velkém strahovském stadionu za účasti samotného soudruha prezidenta Gustáva Husáka. Zacvičí si na ní Lucka Francová i Mária, maminka Evy. Jenže seriál tak trochu zapomněl zmínit, že pozadí této spartakiády roztřáslo kolena i většině soudruhů. Prahu totiž obcházel spartakiádní vrah, kterého se povedlo dopadnout až těsně před začátkem velké sportovní slavnosti.
15.03.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (106 článků)

Za napadení na Chodově uložil soud 10 let vězení a ústavní léčbu

 
Vietnamec Quang Huy Tran, který loni v prosinci brutálně přepadl dívku na pražském Chodově, si má odpykat ve vězení 10 let za pokus o vraždu. Poté má být vyhoštěn z ČR a ve své vlasti následně nastoupit do ústavu na sexuologickou, protialkoholní i protidrogovou léčbu. Dnes o tom rozhodl Městský soud v Praze, verdikt není pravomocný. Soudní znalec přirovnal Tranův útok ke způsobu, jakým své oběti zabíjeli spartakiádní vrah Jiří Straka nebo kanibal Ladislav Hojer.
21.07.2015 11:35 |

podobné články

Útočil jako predátor a chtěl ženu znehybnit. Za napadení na Chodově dostal Vietnamec 10 let

 
Soudní znalec přirovnal jeho útok ke způsobu, jakým zabíjeli spartakiádní vrah Jiří Straka či kanibal Ladislav Hojer. Quang Huy Tran loni v prosinci brutálně přepadl dívku na pražském Chodově. Počínal si jako predátor a chtěl ženu znehybnit, uvedl znalec. Vietnamec dostal 10 let za pokus o vraždu, poté má být z Česka vyhoštěn a ve vlasti nastoupit k ústavnímu léčení.
21.07.2015 12:25 |

podobné články

Případy zatčeného exkriminalisty Douchy: Spartakiádní vrah a teroristický útok na Staromáku

 
Vyšetřovatel, obhájce a nově i obviněný. Všechny tyto role už si bývalý elitní kriminalista Josef Doucha, zadržený v úplatkářské kauze soudce Ivana Nováka, vyzkoušel. V dobách své největší slávy posílal za mříže ty nejbrutálnější zločince v historii české kriminalistiky. Podívejte se na jeho největší případy.
17.03.2016 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (27 článků) , Josef Novák (44 článků)

Respekt: Kalousek vyhrožoval vyšetřovateli. Ministr to popírá

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) minulý týden podle týdeníku Respekt vyhrožoval vyšetřovateli, který má na starost případ jeho stranické kolegyně, místopředsedkyně Sněmovny a bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové. Kriminalistovi Jiřímu Mazánkovi podle týdeníku zavolal a sdělil mu, že "u policie skončil". Ministr jakýkoliv nátlak striktně odmítl s tím, že jde o sprostou pomluvu, potvrdil ale, že s vyšetřovatelem hovořil.
29.06.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (694 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Kalousek se brání. Obrací se na GIBS kvůli údajnému telefonátu v kauze CASA

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) podává podnět Generální inspekci bezpečnostních sborů kvůli tvrzení, že údajně telefonicky vyhrožoval vyšetřovateli případu nákupu letounů CASA. Dnes to oznámil v tiskovém prohlášení. Podle serveru Respekt.cz prý Kalousek vyšetřovateli řekl, že "u policie skončil". Kalousek uvádí, že jde o pomluvu a nepravdivé tvrzení. Již dříve sice potvrdil, že s vyšetřovatelem hovořil, jakýkoliv nátlak na policistu ale odmítl.
06.07.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6347 článků)

Petacchi odmítl vypovídat před vyšetřovateli své dopingové kauzy

 
Ačkoli italský cyklista Alessandro Petacchi minulý týden v průběhu Tour de France slíbil, že bude plně spolupracovat s vyšetřovateli své dopingové kauzy, při dnešním výslechu ve Florencii odmítl na radu právníka vypovídat.
29.07.2010 20:50 |

podobné články

Nečas kritizuje Kalouska za telefon vyšetřovateli, žádá vysvětlení

 
Premiér Petr Nečas (ODS) považuje telefonát ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) vyšetřovateli případu Vlasty Parkanové (TOP 09) za mimořádně nešťastný. Po Kalouskovi bude chtít vysvětlení. Řekl to novinářům v Bruselu po skončení summitu EU.
29.06.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (694 článků) , Petr Nečas (9257 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Kalousek přestřelil, když volal vyšetřovateli Parkanové, uznal premiér Nečas

 
Telefonát ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) vyšetřovateli případu nákupu letounů CASA považuje premiér Petr Nečas (ODS) za mimořádně nešťastný krok. Kalousek údajně policistovi vyhrožoval vyhazovem.
29.06.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Zaorálek: K čemu klademe ty věnce Miladě Horákové?

 
Miroslav Kalousek tvrdí, že volal vyšetřovateli Mazánkovi, který má na starosti kauzu letounů CASA jen proto, že mu chtěl sdělit, že dozorujícímu vyšetřovateli posílá stanovisko, které zpochybňuje důvody policejního obvinění Parkanové.
29.06.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (299 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Nečas pohrozil Kalouskovi výpovědí kvůli telefonátu vyšetřovateli

 
Premiér Petr Nečas (ODS) v pondělí ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) vytkl telefonát vyšetřovateli kauzy údajně předraženého nákupu letounů CASA. Ostatní ministry dnes varoval, že za podobný prohřešek by jim hrozilo odvolání. S Kalouskem považuje věc za ukončenou tím, že mu důrazně sdělil, že je jeho chování nepřijatelné.
04.07.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Miroslav Kalousek (6347 článků)

Je třeba vše důkladně prověřit, říká exministr ke sporu mezi vyšetřovateli

 
Ve sporu mezi pražskou vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a končícím šéfem protikorupční policie Tomášem Martincem bude dobré sledovat, kdo nastoupí na Martincovo místo. Myslí si to alespoň exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, jenž zdůrazňuje, že střet mezi vyšetřovateli musí důkladně prověřit policejní prezident Martin Červíček. Dokud neznáme výsledky tohoto důkladného šetření, nemá smysl v této věci spekulovat.
15.05.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1815 článků) , Jiří Pospíšil (1815 článků) , Martin Červíček (300 článků)

Mučení zajatců vyšetřovateli CIA je prý v pořádku. Chtějí zničit Ameriku, tak si nic jiného nezaslouží

 
Bývalý novinář z amerického televizního kanálu Fox News a v současné době úspěšný spisovatel Cal Thomas je přesvědčen, že zveřejňovat zprávu o mučení zajatců vyšetřovateli CIA nemá smysl. Prý to pouze poškodí USA a vloží to do rukou další zbraň všem nepřátelům.
11.12.2014 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Cal Thomas (1 článek)

Terorista z Lyonu začal mluvit s vyšetřovateli. Je to drsné

 
Muž podezřelý ze spáchání pátečního teroristického útoku v průmyslovém závodě u Lyonu začal mluvit s vyšetřovateli. Z prvních výsledků vyšetřování podle agentury AFP vyplývá, že "selfie" s odříznutou hlavou oběti zaslal jako MMS na kanadské telefonní číslo.
28.06.2015 12:01 |

podobné články