Článek

Bulvár zmapoval všední den exprezidenta: Tak hákuje občan Klaus, hlásí

 
Deník Aha! byl celý den v patách exprezidentu Václavu Klausovi a zjišťoval, co ve všední den bývalá hlava státu po odchodu z hradního postu dělá. "Nová limuzína, nová kabela a svižný krok člověka, který se těší do práce," popisuje deník Klausovo pracovní zapálení.
23.03.2013 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků)
Podobné články

Všední den bývalé hlavy státu: Klaus obědvá za 87 Kč!

 
Nová limuzína, nová kabela a svižný krok člověka, který se těší do práce. Tak vypadal občan Václav Klaus (71), jehož typický den po skončení jeho působení v prezidentském úřadě se podařilo zmapovat fotoreportérům Aha!
23.03.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků)

Sehnalová (ČSSD): Až přijde zase všední den

 
Až se, na chvíli jednotní, světoví státníci vrátí z Paříže zase domů, nastane všední den. Hlavní titulky novin přebijí časem jiné zprávy. Zůstanou ale otázky, na které se neodpovídá lehce, i když tu snadnou odpověď má leckdo po ruce.
13.01.2015 21:12 |

podobné články

Kudy jezdily Rathovy peníze. Deník zmapoval cestu do krabice

 
O milionech pro Davida Ratha toho bylo napsáno již mnoho. Kde se našly, o kolik peněz šlo a jak je poslanec a jeho spolupracovníci vysvětlují. Ale kde se k takovým milionům dá přijít? Cestu, kterou nejen po Praze vykonaly miliony před tím, než se ocitly v krabici od vína, zmapoval deník Insider.
24.05.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4343 článků)

Satelit zmapoval fascinující pohyb písku ze Sahary do Amazonie

 
Vzdušné proudy šíří písek z jednoho z nejnehostinnějších míst na světě - z africké pouště Sahary až do Amazonie, která je naopak plná života. Satelit NASA zmapoval v letech 2007 až 2013, v jak velkém množství je písek na americký kontinent přenášen. Podle výsledků se každý rok ze Sahary vznese průměrně 182 miliónů tun písečného prachu, který cestuje vzduchem přes Atlantik.
04.03.2015 18:56 |

podobné články

Projekt zmapoval objem a sortiment dříví zpracovaného v roce 2013 v České republice

 
Objem a sortiment dříví zpracovávaného v České republice v roce 2013 zmapoval projekt, na němž se podílely kromě Lesů ČR také ministerstva a další subjekty. Lesnicko-dřevařský sektor získal díky detailnímu šetření přehled o českých zpracovatelských kapacitách. Obdobný projekt se v rezortu neřešil posledních dvacet let.
01.02.2016 18:15 |

podobné články

Lesy ČR: Projekt zmapoval objem a sortiment dříví, zpracovaného v roce 2013 v ČR

 
Objem a sortiment dříví zpracovávaného v České republice v roce 2013 zmapoval projekt, na němž se podílely kromě Lesů ČR také ministerstva a další subjekty. Lesnicko-dřevařský sektor získal díky detailnímu šetření přehled o českých zpracovatelských kapacitách. Obdobný projekt se v rezortu neřešil posledních dvacet let.
02.02.2016 10:40 |

podobné články

Prima Love upravuje všední podvečery, nasazuje Jamieho Olivera i dokumenty

 
Počínaje pondělkem 5. listopadu bude Prima Love každý všední den od 18.00 dávat cyklus Máte doma uklizeno? (How Clean Is Your House?), z let 2003 až 2006 z britské a americké produkce Fremantle Media. Celkem je připraveno 85 půlhodinových epizod, čtyři série britské, dvě americké.
05.11.2012 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (104 článků)

Paroubkův nový kancl: Tady teď hákuje Jirka!

 
Expremiér Jiří Paroubek (59) prožívá rok plný změn. Nejprve se s manželkou Petrou (38) a dcerou Margaritou (2) přestěhoval do nového domku za 8,5 milionu korun, pak zanevřel na ČSSD a založil stranu Národní socialisté – levice 21. století (LEV 21).
14.11.2011 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3371 článků)

PRÁVNÍ POSTIH! Kaufland řeší prodavačku s HÁKOVÝM KŘÍŽEM velmi ostře

 
V Kauflandu se tvrdě hákuje. Snad nemusí slečna Miriam podstoupit křížový výslech. Každopádně společnost s ní tvrdě a rychle zametla.
27.04.2017 10:30 |

podobné články

A zase Havel. Už je jen břemeno manželky Dagmar, píše bulvár

 
Oba bulvární deníky dnes pokračují v odhalování soukromí exprezidenta Václava Havla. Přesně tak, jak předpověděli nedávno pro ParlamentníListy.cz mediální experti, tedy že bulvár z manželů Havlových udělá seriál. Zatímco včera se hlavně deník Aha! zaobíral tím, že exprezident na svou ženu Dagmar převedl majetek za milióny, jako pokračování na dnes Blesk i Aha! připravily vysvětlení proč tomu tak je,
18.10.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4663 článků)

V Hodoníně spatřili černocha! Občan jménem Roman na něj zavolal policii, zda to náhodou není muslim

 
Hodonínský občan Roman Sedlačík spatřil ve městě černocha. A tak za něj zavolal městské strážníky. Zdálo se mu, že občan by mohl být muslimem.
07.08.2017 11:40 |

podobné články

Vsetínská pohotovost pro dospělé se vrací do polikliniky

 
Lékařská pohotovostní služba pro dospělé, která byla přechodně poskytována ve všední dny v interním pavilonu, se od prvního října vrací znovu do polikliniky, konkrétně do prostor u lékárny v prvním patře, přístup schodištěm. Provozní doba zůstává stejná. Provoz ve všední dny i o víkendech bude opět zajišťován na jednom místě, kde je k dispozici i lékařská pohotovostní služba pro děti a o víkendech také zubní pohotovost.
30.09.2014 20:00 |

podobné články

Bulvár se trefuje do Dalíka: I jeho bostonský teriér má víc odvahy

 
Bulvár detailně rozebírá jak Dalíkův stotisícový outfit, tak jeho byt v historické hradčanské vile. Tam bydlí s přítelkyní a svým psem. Ten má údajně více odvahy, než sám Dalík, píše bulvár.
13.10.2012 09:40 |

podobné články

Klaus „křepčil“ na Žlutého psa. Pak si rýpl do EU a zasnil se o brexitu

 
Je vitální, sportuje a rád se tak prezentuje. I Václav Klaus ale na víkendové oslavě svých půlkulatin připustil, že 75 už je »požehnaný věk«. Kromě oslavy však Klaus stihl i tenisový turnaj, který (jak jinak) vyhrál. V dobrém rozmaru si pak zatančil na hity skupiny Žlutý pes zpěváka Ondřeje Hejmy. Klausův Institut z toho uveřejnil video exprezidenta s jeho neotřelými pohyby, užívajícího si oslavu plnými doušky. Po ní ale opět Klaus naladil kritickou notu. Vůči EU i referendu o brexitu.
21.06.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků) , Ondřej Hejma (119 článků)

Václav Klaus neví o Ukrajině skoro nic, píší američtí výzkumníci z instituce, která exprezidenta označuje za „váženého"

 
Klaus se o Ukrajině nejenom zásadně mýlí, on o ní také zoufale málo ví. Tak zní titulek textu Dalibora Roháče a Andreje Illarionova, který je částí polemiky mezi druhým jmenovaným a exprezidentem Václavem Klausem. Jednu její část odstartoval článek exporadce prezidenta Putina Illarionova, následovala reakce českého exprezidenta. Další část přináší server Reflex.cz.
23.07.2014 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků)

Jiří Malík: Člověk – občan je svlečen, svázán a neoprávněně vězněn a stát se tváří, že se nic nestalo

 
Občan České republiky byl v deklarovaném právním státě odsouzen k „odnětí svobody“. Tento stav trvá více než 19 let a stále pokračuje. To vše i přesto, že byl následně prokázán nezákonný postup a neoprávněnost uvěznění. Dokonce bylo rozhodnuto, že se občan může pustit na svobodu. To se formálně stalo, stát ale zapomněl tomuto občanovi sundat pouta z rukou i nohou, a ještě mu nechal pytel přes hlavu. Stát tento stav přehlíží a opakuje stále stejnou mantru: „My jsme rozhodli, že máš být propuštěn na svobodu. Zákon tě sice staví do pozice, v níž se můžeš dožadovat náhrady škody, ale při tvém stavu proti nám nemáš šanci vyhrát.“ Tento absurdní příběh bezmoci je bohužel inspirován realitou.
16.02.2017 19:35 |

podobné články

VIDEO plné sprostých slov: Naštvaný občan nahrál prohlášení, koho rozhodně nebude volit

 
Rozezlený občan poslal jasný vzkaz všem lidem, kteří volí komunisty. Ve videu kolujícím po internetu poslal „do prd*le“ všechny ty, kteří volí šéfa KSČM Vojtěcha Filipa a jeho stranické kolegy. „Posr*ný, zkur*ený, zpíč*ný, komouše“, nebere si servítky občan.
18.10.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (891 článků)

Nova uctí památku zesnulého prezidenta filmem Občan Havel

 
V souvislosti s úmrtím exprezidenta Václava Havla se televize Nova rozhodla k mimořádné programové změně. Jako poctu jednomu z nejvýznamnějších Čechů bude dnes od 20:05 hodin vysílat dokument Občan Havel, na jehož výrobě se TV Nova také podílela, informovalo v neděli tiskové oddělení televize.
18.12.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4663 článků)

Klaus byl zase s milenkou a jeho ochranka nám zatarasila auto, píše bulvár

 
Bulvár opět přináší fotografie prezidenta Václava Klause z „dostaveníčka“ s někdejší finalistkou Miss a podle plátku jeho milenkou Petrou Bednářovou. A zase na stejném místě jako loni, na Štvanici. Sám Klaus prý nevěře říká přecházení na červenou.
26.07.2012 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8800 článků)