Článek

Bulvár sledoval prezidenta na Mynářově svatbě. Nic skandálního ale neobjevil

 
Kritici institutu manželství by řekli, že kancléř prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář "to má spočítané". O víkendu složil manželský slib spolu s moderátorkou Alexandrou Noskovou, přičemž mu šel za svědka sám prezident republiky. A to, jak si Miloš Zeman veselku užil, rozebírá Blesk.cz.
01.03.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20454 článků) , Alexandra Nosková (44 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)
Podobné články

Bulvár sledoval expremiéra Grosse. Nebyl to hezký pohled

 
Bulvár opět sledoval bývalého premiéra Stanislava Grosse a vůbec to prý není příjemný pohled. Někdejší ztělesněné mládí české politiky trpí značnými zdravotními obtížemi. Jeho rodina mluví o problémech s páteří, které dočasně omezují hybnost pravé ruky, bulvár však vidí situaci dramatičtěji.
10.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Václav Klaus mladší usedl proti Mynářové: Chtěl bych zabrat, aby ODS zkusila v Praze vyhrát

 
Hostem Alex Mynářové v pořadu Vlivní na TV Barrandov byl expert na školství ODS Václav Klaus mladší. Mimo jiné zmínil i to, v čem souhlasí s ministryní školství Kateřinou Valachovou (ČSSD).
26.03.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Alex Alex (417 článků)

Redaktorka ČT a „hradní žena“: Ne, není klid. Bulvár věc rozmazává dál

 
Již druhý den za sebou rozebírá server Blesk.cz přátelství dvou moderátorek. Světlany Witowské, jež se blýskla v druhé prezidentské debatě České televize, a Alex Mynářové, která dříve ve veřejnoprávním médiu působila, po provalení svého vztahu s kancléřem Vratislavem Mynářem odešla a působí nyní na TV Barrandov.
06.02.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (221 článků) , Vratislav Mynář (923 článků) , Alex Alex (417 článků)

Nezávislý test doping u pětice mexických fotbalistů neobjevil

 
Nezávislý test provedený na univerzitě v Los Angeles zakázaný clenbuterol u pětice mexických fotbalistů neobjevil.
15.06.2011 10:20 |

podobné články

Véčkař se neobjevil v Událostech. Stěžuje si Radě ČT

 
Rada České televize řeší kuriózní stížnost. Místopředseda VV Tomáš Jarolím ji podal proto, že se v hlavní zpravodajské relaci Události neobjevil záznam jeho prezentace informací o Mostecké uhelné, kterou dělal s předsedou VV Radkem Johnem. Podle informací portálu iDnes.cz však opomenutí televize mělo jasné opodstatnění – Jarolím a John totiž prezentovali již známé údaje.
13.02.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Kim je mrtvý? Neobjevil se ani na nejvýznamnějším výročí!

 
Spekulací sílí! Přestože komunistická KLDR dnes slaví 69. výročí od založení vládnoucí Korejské strany práce, uctívaný vůdce Kim Čong-un se na nich neobjevil. Sesadili ho, nebo je jen nemocný?
10.10.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1307 článků)

Dostal Putin mrtvici? Média spekulují, proč se už týden neobjevil na veřejnosti

 
Ruský prezident Vladimir Putin se od minulého čtvrtka neobjevil na veřejnosti, bez vysvětlení Kreml zrušil i několik jeho pracovních schůzek. U politika, jehož tiskový odbor informuje o téměř každém jeho kroku, je to nezvyklé. Ruská média proto začala spekulovat o jeho zdravotním stavu, údajně mohl dostat mrtvici.
12.03.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)

Vít Klíma: Mossad ruskou stopu neobjevil

 
Mossad ruskou stopu v případě útoku na dvojitého agenta Skripala neobjevil, takže se Izrael nezapojil do procesu hromadného vypovídání ruských diplomatů. Jsem tomu rád, protože tak budu mít kam odjet, až v Evropě vypukne válka s Ruskem.
06.04.2018 13:10 |

podobné články

„Zrobil sem chybu, že sem nechal puštěny ten zvuk.“ Ladislav Větvička sledoval včerejšího Moravce a je mu zle

 
Spisovatel a oceněný bloger roku 2015 Ladislav Větvička svým typicky lašským nářečím okomentoval včerejší superdebatu volebních lídrů v České televizi. Lépe by prý udělal, kdyby ji sledoval se staženým zvukem a pouze sledoval, jak v televizi ty „obskurní postavičky“ exhibují. Na základě analýzy stran a hnutí, kterým průzkumy dávají šance pro vstup do Poslanecké sněmovny, nabízí také svůj osobní odhad výsledků voleb.
20.10.2017 12:30 |

podobné články

Bulvár analyzuje Kalouska: Hrubián, vyděrač? Nebo zachránce a oběť?

 
Ministr Kalousek v posledních dnech neprožívá klidné okamžiky. Vrcholem série afér je odhalení skandálního telefonátu policejnímu prezidentovi Lessymu. Píše o tom nejčtenější deník v zemi, bulvární Blesk.
15.07.2012 12:45 |

podobné články

Britský bulvár News of the World sledoval i prince Williama

 
Mezi oběti telefonických odposlechů prováděných britským listem News of the World patřil i britský princ William a několik dalších vysoce postavených osobností. Zjistila to BBC. Detektiv sledoval, s kým a kdy se William sešel a co měl na sobě. Další články k tématu: Britský bulvární týdeník News of the World odposlouchával 5 795 lidí Cítil jsem se zahanben, vysvětlil konec bulvárního nedělníku Murdoch Murdochovi hrozí stíhání za odposlechy, britský tisk píše o nové Watergate
08.11.2011 22:00 |

podobné články

To je on! Bulvár vyslídil Rathova "udavače"

 
Bulvár sledoval Vladislava Procházku, jednatele firmy Aria. Právě on měl být klíčovou osobou, která detektivu Liboru Gregorovi předala informace o manipulacích při rekonstrukci zámku Buštěhrad. Následně bývalý policista Gregor šel s informacemi na Nejvyšší státní zastupitelství a zbytek příběhu už je dobře znám.
20.07.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (10 článků)

Bulvár sledoval ruch u Zemanovy nové vily

 
Bulvár přináší informace o prezidentském stěhování. Z paneláku ve Stodůlkách se hlava státu stěhuje do Lumbeho vily na Pražském hradě. Tam se dokončují přípravy podle přání první dámy, které však nejsou nijak náročné. Hlavní úpravy probíhají na zahradě.
18.04.2013 09:20 |

podobné články

Ministr Balvín slavil kulatiny a bulvár měl žně: Vyfotil i dámský klín

 
Ministr kultury Jiří Balvín se právě během svého vládního angažmá dožil šedesáti let. Ve středu uspořádal oslavu svých narozenin a média o jeho párty projevila nebývalý zájem. Bulvár sledoval celebrity, které na oslavu dorazily, zatímco server iDnes.cz se zaměřil na cenu celé akce a rovněž na spekulace o politických dohodách, které se na akci začaly rodit.
15.08.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Balvín (114 článků)

Bulvár se trefuje do Dalíka: I jeho bostonský teriér má víc odvahy

 
Bulvár detailně rozebírá jak Dalíkův stotisícový outfit, tak jeho byt v historické hradčanské vile. Tam bydlí s přítelkyní a svým psem. Ten má údajně více odvahy, než sám Dalík, píše bulvár.
13.10.2012 09:40 |

podobné články

Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři

 
Bulvár získal další zajímavé fotky prezidentské dcery Kateřiny Zemanové z jejího výletu s kamarádkami do Bratislavy. Na zveřejněném snímku vidíme „slečnu Kate“, jak bulvár Kateřinu nazývá, s kamarádkami na hotelovém pokoji. Bulvár, který se na prezidentovu dceru soustředí dlouhodobě, neopomněl celý výjev náležitě okomentovat.
09.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (271 článků)

Bulvár píše o vyhledávači jedů pro Zemana, který stál milion

 
I bulvár už si povšiml zajímavého nákupu prezidentské kanceláře. Má být zakoupen takzvaný Ramanův spektrometr, který dokáže rozpoznat jed i v uzavřené láhvi. Primárně má sloužit k odhalování výbušnin, bulvár však poznamenává, že prezident si bude kdykoliv moci bez obav otevřít lahvinku.
23.04.2013 09:45 |

podobné články

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků) , Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2552 článků) , Martin Stropnický (1655 článků) , Dana Batulková (230 článků)

Po útoku na prezidenta padají hlavy! Šéf Klausovy ochranky končí

 
Situace kolem skandálního útoku na prezidenta Klause nenechala klidným ani policejního prezidenta Martina Červíčka. Ten dnes hovořil o nutných změnách v prezidentově ochrance. I proto končí její šéf Jiří Sklenka, který dobrovolně odstoupil.
29.09.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (301 článků)