Článek

Bullocková má po pěti letech znovu chlapa, zamilovala se do fotografa

 
Nejkrásnější žena světa podle magazínu People Sandra Bullocková (51) už není sama. Po pěti letech od rozvodu s Jessem Jamesem má opět vztah. Jejím vyvoleným je model a fotograf Bryan Randall (49).
04.09.2015 16:45 |

podobné články

Podobné články

Sandra Bullocková chce adoptovat druhé dítě, měla by to být holčička

 
Herečka Sandra Bullocková se nechala slyšet, že často přemýšlí o adopci dalšího dítěte, aby měl její tříletý syn Louis sourozence. Podle některých zahraničních médií je ale dávno proces adopce v chodu. Další články k tématu: Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu Sandra Bullocková byla v posteli špatná, říká její exmanžel Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu Sandra Bullocková je rozvedená, James nemá nárok na výživné Bullocková tajila adoptované dítě, vychová ho jako svobodná matka Bullocková prý nechce adoptovat děti svého nevěrného muže
17.10.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sandra Bullocková: Udělala jsem chybu, když jsem vygooglila své jméno

 
Devětačtyřicetiletá Sandra Bullocková přiznala, že v poslední době trochu brouzdala po internetu. Chtěla vědět, co si o ní lidé myslí. Herečka toho však později trochu litovala. Další články k tématu: Nikoho nemám a jsem šťastná, chlubí se Sandra Bullocková Sandra Bullocková chce adoptovat druhé dítě, měla by to být holčička VIDEO: Čeká se hit podzimu, Clooney a Bullocková sami v Gravitaci Sandra Bullocková byla v posteli špatná, říká její exmanžel
12.02.2010 12:20 |

podobné články

Nikoho nemám a jsem šťastná, chlubí se Sandra Bullocková

 
Od provalení nevěry manžela Jesseho Jamese v roce 2010 je Sandra Bullocková bez partnera. Devětačtyřicetiletá herečka prohlásila, že je se svým životem spokojená. Další články k tématu: Sandra Bullocková chce adoptovat druhé dítě, měla by to být holčička Sandra Bullocková byla v posteli špatná, říká její exmanžel Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu
08.12.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Bullocková tajila adoptované dítě, vychová ho jako svobodná matka

 
Sandra Bullocková se časopisu People přiznala k dítěti, které adoptovala se svým mužem Jessem Jamesem už před třemi měsíci. Před světem to pár dosud tajil. Sandra Bullocková konečně syna ukázala a prozradila, že James jeho otcem nebude. Požádala totiž o rozvod.
28.04.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Bullocková při předávání cen MTV líbala kolegyni

 
Po dlouhé době se Sandra Bullocková objevila na veřejnosti a hned vzbudila pozdvižení. Na předávání cen MTV v Los Angeles se najednou vrhla na herečku Scarlett Johanssonovou a vášnivě ji políbila. "To bychom měli a můžeme se zase vrátit k normálu, prosím?" řekla pak Bullocková.
07.06.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků) , Scarlett Johansson (292 článků)

Sandra Bullocková prý za roli Gravitaci vydělá 70 milionů dolarů

 
Americká herečka Sandra Bullocková je za roli v kosmickém thrilleru Gravitace nejen nominovaná na Oscara, ale měla by za ní také vydělat mimořádných 70 milionů dolarů (1,4 miliardy korun). Napsal to list The Hollywood Reporter. Devětačtyřicetiletá Bullocková podle něj za účinkování ve filmu dostala zaplaceno 20 milionů dolarů. Kromě toho jí smlouva zaručuje 15 procent příjmů studia ze vstupného. 
01.03.2014 08:55 |

podobné články

Sandra Bullocková nechce točit romantické komedie

 
Sandra Bullocková přestala točit romantické komedie. "Jsou špatné a směšné," svěřuje se hollywoodská herečka, která ve svém příštím filmu Návrh vstupuje na scénu jako kandidátka na "papírovou svatbu".
10.06.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sandra Bullocková si popálila nejintimnější místo

 
Středověké tortuře se prý rovnala bolest, kterou si prošla herečka Sandra Bullocková, hvězda filmů Slečna Drsňák nebo Dům u jezera. Paradoxní je, že si ji přivodila sama. Snažila se totiž obarvit si ochlupení na přirození. A to všechno kvůli svému manželovi Jessemu Jamesovi, jemuž chtěla tohle překvapení připravit na valentýnskou neděli.
13.02.2010 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sandra Bullocková se popálila, chtěla srdíčko v rozkroku

 
Sandra Bullocková přiznala, že byla zděšena, když její pokus zvláštně se zkrášlit na Valentýna nevyšel. A přitom to bolelo.
14.02.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Nejhorší herečkou Hollywoodu byla za rok 2009 vyhlášena Sandra Bullocková

 
Nejhorší herečkou Hollywoodu roku 2009 byla v noci na neděli v Los Angeles vyhlášena Sandra Bullocková kvůli svému výkonu v komedii All About Steve. Za ztvárnění hlavní ženské role v této komedii získala hned dvě filmové anticeny Zlatá malina.
07.03.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Nejhorší herečkou roku 2009 je Sandra Bullocková

 
Sandra Bullocková získala dvě Zlaté maliny za komedii All About Steve. Je nominovaná na Oscara.
07.03.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Další "oscarovské prokletí": Také Sandru Bullockovou podváděl manžel

 
Hollywoodská herečka Sandra Bullocková nepřijela na londýnskou premiéru svého filmu The Blind Side (Slabé místo) poté, co americký časopis In Touch uveřejnil informaci o údajné nevěře jejího manžela Jesseho Jamese s kalifornskou modelkou. Napsala to agentura Reuters. Bullocková tak může rozšířit dlouhou řadu hereček, kterým se krátce po převzetí filmového Oscara rozpadl vztah. V Hollywoodu se prý tomuto fenoménu začalo říkat "oscarovské prokletí".
18.03.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sandra Bullocková požádala o rozvod

 
Americká herečka Sandra Bullocková dnes podle agentury AP oznámila, že požádala o rozvod.
29.04.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu

 
Problémy v osobním životě si herečka Sandra Bullocková kompenzuje úspěchy v tom pracovním. Má za sebou jednu z nejlepších sezon své kariéry a stala se nejlépe placenou herečkou za uplynulý rok. Podle magazínu Frobes vydělala v přepočtu jednu miliardu korun. Na paty jí šlapou Reese Witherspoonová s Cameron Diazovou.
04.08.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků) , Sandra Bullock (266 článků) , Cameron Diaz (360 článků)

Nejlépe placenou herečkou Hollywoodu je Sandra Bullocková

 
Navzdory katastrofám, které poslední dobou postihly její osobní život, má za sebou americká herečka Sandra Bullocková jednu z nejúspěšnějších sezon své kariéry. Časopis Forbes ji navíc vyhlásil nejlépe placenou herečkou Hollywoodu za minulý rok. Pětici hereček s nejvyššími příjmy doplňuje Reese Witherspoonová, Cameron Diazová, Jennifer Anistonová a Sarah Jessica Parkerová.
11.08.2010 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (713 článků) , Reese Witherspoon (221 článků) , Sandra Bullock (266 článků) , Cameron Diaz (360 článků) , Sarah Jessica Parker (131 článků) , Sarah Forbes (6 článků)

Američané by chtěli bydlet vedle Sandry Bullockové, ukázal průzkum

 
Herečka Sandra Bullocková letos zvítězila v tradičním průzkumu, ve kterém dospělí Američané volí mezi celebritami a politiky toho, s kým by nejraději sousedili. Bullocková získala více než čtvrtinu všech hlasů, oznámila agentura Reuters s odkazem na zveřejněné výsledky ankety serveru Zillow.com.
29.12.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Sandra Bullocková vodí syna Louise na natáčení, pauzy patří jen jemu

 
Herečka Sandra Bullocková je plně zaměstnaná natáčením nového filmu. Všechny pauzy ale tráví s patnáctiměsíčním synem Louisem. Svobodná matka září štěstím a myslí i na druhé. Celý milion dolarů věnovala obětem zemětřesení a tsunami v Japonsku.
22.03.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)

Clooney a Bullocková uvízli ve vesmíru ve sci-fi Gravitace

 
Hollywoodští herci George Clooney a Sandra Bullocková uvízli ve vesmíru a ztratili spojení s lidmi. Ve velkorozpočtové sci-fi Gravitace se proto museli vydat na cestu hluboko do kosmu v režii Alfonsa Cuaróna. Film má v českých kinech premiéru v říjnu.
30.07.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků) , George Clooney (738 článků)

Sandra Bullocková ovládla diváckou anketu People's Choice Awards

 
Americká herečka Sandra Bullocková ovládla již 40. ročník divácké ankety People's Choice Awards. Při slavnostním předávání cen v Los Angeles ve středu dostala cenu ve čtyřech kategoriích za účinkování ve filmech Gravitace a Drsňačky. 
09.01.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků)