Článek

Buď ticho, Petře Nečasi. Úder expremiérovi přímo z ODS

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně ODS Kateřina Dostálová je naštvaná na Evropskou unii a přiznává, že v referendu o vstupu byla proti. „Posíláme tam peníze, oni nám je potom posílají zpátky a kontrolují, jestli je tady vynakládáme správně,“ kritizuje. A v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiznává, že stále nemůže vydýchat, že máme pětadvacet let od Listopadu 89 v čele státu estébáka. Podle ní to svým nezřízeným chováním způsobil bývalý premiér a předseda ODS Petr Nečas.
11.04.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)
Podobné články

Znepokojivé mediální ticho kolem Babišova Agrotecu

 
Firma prvního místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše, který svoji politickou kariéru postavil na rétorickém boji proti korupci a proti rozkrádání státu, jde před soud kvůli manipulaci se státní zakázkou.  A… Ticho po pěšině. To mediální ticho děsí, píše Hlídacípes.org .
17.06.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12053 článků)

Za volební perverzity ti přerazím pazoury, vyhrožuje Vandas expremiérovi Fischerovi

 
Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti a kandidát na prezidenta Tomáš Vandas si vůči dalšímu bojovníkovi o Hrad Janu Fischerovi nebere servítky. Ve svém příspěvku totiž expremiérovi vyhrožuje, že pokud i nadále bude ke své předvolební kampani využívat děti, zpřeráží mu pazoury.
12.08.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Huml se opět hájil kvůli Petře Kvitové

 
Poslanec Stanislav Huml se stále obhajuje a vyvrací, že by o úspěšné české tenistce Petře Kvitové někdy řekl nebo napsal, že je špína a naopak na včerejší tiskové konferenci, kterou svolal, obvinil novináře, že vše překrucují. Všechno odstartoval článek o „špíně Petře Kvitové“, který poslanec minulý čtvrtek sdílel na svém Facebooku. Krátce poté se do něj pustili například politici, a to i spolustraníci. Odsoudila jej i jedna ze čtenářek ParlamentníchListů.cz.
16.07.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1483 článků) , Stanislav Huml (465 článků)

Kubera se Nečasovi diví. Kvůli znovuzvolení obětuje preference ODS

 
Petře Nečasi, možná budeš znovu zvolen předsedou ODS, ale půjde-li to takhle dál, budeš dost možná předsedou marginální strany, vzkazuje premiérovi stranický kolega, senátor a starosta Teplic Jaroslav Kubera. Pro ParlamentníListy.cz tak reagoval na vystoupení poslance Michala Doktora ze strany.
17.11.2011 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (590 článků) , Michal Doktor (162 článků)

Petře Nečasi, mého dědu zastřelil esesák. Poslanec ODS proti omluvě Sudeťákům

 
Velmi tvrdě se proti svému předsedovi ohradil europoslanec ODS Ivo Strejček. Konkrétně tedy proti projevu premiéra Petra Nečase v bavorském zemském sněmu, v němž vyjádřil lítost nad údajnými křivdami způsobenými sudetským Němcům poválečným odsunem.
22.02.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Ivo Strejček (134 článků)

Nečasi, nebuď zbabělec a odstup, přejí si čtenáři Blesk.cz

 
Nečasi, jsi zbabělec a strašně jsi nás zklamal. Takové poselství vyslali čtenáři Blesk.cz směrem k premiérovi Petru Nečasovi. Po skandální aféře, kdy se ukazuje, že po dva měsíce kryl korupční jednání svého bývalého ministra a stranického kolegy Pavla Drobila, se ho ze čtenářů nezastal nikdo! Fasáda boje proti korupci půl roku po volbách spadla a pan "Čistý" čelí drtivé kritice.
17.12.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (442 článků)

Doktor Macek: Petře Nečasi, ještě že je na bílou kobylu Parkanovou spolehnutí...

 
Někdejší místopředseda občanských demokratů Miroslav Macek reagoval v kauze předražených letounů CASA. Ve vzkazu pro premiéra Nečase (ODS) se odkázal na podplukovníkova Karla Daňhela, jenž pro pondělní MF Dnes přiznal, že ví, kdo vyvíjel tlak na špatný nákup letadel.
02.07.2012 12:45 |

podobné články

Jsem pobouřena. A překvapena, Petře Nečasi. Miroslava Němcová se svěřila PL

 
ROZHOVOR Kvůli neřešení ochrany vnějších hranic Evropské unie, která měla být nastartována už před pěti lety, když připlouvali migranti na italský ostrov Lampedusa a nic se moc nedělo, teď krvavě platíme, je přesvědčena bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová. „Myslím, že všechny řeči o ochraně vnější hranice Evropské unie zatím splněny nebyly, proto jsem v Poslanecké sněmovně navrhla usnesení, aby země, které neplní své závazky a nechrání vnější prostor EU, byly ze schengenského prostoru vyloučeny. Není možné, aby byly ohrožovány miliony evropských občanů proto, že někdo neplní své závazky,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslankyně ODS.
23.03.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1366 článků) , Petra Němcová (542 článků)

Vítejte, Petře Nečasi. Co vzkazují Zeman, Gross a Špidla?

 
Premiér Nečas podle předchůdce Grosse možná předčasně vyklidil pravicové pole pro TOP 09. I další expremiéři pro ParlamentníListy.cz zhodnotili Nečasovu vládu.
02.07.2010 12:25 |

podobné články

Vítejte, Petře Nečasi. Zeman, Gross a Špidla zdraví

 
Premiér Nečas podle předchůdce Grosse možná předčasně vyklidil pravicové pole pro TOP 09. I další expremiéři pro ParlamentníListy.cz zhodnotili Nečasovu vládu.
02.07.2010 14:50 |

podobné články

Bobošíková: Petře Nečasi, Bátora není neonacista a vy jste jenom loutka

 
Otevřený dopis Suverenity (SBB) předsedovi vlády ČR Petru Nečasovi.
25.02.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Sobotka: Petře Nečasi, odvolejte zbylé ministry za Věci veřejné

 
ČSSD považuje dnes zveřejněné informace v MF Dnes, podle nichž měla vládní strana Věci veřejné detailní plán na manipulování s veřejnými zakázkami, za zcela nepřijatelné a neslučitelné s dalším setrváním této strany ve vládě.
17.05.2011 10:10 |

podobné články

Hašek (ČSSD): Kam až zajdete, premiére Petře Nečasi?

 
Otevřený dopis Michala Haška premiéru Petru Nečasovi, exkluzivně pro ParlamentníListy.cz.
12.06.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Michal Hašek (2309 článků)

Bobošíková: Petře Nečasi, chovejte se jako předseda vlády ČR

 
Usnesení Předsednictva Republikové rady SUVERENITY (SBB).
14.06.2011 12:25 |

podobné články

Zaorálek (ČSSD): Petře Nečasi, tak kam - na Východ, nebo na Západ?

 
Český premiér Petr Nečas vystoupil na tiskové konferenci a řekl zhruba tohle: Situace kolem nové mezivládní smlouvy států eurozóny je velmi složitá, řada věcí je nejasná. Je třeba počkat, jak se věci vyvinou. Uvidíme, kam se pohne většina. A podle toho se někam přidáme. Pokud půjdou všichni, mimo Británie a Maďarska, tak bychom u toho asi neměli chybět.
14.12.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

FOTO Příživníku Petře Nečasi, udeřil doktor Macek. Koukněte na důvod

 
Petr Nečas se dlouhé roky vydával za věřícího, spořivého konzervativce, ovšem nyní se prezentuje jako zcela bezostyšný parazit veřejných rozpočtů. To mu vzkázal jeho někdejší spolustraník Miroslav Macek, když si přečetl, že Nečasova partnerka - vrchní ředitelka Jana Nagyová získala práci jako jeho poslanecká asistentka. Tato skutečnost se objevila už i na Nečasově poslaneckém profilu na webu sněmovny.
12.08.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1538 článků) , Petr Nečas (9257 článků) , Jana Nagyová (1531 článků)

Výkonná rada ODS: Nečasi, neříkej "ano" bankovní unii

 
Výkonná rada ODS vyzvala premiéra Petra Nečase (ODS) a další zástupce strany ve vládě a parlamentu, aby zabránili zapojení České republiky do bankovní unie, kterou chystá Evropská komise. Podle širšího vedení ODS bude bankovní unie zásadním politickým tématem tohoto podzimu. Nečas, ministři za ODS, poslanci, senátoři a europoslanci by podle výkonné rady měli důsledně zastávat pozice, které Česko do projektu bankovní unie "nezavlečou".
27.08.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Topolánek „rozpoltil“ ODS: Pakt Zemana s Babišem je horší než vztah s Dalíkem?

 
Vedení ODS se od kandidatury Mirka Topolánka na prezidenta distancuje, Topolánkova „přihláška“ ale stojí na polovině senátorského klubu občanských demokratů. Pětice senátorů se totiž expremiérovi upsala, zbytek z nutných deseti podpisů sehnal napříč stranami. Například Tomáš Grulich (ODS) Topolánka podpořil s tím, že spojenectví prezidenta Zemana s Andrejem Babišem je mnohem horší než spojení Topolánka s Markem Dalíkem. Miloš Vystrčil (ODS) zase kvůli škraloupům z minulosti Topolánka odmítl.
08.11.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12053 článků) , Mirek Topolánek (2134 článků) , Tomáš Grulich (23 článků) , Miloš Zeman (20186 článků) , Marek Zeman (137 článků)

Reklama na ticho v podání Ivety z Ivančic

 
Iveta Kopřivová z Ivančic se pokusila zazpívat hit od skupiny Team - Reklama na ticho a zaútočila tak na přední pozice v žebříčku Hvězdné pěchoty.
09.09.2009 17:05 |

podobné články