Článek

Brutální zprávy z Ruska: Vladimir Putin dnes rozpoutal totální uragán. Nezůstane kámen na kameni?

 
V Rusku se začaly dít skutečně zajímavé věci. Putin vydal nařízení, kterým zrušil Krymský federální okruh a zapojil ho do Jižního federálního okruhu, což v praxi znamená totální integraci krymského poloostrova. Ruský prezident navíc uvolnil z funkce gubernátora Sevastopolu a rovněž jmenoval nového „reprezentanta prezidenta“ v Sibiřském federálním okruhu.
28.07.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)
Podobné články

Ve vedení ODS nezůstane kámen na kameni

 
Na blížícímse kongresu se schyluje k téměř kompletní obměně vedení ODS. Lze říci, že nezůstane kámen na kameni.
19.06.2010 10:50 |

podobné články

Významný americký publicista: Evropa se rozpadá. Nezůstane kámen na kameni

 
Americký konzervativní publicista a bývalý prezidentský kandidát Patrick Buchanan napsal úvahu o rozpadající se Evropské unii, kde podle všeho během několika let nemusí zůstat „kámen na kameni“. Jeho text v češtině přináší server Protiproud.cz.
01.04.2014 10:10 |

podobné články

Václav Klaus o volbách: Nezůstal kámen na kameni

 
"Volby jsou politickým zemětřesením. Dá se říci, že nezůstal kámen na kameni," komentoval v Lidových novinách Klaus výsledky voleb.
31.05.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9090 článků)

Bourají Přístav! Nezůstane tam kámen na kameni...

 
Totální chaos teď panuje v ateliérech seriálu Přístav. Místo herců do něj vtrhla demoliční četa! Znamená to, že Martin  Dejdar (51) a jeho parta přijdou o lukrativní kšeft?
25.06.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (438 článků)

Putin je psychopat a Sobotka se chová jako debil! Umělci a fanoušci knížete v akci

 
Už z mnoha starších rozhovorů ParlamentníchListů.cz s umělci vyplynulo, že mnoho z nich podporuje TOP 09, fandí Karlu Schwarzenbergovi a ukrajinskou krizi vnímají optikou mocenských zájmů Ruska. Viníkem této krize je podle nich totiž ruský prezident Vladimír Putin. „Mně prezident Putin připadá jako psychopat, jednání s ním nemají žádná pravidla, on vše dokáže porušit,“ uvedla na vrub Putina v těchto dnech herečka Daniela Kolářová. Ovšem i na právě proběhlou kauzu „komunistického fízla“, jíž rozpoutal ve sněmovně druhý muž "topky" Miroslav Kalousek, má svůj osobitý názor.
27.09.2014 05:17 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (137 článků) , Miroslav Kalousek (6420 článků) , Vladimír Sobotka (93 článků)

Vladimír Franta: Vladimir Putin muž z budoucnosti. Proděravěl americký raketový deštník

 
Putin představil nebalistické jaderné rakety s plochou dráhou letu na jaderný pohon s neomezeným doletem, jakož i tělesa 20krát rychlejší než zvuk včetně laserů. Bude Pentagonu nyní stačit vojenský rozpočet na příští rok čítající 760 miliard dolarů? Vstoupilo Rusko do nové éry? Putin narýsoval ruskou vojenskou iniciativu jdoucí ruku v ruce se sociálními reformami majícími umožnit Rusům kvalitnější život, komfortnější podnikání i dobu dožití. Je toto vše prezidentskou předvolební rétorikou? Putin ujistil, že nové kroky Ruska neporušují dříve stvrzené mezinárodní dohody.
02.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)

Reuters: Vladimir Putin rozhodne naprosto o všem. Je v pozici, kdy určuje budoucnost. Vítězí

 
Dle agentury Reuters se nyní prezident Ruské federace Vladimir Putin nachází v situaci, kdy právě on může rozhodnout, jaká bude budoucnost Ukrajiny, Ruska, ale i Evropy jako takové. Vladimir Putin sám na sebe nahlíží jako na spasitele svého národa, ve Spojených státech amerických a v Evropě je však na něj nahlíženo jako na hrozbu nového světového pořádku.
24.02.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)

Putin: Ruská vojenská doktrína je nadále obranná

 
Ruská vojenská doktrína je nadále obranná, ale svou bezpečnost bude země hájit důsledně a tvrdě. Na armádní konferenci v Moskvě to řekl ruský prezident Vladimir Putin. Oznámil, že v příštím roce ruská armáda svůj jaderný potenciál posílí padesátkou mezikontinentálních balistických raket. „Dovedete si představit, jaká je to síla," upozornil Putin.
20.12.2014 19:32 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků)

Putin v televizi prozradil, proč nechal převézt Janukovyče do Ruska. Prý mu hrozila likvidace

 
Ruský prezident Vladimir Putin vysvětlil, proč ruské tajné služby před rokem přemístily bývalého ukrajinského prezidenta Viktora Janukovyče do Ruska. Prý mu při dalším pobytu na Ukrajině hrozila smrt. Putin to uvedl v televizním filmu "Krym. Cesta do vlasti", který včera odvysílala ruská televize Rossija 1. Ruský prezident také přiznal, že po anexi Krymu byl připraven mobilizovat ruský jaderný arzenál.
16.03.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků) , Viktor Janukovyč (382 článků)

ODTAJNĚNO! Poslední díl Ordinace: Co nás čeká v příštím roce

 
Právě dnes večer se vysílá poslední letošní díl Ordinace a po Novém roce v seriálu nezůstane kámen na kameni! Za vším bude stát láska ve všech podobách. Velkou love story zažije Marika Šoposká (28) a život naruby se převrátí také Monice Zoubkové (41) díky návratu Roberta Jaškówa (48). Největší důvod k radosti ale bude mít Petr Rychlý (52).
19.12.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (312 článků) , Monika Zoubková (32 článků) , Robert Jašków (32 článků) , Marika Šoposká (37 článků)

Čistka v televizích pokračuje: Janeček bude propouštět!

 
Z českých televizí brzy nezůstane kámen na kameni. Po čistkách na Nově a včerejším vyhazovu Pavla Zuny z Primy teď přichází zpráva z ČT. Její ředitel Jiří Janeček chystá masivní propouštění.
19.05.2009 11:10 |

podobné články

V České televizi se dál hrají personální šachy

 
Před týdnem ohlásil generální ředitel ČT Jiří Janeček výměny ve vrcholovém vedení a po týdnu se zdá, že v některých televizních útvarech nezůstane kámen na kameni. Není snad dne, kdy by některý z internetových serverů nebo deníků nepřišel s další „bombovou“ personální změnou ve veřejnoprávní televizi.
20.07.2010 16:10 |

podobné články

Na Divadlo na Vinohradech míří žaloba. Kvůli Töpferovi

 
S příchodem Tomáše Töpfera (60) do Divadla na Vinohradech nejspíš nezůstane kámen na kameni. Poté, co kvůli zrušení inscenace Amadeus rezignoval na post uměleckého šéfa Martin Stropnický (55), se nyní chystá žaloba na celé divadlo. Může za to Töpferova žádost o přesunutí inscenace na další sezonu, a hlavně výměna režiséra.
02.03.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (167 článků) , Martin Stropnický (1690 článků)

Sparta se zbavuje kapitána Broše, končí i Hanzlík, Pinc a další

 
V hokejové Spartě nezůstane kámen na kameni. Vedení se rozhodlo pro důkladnou čistku v týmu a zbavilo se několika hráčů včetně kapitána Michala Broše nebo gólmana Marka Pince.
05.04.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Pinc (4 články) , Michal Broš (4 články)

To je ale překvapení: Petr Rychlý bude dědečkem!

 
Kámen na kameni nezůstane v Ordinaci v růžové zahradě 2. Rozchody, nové lásky, ale i nášup intrik, který vaše oblíbené hrdiny dokáže srazit na kolena. Až na dno si už brzy sáhne herečka Bára Štěpánová (53) a její Babeta. Ta prožije zklamání z falešného přátelství i ztrátu milované práce. A nebude jediná, komu nové osudy v kamenické nemocnici přidělají vrásky na čele.
28.08.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (171 článků) , Petr Rychlý (312 článků)

Brabec už chystá personální zemětřesení

 
Nezůstane kámen na kameni. Takový vzkaz vyslal kandidát na ministra životního prostředí Richard Brabec (ANO) směrem ke svému resortu i ke Státnímu fondu životního prostředí (SFŽP).
23.01.2014 03:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (346 článků)

Síť nemocnic se zcela změní

 
České zdravotnictví čeká velký třesk. Píše o tom zpravodajský server Aktuálně.cz. Z dosavadní nemocniční sítě prý nezůstane kámen na kameni. Řada nemocnic se má přeměnit na neziskovky, jiné se údajně sloučí. Nyní proběhnou audity.
10.04.2014 09:40 |

podobné články

Exministr Tlustý k budoucnosti Evropy: Skončí to katastrofou, nezůstane kámen na kameni. Začíná být hodně zle

 
ROZHOVOR Jediné, co se dá z nízké účasti v eurovolbách usuzovat, je podle bývalého vlivného politika ODS Vlastimila Tlustého to, že se z nich nic usuzovat nedá. Největší neznámá podle něj totiž je, koho by volilo těch více než osmdesát procent lidí, kteří k volbám vůbec nepřišli. Úspěch TOP 09 podle něj dokazuje, že bylo tragickým omylem minulých vedení ODS, že si pěstovala před pár lety TOP 09 jako svého bratříčka.
26.05.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (221 článků)

Nové dvojice zprávařů na Nově: Borhyovou nahradí známá blondýna! A za pultík usedne i sporťák Pouva!

 
V Televizních novinách na Nově nezůstane kámen na kameni. Kromě Lucie Borhyové, která se bude věnovat radostným mateřským povinnostem, se má poroučet také Markéta Fialová. Vzniknou ale zbrusu nové dvojice, které uvidíme už za pár týdnů.
12.06.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1417 článků) , Markéta Fialová (225 článků)