Článek

Brutální španělská korida: Role se obrátily! Matador skončil v krvi

 
Jedněmi milované, druhými zatracované! Přesně takové jsou býčí zápasy, při kterých toreadoři zabodávají do býka kopí a poté ho dorazí mečem. Jenže co když se role obrátí?
16.05.2015 06:20 |

podobné články

Podobné články

Brutální korida: Býk napíchl mladého matadora! Trefil se přímo do zadku

 
Španělský matador (19) se přesvědčil o tom, jak může být korida brutální a bolestivá. Během zápasu se totiž role obrátily a matadora prošpikoval svými rohy rozzuřený býk. A trefil se do velmi choulostivých partií!
11.04.2016 10:30 |

podobné články

Začíná korida v Pamploně: Barbarská jatka, nebo ušlechtilé divadlo?

 
Až první červencovou středu odbije poledne, rozezní se v České republice jako vždy sirény. V Pamploně na severu Španělska místo nich vyšlehne z okna radnice rachejtle, která oznámí zahájení fiesty San Fermina, nejznámější svého druhu na světě. Statisíce lidí v bílém si na krk uvážou červené šátky a budou je nosit dalších osm dní, dokud fiesta neskončí. Opět se povedou debaty, zda je tahle událost, jejíž součástí je i proslulý běh s býky ulicemi nebo večerní korida v aréně, barbarským týráním zvířat, či velkolepým uctěním tradic.
29.06.2016 18:50 |

podobné články

Divoká korida: Zkrvavené genitálie, uřezané uši a půltunový býk

 
Populární festival ve španělské Pamploně začal ve čtvrtek během býků, nahými dívkami i sangrií tekoucí proudem. To byl ale jen malý předkrm před hlavní atrakcí – koridou nebo-li býčími zápasy. Jednou z hvězd, které se utkaly s rozzuřenými zvířaty, byl matador Roca Rey (19). Toho přitom na jaře během zápolení býk nabral na rohy – trefil se mu přímo do hýždí – a vláčel ho přes celou arénu. Ani tentokrát se mladík nevyhl poraněním. Zvíře mu udeřilo do slabin. Zápas tak matador dokončil s odhaleným zkrvaveným rozkrokem.
09.07.2016 05:55 |

podobné články

Syn Polívky Vladimír: Ve škole mě šikanovali, ale teď se role obrátily!

 
Díky nové roli ve filmu Muzikál aneb cesty ke štěstí se Vladimír Polívka (26) vrátil do svých školních, ne příliš šťastných let. Přiznal, že ho spolužáci ve škole šikanovali kvůli slavným rodičům Bolkovi Polívkovi (66) a Chantal Poullain (59). Teď se karty obrátily a on to před kamerou oplácí protekčnímu Adamu Mišíkovi.
12.01.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (517 článků) , Chantal Poullain (223 článků) , Adam Mišík (164 článků) , Vladimír Polívka (82 článků) , Vladimír Polívka (73 článků)

Být místo Gorbačova Putin, utopí náš listopad '89 v krvi. Po Krymu jsme měli křičet do protržení. Nechápu obdivovatele Moskvy, říká exposlanec ODS Vidím

 
ROZHOVOR Kdyby na konci osmdesátých let byl prezidentem Sovětského svazu Vladimir Putin, žádná sametová revoluce by u nás, ani v žádné z jiných satelitních sovětských zemí podle bývalého bezpečnostního experta ODS Jana Vidíma neproběhla. „On by to utopil v krvi,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz politický matador a někdejší dlouholetý předseda sněmovního výboru pro obranu a bezpečnost Jan Vidím o současném ruském prezidentovi, který je podle něj naturelem imperialista.
05.08.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Veřejný ochránce práv: Inspektoráty práce mají nástroje pro důkladné šetření pracovních podmínek. Ne vždy je však dokáží využít

 
Pět zaměstnankyň bylo přesvědčeno, že je zaměstnavatel šikanuje a proto se obrátily na inspektorát práce. Ten na základě jejich podnětu zahájil šetření. V něm konstatoval, že k žádné šikaně nedochází. Naopak naznačil, že možná zaměstnankyně šikanují svého zaměstnavatele – aniž by své tvrzení nějak doložil. Nespokojené stěžovatelky se obrátily na veřejnou ochránkyni práv. Jak jsme zjistili během šetření, inspektorát práce nevyužil svých možností, jeho šetření bylo spíše formální a víceméně se ztotožnil s tvrzením zaměstnavatele.
04.08.2017 20:25 |

podobné články

Princezna Babetka? Kdysi slavná herečka před šedesátkou šokuje touhle sexy postavou v mini

 
Byly doby, kdy tahle dáma měla monopol na role půvabných princezen v televizních pohádkách a šla z role do role. Před lety Jarmila Švehlová  (58) zářila na divadelních prknech i televizní obrazovce. Už kolem dvacítky šla z role do role a zářila v hlavních rolích pohádek Panenka z vltavské tůně (1976), O Všudybylovi (1976), O líném Honzovi (1977) či Paví král (1978).
07.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarmila Švehlová (10 článků)

VIDEO: Hokejový veterán předvedl brutální faul! Soupeř zůstal nehybně ležet

 
Říká vám něco jméno Jere Karalahti? Pravděpodobně ano. Tento finský hokejový matador je dlouhá léta znám jako drsný řezník, který pro nevybíravý až brutální zákrok nejde daleko. Naposledy sestřelil Markuse Poukkulu.
24.09.2013 17:25 |

podobné články

Taxikaření dal dávno vale: Manžel známé české zpěvačky jde z role do role. Bude hrát v dalším seriálu

 
Jednu dobu na to byl pracovně tak bídně, že musel vzít na čas zavděk profesí nočního taxikáře. Už delší čas ale na jeho kariéru svítí slunce. Manžel zpěvačky Báry Basikové  (51) jde z role do role. Nejvíce Petr Polák zaujal v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde nakonec jeho nesnesitelný hrdina skončil v pytli na mrtvoly.
30.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (567 článků) , Petr Polák (129 článků) , Petr Polák (75 článků)

Korida: tak trochu morbidní zábava

 
Opilované rohy, dlouhé hodiny v boxu bez možnosti pohybu, bití a dráždění, v extrémních případech vazelína v očích.
18.06.2009 06:00 |

podobné články

Krvavá jatka na býčích zápasech: Zvíře se dostalo do hlediště!

 
Španělsko a korida jednoduše patří k sobě. Vždycky však vše nejde podle scénáře. Ve středu došlo v býčí aréně nedaleko Pamplony k dramatické situaci, když býk přeskočil bezpečnostní zátarasy a dostal se do hlediště mezi lidi. Křičící diváci se zoufale snažili před zvířetem utéct. Na třicet z nich bylo zraněno. Býka se podařilo dostat pod kontrolu asi po 15 minutách, ale později byl usmrcen.
19.08.2010 19:10 |

podobné články

Barcelonská KORIDA! Turan ztratil nervy, hodil kopačku po sudím

 
Nenechte se mýlit, fotbal ve Španělsku a Barcelona, to nejsou jenom parádičky od Messiho. Třeba takový Arda Turan se nebojí hodit po rozhodčím kopačkou!
29.01.2015 15:50 |

podobné články

Festival jen pro silné žaludky: Vstupné zaplatíte krví!

 
Čím jiným než krví by měli platit návštěvníci hudebního festivalu v horách, které proslavil román o upírském hraběti Drákulovi? V Transylvánii na festivalu Untold skutečně krví za vstupné zaplatit lze. Ovšem neslouží k svačině upírům, ale putuje přímo do krevní banky. Akce má podpořit dárcovství krve v Rumunsku, kde zdravotníci hlásí nedostatek krevních konzerv pro záchranu lidských životů.
21.07.2015 21:00 |

podobné články

Škromach znovu předloží návrh povolující cyklistům alkohol před jízdou

 
Senátor Zdeněk Škromach (ČSSD) nevzdává svou snahu legalizovat pro cyklisty určité množství alkoholu v krvi. V rámci novely zákona chce navrhnout, aby cyklisté jedoucí v obci, na cyklostezce či na silnici 3. třídy mohli mít v krvi až 0,8 promile. Pokud by měli v krvi více, mohla by jim být uložena pokuta pouze do 500 korun.
25.01.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Kličkův vyzyvatel Charr: Skončil v krvi!

 
Tolik toužil Vitalije Klička (41) sesadit z boxerského trůnu, jenže nakonec skončil Němec Manuel Charr v krvi. A poražený. Starší z ukrajinských bratří vyhrál po technickém k.o. ve 4. kole.
10.09.2012 12:15 |

podobné články

Muži explodoval záchod do obličeje, skončil v krvi v bezvědomí!

 
Hororový zážitek z toalety potkal 58letého MIchela Pierra. Mísa mu explodovala do obličeje a muž skončil v bezvědomí zalitý krví. Od této "kuriózní" nehody má Michel obavy ze splachování toalety.
10.10.2013 17:10 |

podobné články

Takhle si bohatá španělská aristokratka (85) před svatbou užívá s kamarádkami na Ibize

 
Láska kvete v každém věku, jak tvrdí známé přísloví. Významná španělská aristokratka s titulem vévodkyně z Alby Cayetana Fitz-James Stuart (85), která platí za jednu z nejbohatších žen Španělska, si zanedlouho vezme zaměstnance státní správy Alfonsa Díeze. Na svatbu chce být nejspíš opálená. Proto si v těchto dnech užívá slunce na Ibize se svými přítelkyněmi.
09.08.2011 07:05 |

podobné články

Španělská princezna Letizia je stále hubenější, už je jen kost a kůže

 
Devětatřicetiletá španělská princezna Letizia na návštěvě v Chile odhalila svou až děsivě hubenou postavu. Tenké paže a trčící klíční kosti opět vyvolaly spekulace o anorexii manželky prince Felipeho. Další články k tématu: Princezna Letizia si z protokolu vrásky nedělá. Obléká se, jak chce Španělská princezna Letizia je děsně hubená, spekulace o nemoci popírá Princezna Letizia porodila holčičku
24.11.2011 11:15 |

podobné články

Katalánci se chtějí odtrhnout od Španělska. Madrid nesouhlasí

 
Konec Španělska tak, jak ho známe? Tak vypadá snaha Katalánska, které hodlá na podzim uspořádat referendum o odtržení oblasti od Španělska. Madrid s tímto krokem nesouhlasí. Důvody Katalánců jsou ekonomické, ve skutečnosti totiž doplácejí na zbytek země a proto by nyní rádi sami kontrolovali své výdaje.
30.07.2014 19:25 |

podobné články