Článek

Brutální sebevražda: Matka 18měsíční dcery se nechala rozsápat pitbuly

 
Američanka Rebecca Hardy (†22), matka 18měsíční dcerky, spáchala sebevraždu. A zvolila skutečně bestiální způsob – nechala se rozsápat dvěma rozzuřenými pitbuly!
14.12.2015 12:55 |

podobné články

Podobné články

Děsivá sebevražda mladé maminky: Skončila roztrhaná na krvavé cucky!

 
Hodně smutný konec si zvolila dvaadvacetiletá Amečinka Rebecca Hardyová, matka osmnáctiměsíční dcery. Aniž někoho předem varovala, přelezla plot u domu, kde chovali dva agresívní pitbuly, a nechala se od nich rozsápat.
14.12.2015 12:15 |

podobné články

Máte rádi pitbuly? Fotografka se jim snaží vylepšit pověst, podívejte se!

 
Francouzská fotografka Sophie Gamand žijící ve Spojených státech si našla zajímavou životní misi. Snaží se změnit pohled lidí na pitbuly. Za poslední rok a půl našlo už 140 opuštěných pejsků nový domov právě díky jejím fotografiím.
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Vrah Neff Novák zabil svou ženu před 18měsíční dcerou: Jaké následky to na dítěti zanechalo?

 
Byl konec února 2008, když zmizela Irena Neffová. Celá rodina po ní pátrala. Nakonec se ale ukázalo, že ji osudného večera uškrtil její manžel Robert. Navíc před očima jejich 18měsíční dcerky. Jaké to na děvčátku mohlo zanechat následky?
30.11.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Neff (5 článků)

Brutální sebevražda v zoo: Muž se nechal roztrhat lvy

 
Brutální sebevraždu zvolil muž (20) v Chile. Mladík se vydal do tamní zoologické zahrady, svlékl se a vstoupil do výběhu se lvy, jimiž se chtěl nechat rozsápat.
22.05.2016 10:50 |

podobné články

Brutální sebevražda v zoo: Naháč skočil mezi lvy. Věřil, že je prorok a přijde apokalypsa

 
Nikdy se nedostal ze smrti matky, která zemřela na rakovinu, když mu bylo teprve jedenáct let. Od té doby to s ním šlo od devíti k pěti. Franco Ferrada (20) se dal k armádě, ale později ji opustil. Poté se pomátl a začal si myslet, že je prorok, který zvěstuje apokalypsu. Celý svět zná dnes Franca jako muže, který se svlékl donaha a chtěl se nechat rozsápat lvy v chilské zoo.
26.05.2016 13:40 |

podobné články

Dva pitbulové brutálně potrhali muže, na zemi po něm zůstala krvavá louže

 
V Bronxu v americkém New Yorku se odehrál brutální zvířecí útok. Cynthia Oliver (55) poštvala své dva pitbuly na Francesca Bovea (62). Psi se na muže vrhli a potrhali ho tak, že po něm přímo na ulici vedle kostela zůstala velká krvavá louže.
13.09.2015 15:50 |

podobné články

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Čtyřletý hoch spadl z balkonu mezi pitbuly. Než ho vytáhli, zemřel

 
Čtyřletý spadl v pátek dopoledne z balkonu přímo do kotce se dvěma psy. Pád nepřežil, uvedla policejní mluvčí Marta Vlachová.
13.11.2010 13:25 |

podobné články

Nejhloupější zabiják světa plánoval... Mord v masce medvěda!

 
O zbytek soudnosti přišel Američan Clyde Gardner (57), když ho partnerka vyhodila z bytu. Rozhodl se ji zabít. Chtěl se přestrojit za medvěda, ženu rozsápat medvědími drápy a vinu svést na potulného huňáče. Příběhem hloupého vraha teď žijí celé USA.
03.10.2011 12:20 |

podobné články

V Indii zabíjí lidožravá tygřice. Během šesti týdnů stihla rozsápat a sežrat už 10 lidí!

 
První zprávy o lidožravém "tygrovi":http://www.extra.cz/tema/tygr, který děsí obyvatele severní Indie, se do médií dostaly koncem prosince. Ve státě Uttarpradéš, který sousedí s Uttarákhandem, byl tehdy roztrhán pětašedesátiletý muž.
11.02.2014 12:30 |

podobné články

Server: Smrt mladé dívky 13 bodnými ranami. Sebevražda, řekla policie. Libanonský milenec tvrdí, že ji viděl, jak se bodá. A matka...

 
Na přinejmenším velmi zvláštní okolnosti, které provázely vyšetřování smrti její dcery Anety Rodové, upozorňuje v rozhovoru se serverem Expres.cz její matka Anna. Aneta podle serveru zemřela na třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Její matka ale policejnímu verdiktu nevěří a rozhodla se pátrat na vlastní pěst.
15.12.2015 12:36 |

podobné články

Brutální sebevražda mladé matky: Vlezla na dvůr s agresivními psy a nechala se jimi zabít

 
Tragické úmrtí řeší v americkém Michiganu. Žena zde měla dobrovolně vlézt na dvůr s agresivními psy a nechala se jimi pokousat.
11.12.2015 20:31 |

podobné články

Matku osmerčat obvinili z podvodu kvůli sociálním dávkám

 
Nadya Sulemanová čelí obvinění z podvodu. Podle losangeleské prokuratury žádala loni o sociální podporu, i když vydělala v přepočtu kolem 600 tisíc korun. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách
14.01.2014 09:40 |

podobné články

Požár v Brně má 4 oběti: Chlapec (†6) zemřel v nemocnici

 
AKTUALIZUJEME: Tragédie otřásla v sobotu ráno Brnem. Při požáru v bytě v prvním patře oprýskaného činžáku zabily jedovaté zplodiny rodinu s 18měsíční holčičkou! Šestiletý chlapec  zemřel pozdě odpoledne v nemocnici.
19.12.2009 08:35 |

podobné články

Zpověď únoskyně: Chtěla odjet s kočárkem

 
Štábu TV Nova se podařilo mluvit se ženou, která v úterý v centru Náchoda unesla teprve 18měsíční holčičku v kočárku. Jedná se o 61letou učitelku Alenu N. z náchodské základní umělecké školy. Ženu policisté dopadli ve středu odpoledne a je vyšetřována na svobodě.
10.11.2011 19:45 |

podobné články

Další milenka JFK promluvila: Cpal mě kokainem!

 
Ač je už dávno po smrti, je John F. Kennedy (†46) stále terčem nových skandálů. Bývalá pracovnice Bílého domu Mimi Alfordová (69) totiž až nyní v pamětech přiznala, že udržovala s prezidentem USA 18měsíční poměr.
09.02.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mimi Kennedy (1 článek) , John Kennedy (78 článků) , John Kennedy (78 článků)

Šokující VIDEO: Roční holčička vlezla do gorilího výběhu!

 
I když je Damian Aspinall (52) starostlivý otec, malou dceru klidně svěřil gorilám a ještě ji u toho natáčel. Na nedávno zveřejněném videu si jeho tehdy 18měsíční dcera Tansy hraje s dospělou více než 100 kilovou gorilou, krmí ji, hladí ji a nechá se nosit.
17.09.2012 16:25 |

podobné články