Článek

Brutální africké řeznice: Obřezáváme dívky, aby se z nich nestaly prostitutky!

 
Ženská obřízka je sice oficiálně pro mnoho států tabu, ale ve skutečnosti se nevyhýbá ani dívkám z imigrantských rodin, které žijí v Evropě. Právě ty jsou každoročně svými rodiči vláčeny zpět do Afriky, aby podstoupily barbarský rituál.
02.07.2015 18:50 |

podobné články

Podobné články

„Řeznice“ Kvitová se bude rvát o druhý titul ve Wimbledonu

 
Říkají jí „Řeznice z Fulneku“, česká lvice, nebo také „Del Petra“. A jde o českou tenistku Petru Kvitovou. Ta si dnes zahraje o svůj druhý titul z Wimbledonu. V roce 2011 ve finále na trávě v All England Clubu smetla Rusku Marii Šarapovovou, dnes v 15 hodin se české hvězdě postaví Kanaďanka Eugenie Bouchardová. Přímý přenos sledujte na NOVĚ, NOVA Sport i VOYO.
05.07.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1484 článků)

Kupčení s dětmi: Dívky mizí z uprchlických táborů a jsou prodávány jako prostitutky

 
Mladé dívky mizí z rohingských uprchlických táborů. Podle všeho jsou unášeny a někdy dokonce pašovány za hranice Bangladéše. Dívky pak pracují jako prostitutky, tyto praktiky potvrdil tým investigativních novinářů stanice BBC.
21.03.2018 20:20 |

podobné články

Ani tahle sexy tělíčka Faltýnové a Agátě na výhru nestačila: 5 missek, které se nestaly královnami krásy, a přesto jsou slavné

 
Nestaly se sice královnami krásy, přesto jsou slavné a v šoubyznysu se pohybují dodnes. Řeč je o misskách, které sice soutěž nevyhrály, ale skončily na druhém a třetím místě, a často se staly mnohem úspěšnější než dámy, jež v daném ročníku vyhrály.
03.04.2014 16:55 |

podobné články

Kaddáfí přistoupil na plán Africké unie, povstalci ho zvažují

 
Libyjští povstalci zváží plán Africké unie na ukončení bojů v zemi, trvají ale na tom, že libyjský vůdce Muammar Kaddáfí musí odstoupit. Agentuře Reuters to dnes řekl mluvčí povstalců. Kaddáfí na plán Africké unie podle představitelů organizace v neděli přistoupil.
11.04.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Ministerstvo zahraničních věcí k summitu zemí Africké unie: Jsme připraveni ke spolupráci

 
Dne 30. ledna 2017 byli na 28. summitu Africké unie v etiopské Addis Abebě zvoleni noví členové Komise Africké unie, včetně jejího předsedy Moussa Faki Mahamata, dosavadního ministra zahraničních věcí Čadské republiky.
06.02.2017 21:10 |

podobné články

Prostitutky chtějí stejné důchody, jaké mají fotbalisté

 
Nizozemské prostitutky tvrdí, že mají fyzicky stejně náročné, rizikové a věkem omezené povolání jako fotbalisté. Ženy živící se sexuálním uspokojováním druhých tak chtějí mít stejná práva, jako mají muži, kteří profesionálně běhají po zeleném trávníku a kopou do vzduchu baleného v kůži. Nizozemskou vládu žádají prostitutky o změnu systému tak, aby mohly výhodně šetřit na důchod jako fotbalisté.
20.12.2013 10:47 |

podobné články

Útočnice napadla botou 2 prostitutky! Ukradla jim kabelky

 
Policisté z Českokrumlovska prošetřují případ krádeže a loupeže, kde poškozenými jsou dvě prostitutky nabízející služby u Dolního Dvořiště. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla v neděli agentuře Mediafax, že prostitutky okradla o kabelky neznámá žena.
06.11.2011 11:35 |

podobné články

Desítky dívek skončily v Anglii jako prostitutky: Přitom jely za legální prací

 
Bez práce, vzdělání a bez znalosti cizích jazyků. Podle těchto kritérií si vybírali kuplíři mladé dívky z Česka. Slíbili jim práci a kariéru v zahraničí, místo toho je ale zavřeli do veřejných domů a násilím z nich udělali prostitutky!
10.07.2013 10:00 |

podobné články

Němec měl být souzen za vraždu prostitutky. V cele se podřezal

 
V cele plzeňské vazební věznice Bory spáchal v noci na čtvrtek sebevraždu pětačtyřicetiletý Němec, který měl být příští středu obžalován u plzeňského krajského soudu z brutální vraždy devatenáctileté prostitutky. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí soudu Alexandra Vaňková.
06.01.2011 20:45 |

podobné články

Vrah byl dopaden po 15 letech: Dostal 13 let basy za umučení prostitutky!

 
Patnáct let nevyřešená brutální vražda brněnské prostitutky (†22) byla potrestána. Vraha Daniela Marada (39) usvědčily otisky prstů, které zanechal při loupeži v roce 2010. Dívku doslova umučil. Důvod? Za své služby prý chtěla víc peněz, než kolik bylo domluveno.
13.02.2013 12:05 |

podobné články

Monstrum z Florencie dopadeno: Muž se přiznal k brutální vraždě prostitutky!

 
Italská policie udělala obrovský pokrok v případu hrozivě zavražděné, mučené a znásilněné prostitutky, která byla nalezena mrtvá ve Florencii. Muž, který má čin na svědomí, však udělal chybu a na místě zanechal DNA. Díky ní jej policie vypátrala a údajně se k brutálnímu činu přiznal.
10.05.2014 20:55 |

podobné články

Vrah unikl! Brutální vražda krásné prostitutky Evy je promlčena

 
Na dvacet let starou vraždu krásné prostitutky Evy Manové se od dnešní půlnoci vztahuje už jen nebeská spravedlnost. Té světské vrah unikne, dneškem je záhadný případ promlčený. A vrah neznámý.
08.07.2014 17:05 |

podobné články

Procházka hanby: Zostuzené a nahé prostitutky i se zákazníky vyhnali z bordelu

 
Nahé, ponížené a prochladlé. Tak skončily prostitutky z ruského Petrohradu, na které naběhli do vykřičeného domu policisté. Je i s jejich zákazníky vyhnali bez oblečení na mráz a nechali je jít pět bloků ke schovaným policejním autům. Tohle byla opravdu brutální procházka hanby.
19.05.2016 14:40 |

podobné články

Svázal jsem ji a ubodal: Kolínský rozparovač se přiznal k vraždě prostitutky

 
Nastříkal jí do obličeje pepřový sprej, pak ji svázal a začal bodat. Cizinec se u soudu přiznal k brutální vraždě prostitutky v Kolíně. Obžalovanému hrozí až 20 let nebo i výjimečný trest.
29.08.2016 12:35 |

podobné články

Německé prostitutky budou používat "píchačky"

 
Prostitutky z německého Bonnu budou muset v budoucnu platit daň za sex. A jak chtějí místní úřady ověřit, kdy kdo pracoval? Pomocí lístků, které si budou lehké dívky od srpna tahat z automatů před každým začátkem směny. Připomíná to tak dřívější systém takzvaných píchaček, kdy si lidé při příchodu do práce a odchodu z ní museli píchnout kartičku.
08.07.2011 21:35 |

podobné články

Skončily na drogách a živí se jako prostitutky: Spisovatelka o ženách znásilňovaných Kaddáfím

 
Skončily se silnou závislostí na drogách, alkoholu a pracují jako prostitutky. Tak dopadly libyjské dívky, které si jako své sexuální otrokyně vybral bývalý vůdce Muammar Kaddáfí (†69). Až na jednu: Suraya žije pod změněnou identitou a studuje.
14.11.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Američané zadrželi dívčí kapelu z Koreje, měli je za prostitutky

 
Cesta jihokorejské dívčí skupiny Oh My Girl do Spojených států začala patnáctihodinovým zadržením na letišti, neboť američtí celníci považovali dívky za prostitutky. Popová kapela se po propuštění rozhodla vrátit zpět do vlasti.
12.12.2015 10:20 |

podobné články

Odporné napadení dívkami v obchoďáku Chodov: Své oběti shodily na zem a brutálně zkopaly

 
Mladé dívky z nepochopitelného důvody napadly další dívky v pražském obchodním centru Chodov. Brutální napadení momentálně prošetřuje policie. Dvě dívky si své oběti vybíraly zcela náhodně. Jejich útoky byly opravdu drsné. Nejdříve je povalily na zem a poté do nich kopaly hlava nehlava.
08.04.2018 17:35 |

podobné články

Řeznice a psychopilotka, Schwarzenberg na Pohodě. Summit NATO a zlé Rusko

 
ANKETA Jako potvrzení obranné doktríny Severoatlantické aliance vnímá řada českých poslanců závěry summitu NATO ve Varšavě. „Kdo zaútočil během posledních dvou let?! Nebylo to NATO, ale Ruská federace, a tudíž se k tomu musíme postavit tak, abychom byli obranyschopní a aby bylo jasné, že každý útok na Alianci bude mít své následky,“ upozornil čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. I když se názory politiků tradičně rozcházejí, většina z oslovených poslanců ocenila výzvu k dialogu s Ruskem, která zazněla od prezidenta Miloše Zemana.
11.07.2016 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20433 článků) , Karel Schwarzenberg (512 článků)