Článek

Brno v pozoru: Přijela Sparta! Na fanoušky dohlíží vrtulník, psovodi i hlídky na koních

 
Důsledně oddělit! Takový pokyn dostali policisté v jihomoravské metropoli ohledně fanoušků Sparty a Brna. V neděli je totiž od půl třetí na pořadu třaskavý zápas mezi Zbrojovkou a Spartou. A v podvečer se oba znepřátelené týmy střetnou i v hokejové verzi na zimním stadionu Rondo.
02.10.2016 14:50 |

podobné články

Podobné články

Speciální policejní auta za 727 tisíc: Dostanou je psovodi a poříční útvar

 
Strážníci pražské městské policie by měli v květnu začít používat dva nové speciální vozy Ford Ranger. Dostanou je poříční útvar a psovodi. Jeden vůz získala městská policie v soutěži za 727 000 korun. Psovodi pak navíc dostanou ještě speciálně upravené auto, které jim umožní být soběstačnými při případném několikadenním zásahu.
04.02.2017 10:00 |

podobné články

Manévry v Klánovickém lese: Pročesali 400 hektarů, podezřelého nenašli

 
Vrtulník, termovize, hlídky na koních, psovodi, zásahovka a speciální technika! 400 hektarů Klánovického lesa prohledávali policisté centimetr po centimetru a výsledek? Ozbrojený muž podezřelý z vraždy hledače pokladů stále uniká!
15.08.2014 17:40 |

podobné články

Na oslavy 1. máje budou v Praze dohlížet stovky policistů

 
Na klidný průběh oslav Svátku práce bude v Praze dohlížet několik stovek policistů. Zapojit by se měla říční policie, psovodi nebo policisté na koních. Celý den bude ve vzduchu i vrtulník. K řešení případných konfliktů budou připraveni příslušníci speciální pořádkové jednotky, informoval v pondělí mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
30.04.2012 17:10 |

podobné články

Čeští psovodi v Afghánistánu nesplnili rozkaz, hrozí jim pět let

 
Až pětiletý trest hrozí dvojici vojáků z Veterinární základny Chotyně na Liberecku. Před libereckým okresním soudem stanuli armádní psovodi kvůli neuposlechnutí rozkazu při válečné misi v afghánské provincii Lógar.
01.09.2012 12:00 |

podobné články

Psovodi odmítli v Afghánistánu zbraně. Teď je v Česku soudí

 
Před okresním soudem v Liberci stojí dva čeští vojenští psovodi. Loni na jaře na válečné misi v Afghánistánu odmítli hlídkovat se zbraněmi v rukou jako výsadkáři.
23.10.2012 08:20 |

podobné články

Na Kladensku se sesul opuštěný statek, místo prohledávají psovodi

 
U Knovízu na Kladensku se dnes odpoledne sesul opuštěný statek. Budova byla nevyužívaná a prázdná a dělníci ji postupně demolovali, řekla spolumajitelka Pavlína Tesařová. Trosky prohledávají hasiči a psovodi, aby vyloučili možnost, že se v budově bez vědomí majitele zdržovali například bezdomovci. 
10.03.2013 19:20 |

podobné články

Psovodi vojenské policie navštívili mateřskou školku

 
Psovodi Vojenské policie z Prahy navštívili mateřskou školku v Horních Počernicích, aby dětem představili zábavnou formou práci speciálně vycvičených policejních psů.
20.07.2014 10:55 |

podobné články

MP Praha: Psovodi součástí týmu USAR, který obhájil nejvyšší certifikaci

 
Záchranný USAR tým České republiky, jehož členy jsou i tři psovodi z Útvaru psovodů Městské policie Praha, úspěšně absolvoval náročnou třídenní prověrku před mezinárodní komisí.
28.06.2015 15:56 |

podobné články

Střecha továrny se zřítila na lidi: Přeživší hledali psovodi

 
U Košic na Slovensku se v sobotu odpoledne zřítila střecha továrny! Na místo okamžitě vyrazili hasiči a do akce byli také povoláni psovodi. Čtyřnohá posila měla za úkol zjistit, zda pod sutinami neuvízli lidé.
03.09.2017 19:50 |

podobné články

Hackeři ZESMĚŠNILI BRNO! Primátor Onderka je údajně hodlá zažalovat

 
Neznámí hackeři v úterý napadli oficiální webové stránky města Brna, www.brno.cz, a vytvořili na něm zesměšňující stránku platformy Žít Brno, www.brno.cz/zitbrno. Město Brno se od této stránky distancuje - i nadále je jedinou oficiální stránkou platformy Žít Brno stránka www.zitbrno.cz.
30.08.2011 12:55 |

podobné články

Vrtulník s termovizní hledá postiženého Rakušana

 
Vrtulník s termovizní nasadili v sobotu odpoledne policisté do pátrání po 26letém Rakušanovi Stefanu Retschitzeggerovi. Od rána cizince hledají i policejní psovodi.
02.01.2010 18:05 |

podobné články

Muž uloupil pošťačce brašnu, honí ho policejní vrtulník i psovodi

 
Na listonošku si počkal lupič za návsí v Milonicích na Vyškovsku. Vytáhl zbraň a sebral ženě brašnu s penězi. Pak utekl do polí. Hledají ho nejen policejní psi, ale i vrtulník. Zatím neúspěšně!
04.09.2012 20:10 |

podobné články

Na Litoměřicku nahánějí klokana Joeyho. V akci je i vrtulník!

 
Na Litoměřicku v okolí Třebenic se rozběhla neobvyklá velká pátrací akce, policisté i místní totiž pátrají po klokanovi! To opravdu není aprílový žertík, ale skutečnost. Do akce se dokonce zapojil vrtulník i policejní psovodi.
24.07.2013 15:40 |

podobné články

Iluzionista Kožíšek šílí: Mašlíková a Dvořáková mluví jen o koních

 
Iluzionista a mág Pavel Kožíšek netušil, jaký si na sebe ušil bič, když post asistentky Martiny Poulíčkové, která se věnuje mateřství, nahradil Hanou Mašlíkovou. V Divadle kouzel se teď totiž nemluví o ničem jiném než o koních.
26.05.2009 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (396 článků) , Pavel Kožíšek (51 článků) , Martina Poulíčková (33 článků) , Martina Dvořáková (39 článků)

Italský premiér Berlusconi jezdí na modelkách jako na koních

 
Berlusconi zuří. Milán zaplavily billboardy, na nichž jezdí na modelkách jako na koních! Tak jako má Británie tajemného Banksyho, který pobuřuje svými společensky kontroverzními graffiti po celé zemi, tak má Milán svého Beasta.
08.10.2010 18:05 |

podobné články

Charitativní dostih na dřevěných koních v Conseq Parku: Pozor na třísku!

 
Kdo se bojí koní, může si vyzkoušet »atrapu«. Dnes se v Conseq Parku ve Velké Chuchli konají první letošní závody a k vidění bude, kromě osmi tradičních dostihů, i charitativní počin známých osobností na dřevěných koních »Medela Cup« (15.15).
08.04.2012 12:16 |

podobné články

Skyrim v patchi 1.6 přidá souboje na koních

 
Kůň byl ve Skyrimu pěkné zvíře. Ochotně vás vozil po kopcích a ještě ochotněji se vrhal na draky a jinou havěť. Jenže z něj nešlo bojovat. Žádný Mount & Blade. Pěkně zastavit, sesednout, tasit meč a až pak bojovat. To nadcházející patch 1.6 změní. Kromě spousty oprav bude jeho hlavním tahákem právě možnost soubojů na koních. Pokud nejste moc na meče a...
25.05.2012 10:45 |

podobné články

Jezdci na koních, motocyklová četa. Hradní stráž se předvedla v plné kráse

 
Motocyklový doprovod chráněného osobního vozu, synchronizované manévry motorek na malé ploše, nebo jezdce v legionářských uniformách na kladrubských koních. To vše mohli zhlédnout diváci v rámci přehlídky složek Hradní stráže u příležitosti oslav Dne ozbrojených sil, který si připomeneme v neděli.
28.06.2013 10:25 |

podobné články

Filmové premiéry: Láska na kari, Století Miroslava Zikmunda, Pod zemí, O koních a lidech, Sin City - Ženská, pro kterou bych vraždil a Radio Alice

 
Švédský filmař Lasse Hallström, tvůrce okouzlující Čokolády se opět vydal do kulinářských zákoutí ve filmu Láska na kari. Portrét nejslavnějšího žijícího českého cestovatele, to je Století Miroslava Zikmunda. Ve stopách filmů jako Záhada Blair Witch jde horor Pod zemí. Jedním z diváckých hitů karlovarského festivalu byl islandský film O koních a lidech. Devět let po úspěchu Sin City – město hříchu je tu pokračování s podtitulem Ženská, pro kterou bych vraždil. Do radikálních 70. let v Itálii se vrací italský film Radio Alice.
04.09.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lasse Hallström (5 článků) , Miroslav Zikmund (71 článků)