Článek

Britský server pobouřeně: Uprchlíci jsou lidé, ne špinaví švábi

 
V debatě o problému uprchlíků, kteří v posledních týdnech doslova zaplavují jihoevropské země, nejsou vůbec slyšet jejich hlasy. Jenže dokud je budou média považovat jen za statistická čísla, nebo je budou označovat za „šváby“, situace se bude jen zhoršovat. Tvrdí to britský server The Guardian. Překlad jeho textu přinesly Britské listy.
02.06.2015 17:41 |

podobné články

Podobné články

Na snoubence během letu začali padat švábi

 
Dvojice ze Severní Karolíny podala žalobu na aerolinky AirTran Airways za hrůzný zážitek, kterým si partneři prošli při letu z Charlotte do Houstonu 15. září tohoto roku. V letadle se totiž objevili švábi. Když na ně palubní personál upozorňovali, zaměstnanci aerolinek předstírali, že na ně nemají čas, a dali jim jasně najevo, že si nepřejí, aby o celé záležitosti mluvili nahlas.
14.11.2011 14:00 |

podobné články

Usnula u televize a miminko skončilo na podlaze: Děvčátko mezitím ožírali švábi! Nepřežilo…

 
Matka Brittany (27) z Oklahomy usnula při sledování televize a vůbec ji nezajímalo, že její osmnáctiměsíční (!) dcerku Alice na zemi ožírají švábi!
23.04.2015 05:16 |

podobné články

Ohavné týrání: Odhození psi byli tak zarostlí a špinaví od bláta, že nemohli ani chodit! Lidé si je pletli s ovcemi

 
Teď uvidíte ty nejzarostlejší psy na světě! Byli odhozeni svými původními majiteli a v naprosto "zbědovaném stavu je našli zachránci.":http://www.extra.cz/laska-jako-kdyz-vysijes-polsky-student-vysil-milostny-vzkaz-sve-pritelkyni-do-psa
22.01.2015 16:37 |

podobné články

Lidé si myslí, že mlátíme kladivem do železa a jsme hloupí a špinaví. Je to jinak, říká ostravský průmyslník Světlík. A zajímavě hovoří o Číně

 
ROZHOVOR „Z nepříjemné situace, do které nás dostala i cílená, štvavá kampaň, se určitě dostaneme,“ tvrdí ostravský filantrop, podnikatel a majitel holdingu Vítkovice Machinery Group Jan Světlík. Odmítá také zvěsti o rozprodeji své unikátní malířské sbírky. I když vítá změnu politiky vůči východu, varuje před jednostrannými vztahy s Čínou. Pokud se prý asijský gigant také obchodně neotevře Evropě, může zlikvidovat její ocelářský i strojírenský průmysl.
16.05.2016 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Světlík (16 článků)

Tři uprchlíci se na protest pořezali

 
Více než čtyři desítky uprchlíků zadržovaných v detenčním zařízení v Drahonicích na Lounsku pokračuje v hladovce, kterou začali v úterý. Protestují tak proti svému pokračujícímu zadržování. Tři uprchlíci se dokonce v obavách, že budou vráceni do své domovské země, poranili. Informoval o tom server iDnes.cz s tím, že protestující uprchlíci jsou většinou Iráčané.
11.11.2015 13:46 |

podobné články

Mňam, takhle si pochutnáváme na psech o slunovratu! Děsivé fotky z jatek

 
Namačkaní se třesou v klecích, přešlapují ve vlastních výkalech, jsou špinaví a i se svou zvířecí inteligencí je jim jasné, že jejich čas se naplnil. Osud psů na čínských jatkách je více než smutný. O slunovratu jsou v zemi žádanou pochoutkou.
21.06.2015 16:15 |

podobné články

Rasismus v Evropském parlamentu: „Turci jsou barbarští psi,“ volal Řek

 
Řecký europoslanec Eleftherios Synadinos (60), který je členem krajně pravicového Zlatého úsvitu, se postaral ve Štrasburku o pořádné pozdvižení. Celý turecký národ bez skrupulí označil za „divoké psy“, Turci jsou prý navíc „barbarští a špinaví“. Předseda Evropského parlamentu Martin Schulz (60) rasistické poznámky nestrpěl a řeckého poslance nechal ze zasedacího sálu vyvést, což se ještě v historii Evropského parlamentu nikdy předtím nestalo.
11.03.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (144 článků)

10 nejvíc sexy huliček, které dnes rozhodně slaví Světový den marihuany

 
Svátek všech vyhulených je tu! Všichni příznivci lehkých a zapáchajících drog už drtí zeleň, motají jointy a plní bongy. Světový den marihuany připadá každoročně na 20. dubna. Ne všichni kuřáci trávy jsou však špinaví dredaři v maskáčích. I pěkné slečny rády pokuřují. Zde je 10 nejvíce sexy huliček, které se svými křivkami a travičkou chlubí na internetu. A nezapomeňte – drogy jsou špatné a neměli byste je brát, áno?
20.04.2016 19:05 |

podobné články

„Holkám na zadek nesahat.“ Vykázaní uprchlíci můžou po osvětě znovu do bazénu

 
Uprchlíci v německém Bornheimu budou mít od středy opět povolený vstup na místní plovárnu. Oznámila to v pondělí podle agentury DPA mluvčí radnice města nedaleko Bonnu. Cíle vysvětlit roli ženy a muže v německé společnosti prý bylo dosaženo – díky instruktážním letákům, na kterých jsou uprchlíci vyobrazení jako tmaví lidé a domorodí Němci jsou tu se světlou kůží.
18.01.2016 20:20 |

podobné články

Server: Uprchlíci nám pomáhají. Vážně, to není vtip. Přečtěte si, jak

 
Uprchlíci pomáhají Čechům, Moravanům a Slezanům. Nevěříte? Tak se podle serveru Faktor S Týdne.cz máte zeptat našich zemědělců. Právě těm prý uprchlíci pomáhají, protože mají zájem o české maso. Nejen pro uprchlíky nakupují především hovězí maso Turci a neváhají přitom pořádně provětrat peněženky.
23.12.2016 20:10 |

podobné články

Alarmující: Cikáni jsou špinaví a kradou, píše se v čítance pro druháky

 
Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková žádá stažení čítanky pro druháky a pomůcek z projektu Duhová škola ze škol kvůli tomu, že obsahují texty proti Romům. Vyzvala k tomu ministerstvo školství.
07.11.2011 20:45 |

podobné články

Pejsky z útulku jsme hodili do gala hledáme pro ně nové páníčky!

 
Přejete si pejska, ale pořád se nemůžete rozhodnout jakého? Máte zájem i o ty z útulku, ale nevíte, jak na to? Štěkající, opuštění a špinaví hafani vás děsí? Nemusí! Psí salón Dogtown na pražské Letné pro vás vyfintil dva pejsky z útulku. Jsou voňaví, krásní a těší se na nový domov!
27.10.2013 12:10 |

podobné články

Pejsky z útulku jsme hodili do gala a hledáme pro ně nové páníčky!

 
Přejete si pejska, ale pořád se nemůžete rozhodnout jakého? Máte zájem i o ty z útulku, ale nevíte, jak na to? Štěkající, opuštění a špinaví hafani vás děsí? Nemusí! Psí salón Dogtown na pražské Letné pro vás vyfintil dva pejsky z útulku. Jsou voňaví, krásní a těší se na nový domov!
27.10.2013 12:45 |

podobné články

Šéf cizinecké policie: Uprchlíci berou své děti jako rukojmí, drží jim žiletky u krku

 
Uprchlíci jsou ochotni udělat téměř cokoli, aby se nemuseli vracet do svého domova. A když se dozvědí, že ještě nevstoupili do „pozemského ráje jménem Německo“, jsou absolutně zdrcení. Nejen to prozradil šéf cizinecké policie Milan Majer, podle něhož jsou někteří uprchlíci ochotní k cestě do Německa využít i své děti jako rukojmí.
21.08.2015 07:16 |

podobné články

Běženci jako švábi? OSN kritizuje deník The Sun za rasistický článek

 
Britský bulvární deník The Sun podle vysokého komisaře OSN pro lidská práva Zajda Raada Husajna podněcuje nenávist vůči imigrantům. Jeho sloupkařka Katie Hopkinsová totiž ve svém textu psala o běžencích z Afriky jako o divoších a přirovnávala je ke švábům.
25.04.2015 20:01 |

podobné články

Z MHD by měli zmizet špinaví dělníci a bezdomovci, míní Škárka

 
Místopředseda Věcí veřejných propaguje změny v systému městské hromadné dopravy. Ta podle něj nyní funguje nedostatečně.
05.05.2010 23:50 |

podobné články

ODS zk…l Topolánek, teď už jen hnije. Straníci naříkají v novinách

 
MF DNES přináší informace o zoufalých členech ODS, kteří už si prý se svým okolím nechtějí povídat o politice. Důvodem je fakt, že nedokážou obhajovat vlastní stranu a její politiku. Navíc stále pokračuje vlna odchodů, stranu opustily další stovky členů. Petr Nečas však stále prohlašuje, že stranu opouštějí pouze ti „špinaví“.
11.04.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Slyšeli jste něco dojemnějšího? Toulavý pes běžel desítky kilometrů za sportovcem, kterého si vyhlédl jako budoucího pána

 
Vyčerpaní, špinaví, zoufalí a hladoví. Tak vypadala čtyřčlenná "skupina švédských sportovců":http://www.extra.cz/10-zasadnich-rozdilu-mezi-svedskou-a-britskou-diskotekou-kam-byste-radeji-zasli-vy tvořící jeden tým na "nejtvrdším závodě světa":http://www.extra.cz/podivejte-se-na-tu-nadheru-tenhle-muz-projel-svet-na-jednokolce-a-tady-je-dukaz - Amazon Race.
24.11.2014 19:51 |

podobné články

Jednáte v rozporu se svým pravým já? Budete »morálně špinaví«

 
Jednat v souladu se svým pravým já a být opravdový je jediným způsobem, jak se vyvarovat pocitu viny z morální nečistoty. Vědci z Illinois zjistili, že neautentičnost chování člověka může mít stejné psychologické důsledky jako amorální chování – lhaní a podvádění. Toto chování totiž také odporuje pravému já člověka.
17.06.2015 16:05 |

podobné články