Článek

Britský bulvár zveřejnil film s hajlující královskou rodinou. Dostavilo se zklamání

 
Britský bulvární list The Sun v noci na dnešek na svých webových stránkách zveřejnil krátký videozáznam z roku 1933, na němž nynější britská královna Alžběta II., tehdy sedmileté děvče, zdvihá ruku k nacistickému pozdravu. Mluvčí královny vyslovil nad zveřejněním videa zklamání, pravost snímku ale nepopřel. Jak se list k záběrům po 80 letech dostal, není jasné.
18.07.2015 16:11 |

podobné články

Podobné články

Takhle hajluje anglická královna! Britové se probudili do šokujícího rána!

 
Hajlující královna, hajlující královna matka a se zdviženou pravicí se předvedl také Edward VIII. Tenhle film prostě Britové vidět nechtěli.
18.07.2015 12:11 |

podobné články

Hajlující královna Alžběta: Točil video její otec? Palác hledá zloděje

 
Video s hajlující královnou Alžbětou II. obletělo svět. Hned po uveřejnění začal Buckinghamský palác pátrat po pachateli, který video ukradl z královského archivu. Stopy zatím vedou k jeho zaměstnancům, kteří film pravděpodobně ukradli a prodali novinářům. Další otázka, kterou královští vyšetřovatelé řeší, je, kdo stál za kamerou.
19.07.2015 11:05 |

podobné články

Němce zlobí hajlující trpaslíci

 
Hajlující trpaslíci pobouřili Němce, teď budou i v bojové formaci!
18.10.2009 11:45 |

podobné články

Frýdek-Místek: K zápisům do 1. tříd se dostavilo 608 dětí

 
V pondělí a úterý se v základních školách zřizovaných statutárním městem Frýdek-Místek konaly zápisy do 1. tříd pro školní rok 2011/2012. Dostavilo se k nim 608 dětí, což je ve srovnání s loňským rokem o 9 dětí více.
20.02.2011 18:25 |

podobné články

Kdo ukradl video s hajlující Alžbětou? Královna zvažuje žalobu

 
Britský královský dvůr se snaží nalézt původce úniku kompromitujícího videa do médií a zvažuje žalobu proti listu The Sun. Ten v noci na sobotu zveřejnil snímky budoucí královny Alžběty II. s rukou zdviženou k nacistickému pozdravu.
20.12.2014 19:19 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Redmayne (50 článků)

Kauza "hajlující britské královny" pokračuje. Možná dojde i na soud

 
Britský královský dvůr se snaží nalézt původce úniku kompromitujícího videa do médií a zvažuje žalobu proti listu The Sun, který v sobotu snímky budoucí královny Alžběty II. s rukou zdviženou k nacistickému pozdravu zveřejnil. Oznámil to dnes list The Daily Telegraph.
19.07.2015 11:16 |

podobné články

VIDEO Muž naučil svého psa hajlovat. Sebrala ho policie

 
Muž ve Skotsku čelí obvinění ze spáchání zločinu z nenávisti poté, co došlo ke zveřejnění videa, na němž je zachycen jeho „hajlující“ pes, který stojí před obrazovkou, na níž jsou vidět záběry Adolfa Hitlera. Video na svých internetových stránkách zveřejnil i britský deník Daily Telegraph.
10.05.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (664 článků)

Princ William skončí jako pilot, čeká ho charita a královské povinnosti

 
Očekává se, že britský princ William (34) brzy skončí s prací pilota záchranné služby. Měl by se naplno věnovat jen povinnostem spojeným s královskou rodinou. William je druhý v pořadí nástupnictví na britský trůn po svém otci princi Charlesovi (68).
16.01.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků)

Britský bulvár News of the World sledoval i prince Williama

 
Mezi oběti telefonických odposlechů prováděných britským listem News of the World patřil i britský princ William a několik dalších vysoce postavených osobností. Zjistila to BBC. Detektiv sledoval, s kým a kdy se William sešel a co měl na sobě. Další články k tématu: Britský bulvární týdeník News of the World odposlouchával 5 795 lidí Cítil jsem se zahanben, vysvětlil konec bulvárního nedělníku Murdoch Murdochovi hrozí stíhání za odposlechy, britský tisk píše o nové Watergate
08.11.2011 22:00 |

podobné články

Bulvár se trefuje do Dalíka: I jeho bostonský teriér má víc odvahy

 
Bulvár detailně rozebírá jak Dalíkův stotisícový outfit, tak jeho byt v historické hradčanské vile. Tam bydlí s přítelkyní a svým psem. Ten má údajně více odvahy, než sám Dalík, píše bulvár.
13.10.2012 09:40 |

podobné články

Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři

 
Bulvár získal další zajímavé fotky prezidentské dcery Kateřiny Zemanové z jejího výletu s kamarádkami do Bratislavy. Na zveřejněném snímku vidíme „slečnu Kate“, jak bulvár Kateřinu nazývá, s kamarádkami na hotelovém pokoji. Bulvár, který se na prezidentovu dceru soustředí dlouhodobě, neopomněl celý výjev náležitě okomentovat.
09.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (275 článků)

Bulvár píše o vyhledávači jedů pro Zemana, který stál milion

 
I bulvár už si povšiml zajímavého nákupu prezidentské kanceláře. Má být zakoupen takzvaný Ramanův spektrometr, který dokáže rozpoznat jed i v uzavřené láhvi. Primárně má sloužit k odhalování výbušnin, bulvár však poznamenává, že prezident si bude kdykoliv moci bez obav otevřít lahvinku.
23.04.2013 09:45 |

podobné články

Bulvár sledoval expremiéra Grosse. Nebyl to hezký pohled

 
Bulvár opět sledoval bývalého premiéra Stanislava Grosse a vůbec to prý není příjemný pohled. Někdejší ztělesněné mládí české politiky trpí značnými zdravotními obtížemi. Jeho rodina mluví o problémech s páteří, které dočasně omezují hybnost pravé ruky, bulvár však vidí situaci dramatičtěji.
10.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)

Film Chlapectví získal tři Zlaté Glóby

 
Drama Chlapectví režiséra Richarda Linklatera získalo v neděli tři Zlaté glóby z celkem pěti nominací. Snímek Birdman (Ptačí muž) uspěl jen ve dvou ze sedmi nominací, což představuje pro favorizovaný film velké zklamání, uvedla agentura Reuters. Překvapivým vítězem v kategorii nejlepší komediální film či filmový muzikál se pak během slavnostní ceremonie v Beverly Hills stal film Grandhotel Budapešť.
12.01.2015 06:42 |

podobné články

Osobnosti: Richard Linklater (19 článků)

Bulvár káral Nečase za levnou dovolenou. Teď chválí Bártu za drahou

 
Český bulvár se minulý týden pustil do premiéra Petra Nečase za to, že se v levném italském letovisku, kde tráví dovolenou s rodinou, neobléká dostatečně reprezentativně. Nyní vynáší do nebes nejznámější pár české politiky, Víta Bártu a Kateřinu Klasnovou, kteří jsou prý elegantní dostatečně.
08.08.2011 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků) , Kateřina Klasnová (516 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Buckinghamský palác je zklamán zveřejněním videa s hajlující královnou

 
Buckinghamský palác musel vysvětlovat kontroverzní video, které uveřejnil v noci na sobotu britský bulvární list The Sun. Archivní nahrávka z roku 1933 ukazuje, jak tehdy sedmiletá budoucí královna Alžběta II. hajluje.
18.07.2015 11:45 |

podobné články

Bulvár zveřejnil tablo hanby: Politici zasedající v radách VZP

 
Bulvár si opět všímá toho, jak politici „rejžují“ ze státního. Tentokráte si vzal deník Aha! na mušku ty politiky, kteří sedí ve správní či dozorčí radě a každý měsíc si tak k poslaneckému platu, který je ve výši minimálně 59 tisíc měsíčně, připíší nejméně deset tisíc korun. Navíc dostávají jen za to, že „sedí“ na dalších schůzích, 12 tisíc korun.
03.08.2011 09:45 |

podobné články

David Rath na dně. Bulvár zveřejnil fotky z vězení

 
Vyčerpaný muž s kruhy pod očima a v zelené vězeňské mikině. A přece v něm neomylně poznáte momentálně nejslavnějšího českého vězně. Bulvár získal „vězeňské“ fotografie Davida Ratha i s jeho osobními údaji. Alespoň ty však začernil.
02.06.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Žádné slitování s Rathem: Bulvár zveřejnil fotografie, kde je na dně

 
Vyčerpaný muž s kruhy pod očima a v zelené vězeňské mikině. A přece v něm neomylně poznáte momentálně nejslavnějšího českého vězně. Bulvár získal „vězeňské“ fotografie Davida Ratha i s jeho osobními údaji. Alespoň ty však začernil.
02.06.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)