Článek

Britská poslankyně útočí na „islamofobní” seriál Citizen Khan

 
Sitkom Citizen Khan je islamofobní, tvrdí britská poslankyně bangladéšského původu Rupa Huqová. Ukazuje prý muslimy jako zaostalce.
15.04.2016 10:35 |

podobné články

Podobné články

Londýn má prvního muslimského starostu. Khan ustál i spojování s islamisty

 
Starostou Londýna byl zvolen labourista Sadiq Khan, který porazil kandidáta vládních konzervativců Zaka Goldsmitha. S odvoláním na oficiální výsledek to uvedla britská média. Khan se stává současně prvním muslimským starostou britské metropole. Voliče neodradila ani antikampaň, kterou proti němu někteří vedli. Snažili se ho spojit s islámskými radikály.
07.05.2016 08:10 |

podobné články

Pětiminutová momentka ze space opery Star Citizen

 
Včerejší představení space opery Star Citizen, která slibuje multiplayerový online zážitek, ale nezapomíná ani na cinematickou singleplayer kampaň hratelnou v offline režimu, bylo pro jisté členy redakce předčasným dárkem k Vánocům. Ony ty desítky nahraných hodin ve Freelancerovi mají nějaký důvod, že ano. Přesně te samý, pro který si pětiminutový filmový trailer...
22.12.2010 20:20 |

podobné články

Podle Jana Čulíka už je islamofobní a protiuprchlická i ČT

 
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík se pustil do České televize. Je prý protiuprchlická, islamofobní a šíří propagandu, když v souvislosti s útokem Ahmada A. v Hamburku ukazuje záběry člunů plných uprchlíků.
29.07.2017 13:20 |

podobné články

„Táhněte domů.“ Britové útočí po brexitu na Poláky, Londýn je brání

 
Starosta Londýna Sadiq Khan v pondělí vyzval obyvatele metropole, aby se postavili proti nenávistným projevům vůči přistěhovalcům z jiných zemí Evropské unie. Podobné xenofobní útoky vypukly po odhlasování odchodu Británie z EU a úřady je nebudou ani v nejmenším tolerovat, zdůraznil podle webu listu London Evening Standard Khan.
27.06.2016 17:50 |

podobné články

Kvůli muslimskému sitkomu dostala BBC 185 stížností

 
Nový sitkom televize BBC o muslimech ve Velké Británii, který se jmenuje Citizen Khan (narážka na slavný film Občan Kane), doslova rozlítil tamní muslimskou komunitu. Už po odvysílání prvního dílu přišlo 185 stížností.
29.08.2012 16:45 |

podobné články

Mladíček Khan boxoval poprvé o titul a hned se stal šampionem

 
Britský boxer Amir Khan získal titul profesionálního mistra světa organizace WBA v lehké welterové váze. V Manchesteru porazil jeho dosavadního držitele Andrease Kotelnika z Ukrajiny.
19.07.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

Video: Šampion Khan smetl vyzyvatele za 76 sekund

 
Khan knokautoval Salitu ještě v prvním kole
07.12.2009 09:45 |

podobné články

Boxerský šampion Khan pokračuje ve spanilé jízdě

 
Brit Amir Khan porazil v noci na neděli v newyorské Madison Square Garden Paulieho Malignaggiho a obhájil mistrovský pás v lehké welterové váze organizace WBA. Zápas ukončil rozhodčí v 11. kole pro převahu Khana.
16.05.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

Boxer Amir Khan obhájil titul WBA

 
Britský boxer Amir Khan obhájil titul organizace WBA v lehké velterové váze.
12.12.2010 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

Boxer Khan: A teď chci rozbít Mayweathera!

 
Britský boxer Amir Khan se stává ve světě boxu velkým pojmem. Poté, co proti tvrdému Maidanovi obhájil titul WBA, chce se střetnout s Floydem Mayweatherem.
15.12.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

ŠOK! Boxer Khan kontroverzně přišel o všechny tituly!

 
Šampion organizace WBA a IBF Amir Khan podlehl v noci na dnešek na body Američanovi Petersonovi.
11.12.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

Bagárová vystoupí na pódiu s královnou funku Chakou Khan

 
Čerstvě plnoletá zpěvačka Monika Bagárová si už zítra splní svůj sen. Jako svoji předskokanku si ji totiž zvolila světoznámá královna funku Chaka Khan. Monika je už teď pořádně nervózní.
09.10.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Chaka Khan (4 články) , Monika Bagárová (387 článků)

Vrcholem Tance Praha byl Akram Khan

 
Světově proslulý britský tanečník a choreograf Akram Khan konečně hostoval v Praze. Ve dvou představeních, 3. a 4. července, předvedl ve Státní opeře své jedinečné dílo Desh (Domovina) v rámci festivalu Tanec Praha.
08.07.2013 14:20 |

podobné články

Novodobá Popelka? Prostitutka z pěvecké soutěže klofla zámožného přítele a sama vydělává majlant

 
Příběh Chloe Khan nápadně připomíná ‚pohádku pro dospělé‘ Pretty Woman. Do Julie Roberts má sice třiadvacetiletá bývalá prostitutka hodně daleko, přesto se jí podařilo něco podobného. Od své spíš úsměvné účasti v britské verzi soutěže X Factor si Khan, jež užívá rovněž jména Chloe Mafia a Chloe Victoria, dnes užívá luxusu a může si dovolit pořizovat nemovitosti nejen pro sebe, ale i pro své příbuzné.
26.05.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků) , Julie Roberts (129 článků)

Starostou Londýna je muslim Khan, tvrdí média. Metropole čeká na sčítání

 
Starostou Londýna byl podle propočtů Sky News zvolen labourista Khan. Porazil adepta vládních konzervativců Goldsmithe. Na oficiální výsledek se čeká.
06.05.2016 20:25 |

podobné články

Mezi křesťany, židy i muslimy: Starosta Londýna Khan složil přísahu

 
Sotva 12 hodin po oficiálním potvrzení výsledků složil dnes nový starosta Londýna Sadiq Khan přísahu. Vůbec první muslim v této funkci si pro slavnostní akt vybral katedrálu v londýnské čtvrti Southwark a zdůraznil, že chce být starostou Londýňanů všech vyznání i etnik.
07.05.2016 18:50 |

podobné články

Z chudého muslimského chlapce starostou evropské metropole

 
Jmenuji se Sadiq Khan a jsem starostou Londýna. Těmito slovy zahájil svůj inaugurační projev nejdůležitější přímo zvolený politik Británii. Ve čtvrtečních volbách obdržel téměř jeden a půl milionu hlasů a jako kandidát Labour Party na hlavu porazil svého soupeře Zaca Goldsmithe. Stalo se přesně to, co průzkumy předpovídaly už od podzimu. Londýn je ostatně spolu s Walesem jedna z tradičních labouristických bašt, kterou se v minulém volebním období podařilo konzervativcům dobýt spíš náhodou. Potud by tedy bylo vše normální. Jenže tohle klání bylo přeci jen výjimečné. Sadiq Khan je totiž syn pákistánských přistěhovalců a muslim.
10.05.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Zac Goldsmith (1 článek)

Narozeninová oslava za 3,5 mega: Boxer Amir Khan se rozšoupnul kvůli dceři (2)

 
Britský boxer Amir Khan (29) na přepychových oslavách nešetří. Před třemi lety uvedl svět v úžas, když za svatbu s manželkou Faryal (24) utratili údajně 1 milion liber, což je asi 35 milionů korun! Nyní se „plácl přes kapsu“, aby uspořádal své dceři pohádkovou oslavu druhých narozenin.
06.06.2016 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Amir Khan (8 článků)

Valentino Khan míří poprvé do Prahy, společně s ním zahraje Curbi

 
Jako DJ už dobyl hodně party, ale akce v České republice mu dosud na seznamu úspěchů chyběla. Američan Valentino Khan, jehož sety se pohybují v rozmezí brostepu až po hip-hop, se chystá do Prahy na party v klubu SaSaZu. Společně s ním vystoupí britský house DJ Curbi.
22.02.2017 17:25 |

podobné články