Článek

Britská poslankyně Jo Coxová (†41): Šílenec ji pobodal a zastřelil!

 
Británií otřásla včerejší vražda labouristické poslankyně Jo Coxové (†41). Politička se připravovala nedaleko severoanglického Leedsu na setkání s občany. Neznámý muž k ní ale přistoupil, několikrát ji bodl a podle svědků třikrát postřelil.
17.06.2016 05:15 |

podobné články

Podobné články

Coxová je opět svobodná, rozvedla se tři roky od rozchodu s manželem

 
Seriálová Monica z Přátel Courteney Coxová je opět svobodná. Losangeleský soud tento týden ukončil její manželství s Davidem Arquettem. Pár se přitom rozešel už před třemi lety. Další články k tématu: Courteney Coxová jako by nestárla, pomáhá si i laserem Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení Courteney Coxová: Od rozchodu s manželem jsem nespala s mužem Coxová chodí s manželem na terapii, chce zachránit nefungující vztah Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela
30.05.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení

 
Manželé David Arquette a Courteney Coxová se nakonec rozhodli ukončit svůj vztah i oficiálně. Přestože spolu nežijí už více než rok a půl, herec teprve nyní podal u soudu v Los Angeles žádost o rozvod. Další články k tématu: Courteney Coxová: Od rozchodu s manželem jsem nespala s mužem Coxová chodí s manželem na terapii, chce zachránit nefungující vztah Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela
20.05.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Světlana Witowská (221 článků)

David Arquette je zase sám, televizní reportérku opustil po půl roce

 
Vztah Davida Arquetta s televizní reportérkou Christinou McLartyovou, u níž našel herec útěchu po krachu manželství s Courtney Coxovou, vydržel jen necelý půlrok. Nyní je Arquette znovu sám, jak oznámil na svém profilu na Twitteru. Další články k tématu: Courteney Coxová: Od rozchodu s manželem jsem nespala s mužem Courteney Coxová prodává luxusní sídlo. Cena 360 milionů Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku Herec David Arquette havaroval, na místě zasahovali i záchranáři Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela
08.03.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Život zastřelené poslankyně: Matka dvou dětí, která pomáhala charitě

 
Britská labouristická poslankyně Jo Coxová (†41) v nemocnici podlehla zraněním od muže, který ji postřelil a pobodal v severoanglickém městě Birstall. Nepatřila jen k odpůrcům odchodu Britů z Evropské unie. V minulosti pracovala pro charitativní organizaci, kde se zapojila do nejrůznějších kampaní, týkajících se například úmrtnosti rodiček, a navštívila země postižené válkami a přírodními katastrofami.
16.06.2016 22:45 |

podobné články

Šílenec pobodal dceru (17) ze strachu, že ho opustí!

 
Britská policie musí řešit příšerný případ. Muž měl takový strach, aby ho jeho tehdy šestnáctiletá dcera neopustila, že ji třináctkrát pobodal a málem udusil! Šílenec byl obviněn z pokusu o vraždu.
08.11.2010 22:45 |

podobné články

David Arquette bude mít dítě s televizní moderátorkou

 
Herec David Arquette začal rok po rozchodu s manželkou Courtney Coxovou randit s televizní hvězdičkou Christinou McLartyovou. Už za půl roku ohlašovali rozchod, ale teď spolu čekají dítě. Další články k tématu: Coxová je opět svobodná, rozvedla se tři roky od rozchodu s manželem Znovu jsem propadl alkoholu, přiznal exmanžel Coxové Arquette Arquette a Coxová se rozvádějí, po více než roce odloučení David Arquette je zase sám, televizní reportérku opustil po půl roce Arquette se už ke Coxové zřejmě nevrátí, našel si novou lásku Arquette po rozchodu s Coxovou propadl alkoholu, je v léčebně
22.06.2009 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David Arquette (60 článků)

Courtney Coxová je zase zamilovaná, randí s McCaidem ze Snow Patrol

 
Courtney Coxová má konečně do rozvodu s Davidem Arquettem vážnou známost. Její láskou je o dvanáct let mladší muzikant ze skupiny Snow Patrol Johnny McDaid, s nímž vyrazila na dovolenou do Benátek.
05.07.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (285 článků) , Iva Kubelková (501 článků) , Joanne Rowling (61 článků) , Kamila Špráchalová (51 článků) , Jitka Smutná (115 článků) , Miluše Šplechtová (54 článků)

Chandler a Monica po letech spolu, Perry pozval Coxovou do seriálu

 
V populárním seriálu Přátelé hráli Matthew Perry a Courteney Coxová pár, který se nakonec vezme. Teď je znovu spojí seriál. Coxová v něm ale bude jen hostem. V seriálu Go On, jehož hvězdou je Perry, spolu půjdou na rande. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Přátelé po letech Coxové po odchodu od manžela pomáhá Anistonová, rozvod zatím nehrozí Matthew Perry si dá pauzu v hraní, aby znovu nepropadl alkoholu Matthew Perry z Přátel se předávkoval
24.07.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (51 článků) , Sagvan Tofi (291 článků)

Coxová chodí s manželem na terapii, chce zachránit nefungující vztah

 
Herečka Courteney Coxová stále věří, že se jí podaří zachránit vztah s manželem Davidem Arquettem. Pár se po jedenácti letech manželství rozešel, ale zatím nerozvedl. Teď začali společně chodit do manželské poradny.
31.01.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Sagvan Tofi (291 článků)

Courteney Coxová: Snoubenec nejdřív požádal o mou ruku dceru

 
Herečka Courteney Coxová (50) se v létě zasnoubila s Johnnym McDaidem (38). Hudebník z kapely Snow Patrol se ale před samotnou žádostí o ruku zeptal na svolení hereččiny dcery. Když Coco souhlasila, vymysleli společně plán, jak bude žádost o ruku vypadat.
01.02.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Lecká (45 článků)

Padesátnice Coxová ukázala hluboký výstřih a obličej téměř bez vrásek

 
Herečka Courteney Coxová (50) známá coby Monica ze seriálu Přátelé si vyzkoušela roli režisérky. Na premiéru její komedie Just Before I Go vyrazila s dcerou a snoubencem. Podpořit ji přišel také exmanžel s novou chotí.
25.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků)

Herečka Courteney Coxová odešla po jedenácti letech od manžela

 
Představitelka pedantské Moniky z Přátel Courteney Coxová a její manžel herec David Arquette se po jedenácti letech rozešli. Oba odloučení potvrdili ve společném prohlášení. Zároveň ale vyjádřili naději, že tento rozchod není definitivní.
12.10.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (110 článků) , David Arquette (60 článků)

Coxová: Manžel je posedlý sexem, to je hlavní důvod našeho rozchodu

 
Herečka Courtney Coxová šokovala média, když otevřeně promluvila o manželově posedlosti sexem. Právě ta byla prý pravou příčinou jejich rozchodu. David Arquette vyžadoval sex i ve chvíli, kdy Coxové umíral otec.
16.04.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků)

Přátele bojkotuje David Schwimmer, naznačila Courteney Coxová

 
Herečka Courteney Coxová (50) potvrdila, že šestice herců seriálu Přátelé se společně v jedné místnosti nesešla od roku 2004, kdy oblíbený sitcom skončil. Může za to představitel Rosse.
19.05.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (149 článků) , Lady Gaga (1286 článků)

Courtney Coxová a David Arquette se po dvanácti letech rozvádějí

 
Hvězda seriálu Přátelé Courtney Coxová a herec David Arquette to spolu v dobrém či zlém do smrti už nedotáhnou. Arquette podal v úterý 12. června žádost o rozvod, již Courtney podepsala ještě týž den. Udělali tím tečku za více než dvanáctiletým manželstvím, v němž se jim narodila dcera Coco (8).
14.06.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Arquette (60 článků) , Coco Arquette (10 článků)

OBRAZEM: Známé padesátnice. Letos slaví Coxová, Bellucci i Bobošíková

 
Kulaté 50. narozeniny letos oslaví spousta známých žen. Některé na svůj věk rozhodně nevypadají a strčí do kapsy i o generaci mladší kolegyně. Půlstoletí jsou na světě třeba herečky Courteney Coxová a Monica Bellucci, nebo politička Jana Bobošíková.
22.01.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (266 článků) , Courteney Cox (110 článků) , Monica Bellucci (86 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Padesátnice Coxová se bude vdávat, zasnoubila se s mladším přítelem

 
Seriálová Monica z Přátel Courteney Coxová chystá svatbu. Herečka, která v červnu oslavila 50. narozeniny, se zasnoubila s o 13 let mladším přítelem Johnnym McDaidem. Pro Coxovou to bude už druhá veselka.
27.06.2014 09:20 |

podobné články

Písně Whitney Houstonové bude ve filmu zpívat Deborah Coxová

 
Filmová biografie americké soulové zpěvačky Whitney Houstonové má jasnější podobu. Do hlavní role již byla obsazena modelka a herečka Yaya DaCosta, nyní tvůrci sdělili, že písničky pro potřeby filmu nazpívá Deborah Coxová.
20.07.2014 12:15 |

podobné články

Coxová se znovu dala dohromady s bývalým snoubencem

 
Herečka Courteney Coxová (51) a hudebník Johnny McDaid (39) opět tvoří pár. Loni v prosinci se rozešli, nyní se ukázali na červeném koberci a potvrdili, že jsou spolu.
18.11.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (535 článků)