Článek

Britové začínají balit kufry na cestu z EU. A debata houstne

 
Jako by zastáncům setrvání Velké Británie v Evropské unii těsně před finišem docházel dech. Do referenda zbývá již pouze čtrnáct dní a pět z posledních osmi průzkumů dává větší šance odpůrcům Evropské unie. Deník Daily Mail se mezitím tvrdě pouští do premiéra Camerona, který prý uráží inteligenci voličů.
07.06.2016 10:00 |

podobné články

Podobné články

Britové začínají balit kufry na cestu z EU. A debata houstne

 
Jako by zastáncům setrvání Velké Británie v Evropské unii těsně před finišem docházel dech. Do referenda zbývá již pouze čtrnáct dní a pět z posledních osmi průzkumů dává větší šance odpůrcům Evropské unie. Deník Daily Mail se mezitím tvrdě pouští do premiéra Camerona, který prý uráží inteligenci voličů.
07.06.2016 09:55 |

podobné články

Teodor Marjanovič: Po brexitu hrozí rozpad Británie. Odejít by mohli katolíci. David Cameron sbalí kufry z pozice premiéra

 
„V případě vítězství Brexitu by v pátek ráno musel David Cameron balit kufry z pozice premiéra. Nebylo by přece možné, aby v zemi vedl někdo, kdo je proti vůli lidu,“ mínil na debatě v Liberci komentátor Hospodářských novin Teodor Marjanovič. Kromě ekonomických ztrát vidí i další výrazné nebezpečí pro Británii. „Británie se v případě odchodu z Unie může začít drolit a rozpadat,“ je přesvědčen a myslí tím separatistické tendence proevropských Skotů. Ale může se tím narušit i dosavadní klid a mír mezi katolíky a protestanty v Severním Irsku. Zatím však podle něj vítězí emoce a převahu mají v průzkumech příznivci Brexitu, tedy vystoupení Británie z Unie.
17.06.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (314 článků) , David Cameron (314 článků) , David Cameron (204 článků) , David Cameron (179 článků)

Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou

 
Úřad pro standardy v reklamě známý pod zkratkou ASA, který dbá na věrohodnost reklam ve Spojeném království, zakázal další reklamu na kosmetiku. Konkrétně snímek Natalie Portmanové, který propaguje řasenku Christian Dior. Podle úřadu je totiž zavádějící a klamavý. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Britové zakázali reklamu, která občany nabádala k špehování sousedů Britové zakázali reklamu na iPhone. Není to poprvé
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (28 článků) , Julie Roberts (129 článků)

Polský novinář uvádí na pravou míru, co slyšíte z médií: Atmosféra houstne, opozice neustále štve lidi proti vládě. Až tohle skončí, najde si zase něco jiného

 
ROZHOVOR „Rozeštvávání ze strany politiků skutečně rozdělilo polskou společnost na dva tábory a atmosféra mezi nimi stále víc houstne,“ konstatuje Arkadiusz (Arek) Gola, novinář z významného katovického deníku, který chce nyní na Slezské univerzitě v Opavě získat doktorát na Institutu tvůrčí fotografie. „Ještě před rokem to nebylo tak vyhraněné. Dnes mám obavy z toho, že by při demonstracích mohlo dojít i k nějaké tragédii způsobené násilím. Nedopusťte u vás v Česku, aby se společnost tak negativně polarizovala,“ dodává polský žurnalista.
30.07.2017 09:35 |

podobné články

Snad nebudu v neděli balit, řekla u voleb herečka Geislerová

 
Kamera iDNES.cz zastihla u voleb i dvě výrazné osobnosti podporující iniciativu Vyměňte politiky - zpěvačku Anetu Langerovou a Aňu Geislerovou. "Doufám, že v neděli nebudu balit," řekla iDNES.cz známá herečka, která svůj hlas hodila do urny hned v pátek odpoledne. Druhý volební den jsme u urny natočili také rockera Petra Jandu.
28.05.2010 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (493 článků) , Petr Janda (684 článků) , Petr Janda (684 článků)

Vnadná Tereza Černochová předvedla obrovský dekolt mezi balíky a krabicemi

 
Na statek šedesát kilometrů za Prahou se podařilo zlákat Lejle Abbasové  (31) desítky známých tváří, aby jí pomohly balit do krabic výtěžek charitativní sbírky. "Sama jsem překvapená, že jich opravdu tolik dorazilo. Víkendové ráno, kdy většina večer předtím vystupuje, není opravdu nejlepší," řekla Super.cz Lejla. Balit mikiny, lékárničky nebo škrtidla se vypravily třeba Iveta Lutovská  (28) , Hana Kynychová, Lucie křížková, Monika Bagárová nebo Tereza Černochová. Ta opět nezapomněla na svůj pověstný dekolt.
19.06.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (161 článků) , Lejla Abbasová (426 článků) , Iveta Lutovská-Vítová (387 článků) , Monika Bagárová (373 článků)

Karlovarský filmový festival začal balit

 
Po deseti dnech se začal v neděli 10. července karlovarský filmový festival balit. Vestibul hotelu Thermal v neděli odpoledne připomínal spíše velké skladiště s nábytkem. Z prostranství před hotelem začaly mizet občerstvovací stánky.
10.07.2011 17:00 |

podobné články

Vodu na Slovensku nepoužívejte ani na mytí! Takové varování dostali Britové

 
Britové nejspíš na Slovensko jen tak nepojedou. Neměli by se tam totiž kde osprchovat. Voda z kohoutků totiž není pitná a neměl by si s ní nikdo ani čistit zuby nebo se mýt. Aspoň takové varovaní dostali Britové.
13.07.2016 17:25 |

podobné články

Brexit udělal z Česka žádanou zemi: Britové náhle zatoužili po našem občanství

 
Britové si před necelými dvěma měsíci odhlasovali odchod z Evropské unie. Pro brexit byla nadpoloviční většina lidí. Celému světu tak dali najevo, že jsou si svým rozhodnutím jisti. Je ale tomu opravdu tak? Česká ambasáda v Londýně hlásí nebývalý zájem o česká občanství. Podobně jsou na tom i velvyslanectví ostatních členských států EU. Britové podle nich nechtějí přijít o přístup na volný evropský trh. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
30.08.2016 11:25 |

podobné články

Během osmi minut bylo po všem. Britové i přes zoufalství obdivují zásah policie proti teroristům

 
Britové při sobotních teroristických útocích znovu ukázali, že jsou na tyto krizové situace připraveni. Všem teroristickým útokům sice nelze zabránit, ale když už k nim dojde, Britové na ně dokážou velmi rychle reagovat. Policie zakročila do osmi minut a teroristy postřílela.
04.06.2017 17:10 |

podobné články

Brad & Angelina: Rozchod roku nabírá na rychlosti! Pitt si koupil azyl..

 
Kdysi tak romantická láska Brada Pitta (46) a Angeliny Jolie (34) se mění na nehezký rozchod bez ohledu na to, že se dvojice za pět let ani nestačila vzít. Brad si v kopcích nad Hollywoodem koupil za 20 milionů korun dávno vyhlédnutý dům a začal balit kufry...
27.01.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1611 článků) , Angelina Jolie (2011 článků)

Dámy pozor! Jude Law přijede do Karlových Varů!

 
Britský herec Jude Law (37) si převezme na MFF v Karlových Varech cenu od Jiřího Bartošky. Všechny fanynky tohoto krasavce by měly proto zpozornět a začít si balit kufry, pokud svou oblíbenou hvězdu chtějí vidět na vlastní oči.
08.06.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (192 článků)

Vodrážka je největším poraženým z kongresu ODS. Končí ve vedení

 
David Vodrážka měl ještě v sobotu velmi dobré šance na zvolení prvním místopředsedou ODS. Teď si musí balit kufry, ve vedení ODS končí.
20.06.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: David Vodrážka (123 článků)

To je nádhera: Denisa Domanská předvedla šaty na světovou soutěž krásy

 
Česká Miss World Denisa Domanská si začíná balit kufry na mezinárodní soutěž krásy Miss World. Pokud jde o šaty, rozhodně musí zaujmout. Super.cz byl u toho, když proběhly poslední zkoušky rób v salonu návrhářky Jany Berg a Denisa ve všech vypadá nádherně.
13.10.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků)

Avantýra asi přijde partnera Hanychové draho... Vypadá to na rozchod!

 
Agáta Hanychová (27) konečně otevřela oči a začala reálně přemýšlet o partnerově výpravě za sexem. Sešla se rodinná rada a Agátina pravá ruka – máma Veronika Žilková (50) – se na úlet Miroslava Dopity (28) zrovna dvakrát netvářila. Zrušila se svatba a teď to vypadá, že se budou balit i kufry!
28.04.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2501 článků)

Paroubek: Nechutné chování Dienstbiera mrazí Švejnarovy šance na Hrad

 
NA HRANĚ S XAVEREM Předseda NS-LEV 21 a expremiér Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, jak se nyní dívá na ambice kandidátů v přímé prezidentské volbě, přičemž favorita vidí, i díky laxnímu postoji sociální demokracie, v „politickém důchodci“ z Vysočiny Miloši Zemanovi. Kromě toho si ale Jiří Paroubek troufl zatipovat i na poli mimo politiku; čeští hokejisté na aktuálním mistrovství světa budou podle něj brzy balit kufry.
13.05.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3385 článků) , Jiří Zeman (1000 článků)

Simona Krainová: Po narozeninové party frnkla do Mexika

 
Jen co Simona Krainová (40) vystřízlivěla z páteční bujaré oslavy svých kulatin, musela honem balit kufry. V neděli ráno odlétala s manželem na dovolenou do Mexika, kterou ale přijímala s rozporuplnými pocity.
04.03.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1866 článků)

Téma večerního přenosu SuperStar je jasné: Vytasí Farna opět zázračnou podprsenku? A co bude zpívat její miláček? My už to víme!

 
V "SuperStar":http://www.extra.cz/tema/superstar-1r zbývá jedenáct soutěžících a další z nich si zítra bude ve vile, kde soutěžící bydlí, balit kufry.
31.03.2013 11:40 |

podobné články

Zemanovci obsazují ministerstva, a přitom nemají jediného poslance! Je to normální?

 
Nic naplat, Rusnokova úřednická vláda zkrátka připomíná partu kamarádů Miloše Zemana. Řada jejích členů jsou příznivci strany SPOZ Zemanovci, kterou Zeman zakládal. Třeba místopředseda SPOZ Augustin se dnes stal novým šéfem Úřadu vlády. A na jednotlivých ministerstvech dochází k čistkám, po který si muselo balit kufry již 14 náměstků a 22 šéfů odborů. Kdo je nahradí, není těžké uhádnout...
24.07.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19220 článků)