Článek

Britové končí v EU!

 
Dnešní ráno přineslo výsledky hlasování o setrvání ostrovní země v EU.
24.06.2016 08:40 |

podobné články

Podobné články

Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou

 
Úřad pro standardy v reklamě známý pod zkratkou ASA, který dbá na věrohodnost reklam ve Spojeném království, zakázal další reklamu na kosmetiku. Konkrétně snímek Natalie Portmanové, který propaguje řasenku Christian Dior. Podle úřadu je totiž zavádějící a klamavý. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Britové zakázali reklamu, která občany nabádala k špehování sousedů Britové zakázali reklamu na iPhone. Není to poprvé
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (29 článků) , Julie Roberts (129 článků)

Vodu na Slovensku nepoužívejte ani na mytí! Takové varování dostali Britové

 
Britové nejspíš na Slovensko jen tak nepojedou. Neměli by se tam totiž kde osprchovat. Voda z kohoutků totiž není pitná a neměl by si s ní nikdo ani čistit zuby nebo se mýt. Aspoň takové varovaní dostali Britové.
13.07.2016 17:25 |

podobné články

Brexit udělal z Česka žádanou zemi: Britové náhle zatoužili po našem občanství

 
Britové si před necelými dvěma měsíci odhlasovali odchod z Evropské unie. Pro brexit byla nadpoloviční většina lidí. Celému světu tak dali najevo, že jsou si svým rozhodnutím jisti. Je ale tomu opravdu tak? Česká ambasáda v Londýně hlásí nebývalý zájem o česká občanství. Podobně jsou na tom i velvyslanectví ostatních členských států EU. Britové podle nich nechtějí přijít o přístup na volný evropský trh. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
30.08.2016 11:25 |

podobné články

Během osmi minut bylo po všem. Britové i přes zoufalství obdivují zásah policie proti teroristům

 
Britové při sobotních teroristických útocích znovu ukázali, že jsou na tyto krizové situace připraveni. Všem teroristickým útokům sice nelze zabránit, ale když už k nim dojde, Britové na ně dokážou velmi rychle reagovat. Policie zakročila do osmi minut a teroristy postřílela.
04.06.2017 17:10 |

podobné články

Libye: USA s nálety končí, Britové plánují půlroční akci

 
Americké letectvo se bude podílet na náletech na pozice jednotek libyjského vůdce Muammara Kaddáfího pouze do pondělního večera. V neděli o tom podle agentury AP rozhodl Pentagon. Britové naopak plánují ještě dlouhou operaci.
04.04.2011 14:25 |

podobné články

Eurovolby začínají. K urnám jdou Britové, v pátek i Češi

 
Volební euromaraton nabírá obrátky. Ve čtvrtek volí Britové a Nizozemci.
04.06.2009 08:55 |

podobné články

Britové prodali protijaderný kryt ze studené války v internetové aukci

 
Legendární dětský komiks Čtyřlístek, neúspěšného trenéra nebo vlastní tchyni, to vše nabízejí lidé na internetových aukcích. Britové se rozhodli prostřednictvím internetu prodat bunkr, který byl za studené války přestavěn na protijaderný kryt.
01.03.2010 09:10 |

podobné články

Britové volí. Preference napovídají, že ochromí parlament

 
Britové si zvolí na příštích pět let zástupce do Dolní sněmovny parlamentu. Podle analytiků se jedná o nejdramatičtější a nejzajímavější volby od konce druhé světové války.
06.05.2010 12:50 |

podobné články

Britové stráví debatami o počasí šest měsíců života

 
Z britského průzkumu nepřekvapivě vyplývá, že Britové jsou posedlí počasím - debatami o dešti, slunci a dalších meteorologických jevech stráví šest měsíců svého života.
14.05.2010 15:15 |

podobné články

Mezinárodní ceny Emmy posbírali Britové

 
Z letošních mezinárodních cen Emmy, které v noci na úterý udělila v New Yorku Mezinárodní akademie televizních umění a věd, si pět nejvýznamnějších odnesli Britové.
23.11.2010 08:10 |

podobné články

Bruniová a Hiltonová: dámy, které Francouzi a Britové nejvíc nesnášejí

 
Francouzi a Britové se podrobili zajímavému průzkumu, který přinesl ještě zajímavější výsledky. Měli uvést, které známé osobnosti jim nejvíc lezou krkem. Zatímco Francouzi nemohou vystát první dámu Carlu Bruniovou, Britům nejvíc vadí Paris Hiltonová.
30.12.2010 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (596 článků) , Carla Bruni (175 článků)

Mrtví v Moskvě: Dva Britové, Němec, … Fialovou zasáhla střepina

 
Mezi oběťmi atentátu na moskevské letiště Domodědovo je nejméně šest cizinců. Zatím se podařilo identifikovat 25 z 35 obětí Jsou mezi nimi také dva Britové, jeden Němec, dva Kazaši, jedna osoba z Tádžikistánu a jeden člověk z Uzbekistánu.
25.01.2011 08:20 |

podobné články

Britové kvůli civilistům odvolali nálety, USA omezí účast na misi

 
AKTUALIZOVÁNO. Spojenci pokračovali v útocích na protivzdušnou obranu v Libyi. Bezletovou zónu už prý téměř zajistili. Poprvé útočili i na Kaddáfího sídlo. Vládní jednotky prý nahánějí civilisty jako živé štíty, Britové kvůli tomu odvolali nálety. USA brzy omezí účast v operaci.
21.03.2011 08:00 |

podobné články

Britové už mají královské svatby plné zuby

 
Do královské svatby prince Williama zbývá téměř měsíc. Zatímco miliony po celém světě sledují každou podrobnost - seznam pozvaných, dort, kočár, šaty, někteří Britové se začínají ptát: Kdy už bude po tom?
02.04.2011 17:25 |

podobné články

Britové chtějí mít Pippu a její božský zadeček na bankovce

 
Podle průzkumu britské tiskové agentury National News and Pictures je Pippa Middleton  (27) jednou ze tří celebrit, kterou by Britové chtěli mít na bankovce. Krásnou sestru Kate Middleton  (29) zvolili prý hlavně díky jejímu pozadí, které by se na bankovce skvěle vyjímalo.
06.07.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (902 článků) , Pippa Middleton (379 článků) , Pippa Middleton (379 článků)

Britové Button a Hamilton na domácí GP formule: Ztratila se forma!

 
Další závod mistrovství světa formule 1 se jede u nich doma, v Silverstone, a tak se chtějí Britové Jenson Button a Lewis Hamilton z McLarenu vytáhnout a konečně setnout vaz »Rudému býčkovi« Sebastianu Vettelovi.
10.07.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jenson Button (191 článků) , Lewis Hamilton (501 článků)

TLUSTÍ BRITOVÉ! Ve velkém skupují OBŘÍ ZÁCHODOVÁ PRKÉNKA

 
Britové si za poslední roky zvykli nakupovat větší prkénka na své toalety. Nárůst prodeje tohoto artiklu je přímo úměrný vzrůstající hmotnosti obyvatel ostrovního národa.
26.07.2011 14:00 |

podobné články

Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair

 
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) znovu zasahuje. Po zákazech reklam s retušovanými snímky teď zakázal i plakáty letecké společnosti Ryanair. Ty sice nejsou retušované, úřadu ale vadí ponižování letušek na sexuální objekty. Další články k tématu: Letušky Ryanairu odhalily téměř vše. V novém kalendáři na 2010 Kalendář žhavých dívek z oblaků pod palbou kritiky Letušky nedostaly zaplaceno, tak se svlékly pro kalendář Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši
16.02.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (129 článků)

Britové už nemají zájem o CD a DVD, vládnou hry

 
Videohry vloni poprvé předběhly ostatní druhy zábavy, tedy filmy a hudbu. Za nic neutráceli Britové tolik jako za Skyrim, Battlefield, Call of Duty, Mafia II a další herní software.
21.04.2012 11:20 |

podobné články

Já vám říkal, že jsem nemocný! Britové hlasovali o nejvtipnější epitaf

 
Britové v kuriózní anketě sestavili pořadí nejvtipnějších náhrobních nápisů a epitafů, kterými slavné osobnosti inspirují své fanoušky i po smrti. Suverénním vítězem se stal epitaf komika Spika Milligana, který si nechal na hrob vytesat větu "Já vám říkal, že jsem nemocný". Mezi favority se propracovala i rozlučková věta Franka Sinatry, kterému se připisuje výrok "To nejlepší teprve přijde."
18.05.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Frank Sinatra (71 článků)