Bravo! Berdych s Kvitovou vyhráli Hopman Cup

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Petra Kvitová se stali vítězi Hopman Cupu, když ve finále porazili Francii 2:0. Rozhodující druhý bod získal Berdych po vítězství 7:6 a 6:4 nad Richardem Gasquetem. Na triumf založila Petra Kvitová, která porazila 7:5 a 6:1 Marion Bartoliovou.
07.01.2012 10:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Marion Bartoli (32 článků)

Berdych s Kvitovou vyhráli proti USA i čtyřhru

Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou zajistili v rámci Hopman Cupu po výhře nad Bethanií Mattekovou a Mardym Fishem po setech 6:3, 7:5 českému výběru i třetí bod proti USA. Česká dvojice narazí ve skupině A v pátek ještě na Dánsko a k jistotě postupu do finále musí zvítězit.
04.01.2012 12:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Mardy Fish (25 článků)

Slavný tenisový Hopman Cup v lednu trochu jinak: Ukáže i několik ŽHAVÝCH KOČIČEK!

Tenisový kalendář má nyní prázdná políčka, protože je na programu pauza. Tenisté relaxují, ovšem již za pár dní jim startuje nová sezona. Tu jako již tradičně zahájí oficiální mistrovství smíšených družstev, které známe pod názvem Hopman Cup. Eurosport samozřejmě bude u toho!
11.12.2016 08:35 |

»Berdychův gang«: Obsadili bar v letadle!

To byla ale veselá cesta! Tenista Tomáš Berdych (26) vyrazil spolu s Petrou Kvitovou (21) k protinožcům reprezentovat Česko na prestižní Hopman Cup smíšených družstev a se svým týmem to během úmorné dvacetihodinové pouti z Vídně do Perthu pěkně rozjel.
30.12.2011 12:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Petra Kvitová (1485 článků)

Davis Cup: Radek Štěpánek a spol.: Máme mísu!

Dokázali to! Čeští tenisté vyhráli po předlouhých 32 letech Davisův pohár a mohli se tak konečně znovu polaskat s proslulou »salátovou mísou«. Kdepak vítězný únor, tohle je vítězný listopad, vždyť před dvěma týdny obhájily holky triumf ve Fed Cupu! A famózní rok českého tenisu podtrhuje i lednová výhra Berdycha s Kvitovou na Hopman Cupu.
18.11.2012 21:50 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (833 článků)

Češi smetli i Itálii a na Hopman Cupu si zahrají o finále

Tenisté Lucie Šafářová s Adamem Pavláskem vyhráli na Hopman Cupu i své druhé utkání ve skupině. Po Kanadě si český smíšený pár poradil hladce s Itálií 3:0 na zápasy a v závěrečném duelu si zahraje o postup do finále se Spojenými státy.
06.01.2015 09:17 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků)

ŽIVĚ Berdych s Kvitovou zdolali Dánsko a čeká je finále

Sledujte online přenos z tenisového Hopman Cupu, v němž český pár Petra Kvitová - Tomáš Berdych bojuje o postup do finále.
06.01.2012 05:35 |

Tomáš Berdych: S Ester na suši!

Ten je ale v pohodě! Tomáš Berdych (26) si užívá parádní tenisový rok. Vyhrál Hopman Cup, zaujal v Austrálii, triumfoval v Montpellieru a válel i v Rotterdamu. Až v semifinále ho tam včera porazil Argentinec Del Potro 6:3, 6:1.
19.02.2012 12:05 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků)

Jak dobře znáte naši nejlepší tenistku Petru Kvitovou? Zjistěte to v našem kvízu!

Náš ženský tenis slaví další úspěch. Již po 3. v řadě, slaví náš Fedcupový tým vítězství. Za posledních 6. let jsme Fad cup vyhráli celkem pětkrát. Patří tenis mezi vaše oblíbené sporty? Jak dobře znáte naši nejlepší tenistku Petru Kvitovou! Otestujte se v kvízu!
15.11.2016 11:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Francie je ve finále Hopman Cupu

Francouz Gasquet vyhrál na Hopman Cupu nad Španělem Verdascem 6:2, 6:4 a zajistil své zemi finále.
05.01.2012 10:15 |

Wimbledon: Berdych s Kvitovou PŘEJELI své soupeře, Benešová končí

Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou se nenadřeli na postup ani ve druhém kole Wimbledonu. Do druhého kola postoupily Češky Hlaváčková a Cetkovská, turnaj naopak skončil pro Ivetu Benešovou. K vítězství se protrápila Venus Williamsová, naopak se dařilo favoritům Nadalovi a Murraymu.
22.06.2011 18:30 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Petra Cetkovská (68 článků)

11 opravdu žhavých fotek sexy tenistky Eugenie Bouchard, která bude dnes soupeřit s Kvitovou

Vycházející hvězda ženského tenisu, Kanaďanka Eugenie Bouchard (20) je čím dál víc populární a oblíbená dokonce i mezi celebritami. Bouchard dnes nastoupí na "tenisový kurt ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/tenista-nick-kyrgios-v-zapase-proti-nadalovi-na-wimbledonu-predvedl-strelu-roku-podivejte-se-na-ni ve "finálovém duelu":http://www.extra.cz/kvitovou-mozna-vyzve-ve-finale-rumunka-zlodejka-ktera-okradla-sportovni-divaky-o-prsa s naší "Petrou Kvitovou":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova. Stala se tak vůbec první Kanaďankou v historii, která prošla do finále dvouhry seniorského Grand Slamu.
05.07.2014 14:10 |

Osobnosti: Eugenie Bouchard (7 článků)

Tenisový Hopman Cup ovládlo Španělsko

Hopmanův pohár vyhráli potřetí v historii španělští tenisté.
09.01.2010 10:30 |

HOPMAN CUP: Srbsko hravě porazilo Kazachstán

Tenisté nejvýše nasazeného Srbska vyhráli na Hopmanově poháru v australském Perthu nad Kazachstánem poměrem 3:0.
02.01.2011 17:30 |

Hopman Cup: Španělé porazili Austrálii

Španělé Anabel Medinová Garriguesová a Fernando Verdasco vyhráli nad australskou dvojicí Jarmila Grothová - Lleyton Hewitt závěrečný mix a získali v neděli na tenisovém Hopmanově poháru v Perthu své první vítězství poměrem 2:1.
01.01.2012 16:05 |

Osobnosti: Lleyton Hewitt (18 článků) , Fernando Verdasco (7 článků)

Kvitová s Berdychem suverénně vyhráli Hopman Cup

Češi na Hopmanově poháru ztratili jediný duel
07.01.2012 10:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků) , Marion Bartoli (32 článků)

BRAVO, TOME! Berdych ovládl turnaj v Pekingu, ve finále porazil Čiliče

Český tenista Tomáš Berdych vyhrál v neděli finále dvouhry na turnaji China Open, když zvítězil nad Chorvatem Marinem Čiličem po setech 3:6, 6:4 a 6:1. Berdych se tak těší ze svého šestého turnajového triumfu v kariéře.
09.10.2011 12:45 |

BRAVO! Berdych urval vítězství nad Tipsarevičem

Český tenista Tomáš Berdych porazil na tenisovém Turnaji mistrů ve druhém duelu ve skupině A srbského náhradníka Janko Tipsareviče po setech 2:6, 6:3, 7:6(6). Před posledním zápasem ve skupině proti Španělu Ferrerovi tak stále Berdych drží naději na postup do semifinále.
23.11.2011 18:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , David Ferrer (103 článků) , Janko Tipsarevič (17 článků)

Bravo, Tomáši! Berdych si v Dubaji zahraje o TITUL, čeká ho Federer

Tomáš Berdych si zahraje na okruhu ATP finále na druhém turnaji po sobě. Do boje o titul v Dubaji prošel český tenista po dnešní výhře nad Němcem Philippem Kohlschreiberem 7:5, 7:5. Před dvěma týdny hrál Berdych finále v Rotterdamu a získal devátý turnajový triumf v kariéře.
28.02.2014 15:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Philipp Kohlschreiber (22 článků)

Berdych i Kvitová smetli soupeře a Češi jsou ve finále!

Tomáš Berdych porazil v rámci utkání Hopman Cupu proti Dánsku Frederika Nielsena 6:1, 6:3 a zajistil české dvojici postup do sobotního finále.
06.01.2012 09:00 |