Článek

Bratře, použij sekeru! Víme, jak vrazi z IS mluvili, než šli zabíjet Němce

 
Šokující komunikaci dvojice teroristů, kteří v červenci útočili v bavorských městech Ansbach a Würzburg, zveřejnil německý deník Süddeutsche Zeitung. Oba muže, kteří se hlásili k Islámskému státu, na dálku někdo ovlivňoval a podporoval.
15.09.2016 20:05 |

podobné články

Podobné články

Pohřeb Štěpánka: "Martine, bratře," zabušili na rakev...

 
VIDEO: Patnáct mužů v černých oblecích a bílých kožených rukavicích se vydalo k rakvi. Semkli se do kruhu a chytli za ruce. Ten, který stál nejblíž u rakve, se k ní naklonil a zvolal: "Martine, bratře, byl jsi jedním z nás," pak několikrát kladívkem klepl do kamenného katafalku. Páteční pohřeb herce a exministra kultury Martina Štěpánka (†63), který se minulý čtvrtek zastřelil ve svém bytě, provázel rituální obřad Svobodných zednářů, ke kterým se zesnulý hrdě hlásil.
24.09.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (123 článků) , Martin Štěpánek (119 článků)

Bratře, ty senátorem nebudeš? Bělobrádek prý obětoval vlastního muže kvůli Marvanové

 
Lidovec Petr Sýkora nebude na podzim kandidovat do Senátu ve volebním obvodě zahrnujícím Prahu 9 a Prahu 14. A to přesto, že se straníci, navzájem se oslovující bratře a sestro, na tom již počátkem tohoto roku domluvili. Vedení strany totiž chce, aby v uvedeném obvodě za KDU-ČSL kandidovala advokátka Hana Marvanová, která nedávno odešla z postu první náměstkyně ministryně spravedlnosti Heleny Válkové (ANO).
23.06.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (99 článků) , Petr Sýkora (99 článků)

Potřebujete pořádnou sekeru? Víme, jak ji vybrat a nespálit se!

 
Není kouře bez ohýnku a polínek bez sekery. Kdo chce mít polínka tak akorát do kotle, potřebuje pořádnou sekeru. Takovou, která se mu při čtvrtém sekání neztupí a při pátém neupadne ostří od topůrka.
26.11.2014 00:05 |

podobné články

Smrt prvního manžela Kubišové, režiséra Jana Němce (†79): Vzal na ni sekeru, připravil ji o dítě!

 
Smutek ze smrti svého prvního manžela, uznávaného režiséra Jana Němce (†79), který v pátek zemřel po těžké nemoci, zpěvačka Marta Kubišová (73) zřejmě necítí. S Němcem si totiž prožila několik let skutečného pekla, ze kterého nebylo úniku…
21.03.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (397 článků)

Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru

 
Kateřina Kristelová a Pavel Novotný, dvojice, která v poslední době vedla na poli showbyznysu otevřený boj, zakopala válečnou sekeru. Posledním provokativním činem "spratka" Novotného tak byl jeho převlek za moderátorku, v němž přišel na večírek Top Star Magazínu.
24.08.2009 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků) , Pavel Novotný (516 článků)

Válka modelek zažehnána: Ještě před rokem se nemohly Krainová a Němcová vystát. Teď zakopaly válečnou sekeru

 
Topmodelky Simona Krainová  (40) a Pavlína Němcová  (41) zakopaly válečnou sekeru. Před dvěma roky se na pražském Plesu v Opeře vyhýbaly jedna druhé. Když dokonce zjistily, že mají společnou lóži, Němcová se sebrala a ples opustila. Se svým stylistou raději vyrazila na večeři do restaurace v pražských Holešovicích.
14.02.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků)

Řidič po hádce vytáhl sekeru a pustil se do auta s dětmi uvnitř

 
Menší rozmíška mezi dvěma řidiči na jedné z ulic v ruském Petrohradu se dostala až do situace, kdy rozzuřený muž vytáhl z auta sekeru a začal jí mlátit do druhého vozu, v němž seděly děti. Naštěstí se nikomu nic nestalo.
24.06.2014 13:35 |

podobné články

dTest: Konec nákupů „na sekeru“?

 
Zákon definuje spotřebitelský úvěr jako odloženou platbu. Spadají pod tuto definici i nákupy tzv. „na sekeru“? Oblíbená praxe, kdy obchodník počká svému zákazníkovi s platbou do výplaty nebo až mu přijde důchod, může být v ohrožení. Úvěry smí totiž poskytovat jen licencované společnosti.
26.07.2017 11:10 |

podobné články

Jan (69) své sestře (†75) zatnul sekeru do hlavy! Nechtěla mu prý dát peníze

 
Šokující případ vyšetřují od středy policisté na Slovensku. Devětašedesátiletý Ján zde brutálním způsobem zabil svou vlastní sestru Amálii. Pětasedmdesátileté seniorce zatnul sekeru do hlavy. Důvod jeho činu vás šokuje!
09.11.2017 20:40 |

podobné články

Bum, bác, Babica: Když nemáš vařečku, použij koště!

 
Zimní sporty, to je jeho! Televizní kuchař Jiří Babica (53) si přivydělává půjčováním lyží, rád ale zkouší i další ledové radovánky. Využívá v nich triky naučené za plotnou.
01.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Babica (154 článků)

Použij kýbl! Studentka vysoudila přes 32 milionů korun za to, že nesměla na WC

 
Bývalá studentka střední školy v San Diegu v Kalifornii vysoudila od školských úřadů 1,25 milionu dolarů (asi 31,6 milionu Kč) za to, že jí učitelka nedovolila odskočit si na toaletu, ale přiměla žákyni ulevit si do kbelíku. O verdiktu informovala místní, celostátní i zahraniční média, včetně webu britské stanice BBC.
27.01.2017 07:00 |

podobné články

Řediteli, tohle smrdí. Hlavně žádný průser. Policista vypovídal, jak Šlachta rozjel kauzu Barták

 
Bratře, zavřeme Bartáka. Tímto prohlášením šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty začala podle exředitele Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK) Libora Vrby už šest let se táhnoucí kauza údajné korupce kolem nákupu vozidel Tatra do české armády. Podle Vrby, bývalého přítele Šlachty, se jednalo jen o jeden z více případů, kdy měl Šlachta kvůli své ctižádosti hnát své lidi do věcně nepříslušných politických kauz.
18.03.2014 17:55 |

podobné články

Kamarádi se loučili s mrtvým skautem: Bratře, budeš nám chybět

 
Námořník, břevnovský skaut a ministrant. Nápis, který byl umístěn pod fotkou Čecha, jenž byl těžce zraněn v Litvě a svým zraněním podlehl v den, kdy slavil své devatenácté narozeniny. Ve čtvrtek se za mladého skauta Jana Holuba (†19) konala v pražském břevnovském klášteře mše. Rozloučit se s ním přišli jeho kamarádi a blízcí.
05.08.2010 13:40 |

podobné články

Bratře, děkujeme. Naši extremisté chválí masakr v Norsku

 
PLNÉ ZNĚNÍ TEXTU Čeští extremisté na webu White Media poděkovali norskému atentátníkovi Andersi Behringu Breivikovi, který se přihlásil ke spáchání pátečních masakrů v Oslu a na nedalekém ostrově Utöya.
28.07.2011 22:45 |

podobné články

Paroubek šéfem NS-LEV 21, oslovují se "bratře, sestro"

 
Bývalý šéf sociálních demokratů Jiří Paroubek se v sobotu stal oficiálně předsedou Národních socialistů - levice 21. století (NS-LEV 21).
26.11.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Do politiky vstoupila krásná rusovláska. Sestra Tereza

 
Po půvabných tvářích z Věcí veřejných se objevila v české politice další krásná žena. Rusovlasá místopředsedkyně strany Jiřího Paroubka, Národní socialisté – levice 21. století, kde se stranící oslovují bratře a sestro, je hezká, sympatická a velice příjemná. Tereza Holišíková má k politice blízko, zajímá ji od mládí a levicové smýšlení získala ve své rodině. Dnes devětadvacetiletou političku podporuje v její kariéře manžel.
06.12.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Modlím se za tebe, bratře, vzkázal Massa. Hvězdy se bojí o Schumiho

 
Všechny nehody v nejrychlejším voze na světě přestál, teď Michael Schumacher bojuje o život po pádu při lyžování. Lékaři přiznali, že stal legendárního pilota je kritický a že nedokážou vyslovit žádnou prognózu, co s ním dál bude.
30.12.2013 09:38 |

podobné články

Sbohem, rudý bratře! Dnes pohřbívají Vinnetoua!

 
Tisíce fanoušků Vinnetoua zamíří dnes do bavorského Mnichova.
18.06.2015 05:05 |

podobné články

Bratře, jeď do Libanonu? Do případu ministra Pelikána a jeho bratra promlouvá dokument, který jsme získali

 
Měl bratr ministra spravedlnosti Roberta Pelikána arabista Petr Pelikán vstoupit do vyjednávání únosu pěti Českých občanů v kauze Libanonce Alího Fajáda? Informace tohoto typu sílí, obzvlášť po včerejším vyjádření poslankyně ODS Jany Černochové, která zvažuje svolat kvůli těmto zatím neověřeným poznatkům vyšetřovací komisi Poslanecké sněmovny. ParlamentníListy.cz získaly minulý týden od pramenů z politických kruhů nepodepsaný dokument, který Černochovou zmíněnou teorii posiluje.
02.03.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (414 článků)