Brankostroj jak z jiné planety! Agüero nastřílel pět gólů za 20 minut

Útočník Manchesteru City Sergio Agüero nasázel během dvaceti minut pět gólů do sítě Newcastlu a zajistil tak svému mužstvu vítězství v poměru 6:1. Sedmadvacetiletý Argentinec je teprve pátým hráčem v historii anglické Premier League, který se v jednom utkání blýskl takovou kanonádou. Jeho týmu patří po nekompletních osmi kolech první místo v tabulce.
03.10.2015 18:50 |

Osobnosti: Sergio Agüero (10 článků)

Argentinský útočník Agüero z Atlétika dostal španělské občanství

Útočník Sergio Agüero dostal k rodnému argentinskému ještě španělské občanství.
03.12.2010 18:30 |

Messi, Tévez a Agüero vytvořili obraz pro UNICEF

Argentinští fotbaloví reprezentanti Lionel Messi, Carlos Tévez a Sergio Agüero vytvořili obraz pro Dětský fond OSN - UNICEF, dílo bude vydraženo a získané prostředky budou využity v boji proti zneužívání a diskriminaci dětí.
27.06.2011 16:35 |

Osobnosti: Lionel Messi (390 článků) , Sergio Agüero (10 článků) , Carlos Carlos (168 článků)

Češi zářili! Veteráni Jágr s Eliášem dali po gólu, Hertl nastřílel ČTYŘI

Jaromír Jágr a Patrik Eliáš přispěli gólem a asistencí, jejich New Jersey Devils přesto podlehli v prodloužení Vancouveru 2:3 a ani čtvrtý zápas nedokázali vyhrát. Znovu se prosadil mladíček Tomáš Hertl, který v dresu San José nastřílel Rangers hned čtyři góly.
09.10.2013 07:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2180 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , José José (278 článků)

Prohlédněte si všech 60 gólů, které padly na Euru

Máme za sebou základní část! Ve 24 zápasech padlo celkem 60 gólů. To je průměrně 2,5 gólu na zápas. Je dost možné, že jste všechny zápasy neviděli, proto vám nabízíme sestřih všech gólů z letošního šampionátu. Nezabere vám to více jak 2 minuty.
20.06.2012 16:25 |

Neskutečné! Lewandowski nasázel Wolfsburgu za devět minut pět gólů

Fantastické představení předvedl Robert Lewandowski v zápase 6. kola německé fotbalové ligy. Během devíti minut dal pět gólů a zařídil tak vítězství Bayernu Mnichov 5:1 nad Wolfsburgem.
23.09.2015 09:05 |

Osobnosti: Robert Lewandowski (19 článků)

PĚT GÓLŮ ZA ZÁPAS! Kollerovi plážový fotbal sedí

Bývalý fotbalový reprezentant Jan Koller dokazuje i v plážovém fotbale, že střílení gólů je jeho oblíbenou disciplínou. Za jeden zápas DAL PĚT GÓLŮ!
09.02.2013 20:10 |

Osobnosti: Jan Koller (79 článků)

Messi předčil Ronalda. Nastřílel víc gólů a bere víc peněz

Lionel Messi je absolutním králem mezi fotbalovými kanonýry. Nejen, že dal v uplynulé sezoně nejvíce gólů, ale mezi nejlepšími útočníky v Evropě vyniká také svými příjmy. Argentinská hvězda si v Barceloně přijde ročně na více než 825 milionů korun.
30.10.2012 17:00 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků) , Lionel Messi (390 článků)

Pelého, který je považován za nejlepšího fotbalistu všech dob, už nechal za sebou a dalšímu slavnému kanonýrovi Gerdu Müllerovi šlape na paty. Řeč je o malém Argentinci jménem Lionel Messi. V letošním roce nastřílel už 76 gólů a je blízko překonání absolutního rekordu.
13.11.2012 10:30 |

Osobnosti: Lionel Messi (390 článků)

Jágr nestárne, dal už tisíc gólů. Podívejte se na ty nejhezčí!

Tisíc gólů! Takovou hromadu branek nastřílel Jaromír Jágr během své kariéry. Tisící gól dal v noci na sobotu v dresu New Jersey, jeho cesta za magickým číslem začala už v roce 1988 v Kladně.
15.03.2014 20:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2180 článků)

Kašpar nastřílel v KHL hattrick a pomohl k výhře nad obhájcem

Český útočník Lukáš Kašpar nastřílel v utkání Kontinentální hokejové ligy hattrick. Mistr světa z letošního šampionátu v Německu tak přispěl k vítězství Astany 5:2 na ledě obhájců mistrovského titulu z Kazaně. Kašpar otevřel skóre už po 32 sekundách, v polovině utkání přidal vítězný gól a v závěru se trefil do prázdné branky domácího mužstva.
05.11.2010 07:10 |

Osobnosti: Lukáš Kašpar (21 článků)

Petr Mikolanda: V lednu prodělal transplantaci a v neděli nastřílel čtyři góly! Ledvina od maminky funguje!

Přední Kopaninu rozkopal Petr Mikolanda (26)! Tahle zpráva teď letí fotbalovými divizemi. Statečný bombarďák, kterému v lednu transplantovali ledvinu maminky Lenky, nastřílel v neděli za Zápy čtyři góly. Mančaft, v němž hostuje ze Žižkova, vyhrál 6:0.
25.10.2011 12:10 |

Osobnosti: Petr Mikolanda (6 článků)

PARÁDNÍ DEN: Soriano strávil poločas v porodnici, ve druhém nastřílel hattrick!

Tomu se říká vydařený víkend! Španělský fotbalista ve službách rakouského Salcburku Jonathan Soriano zažil možná nejkrásnější den v životě: narodila se mu třetí dcera a nastřílel hattrick!
22.04.2013 19:25 |

BOMBARĎÁK Karlovič zase řádil, nastřílel 44 es! Štěpánek odřekl

Chorvatský tenista Ivo Karlovič nastřílel v úterním utkání na turnaji v Záhřebu německému soupeři Danielu Brandsovi 44 es, čímž vyrovnal rekord v zápasech hraných na dva vítězné sety. Čtyřiatřicetiletý 211 cm vysoký hráč díky tomu vyhrál 6:7, 7:5, 7:6 a postoupil do druhého kola.
05.02.2014 09:20 |

FIFA top 10 gólů roku 2011

Hvězdný Lionel Messi, brazilský talent Neymar, útočník Wayne Rooney nebo fotbalistka Heather O'Reilly kandidují na cenu FIFA Ference Puskáse za nejhezčí gól roku 2011. Prohlédněte si deset gólů, ze kterých vzejde 9. ledna v Curychu jeden vítěz. Video obsahuje i dalších pět gólů, které se do nominace těsně nevešly.
28.12.2011 20:00 |

Osobnosti: Wayne Rooney (97 článků) , Lionel Messi (390 článků) , Ferenc Puskás (5 článků)

Příprava Česko – Finsko 0:1! Tak tohle je tragédie – 378 minut bez gólu!

Tragikomedie! Už 378 minut bez gólu! Čeští fotbaloví reprezentanti se naposled trefili do černého na Euru proti Polsku. A po včerejší blamáži v přáteláku s Finskem (0:1) to nevypadá, že by se blýskalo na lepší časy.
12.09.2012 12:12 |

Přehledně: 1. lize vévodí olomoucký brankostroj

Projděte si tabulku 1. Gambrinus ligy
26.07.2010 08:02 |

FOTO Liga mistrů: Brankostroj na Interu a skvělý Messi

Prohlédněte si fotky ze středečních zápasů.
21.10.2010 07:05 |

Na Letné SE BRANKOSTROJ NEKONAL. SPARTA - HRADEC KRÁLOVÉ 1:0

Fotbalisté Sparty Praha porazili v zápase 4. kola Gambrinus ligy Hradec Králové 1:0. Domácí vítězství si připsala také Bohemka, která si poradila 2:1 s Budějovicemi a Mladá Boleslav, jenž přehrála 2:0 Žižkov. V Olomouci naopak Sigma pouze remizovala 1:1 se Slováckem.
21.08.2011 19:05 |