Článek

Božská Filoména s vtipem!

 
Ve vězení sedí pikař, tripař a hulič a baví se o tom, jak utečou.
13.08.2016 05:20 |

podobné články

Podobné články

Nejstarší Brňanka: Slaví 105 let a básně sype z rukávu!

 
Nejstarší Brňanka Filoména Cejnarová slaví v úterý 105. narozeniny. Je zdravá, nebere žádné léky a staré dlouhé verše z české historie sype z rukávu! Na slavnostním setkání v hotelu Santon u Brněnské přehrady zpaměti v pohodě odříkala dvě básně. Její paměť jí kdekdo závidí.
11.08.2009 15:15 |

podobné články

Dobrá zpráva: Orli skalní poprvé utvořili pár!

 
Orli skalní, které se ochranáři po několik let snaží vracet do přírody, poprvé utvořili pár a dokonce prý začali stavět společné hnízdo! Poprvé po více než sto letech se tak mladý pár těchto dravců pokouší o zahnízdění v Beskydech. Filoména a David, kteří si padli do oka, pocházejí oba ze Slovenska.
05.03.2010 07:00 |

podobné články

Žena svůj první důchod dostala ve 116 letech! Jak je to možné?

 
Peruánka Filomena Taipeová z jedné vesnice v Andách je zřejmě nejstarší ženou na světě. Je jí 116 let, svou první penzi ale přesto dostala až teď. O jejím případě informovalo tamní ministerstvo pro rozvoj.
03.05.2014 23:05 |

podobné články

Šéf Charlie Hebdo si předpověděl smrt: Vtipem jen pár minut před střelbou

 
Nic jim nebylo svaté, žádné náboženství, žádný politik, žádný společenský problém, žádná autorita. Do všeho šili, dělali si legraci z teroristů a ti je včera připravili o život. Šéfredaktor jako by si svou smrt předpověděl kresleným vtipem, který vznikl jen pár desítek minut před jeho popravou.
08.01.2015 12:31 |

podobné články

10 motivačních rad od Alberta Einsteina, které vám navždy změní život! Odhalte s vtipem skryté pravdy o lidském bytí!

 
E=mc2. Rovnice, kterou zná celý svět. Jenže jen málokoho zajímá, co vlastně znamená a ještě méně lidí to opravdu ví. Albert Einstein ale naštěstí nemluvil jen ve fyzikálních vzorcích a zanechal nám celou řadu skvělých rad, které ocení opravdu každý. S neuvěřitelnou lehkostí a vtipem dokáže v jedné větě odhalit ty nejhlubší pravdy lidského bytí. My vám přinášíme deset nejlepších!
19.04.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (60 článků)

Nová DVD - Tři dny ke svobodě, Světová invaze i Božská extáze

 
Thriller Tři dny ke svobodě je jedním z filmů vycházejících tento týden na DVD. Vedle něho na pultech najdete třeba sci-fi Světová invaze nebo americké drama Božská extáze.
14.06.2011 08:30 |

podobné články

Hlavní hrdinka filmu Božská Ema oslavila sedmdesátku. Poznali byste ji?

 
Pamatujete si ještě na představitelku Emy Destinové z Krejčíkova filmu Božská Ema, maminku ze seriálu Křeček v noční košili nebo Gábi z lechtivé komedie Anděl s ďáblem v těle? Herečka Božidara Turzonovová zavítala do Prahy s představením Je úžasná, které se tento pátek hrálo v rámci sedmnáctého ročníku festivalu Slovenské divadlo v Praze v Divadle Bez zábradlí.
21.05.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Božidara Turzonovová (5 článků)

Ani božská Marilyn nebyla dokonalá: Lékařské zprávy odhalily, že měla plastiku!

 
I když byla jedním z největších světových sexsymbolů a všichni si o ní mysleli, že je její krása přirozená, zdaleka tomu tak nebylo. Podle lékařských zpráv božská "Marilyn Monroe":http://www.extra.cz/topmodelka-krainova-v-satech-od-marilyn-monroe-srovnejte-ceskou-krasku-s-originalem-komu-to-vic-slusi prodělala plastickou operaci, během které se nechala vylepšit. Ale poprsí to nebylo!
12.10.2013 07:05 |

podobné články

Karel Gott šokuje: Pamatuji si svůj porod!

 
PRAHA (daz, nik, hlv) – Mistr Karel Gott poskytl Frekvenci 1 u příležitosti svých dnešních sedmdesátin exkluzivní rozhovor a jako vždy hýřil vtipem! V pořadu Den začíná v osm, který dnes po ránu odvysílají Miloš Pokorný a Roman Ondráček, se oslavenec přiznal s humorem sobě vlastním k tomu, že si naprosto bezpečně pamatuje detaily z toho, jak přišel na svět!
14.07.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4224 článků) , Miloš Pokorný (21 článků) , Roman Ondráček (21 článků)

Režisérský chameleon Sam Mendes natočil komedii Všude dobře, proč být doma

 
Sam Mendes má pověst režisérského chameleona. Dokáže střídat žánry jako ponožky, ale nikdy neklesne pod vysoko nastavenou laťku. Vrcholem jeho filmografie jsou drsné studie marné snahy člověka se vymanit ze zavedených stereotypů. V oscarové Americké kráse si ještě pomohl vtipem, v nezaslouženě opomíjeném Nouzovém východě už jde na dřeň. Jeho nový film je ovšem ryzí vztahová komedie.
30.07.2009 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Sam Mendes (68 článků)

Vyryjeme reklamu přímo na Měsíc, slibuje podivná společnost

 
Stínová technologie, to je metoda, kterou americká firma nabízí propagaci firmy či internetové stránky přímo na povrchu Měsíce. Ve svém instruktážním videu nastiňuje, jak speciální metoda funguje. Podnik, který zavání podvodem či vtipem každým coulem, se snaží přitáhnout movité zákazníky.
26.08.2009 08:40 |

podobné články

Františka se ptá: Co ničí Petru Paroubkovou? Láska, novináři nebo ambice...?

 
Těhotná manželka předsedy ČSSD, paní Paroubková, ještě nedávno sršela vtipem. Překypovala endorfiny a jejich přetlak posílala prostřednictvím svého internetového blogu všem, kterým scházejí. Teď se kvůli fotomontáži na titulu časopisu Reflex zhroutila. Proč vlastně a kdo je na vině?
29.08.2009 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Paroubková (430 článků)

Ondřej Hejma: Zatím mám smíšené pocity!

 
5:00 - Zřejmě nenajdeme v porotě, která byla sestavena pro novou pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar, zkušenějšího glosátora, než je Ondřej Hejma (58). Účinkoval v první i třetí řadě Česko hledá SuperStar, druhou řadu odmítl s tím, že podmínky, včetně těch finančních, se pro porotce zhoršily. Frontman skupiny Žlutý pes byl znám jako nekompromisní kat, který si vůči soutěžícím nebral vůbec žádné servítky a s chutí a vtipem je posílal z kola ven. Nedělnímu Aha! poskytl těsně před soutěží exkluzivní rozhovor.
06.09.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (114 článků)

Bejvalka Jana Saudka mu radí: Trénuj si ležení v rakvi!

 
Umělec Jan Saudek (74) srší vtipem a dobrou náladou, a tak není divu, že se ve své televizní show podělil s diváky o radu, kterou dostal od své bývalé partnerky.
09.10.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (317 článků)

Schwarzenberg bodoval v hospodě s vlasteneckým vtipem

 
Jak v době Strany mírného pokroku v mezích zákona, kterou z recese vytvořil Jaroslav Hašek, si mohl ve čtvrtek připadat návštěvník hospody Na slamníku v pražských Dejvicích. S voliči si sem přišel popovídat senátor a předseda přípravného výboru TOP 09 Karel Schwarzenberg. Nebyl sám, lákat voliče s ním dorazil i poslanec ODS František Laudát, který z ODS přešel na kandidátku TOP 09.
12.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (88 článků) , Karel Schwarzenberg (3606 článků) , František Laudát (202 článků) , Jaroslav Hašek (88 článků)

Nevěstince v krizi: Co bude s prostitutkami?

 
Dívčí eskort teď nabízí nové služby: Holky přijedou ve dvou, což je 50% sleva, a po sexu ještě uklidí a vyžehlí! S tímhle vtipem přišel ve své rozhlasové show Leoš Mareš.
04.11.2009 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2811 článků)

Nudu na Slavících Gott nakopal do zadnice

 
Jako loni a předloni. Přesně tak dopadl letošní Český slavík. Gott, Bílá, Kabát. To jsou ti samí vítězové pro rok 2009. Vyhlášení ve Státní opeře tak musel svým vtipem opatřit nezbytný účastník této ankety, sám Karel Gott.
28.11.2009 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4224 článků)

TOP 10 nejzábavnějších reklam na kondomy

 
Upozornit na tak intimní zboží, jako jsou kondomy, snad ani nejde jinak než vtipem.
29.11.2009 09:25 |

podobné články

20 předsilvestrovských vtipů od vás!

 
Chtěli byste oslnit na silvestrovském večírku nějakým novým vtipem? Blesk vám poslouží těmi, které posílají čtenáři již skoro dva měsíce na speciální mailovou adresu vtip@blesk.cz. I proto jsou někdy podepsány jen přezdívkou, kterou autoři používají ve svých mailech. Takže dobrou zábavu!
30.12.2009 07:05 |

podobné články