Článek

Boží mlýny melou dost rychle. Zloděj skončil jako zpráskaný pes

 
Motorkář, který v pátek odpoledne přepadl benzínovou stanici v brazilské Marinze, určitě nepočítal s tím, že ze své lupičské mise vyjde jako zpráskaný pes. Poté, co začal ujíždět s ukradenými penězi, ho totiž jeden z řidičů srazil svým autem na zem. A ostatní lidé na pumpě ho pak společnými silami zpacifikovali, napsal server televize Nine News.
12.07.2015 17:26 |

podobné články

Podobné články

Pracháči: Dělají si co chtějí, ale boží mlýny melou spravedlivě

 
Peníze znamenají moc! Jenže dejte blbci moc a spláčete nad vejdělkem… To přesně platí na „pracháče“ naší společnosti, kteří si myslí, že si s tučným kontem v zádech mohou dělat, co se jim zlíbí! Mohou… Ale ukazuje se, že boží mlýny melou spravedlivě!
10.09.2010 01:45 |

podobné články

Pracháči: Dělají si co chtějí, ale boží mlýny melou spravedlivě

 
Peníze znamenají moc! Jenže dejte blbci moc a spláčete nad vejdělkem… To přesně platí na „pracháče“ naší společnosti, kteří si myslí, že si s tučným kontem v zádech mohou dělat, co se jim zlíbí! Mohou… Ale ukazuje se, že boží mlýny melou spravedlivě!
13.09.2010 23:50 |

podobné články

Boží mlýny melou: Idiot chtěl vyškolit řidičku, vzápětí havaroval

 
Třiatřicetiletý Jeffrey Travis White z americké Tampy se přesvědčil, že Boží mlýny melou rychleji, než se říká. Poté, co chtěl "vyškolit" pomalu jedoucí řidičku v levém pruhu se mu málem stala osudnou mokrá vozovka.
29.03.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jeffrey Travis (1 článek) , Jeffrey White (1 článek)

Rychlé boží mlýny: Zfetovaný opilec se zákazem řízení chtěl ujet od bouračky, shořelo mu auto

 
Pořádně rychle semlely boží mlýny řidiče (25) na Domažlicku. Opil se, »sjel pervitinem« a sednul za volant, i když tam kvůli zákazu vůbec neměl co dělat. Jenže nezvládl zatáčku a vjel do pole. Když se snažil vyjet zpět na silnici, auto mu shořelo. Teď má co vysvětlovat policistům.
20.11.2017 11:35 |

podobné články

Žduchl do otravy v metru a poslal ho do prdele. Za dvě hodiny u něj dělal pracovní pohovor

 
Podle osvícených jogínů pozná člověk svou duchovní vyspělost také tak, že u něj karmické boží zákony fungují ihned. Lépe řečeno boží mlýny melou tak rychle, že když člověk provede něco negativního, ihned se mu to vymstí. Jeden Londýňan, touživ po práci ve společnosti Forward Partners, má jistotu, že u něj je karma téměř okamžitá. Následek svého hrubiánství pocítil jen pár hodin poté. V metru strčil do zdržujícího otravy a poslal ho do prdele. Za chvíli k němu přišel na pohovor.
23.02.2015 16:05 |

podobné články

Psí pomsta roku! Nakopnutý hafan si došel pro kamarády a agresivnímu pánovi zle pomuchlali jeho auto

 
Boží mlýny někdy melou opravdu rychle. Po internetu kolují obrázky toulavých psů, jak likvidují červený Volkswagen. Jeho majitel jednoho z pejsků krátce před tím prý nakopl. Pes si došel pro posilu a spolu si vychutnali pomstu.
12.03.2015 15:41 |

podobné články

Řidič poznal, že Boží mlýny melou. A to dost rychle

 
Obrovský pocit zadostiučinění zažila tento týden Tracy Lynn Sloanová z Floridy, na kterou se v Tampě několik minut lepil velký černý pick-up. Jeho řidič jí nakonec ukázal prostředníček a chtěl ve velkém stylu odjet, jenže ztratil kontrolu nad řízením, dostal smyk a naboural.
28.03.2014 19:10 |

podobné články

Filmové premiéry: Everest, Marquerite, Takovej barevnej vocas letící komety, LokalFilmis a Boží mlýny

 
Hrané drama Everest rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic. Komediální drama Marguerite vypráví o nejstrašnější slavné zpěvačce všech dob. Celovečerní dokument Takovej barevnej vocas letící komety vypráví o Filipu Topolovi, skladateli, textaři, klavíristovi a zpěvákovi skupiny Psí vojáci. Mladý slovenský režisér Jakub Kroner natočil první slovenský celovečerním animovaný film LokalFilmis. Vznik železné opony rekonstruuje dokument Boží mlýny.
24.09.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Topol (26 článků) , Jakub Kroner (6 článků)

Václav Husák: Boží mlýny nemelou

 
„Nemelem nemelem, nemelem nemelem, sebrala nám voda mlejn.“ Dle titulku je zřejmé, že voda je v tom tentokrát nevině. Skutečnost, že často ani početná řada let nestačí na to, aby byly pravoplatně rozhodnuty soudní či správní spory, svědčí o tom, že je „něco shnilého v právním státě Českém“. A „boží mlýny“ – ty jsou na tom ještě mnohem hůř. Ty už snad nemelou vůbec.
28.12.2017 19:40 |

podobné články

Řidič arogantně předjížděl. Trest přišel okamžitě

 
Říká se, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Někdy si ale dost pospíší. Jako v případě agresivního motoristy, který nebezpečně předjel motorkáře ve Velké Británii. Trest ho totiž stihl okamžitě, informoval server Nine News.
19.09.2015 16:15 |

podobné články

ČMFS zavřel Slavii stadion: A teď, po bengálu v Jihlavě? Zavřete svaz!

 
Boží mlýny melou a v případě fotbalového svazu zatraceně rychle.
27.05.2011 12:10 |

podobné články

Haška vykopli: Bývalého šéfa fotbalového svazu popravili šejkové v Emirátech už po 135 dnech!

 
Boží mlýny melou a v tomto případě zatraceně rychle. Ivan Hašek (48) zbaběle utekl 26. června ze židle předsedy fotbalového svazu do Emirátů koučovat klub Al Ahlí. A včera ho šejkové vyhodili.
09.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Žena (35) kopala sníh na zatoulanou kočku! Ta ji za to šeredně poškrábala. VIDEO

 
Boží mlýny někdy melou opravdu rychle! Zlí lidé ihned dostanou přesně to, co si zaslouží. Takže pokud se rozhodnete, že budete kopat do toulavých koček, dobře si to rozmyslete.
19.12.2013 11:27 |

podobné články

Fenomenální příběh, který hýbe internetem: Tenhle mladík dokazuje, že karma je pěkná mrcha!

 
Boží mlýny melou někdy pomalu a jindy děsivě rychle. A občas také někoho semelou jak strojek na maso. Čtěte příběh, kterému se směje půlka internetu.
22.02.2015 08:50 |

podobné články

Spravedlnost v přímém přenosu: Vandal rozbil výlohu, při útěku ho srazilo auto

 
Boží mlýny melou někdy velmi rychle! Své o tom ví vandal z Polska, který rozbil výlohu obchodu a pak napadl i kolemjdoucího, který ho chtěl zastavit. Když na něj svědek zavolal policii, vandal se dal na útěk. Jenže vzápětí ho srazilo auto.
25.09.2017 15:55 |

podobné články

Konec nejtrapnější hvězdy šoubyznysu: Rváč a exhibicionista Beránek dostal rok natvrdo

 
Boží mlýny opravdu melou! Mladík Leo Beránek, kterého si diváci mohou pamatovat z reality show Hotel Paradise a jenž se na veřejnosti chová dost nepatřičně ( například na předávání hudebních anticen či na křtu klipu Sámera Issy ), konečně dostane za uši. Soud ho poslal natvrdo na rok za mříže!
06.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Leo Beránek (77 článků)

Bez komunistů se neobešel ani Havel, připomíná Martin Dejdar

 
V rozhovoru pro sobotní deník Právo se populární herec ještě jednou vrací k podpoře, kterou před prezidentskými volbami vyslovil Miloši Zemanovi. Vidí se jako pravičák, ale váží si řady osobností, mezi nimi i Miloše Zemana, a proto ho podpořil. I když by raději na Hradě znovu viděl Václava Klause. Své říká také ke komunistům a k víře, že Boží mlýny opravdu melou.
23.03.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků) , Václav Klaus (9025 článků) , Miloš Zeman (20457 článků) , Václav Havel (4806 článků)

Ve čtrnácti vážila skoro metrák, teď válcuje konkurenci na soutěžích krásy!

 
V pubertě se Keli Kryfko jako obézní teenager často musela potýkat s posměšky spolužáků. Ti si nenechali ujít jedinou příležitost, kdy mohli jízlivými narážkami zakopat pod zem poslední zbytky jejího sebevědomí. Jenže boží mlýny melou... I když si na to rodilá Texasanka musela počkat celých deset let.
29.05.2014 08:55 |

podobné články

Boží mlýny melou, komentovali Langerův pád Véčkaři

 
Volební místnosti se po celé České republice ve 14:00 uzavřely. ParlamentníListy.cz dále přinášejí informace z dění v jednotlivých volebních štábech stran.
29.05.2010 19:35 |

podobné články