Článek

Bouzek (TOP 09): Je mou povinností rozjednané materiály dotáhnout ke zdárnému konci

 
Odvolaný náměstek dál pracuje pro Budějovice
31.07.2015 07:26 |

podobné články

Podobné články

Lídrem TOP 09 v Českých Budějovicích bude Tomáš Bouzek

 
Dvaačtyřicetiletý advokát a vysokoškolský pedagog Tomáš Bouzek je spoluzakladatelem TOP 09 a v současnosti je také členem Výkonného výboru TOP 09. Spolu s dalšími kandidáty chce nabídnout voličům ve městě nejen vizi dalšího rozvoje, ale také změnu v přístupu radnice k občanům.
13.03.2018 06:40 |

podobné články

Dominik Duka: Prohlášení k testům termonukleární zbraně v KLDR

 
V reakci na víkendový test termonukleární zbraně v Severní Koreji 2. září 2017 vyzývá kardinál Duka odpovědné činitele, aby spojili své síly a zabránili KLDR dotáhnout vývoj ničivé zbraně ke zdárnému konci.
05.09.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (820 článků)

Hejtman Hašek má velký problém. Vytáhli na něho kompromitující materiály

 
Jihomoravskému hejtmanovi a poslanci Michalu Haškovi (ČSSD) přibyl další problém. Na veřejnosti se objevily kompromitující materiály, které by jeho pozici ve straně mohly ještě více zkomplikovat. Jedná se o dokumenty Finančního analytického útvaru (FAÚ), které popisují finanční toky právě Jihomoravského kraje. Zdali se jedná o pravé materiály, zatím nikdo potvrdit nechce. Píšou to Lidové noviny.
28.02.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2319 článků)

Zpěvák David Deyl: Všechno se teprve ukáže

 
Český popový zpěvák David Deyl v pátek vydal album Zásah. "Dostal jsem dar zpěvu a schopnosti napsat písničku. Mou povinností je ho rozvíjet a jeho prostřednictvím pomáhat. Pro mou tvorbu je největším zadostiučiněním, když mé písničky dokážou někomu pomoci. To má pro mě velký smysl," řekl v rozhovoru pro Právo Deyl.
14.11.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Deyl (35 článků)

Českobudějovická TOP 09 nechce koalici s ODS, prý se bratříčkuje s kmotry

 
Českobudějovická TOP 09 nechce do koalice s ODS. Právu to v úterý potvrdil lídr českobudějovické kandidátky TOP 09 Tomáš Bouzek. Důvodem má být propojení některých občanských demokratů s místními "kmotry".
12.10.2010 13:00 |

podobné články

Liberec padl v Teplicích, promarnil tak šanci dotáhnout se na Spartu

 
Fotbalisté Teplic porazili v pátečním utkání 19. kola nejvyšší soutěže po brance Mahmutoviče doma Liberec 1:0 a připsali si první jarní vítězství. Slovan nevyužil možnosti dotáhnout se na vedoucí Spartu, které zůstal tříbodový náskok a sobotní zápas s Plzní k dobru.
03.03.2012 05:55 |

podobné články

Vlády pokračují i přes generální stávky, míní adept na prezidenta Sobotka

 
Zítra bude definitivně jasno, zda kabinet premiéra Petra Nečase přežije i v okleštěné podobě. Co vlastně drží vládu u moci? Vůle dotáhnout reformy, nebo strach z toho, že by neměli na zaplacení hypoték a dalších dluhů, které si v roli poslanců nadělali? Místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS) druhou zmíněnou variantu důrazně odmítá. Vláda se podle jeho názoru rozhodla dotáhnout do konce potřebné změny i s vědomím, že možná bude stále méně populární.
26.04.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (461 článků) , Petr Nečas (9261 článků)

Bendl sdělil, co ODS musí dotáhnout do konce a mluvil o Nečasově lásce k Nagyové

 
ODS musí lidem zaručit pracovní místa a jednou z věcí, které by měla dotáhnout do konce, je zavedení většinového volebního systému, řekl ParlamentnímListům.cz exministr a volební lídr občanských demokratů ve středních Čechách Petr Bendl, který hovořil i o svém postoji k expremiéru Nečasovi.
10.10.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků) , Petr Nečas (9261 článků)

Odsouvají vaše děti povinnosti? Může to být nemoc!

 
Jste doslova rudá vztekem, když víte, že se váš syn či dcera má učit na důležitou písemku, ale přitom vytrvale sedí u počítače nebo se nedokáže odlepit od obrazovky? Hrnou vaše ratolesti před sebou povinnosti a nejsou schopné nic dotáhnout do konce? Možná byste je měla vzít k psychologovi.
27.01.2012 06:50 |

podobné články

Schwarzenberg sklízí bouři: Prý neví, co říká a kazí české obchody s Ázerbájdžánem

 
Ministr zahraničí Schwarzenberg způsobil nepříjemnou diplomatickou roztržku. Vládu v Ázerbájdžánu označil za diktaturu a nyní hrozí, že několika českým firmám krachnou rozjednané obchody za stamilióny. Do knížete se však pustili nejen ázerbájdžánští polici. Podle europoslance Jana Zahradila (ODS) už Schwarzenberg ani neví, co říká.
05.06.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (472 článků)

Zahradil varuje: Ze zkušenosti vím, že by nebylo dobré dát všechnu moc ČSSD

 
Občanská demokratická strana navrhne přerušení schůze o rozpuštění sněmovny až do 3. září. Svoje rozhodnutí obhajuje tím, že chce počkat na to, až Senát schválí zákony, které nyní sněmovna projednala. Stejný důvod uvedl i europoslanec Jan Zahradil (ODS). „Nedělal bych z toho až takové drama. Chtěli jsme rozjednané zákony schválit tak, že bude zcela jasné, že platí, nebo ne,“ poznamenal v pořadu Interview na ČT 24.
16.08.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (472 článků)

Zahradil v televizi: Němcová je slušnou a klidnou tváří ODS. Měla by být volebním lídrem

 
Občanská demokratická strana navrhne přerušení schůze o rozpuštění sněmovny až do 3. září. Svoje rozhodnutí obhajuje tím, že chce počkat na to, až Senát schválí zákony, které nyní sněmovna projednala. Stejný důvod uvedl i europoslanec Jan Zahradil (ODS). „Nedělal bych z toho až takové drama. Chtěli jsme rozjednané zákony schválit tak, že bude zcela jasné, že platí, nebo ne,“ poznamenal v pořadu Interview na ČT 24.
16.08.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (472 článků)

Podnikatelé mají poslední šanci přihlásit se na podnikatelskou misi do Srbska

 
Hospodářská komora České republiky organizuje doprovodnou podnikatelskou misi předsedy vlády Bohuslava Sobotky a vybraných ministrů do Srbska. Cesta se uskuteční ve dnech 1.--2. září 2015 v rámci oficiální návštěvy Srbské republiky. „Primárně je mise určena pro firmy, které v Srbsku mají rozjednané projekty a ucházejí se o realizaci státních a veřejných zakázek,“ uvedl Bořivoj Minář, viceprezident HK ČK. Firmy, které se chtějí účastnit podnikatelské mise, mají poslední šanci se přihlásit do 10. srpna 2015.
06.08.2015 16:01 |

podobné články

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Jak bojuji s úchyly z Facebooku, kteří chtějí vidět moje prsa?

 
V kabinách teď určitě zavládl strach! Nebojte se, budu diskrétní, kluci, vím, na kolika frontách to máte rozjednané. Tohle téma vydá na několik dílů, třeba se ti obzvlášť urputní do nějaké kapitoly nanominují bez debat sami. Upřímně, nikdy jsem nezveřejňovala konverzaci s žádným ze svých expartnerů, považuji to za dno, a když někde v bulváru vidím ofocené esemesky, je pro mě dotyčná individualita k politování. Nesnížím se k tomu a o tom taky dnešní blog nebude.
15.08.2015 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků)

Záhadná sebevražda fotografa hvězd Širce: 4 dny před smrtí plánoval budoucnost!

 
Ti, kteří fotografa modelek Václava Širce (†40) znali, jen těžko mohou uvěřit, že se rozhodl spáchat sebevraždu. Jeho chování tomu totiž nenasvědčovalo. Jen pár dní před smrtí měl rozjednané soukromé i pracovní plány.
08.03.2017 15:55 |

podobné články

Schwarzenberg: Pokud se Paroubkovi podaří zrušit mou ranní kocovinu, ještě bych zaváhal

 
Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na on-line chatu se čtenáři Novinek uvedl, že doufá v nepodlehnutí voličů planým slibům z billboardů. "Pokud se však Paroubkovi podaří oživit Elvise či zrušit mou ranní kocovinu, tak bych ještě zaváhal,“ uvedl Schwarzenberg s jistou mírou nadsázky a odkazem na billboardovou kampaň, která si utahuje z přemíry Paroubkových slibů.
06.04.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3715 článků)

Niedermayer (TOP 09): Je třeba se vrátit k debatě o přijetí eura a vést ji odpovědně

 
Europoslance doprovodili ho poslanci za TOP 09 Leoš Heger a Zdeněk Bezecný, krajský předseda Tomáš Bouzek a místopředseda Pavel Klíma.
01.11.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bezecný (3 články) , Leoš Heger (1267 článků) , Tomáš Klíma (8 článků)

Bouzek (TOP 09): Jednání zastupitelstva skončilo, aniž by projednalo bod diskuze

 
Oficiální prohlášení klubu zastupitelů TOP 09 ke včerejšímu jednání zastupitelstva města České Budějovice, které skončilo, aniž by projednalo bod diskuze
20.09.2016 21:55 |

podobné články