Článek

Boulařka Sudová ukončila kariéru. Lyžování ji neuživí a chce děti

 
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová, která patří ke světové boulařské špičce, se rozhodla ukončit ve třiatřiceti letech kariéru. Sport ji neuživí a navíc by chtěla založit rodinu. K načasování přispěl také fakt, že se příští sezónu nekonají žádné velké závody typu mistrovství světa či olympiády. 
20.05.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)
Podobné články

Lyžování v Rakousku

 
Pokud si chcete opravdu vychutnat vaší zimní dovolenou a lyžování, Rakousko je ideálním místem. Je zemí jako stvořenou pro vaši pohádkovou zimní dovolenou. Zážitky z vašich zimních dovolených trávených v rakouských horách, budou patřit mezi vaše nejkrásnější vzpomínky. Dlouhé a chladné zimy zaručují výborné sněhové podmínky po celou zimní sezónu, a tak se nemusíte bát nedostatku sněhu. Aktivně si vaši zimní dovolenou v Rakousku vychutnáte na svazích upravených sjezdovek, na běžeckých tratích, ale třeba i při zábavném sjezdu na saních. Po náročných dnech si můžete odpočinout a nasbírat potřebnou energii ve wellness centrech, při procházkách kouzelnou přírodou nebo nad hrnkem horkého kakaa u kachlových kamen ve vaší pronajaté chatě. Lyžování v alpách v Rakousku Rakousko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro lyžování ve střední Evropě. Je známé svými krásnými, stále upravenými sjezdovkami, běžeckými stopami v pohádkových lesích a na vrcholcích hor. Lyžovat v Rakousku se dá na plných 22 000 kilometrech sjezdovek v  nadmořských výškách 544 až 3 440 m. Naleznete zde tratě pro všechny lyžařské úrovně. Rakouské lyžařské školy nabízejí hodiny lyžování i snowboardingu od začátečníků po pokročilé, a to jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. Lyžařské oblasti v Rakousku nabízejí svým návštěvníkům krásná moderní střediska na velmi vysoké úrovni a jedinečný komfort. Lyžování na ledovcích Proč lyžovat jen v zimě? Ledovce nabízejí od podzimu do jara ty nejlepší podmínky pro lyžování – úžasné sjezdovky s jistotou sněhu a krásného počasí. A k tomu jako bonus,  dechberoucí výhledy do okolní alpské krajiny z ledovcových masivů. V Rakousku můžete lyžovat v podstatě celý rok. Jedním z míst, kde si můžete lyžování užívat po celý rok, je ledovec Hintertux v Tuxerských Alpách. Dalším ledovcem s celoročním provozem je Stubaital, kde je nejlepší lyžování v květnu. Na Stubaiském ledovci naleznete 43km sjezdovek všech úrovní. Můžete si zde vychutnat široké a dlouhé... Čtěte více Příspěvek Lyžování v Rakousku pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.02.2016 09:40 |

podobné články

Boulařka Sudová stále věří, že do Vancouveru pojede

 
Zraněná boulařka Nikola Sudová zůstává pozitivně naladěna. Minulý týden si v tréninku přetrhla vazy v levém koleně, ale momentálně pevně věří, že bude schopna na olympiádu do Vancouveru odjet.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

SP: Boulařka Sudová vybojovala v Calgary páté místo

 
Boulařka Nikola Sudová vybojovala v závodu Světového poháru v Calgary páté místo a zaznamenala dosud nejlepší výsledek v sezoně. Z vítězství se opět radovala Američanka Hannah Kearneyová, která ovládla již pátý závod v tomto ročníku.
29.01.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová chce po operaci kolene absolvovat celý Světový pohár

 
Přetržený křížový vaz českou akrobatickou lyžařku připravil o dobrý výsledek na olympiádě. Nyní má nejlepší česká boulařka novou motivaci - olympiádu v Soči v roce 2014.
01.12.2010 12:30 |

podobné články

Sudová chce za oceány uhájít třetí místo ve Světovém poháru

 
Světový pohár akrobatických lyžařů pokračuje v sobotu třetím závodem v kanadském Mont Gabrielu a česká reprezentantka Nikola Sudová chce v šestitýdenní tour za oceány minimálně udržet průběžné třetí místo. Čerstvé dojmy sdělila Sudová z Kanady prostřednictvím svého týmu Vittore Team.
13.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová si zranila koleno, zřejmě přijde o olympiádu

 
Česká akrobatická lyžařka Nikola Sudová si pravděpodobně přetrhla přední zkřížený vaz v koleně a její start na olympijských hrách ve Vancouveru je velmi vážně ohrožen.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová skončila v závodu SP v Ruce čtrnáctá

 
Nikola Sudová skončila v sobotu ve finské Ruce čtrnáctá v úvodním závodě Světového poháru akrobatických lyžařek v jízdě v boulích.
11.12.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová skončila v Lake Placid osmá

 
Sudová si připsala druhý nejlepší výsledek sezony
22.01.2011 22:40 |

podobné články

Sudová vybojovala na SP v Calgary páté místo

 
Česká boulařka Nikola Sudová si připsala nejlepší výsledek v letošní sezoně světového poháru.
29.01.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová skončila třetí v závodě akrobatických lyžařek

 
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila v sobotu ve finské Ruce třetí místo v úvodním závodě tohoto ročníku Světového poháru v jízdě v boulích, když ji předčily jen Američanky Hannah Kearneyová a Eliza Outtrimová.
10.12.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová se blýskla v Lake Placid třetím místem

 
Nikola Sudová obsadila třetí místo v závodě Světového poháru akrobatických lyžařek v jízdě v boulích v americkém Lake Placid. Počtvrté v řadě zvítězila suverénka sezony Hannah Kearneyová z USA.
19.01.2012 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová "urvala" salta a byla až devátá

 
Česká akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila v závodě Světového poháru v Deer Valley deváté místo v jízdě v boulích.
03.02.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová skončila v Naebě šestá, ve Světovém poháru slíbila útok na bronz

 
Česká lyžařka Nikola Sudová obsadila v nedělním závodě SP v paralelní jízdě v boulích v japonské Naebě 6. místo.
19.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Boulařka Sudová postoupila z druhé kvalifikace do finále OH

 
Akrobatická lyžařka Nikola Sudová zvládla na olympijských hrách v Soči druhou kvalifikaci jízdy v boulích, skončila v ní třetí a postoupila do finále, které začne dnes v 19:00 SEČ. Soutěž skončila pro druhou českou boulařku Terezu Vaculíkovou. V polovině trati spadla a ztratila lyži. Cílem sice projela, ale jízdu pro rozhodčí nedokončila a nepostoupila. 
08.02.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků) , Tereza Vaculíková (3 články)

Boulařka Sudová dosáhla nejlepšího výsledku za poslední téměř dva roky

 
Páté místo vybojovala akrobatická lyžařka Nikola Sudová na Světovém poháru v jízdě v boulích v Calgary a dosáhla nejlepšího výsledku za poslední téměř dva roky.
04.01.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Sudová (29 článků)

Sudová zahájila olympijskou sezonu čtvrtým místem

 
Boulařka obsadila stejnou příčku jako v kvalifikaci
11.12.2009 21:40 |

podobné články

Boulařka Sudová skončila šestá v SP v čínském Pej-ta Lake

 
Česká akrobatická lyžařka dosáhla nejlepšího umístění od operace kolenních vazů.
21.12.2010 09:50 |

podobné články

Boulařka Sudová byla v Lake Placid znovu osmá

 
V průběžném hodnocení seriálu je desátá
23.01.2011 21:20 |

podobné články

Lake Placid: Boulařka Sudová OPĚT osmá

 
České lyžařce se v Lake Placid nedařilo podle představ. Lukáš Vaculík byl 16.
23.01.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (175 článků) , Lukáš Vaculík (174 článků)