Boston s Krejčím zdolal Pittsburgh a posunul se do postupové osmičky

Hokejový útočník David Krejčí přispěl gólovou přihrávkou k vítězství Bostonu nad Pittsburghem 3:2 v prodloužení. Díky triumfu se Boston posunul do postupové osmičky do play off.
08.01.2015 10:06 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Jágr a Krejčí si zahrají o Stanley Cup, Boston vyřadil Pittsburgh

To byla jízda! Boston je ve finále Stanley Cupu, Pittsburgh zdolal nekompromisně 4:0 na zápasy. V noci na sobotu pečetil vítězství „medvědů“ Adam McQuiaid, který překonal Tomáše Vokouna a zajistil tak Bostonu vítězství 1:0. O slavnou trofej si tak zahrají Jaromír Jágr a David Krejčí.
08.06.2013 07:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2350 článků) , Tomáš Vokoun (194 článků) , David Krejčí (200 článků)

Jágr bude hrát o Stanley Cup! Jeho Boston vyřadil Pittsburgh 4:0 na zápasy

Hokejisté Bostonu s českými útočníky Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím jsou prvním finalistou Stanleyova poháru. V pátečním utkání finále Východní konference play off NHL porazili Pittsburgh 1:0 a vyhráli sérii nečekaně hladce 4:0 na zápasy.
08.06.2013 09:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2350 článků) , David Stanley (9 článků)

Boston s Jágrem a Krejčím prohrál, ale má jistotu play off

Hokejisté Bostonu s českými útočníky Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě si ve středečním utkání NHL i přes porážku 2:3 po nájezdech s Buffalem zajistili postup do play off. Bruins, kteří doma odehráli první zápas po bombových útocích ve městě, v utkání dvakrát přišli o jednogólový náskok. Ve druhém případě hosté srovnali v poslední minutě třetí třetiny a penaltový rozstřel následně rozhodl Drew Stafford.
18.04.2013 10:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2350 článků) , Drew (31 článků)

Boston s Jágrem a Krejčím postoupil do konferenčního finále NHL

Hokejisté Bostonu s Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě porazili v sobotu doma New York Rangers 3:1, celou sérii ovládli poměrem 4:1 a postoupili do finále Východní konference NHL. V něm se střetnou s Pittsburghem. Naopak Chicago odvrátilo první hrozbu vyřazení a po vítězství 4:1 nad Detroitem snížilo stav série na 2:3.
26.05.2013 09:35 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2350 článků)

Jágr s Krejčím si zahrají finále konference! Boston zničil Rangers, teď hurá na Pittsburgh

Jaromír Jágr je zase o krok blíž zisku svého třetího Stanley Cupu. Se svým Bostonem postoupil do finále Východní konference, kde se utkají s Pittsburghem.
26.05.2013 07:00 |

Čtvrté finálové utkání NHL mezi Bostonem a Chicagem se změnilo v kanonádu. Boston s Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím prohrál doma s Chicagem 5:6 v prodloužení. Stav série je vyrovnaný 2:2.
20.06.2013 05:45 |

Chcete hodovat s hvězdou NHL Krejčím? Večeře za 50 000!

Pojistka hvězdy z hokejové NHL, to není legrace za pár kaček, a tak bafuňáři z Pardubic vymysleli, jak si na ni přivydělat. Nechají vás povečeřet třeba s excelentním centrem Bostonu Davidem Krejčím (26) a vyjde vás to na 50 000 korun!
04.11.2012 05:20 |

Sparťanští mladíci Kadlec s Krejčím v euforii: Jsme vládci Prahy

Oběma je dvacet let, oba si po derby se Slavií užívají výhru 3:1 a také pocit, že ke společnému dílu přispěli jedním vstřeleným gólem. Ofenzivní tahouni Sparty Václav Kadlec s Ladislavem Krejčím si navíc mohou oddechnout, že velkému rivalovi vrátili podzimní porážku, u které v Edenu asistovali.
14.04.2013 08:45 |

Osobnosti: Václav Kadlec (132 článků) , Václav Kadlec (131 článků)

NP Šumava: Středeční večer na Šumavě s Petrem Krejčím

Středeční večer na Šumavě, tentokrát s Petrem Krejčím, začíná 27. 9. v 17 hodin v Informačním centru Správy NP Šumava na Kvildě.
26.09.2017 12:40 |

Boston vyhrál rozhodující sedmý zápas v prodloužení

Boston-Montreal 4:3P (4:3), Pittsburgh-Tampa 0:1 (3:4)
28.04.2011 07:50 |

Krejčí dal dva góly, Neuvirth pomohl Washingtonu vrátit se do elitní osmičky

Hokejový útočník David Krejčí pomohl v sobotním odpoledním utkání NHL dvěma góly k vítězství Bostonu 6:3 na ledě New York Islanders. Nejproduktivnější hráč loňského play off, v němž Bruins dosáhli na Stanley Cup, byl vyhlášen třetím nejlepším hráčem zápasu. Také brankář Michal Neuvirth dovedl svůj Washington k výhře 3:2 po samostatných nájezdech nad Montrealem. Čtyřiadvacetiletý gólman kryl 39 střel, neinkasoval v penaltovém rozstřelu a stal se první hvězdou zápasu. Hráči z hlavního města USA se vrátili do elitní osmičky Východní konference, v níž mají dva body náskok před devátým Buffalem.
01.04.2012 20:55 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

První česká Barbie konečně vyvenčila své nové osmičky: Co na tu výbavu říkáte?

První česká Barbie Gabriel Jiráčková se po měsíci konečně ukázala na veřejnosti s novou výbavou. Podstoupila totiž plastiku prsou, ze které se stále zotavuje. Svoje nové osmičky si pochvaluje a těší se na další vylepšování.
16.10.2017 21:30 |

Vykřeše Slavia jiskřičku postupové naděje?

Zápas s Janovem v Evropské lize rozhodne o tom, zda pražská Slavia ztratí veškeré postupové naděje.
01.12.2009 19:15 |

Skotové, nebo Češi? Podívejte se na postupové možnosti

Podívejte se na postupové šance všch týmů
09.10.2011 08:15 |

Cleveland a Boston se utkají ve druhém kole play off NBA

Basketbalisté Clevelandu porazili Chicago 96:94 a po vítězství 4:1 na zápasy postoupili do druhého kola play off NBA. V semifinále Východní konference bude jejich soupeřem Boston, který po výhře 96:86 zdolal 4:1 na zápasy Miami.
28.04.2010 11:30 |

Phoenix na úvod v Praze zdolal Boston 5:2, dva góly dal Vrbata

Hokejisté Phoenixu ovládli první duel víkendového programu NHL v Praze a porazili Boston 5:2. Dvěma góly a jednou asistencí se dnes na úspěšném vstupu Coyotes do 93. ročníku slavné soutěže podílel Radim Vrbata, jeden ze čtyř českých aktérů zápasu v O2 areně. V dresu poražených zaznamenal jednu přihrávku David Krejčí.
10.10.2010 15:45 |

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků) , David Krejčí (200 článků)

Kaberle a Krejčí slaví s Bostonem zisk Stanleyova poháru

Boston s českými hokejisty Tomášem Kaberlem a Davidem Krejčím slaví po 39 letech zisk svého historicky šestého Stanleyova poháru. V sedmém utkání finále play off zvítězili Bruins na ledě Vancouveru 4:0 a vyhráli sérii 4:3 na zápasy.
16.06.2011 08:00 |

Osobnosti: Tomáš Kaberle (85 článků) , David Krejčí (200 článků)

Finále Stanley Cupu vysílá NOVA Sport a VOYO. Sledujte!

Finále Stanley Cupu aneb líté boje mezi Boston Bruins a Chicago Blackhawks sledujte exkluzivně na NOVA Sport a VOYO. Čtyři Češi a tři Slováci, Jaromír Jágr s Davidem Krejčím proti Michaelu Frolíkovi a Michalu Rozsívalovi, Zdeno Chára proti Michalu Handzušovi a Mariánu Hossovi.
17.06.2013 09:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2350 článků) , Marián Hossa (26 článků) , Zdeno Chára (43 článků) , Michal Rozsíval (41 článků) , David Stanley (9 článků)

Voráček s Krejčím dvakrát asistovali, Neuvirth musel odstoupit

Ani v další hokejové noci se čeští hokejisté neztratili. Jakub Voráček přihrál na vítězný gól Philadelphie, jež porazila Boston 5:4 v prodloužení. Michal Neuvirth odchytal pouze dvacet minut, poté kvůli nespecifikovanému zranění horní části těla ze zápasu odstoupil. Útočník Bostonu David Krejčí se díky dvěma asistencím vrátil na čelo kanadského bodování soutěže.
22.10.2015 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)