Článek

Boris Becker se diplomatickou imunitou v Africe vyhnul bankrotu

 
Loni na jaře se v médiích objevila zpráva, že bývalému vrcholovému tenistovi Borisi Beckerovi (50) hrozí osobní bankrot. Šestinásobný grandslamový šampion krátce nato oznámil, že chce účet vyrovnat a jít v životě dál. Místo placení si však opatřil diplomatickou imunitu Středoafrické republiky.
30.11.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

Dovolená podle Borise Beckera: děti, manželka i ex, všichni najednou

 
Čtyřiačtyřicetiletý tenista Boris Becker si to umí zařídit. Na dovolenou do Španělska vzal celou svou rodinu. Kromě manželky a jejich syna jim dělala společnost také jeho bývalá žena s dětmi. Další články k tématu: Borise Beckera žaluje pastor, bývalý tenista mu nezaplatil za svatbu Bývalý tenista Boris Becker podstoupil plastiku obličeje Bývalý tenista Boris Becker má čtvrté dítě Dárek oslavenci Beckerovi: Gott mu na plese tenistů zazpíval Máju Bývalý tenista Boris Becker se podruhé oženil Becker se stěhuje do Švýcarska
22.08.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Bývalý tenista Boris Becker se diplomatickou imunitou vyhnul osobnímu bankrotu

 
Loni na jaře se v médiích objevila zpráva, že bývalému vrcholovému tenistovi Borisi Beckerovi hrozí osobní bankrot. Šestinásobný grandslamový šampion krátce nato oznámil: „Moc rád bych dosáhl anulování. Je to pro mě důležité… Abych to řekl jasně, chci ten účet vyrovnat a jít v životě dál.“ Jenže místo placení si raději během uplynulého roku opatřil diplomatickou imunitu Středoafrické republiky. A navíc hodlá londýnskou banku žalovat.
15.06.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Bývalá tenisová hvězda slaví Vánoce s rodinou v Miami: »Cum-Cum-Becker«

 
Jako tenisový hráč drtil jednoho soupeře za druhým. Boris Becker (44) si na kurtu vysloužil přezdívku »Bum-Bum-Becker«. Teď už je to však krotký beránek, který se místo ničení soků věnuje rodině a stává se z něj »Cum-Cum-Becker«.
28.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker má čtvrté dítě

 
Tenisová legenda Boris Becker se dál úspěšně rozmnožuje. Trojnásobný otec přivítal na svět v úterý 9. února další dítě, tentokráte chlapečka Amadea. Toho mu porodila v Londýně jeho třiatřicetiletá manželka Sharlely. Podle německého Der Bild se syn jmenuje Amadeus Benedict Edley Luis Becker.
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker: Sakra, proč mi je ta holka tak podobná!

 
Tenista Boris Becker (41) je bez sebe vzteky. Rozzuřila ho matka jeho nemanželské dcery Angela Jermakovová (41). "Sprostě využívá toho, že každý hned pozná, že holčička, která ji sedí na klině, je moje dcera!" durdí se Boris. "Vůbec jí nedochází, že tím mé dítě zneužívá. Proto se obracím na soud."
28.05.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Němec Boris Becker bude počtvrté otcem

 
Jednačtyřicetiletá někdejší tenisová hvězda Boris Becker čeká se svou novomanželkou dítě.
02.08.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker: Udělal jí dítě!

 
13:00 – Bývalý tenisový šampion Boris Becker (41) očekává s manželkou Lily (30) první přírůstek do rodiny!
03.08.2009 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker zplodil dceru na schodech v restauraci!

 
Boris Becker (41) po letech přiznal, že k jeho neslavnému sexuálnímu úletu s ruskou modelkou Angelou Ermakovovou (41) v roce 1999 nedošlo v komoře pro úklid, ale přímo na schodišti japonské restaurace.
19.10.2009 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Bývalý tenista Boris Becker podstoupil plastiku obličeje

 
Trojnásobný vítěz Wimbledonu Boris Becker šokoval všechny své fanoušky, když přiznal, že si ve třiačtyřiceti letech nechal chirurgicky vyhladit obličej. Chce si prý udržet svůj svěží vzhled.
16.05.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (918 článků) , Linda Vojtová (129 článků) , Boris Becker (53 článků)

Djokovič šokoval! Mění trenéra, povede ho Boris Becker!

 
Novým trenérem srbského tenisty Novaka Djokoviče bude Boris Becker. Trojnásobný wimbledonský vítěz v roli hlavního kouče nahradí Slováka Mariána Vajdu, který však v týmu druhého hráče světového žebříčku nadále zůstane.
18.12.2013 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (536 článků) , Boris Becker (53 článků)

Největším obdivovatelem těchto křivek je Boris Becker

 
Že má jeho žena Lilly (39) skvělou figuru, tenisová legenda Boris Becker moc dobře ví. Sám například s fanoušky na sociální síti sdílel její snímek v bikinách s pochvalným komentářem. V těchto dnech v nich tráví hodně času, neboť rodina pobývá na floridských plážích.
05.04.2015 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Největší atrakce letošního Oktoberfestu? Napěchovaný výstřih manželky Borise Beckera

 
Bývalá tenisová jednička Boris Becker (47) nemohl před několika dny jako žádný správný Němec vynechat oslavy Oktoberfestu, největšího pivního festivalu na světě. Tradiční každoroční událost si nenechala ujít ani jeho manželka Lilly Becker, která se navíc velice stylově oblékla. Nabíraná krojová halenka s pořádně vykrojeným výstřihem nenechala v klidu žádného muže a Boris měl nejspíš co dělat, aby pivem posilněné pány od své nádherné ženy udržel v bezpečné vzdálenosti.
07.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker nezapře svou nemanželskou dceru Annu, ze které je modelka

 
Boris Becker (50) nejdřív nemanželskou dceru Annu Jermakovovou nechtěl uznat za svou, nyní je tomu jinak. Kromě toho, že mu jako by z oka vypadla, je na ni hrdý. Zrzka se věnuje modelingu a nedávno oslavila 18. narozeniny. Slavila s matkou Angelou, bývalou ruskou společnicí a servírkou s africkými kořeny.
25.07.2010 16:45 |

podobné články

Tenista Boris Becker jen zírá: Jeho luxusní vilu obsadil nahatý hipísák!

 
Tenisová legenda Boris Becker (50) má ve vile samozvané »nájemníky«. Neplatí mu ani korunu, ale tvrdí, že luxusní rezidenci na Mallorce osvobodili, majitel ji totiž nechává chátrat.
28.05.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Boris Becker se rozvádí. Druhé manželství mu vydrželo devět let

 
Boris Becker (50) a jeho druhá manželka Lilly (41) se rozhodli ukončit svůj vztah. Vzali se v roce 2009 po čtyřleté známosti. Bývalý německý tenista a dánská modelka mají spolu syna Amadea (8).
30.05.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (53 článků)

Krachů firem ubývá, je však více osobních bankrotů

 
V červenci letošního roku bylo vyhlášeno celkem 111 firemních bankrotů, což je o 50 bankrotů méně než v červnu. Jak v úterý informovala společnost CCB, od začátku roku bylo vyhlášeno už 975 firemních bankrotů.
03.08.2010 15:20 |

podobné články

Loni zbankrotovalo v Česku přes 5000 firem

 
V roce 2013 bylo vyhlášeno 1379 bankrotů obchodních společností, o 36 více než v roce 2012. Vyhlášeno bylo také 4417 bankrotů fyzických osob podnikatelů, což je o 2049 bankrotů více než předloni. Na 80 procent bankrotů se uskutečnilo formou oddlužení, vyplývá ze studie společnosti CRIF.  
06.01.2014 13:20 |

podobné články

Jak postupovat v případě velkého zadlužení?

 
Téma oddlužení a vyhlášení osobního bankrotu je již několik let velmi aktuální téma. Stále více lidí se potýká s problém ohledně nesplácení svých dluhů a pohledávek. V mnoha případech se stává, že situaci není možné vyřešit jinak než vyhlášením osobního bankrotu. Jak se má postupovat a co je potřeba splňovat jsme pro vás sepsali do následujícího článku. Vyhlásit osobní bankrot je řešení Oddlužení, jinak osobní bankrot, je jedna z posledních možností jak se legálně zbavit dluhů a začít znova od začátku. Cílem této možnosti je poskytnout dlužníkovi nový start a motivovat ho k vyřešení svých finančních problémů. Je ovšem potřeba splnit určité podmínky. Co je osobní bankrot? Při vyhlášení osobního bankrotu dochází ke sjednocení všech závazků dlužníka, tedy všech jeho pohledávek vůči všem věřitelům. Pokud soud oddlužení povolí a zvolí konkrétní způsob oddlužení, automaticky se zastaví výkon exekuce a jiného vymáhání pohledávek a zároveň se může celkový dluh snížit až o 70 %. Proč se oddlužení vyplatí? dlužník bude ochráněn před žalobou k civilnímu soud za nesplácení, je chráněn insolvenčním zákonem, automaticky se zastaví narůstání dluhů, řeší se pouze aktuální stav dluhu, celková úhrada se může snížit až na 30 % z celkové částky dluhu, dlužník se do 5 let zbaví veškerých závazků a může začít znova. Dlužník musí být fyzická osoba Oddlužení je řešení pro dlužníky, kteří se dostali do úpadku v důsledku běžné činnosti, jako je vedení domácnosti. V případě podnikatele je také možné zažádat o vyhlášení osobního bankrotu, jediný kdo se nesmí oddlužit je právnická osoba. Základním pravidlem ovšem je, že dluh nesmí vzniknout podnikatelskou činností. Jsem vhodným kandidátem na oddlužení? Nejlepším a nejrychlejším řešením, jak zjistit zda odpovídáte danému profilu dlužníka, je navštívit odborníka a během konzultace mu poskytnout všechny podklady, které jsou nutné k zhodnocení vaší situace. Ten nejen zhodnotí, zda jste vhodný adept, ale... Čtěte více Příspěvek Jak postupovat v případě velkého zadlužení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.05.2016 15:25 |

podobné články

Djokovič konečně vyhrál turnaj! Asi proto, že u toho nebyl Boris

 
Prestižní turnaj v Indian Wells se stal kořistí Novaka Djokoviče. V minulých letech by to nebyl žádný zázrak. Jenže fakt je ten, že srbský borec vyhrál turnaj ATP poprvé od doby, co ho vede Boris Becker. Možná proto, že Boris v Kalifornii vůbec nebyl...
18.03.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (536 článků) , Boris Becker (53 článků)