Bolt běžel nejpomalejší stovku v kariéře, přesto vyhrál

V případě Usaina Bolta jsme si zvykli na zprávy o výjimečných výkonech. Ale i tento fenomenální jamajský sprinter je jenom člověk a ne vždy musí na atletické dráze oslnit.
20.04.2015 18:51 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků)

Bolt běžel stovku v Torontu v dešti za 10 sekund

Trojnásobný olympijský vítěz Usain Bolt běžel ve čtvrtek v Torontu první stovku od dubnové autonehody.
12.06.2009 07:30 |

Šílenství na Copacabaně! Bolt běžel stovku, pak smečoval patičkou

Jamajský sprinter Usain Bolt zaběhl první závodní stovku v sezoně za 10,06 sekundy. Tímto časem vyhrál exhibici na pláži Copacabana v Riu de Janeiro, kde se za dva roky uskuteční olympijské hry.
18.08.2014 15:25 |

Usain Bolt randí se Slovenkou, naštval tím Jamajčany

Nejrychlejší muž světa Usain Bolt randí s návrhářkou Lubicou Kučerovou známou jako Lubica Slovak. Rodačka ze Slovenska žije na Jamajce, ale tamním obyvatelům se nelíbí, že sbalila jejich slavného rodáka. Vedle sprintera by chtěli mít černou Jamajčanku. Rasistické útoky na Bolta se začínají šířit internetem. Další články k tématu: VIDEO: Poslechněte si, jak nejlepší sprinter světa Usain Bolt zpívá Volíme nejlepšího atleta historie. A vítězí... jamajský blesk Usain Bolt! Jak se „loví“ fenomenální sprinter Usain Bolt
07.05.2012 13:00 |

Rychlík Usain Bolt v Ostravě: Stovku dal za 4 sekundy!

A je to tady! Jamajský sprinter Usain Bolt (22) už udivuje v Ostravě svou rychlostí. Po sobotním příletu z Kanady a odpočinkovém dni včera testoval své schopnosti na dráze. A stovku zvládl pod 4 sekundy! Vlastní světový rekord však (zatím) nepřekonal. Šlo totiž o dráhu letištní a Bolt neběhal, ale proháněl se v nablýskaném sporťáku...
17.06.2009 10:15 |

Kde jsou všichni? Olympiáda připomíná pohřební síň, přesto se Rio chlubí prodejem lístků

Svůj zlatý večer si užil s plnou parádou. Když si jamajský sprinter Usain Bolt doběhl v sobotu v závodě na 100 metrů pro svou sedmou zlatou olympijskou medaili, celým stadionem Engenhão se neslo jednohlasné: 'Bolt!Bolt!Bolt!' Burácející tribuny hlasitě oslavovaly svého hrdinu a my jsme si mohli alespoň na pár minut 'čuchnout' k té správné olympijské atmosféře. Zatím s ní totiž Rio pořádně šetří.
17.08.2016 21:05 |

Příští Usain Bolt běžel stovku za 9.89. Míří do Ostravy

Osrtavu čeká sprinterský souboj Bolt - Mullings
22.05.2011 23:25 |

Bolt běžel poprvé od kolapsu v Tegu stovku a parádně. Zaběhl si letošní maximum

Jamajský sprinter Usain Bolt se poprvé od diskvalifikace na mistrovství světa představil v běhu na 100 metrů a stálo to za to.
13.09.2011 22:10 |

Špotáková vyhrála v Římě hodem 68,65 m, skvělý Bolt běžel stovku za 9,76

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála závod Diamantové ligy v Římě. Vlastní letošní světové maximum posunula na 68,65 metru a zvítězila o 70 centimetrů před Jihoafričankou Sunette Viljoenovou. Mistryně světa Maria Abakumovová z Ruska skončila výkonem rovných 62 metrů až pátá. O vrchol mítinku se postaral jamajský sprinter Usain Bolt, který po nevýrazné stovce na Zlaté tretře v Ostravě (10,04) své zaváhání napravil a výkonem 9,76 sekundy vylepšil své letošní světové maximum o šest setin. Druhý doběhl do cíle se ztrátou 15 setin jeho krajan Asafa Powell.
01.06.2012 09:55 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Asafa Powell (38 článků) , Usain Bolt (365 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Nejlepší sprinter planety Bolt pokřtil vrchol vysoké pece v Ostravě

Bolt Tower, tedy šroubová věž. To je od neděle název nové nadstavby Vysoké pece č. 1, která je hlavní dominantou Dolní oblasti Vítkovice. A kmotrem, který věž slavnostně pokřtil, není nikdo jiný než nejlepší sprinter planety, legendární Usain Bolt, který se přišel v neděli odpoledne na samotný vrchol věže podepsat. Příští týden se Bolt zúčastní atletického mítinku Zlatá tretra.
24.05.2015 18:21 |

Nejpomalejší Porsche na světě

Představujeme nejpomalejší Porsche na světě. S pozlacenou karoserií, velkým spoilerem a... řídítky.
03.06.2010 13:55 |

Volkswagen zaznamenal nejpomalejší růst prodejů od začátku roku

Německá automobilka Volkswagen, do jejíž skupiny patří i česká Škoda Auto, zaznamenal v červenci nejpomalejší růst prodejů vozů od začátku tohoto roku. Informovala o tom v pátek agentura Reuters.
13.08.2010 16:15 |

Bolt vyhrál v Tegu svoji první stovku v sezoně v čase roku 9,86

Jamajský sprinter Usain Bolt ve svém prvním startu v sezoně na stometrové trati na mítinku IAAF v Tegu jasně vyhrál v nejlepším času sezony 9,86 sekundy.
20.05.2010 12:20 |

Usain Bolt vyhrál! Ve finále běžel stovku za 9.63

Druhá nejrychlejší stovka v historii. Všichni sprinteři až na zraněného Powella pod 10 vteřin

Bolt může na tři zlaté medaile zapomenout, stovku vyhrál Blake

Absolutním šokem skončil na mistrovství světa v Tegu očekávaný závod v běhu na 100 metrů. Světový rekordman a obhájce titulu Jamajčan Usain Bolt byl dnes kvůli předčasnému startu ve finále diskvalifikován.
28.08.2011 19:55 |

Bolt prolétl v Oslu stovku za 9,79. Veselý zářil v oštěpu

Světový rekordman Usain Bolt z Jamajky vyhrál na mítinku atletické Diamantové ligy v norském Oslu běh na 100 metrů časem 9,79 vteřiny, který je rekordem mítinku a jímž zaostal o pouhé dvě setiny sekundy za svým vlastním letošním světovým maximem z Říma.
07.06.2012 23:50 |

Bolt obhájil zlato v olympijském rekordu. Blake se musel poklonit

Hladkou stovku, nejprestižnější atletický závod olympiády vyhrál Usain Bolt. Jamajský fenomén odvedl svému krajanovi Yohanu Blakovi prohru z domácího mistrovství a v čase 9,63 obhájil zlato v Pekingu.
05.08.2012 23:00 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků) , Yohan Blake (17 článků)