Článek

Bojovník Dennis (19): Rakovina? Vrátila se potřetí...

 
Hodgkinův lymfom neboli zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin. Když si Dennis Urc (19) ze Svatobořic-Mistřína před třemi lety vyslechl tuto diagnózu, zatočil se s ním svět.
13.03.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Dennis Hopper (73): Rakovina kostí! Umírá!

 
Hollywoodská legenda Dennis Hopper (73, Bezstarostná jízda) se pomalu loučí se životem. Rakovina prostaty, kterou mu diagnostikovali vloni na podzim, se rozšířila i na kosti.
08.01.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Herec Dennis Hopper - Rakovina sílí! A není naděje...

 
Legendární herec Dennis Hopper (73) prožívá poslední měsíce života. Rakovina prostaty, kterou u něho lékaři objevili loni na podzim, se už rozšířila i na kosti.
09.01.2010 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Hopper má rakovinu prostaty

 
LOS ANGELES (Famous) – Dennis Hopper je dalším ze slavných hollywoodských mužů, jenž se musí potýkat s rakovinou prostaty. Nádorové bujení předstojné žlázy u něj potvrdili lékaři tento týden podobně jako u skladatele Andrewa Lloyda Webbera. Dennis ihned poté zrušil veškeré své závazky a cesty po světě a hodlá se plně soustředit na léčbu.
30.10.2009 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Quaid se rozešel s manželkou. Letos už podruhé

 
Herec Dennis Quaid a jeho žena Kimberly oznámili ukončení jejich osmiletého manželství už v březnu. Pak se ale pár rozhodl ještě dát vztahu šanci a vyhnout se rozvodu. To ovšem nevyšlo a Kimberly Buffingtonová Quaidová teď podala žádost o rozvod. Další články k tématu: Dennis Quaid se po osmi letech rozvádí s matkou svých dvojčat Z rozpočtů na filmy platili hercům kokain, tvrdí Quaid Dvojčátka Dennise Quaida byla předávkována heparinem
28.08.2010 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Quaid (13 článků) , Jan Hájek (177 článků)

Známý basketbalový bouřlivák Dennis Rodman zazpíval k narozeninám diktátora Kim Čong-una, lidé ho za to nenávidí!

 
Bývalá basketbalová hvězda "Dennis Rodman":http://www.extra.cz/tema/dennis-rodman (51) navštívil u příležitosti narozenin diktátora Kim Čong-una Severní Koreu, kde se zúčastnil exhibičního zápasu basketbalistů KLDR s bývalými hráči NBA. Před zahájením zápasu dokonce diktátorovi zazpíval tradiční "Happy Birthday", čímž u veřejnosti vyvolal bouřlivé reakce.
09.01.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Rodman (57 článků) , Kim Kim (1403 článků)

Kámoš komunistického diktátora Dennis Rodman se vymlouvá na alkohol: Za jeho nemístné bláboly v Severní Koreji může chlast, jde se proto léčit

 
Basketbalový důchodce "Dennis Rodman":http://www.extra.cz/tema/dennis-rodman (51), který v minulých dnech navštívil nenáviděného severokorejského diktátora "Kim Čong-una":http://www.extra.cz/tema/kim-cong-un a poštval tak proti sobě půlku světa, jde opět do sebe.
20.01.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Rodman (57 článků)

Dennis Quaid: Drogy jsem zahodil, když jsem uviděl bílý záblesk

 
Herec Dennis Quaid je jedním z těch herců, jimž se podařilo nadobro vzdát závislosti na drogách. Dvaašedesátiletá hollywoodská hvězda si ujížděla na kokainu v sedmdesátých letech, ale pak měla velmi živý zážitek se zábleskem bílého světla. A vize to nebyla zrovna růžová. Dennis se viděl mrtvý. Tak se přihlásil do léčebny a závislosti nadobro zbavil.
20.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Quaid (13 článků)

Dennis Quaid: Cvičím pravidelně už čtyřicet let

 
Herec Dennis Quaid vypadá ve třiašedesáti o patnáct let mladší. A to díky tomu, že pravidelně několikrát týdně intenzivně cvičí. Začal prý už jako dvacetiletý kluk, protože mu tehdy jeden z hollywoodských bardů doporučil, aby intenzivně sportoval, protože pak bude jeho tělo vypadat skvěle i po padesátce. Na tuto radu nedá Dennis dopustit také kvůli tomu, že je v perfektní zdravotní kondici.
05.03.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Quaid (13 článků)

Zemřel herec Dennis Hopper: Rakovina byla silnější!

 
V sobotu odpoledne navždy odešla herecká legenda – Dennis Hopper (†74) prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou prostaty. Ta mu byla diagnostikována v září 2009, od té doby s ní marně, ale statečně bojoval. Žil naplno až do úplného konce. V sobotu se vypravil na svou poslední Bezstarostnou jízdu do hollywoodského nebe...
31.05.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Holčičce (4) se potřetí vrátila rakovina. Lékaře nejdřív oklamaly příznaky

 
Ještě jí nebylo ani pět, ale už potřetí bojuje s rakovinou. Tairu (4) v boji proti zákeřné nemoci provází maminka Jana (33). Rakovina poprvé udeřila, když bylo holčičce rok a půl. Prvotní příznaky lékaři považovali za přehřátí, Jana si však vymínila magnetickou rezonanci. A tím začal boj o život, který bohužel stále pokračuje. Rodina však doufá, že se brzo uzdraví a nemoc dá Taiře pokoj.
27.10.2017 05:25 |

podobné články

František (67) z Fulneku je smolař: Potřetí má rakovinu!

 
Má velkou touhu a sílu žít, je velký bojovník! Františku Sokolovi (67) z Fulneku chtěla život vzít rakovina dvakrát před dvaceti lety. Potřetí letos. Vitální senior se nad zabijákem opět rozhodl zvítězit!
06.06.2016 12:10 |

podobné články

Hrozba žen: Rakovina děložního čípku

 
Hrozba, ze které má každý husí kůži. Rakovina! Pro nás, ženy, především dvě noční můry: rakovina prsou a rakovina plic.
09.06.2012 13:10 |

podobné články

Ošetřovatel jezdí africkými pláněmi na divokém nosorožci

 
Divoký bílý nosorožec Dennis je skvělým ořem na projížďku jihoafrickými pláněmi. Tvrdí to alespoň pracovník rezervace Mohololo James Ndlolvu. Nosorožci jsou sice známí tím, že jsou nebezpeční, ale Dennis si svého nového jezdce oblíbil. Jamesovi nosorožec klidně dovoluje, aby si na něj nasedl a jezdil na něm.
01.09.2009 11:45 |

podobné články

Americký herec Dennis Hopper - Bezstarostná jízda? Ne, boj o život!

 
Americký herec Dennis Hopper (73), který se proslavil zejména filmem Bezstarostná jízda, v němž hrál a zároveň jej režíroval, trpí rakovinou prostaty. Smutnou zprávu včera potvrdil jeho manažer.
31.10.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Hopper ví, že letos umře. Už se začal loučit s rodinou

 
Legendární herec z Bezstarostné jízdy Dennis Hopper (73) umírá na rakovinu prostaty. Moc života mu už prý nezbývá.
11.01.2010 04:20 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Hopper umírá na rakovinu: Přesto stíhá i rozvod!

 
Americký herec Dennis Hopper (73), který se stal díky kultovnímu filmu Bezstarostná jízda legendou, se rozhodl uspořádat svůj život.
19.01.2010 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Rakovinou trpící herec Dennis Hopper požádal o rozvod

 
Hollywoodský herec Dennis Hopper, který neúspěšně bojuje s rakovinou prostaty, požádal o rozvod. Třináctileté manželství chce ukončit pro neslučitelné rozdíly povah.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Hopper umírá, má prý metastáze v kostech

 
Hollywoodský bard Dennis Hopper se loučí s přáteli a rodinou. Když mu loni diagnostikovali rakovinu prostaty, prognózy kvůli pozdnímu nálezu nádoru nebyly slibné. A teď lékaři hvězdě Modrého sametu oznámili, že má metastáze v kostech a dlouho žít nebude.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Hopper vzkazuje: Dejte mi pokoj!

 
Na smrt nemocný Dennis Hopper vzkazuje světu a především novinářům: „Dejte mi pokoj!“ Na rakovinu umírající hvězda Modrého sametu je v popředí zájmu médií nejen kvůli fatálnímu stavu zhoubného nádoru prostaty, ale především kvůli rozvodu s pátou manželkou Victorií, o něhož požádal krátce poté, co mu lékaři oznámili, že už nemá šanci na vyléčení.
21.01.2010 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)