Článek

Boj. První ukázka z psychologického dramatu o vojenském veteránovi

 
Boj dánského scenáristy a režiséra Tobiase Lindholma vstoupí do českých kin 28. dubna. Vypráví o tom, že největší boj čeká vojáka leckdy až po návratu domů z válečného pole.
22.03.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tobias Lindholm (2 články)
Podobné články

O hlavní cenu karlovarského festivalu se utkají i dramata Neviditelná a Restaurátor

 
Odhodlání vystoupit ze svého stínu a stát se velkou herečkou v sobě hledá hrdinka německého psychologického dramatu Neviditelná (Die Unsichtbare), které bude uvedeno v hlavní soutěži nadcházejícího karlovarského filmového festivalu. Ten se uskuteční od 1. do 9. července.
20.06.2011 13:20 |

podobné články

Henrik bude v Karlových Varech vyprávět, jak těžké je dospět

 
Žít život ordinérního pracovníka, zároveň chápajícího partnera a brzy také tatínka je někdy těžší než zdolat Mount Everest. Své o tom ví Henrik, hlavní postava stejnojmenného psychologického dramatu norského režiséra Martina Lunda. Snímek bude uveden v hlavní soutěži nadcházejícího karlovarského filmového festivalu.
11.06.2012 18:25 |

podobné články

Režisér Bard Breien začne v Praze natáčet film Detektiv Down

 
Film, jehož hrdinou je muž s Downovým syndromem, začne tento týden v Praze natáčet norský režisér Bard Breien. Tvůrce úspěšného psychologického dramatu s prvky černé komedie Kurz negativního myšlení n...
28.08.2012 10:00 |

podobné články

Filmové premiéry: Zmizelá a 7 trpaslíků

 
Režie psychologického kriminální dramatu Zmizelá se chopil režisér David Fincher. Film 7 trpaslíků, to je pohádkový příběh, jak ho neznáte.
02.10.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: David Fincher (29 článků)

Eva Josefíková v novém filmu: Pohádkový příběh tentokrát nečekejte

 
V souvislosti s Evou Josefíkovou  (25) a jejími rolemi jsme naposledy informovali o pohádce Korunní princ, v níž ztvárnila jednu z hlavních úloh a kterou odvysílá Česká televize na Štědrý den. Právě Česká televize ji obsadila i do dalšího projektu, tentokrát od pohádky zcela odlišného - do psychologického kriminálního dramatu z počátku 20. století Zádušní oběť s Milanem Kňažkem v ústřední roli.
25.11.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (39 článků) , Eva Josefíková (80 článků)

Na filmových a TV cenách uspěla Pustina, cenu za celoživotní dílo má Šofr

 
Nejhodnotnější počiny v oblasti audiovizuální tvorby odměnil v sobotu Český filmový a televizní svaz FITES výročními cenami Trilobit. Tu hlavní získal seriál Pustina, konkrétně scenárista Štěpán Hulík a režiséři osmidílného kriminálně-psychologického dramatu z produkce HBO Ivan Zachariáš a Alice Nellis.
14.01.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (104 článků) , Ivan Ivan (418 článků)

Válka se blíží! Nepřátelé se musí spojit, hlásá ukázka z filmu Warcraft: První střet

 
Další ukázka z filmu Warcraft s podtitulem První střet ukazuje již lepší triky než předchozí trailer, píše web FirstShowing. Film vychází z oblíbené videoherní série Warcraft společnosti Blizzard, která se podílí na produkci snímku. Děj se soustředí na konflikt mezi orky a lidmi, kteří se střetnou ve světě zvaném Azeroth. Hlavní role znepřátelených vůdců, kteří se spojí, ztvárnili Travis Fimmel (Anduin Lothar) a Toby Kebbell (Durotan). Režisérem filmu je Duncan Jones, který natočil sci-fi Zdrojový kód (2011) nebo Moon (2009). Scénář napsal Duncan spolu s Charlesem Leavittem (V srdci moře). Warcraft: První střet dorazí do českých kin 9. června.
26.01.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Toby Kebbell (1 článek) , Travis Fimmel (1 článek) , Duncan Jones (12 článků) , Toby Jones (3 články)

Krobot a Polívka jako staří rockeři. První ukázka z filmu Revival

 
První ukázka z komedie Alice Nellis Revival je na internetu. V hlavních rolích se můžete těšit na staré rockery Miroslava Krobota, Bolka Polívku, Karla Heřmánka a Mariána Geišberga.
04.04.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (153 článků) , Bolek Polívka (476 článků) , Miroslav Krobot (100 článků) , Alice Nellis (104 článků)

Při vojenském výcviku v Boleticích utrpěl dělostřelec vážné zranění

 
Při vojenském výcviku v Boleticích byl dnes odpoledne vážně zraněn příslušník 13. dělostřelecké brigády z Jinců. O úrazu šestatřicetiletého rotného, jenž byl po poskytnutí první pomoci převezen vrtulníkem do českobudějovické nemocnice, informovala mluvčí generálního štábu Jana Růžičková. 
04.09.2013 20:00 |

podobné články

Trochu morbidní ukázka z nového dílu Hunger Games s posmrtnými záběry Philipa Seymoura Hoffmana

 
Na setkání fanoušků komiksů a filmů Comic-Con byla představena "první ukázka z nového dílu série Hunger Games":http://www.extra.cz/takhle-vypadaji-plakaty-na-novou-epizodu-hunger-games-herci-jsou-vyretusovani-k-nepoznani.
04.08.2014 11:11 |

podobné články

Únos? Jedenáctiletá dívka ležela spoutaná ve vojenském prostoru Brdy

 
Vojenská i civilní policie zasahovaly ve vojenském prostoru Brdy. Našli tam spoutanou a podchlazenou 11letou dívku.
24.06.2010 14:50 |

podobné články

Ve vojenském prostoru Brdy našli svázanou dívku

 
Ve vojenském prostoru Brdy byla ve čtvrtek nalezena svázaná jedenáctiletá dívka z Rokycanska. Policisté spolu s vojenskou policií v souvislosti s tím prověřují, zda šlo o únos.
24.06.2010 15:00 |

podobné články

Vojáci ve vojenském prostoru havarovali, čtyři se zranili

 
Při dopravní nehodě vojenského auta UAZ u vesnice Heroltovice, která leží ve vojenském prostoru Libavá, se v úterý zranili čtyři vojáci. Podle mluvčí generálního štábu Jany Růžičkové byla posádka ze 102. průzkumného praporu z Prostějova.
08.03.2011 18:00 |

podobné články

Jedu ve vojenském režimu, říká Březinová po manželově sebevraždě

 
Zpěvačka Marcela Březinová se v životě vypořádává s nevysvětlitelnými odchody nejbližších. Před třiceti lety spáchala sebevraždu její matka, letos manžel. "Jedu ve vojenském režimu, takže nemám čas na tyhle věci myslet," říká v rozhovoru pro iDNES.cz jednapadesátiletá Marcela Březinová. Další články k tématu: Rozloučení s manželem bude bez smutečního obřadu, prozradila Březinová Manžel zpěvačky Březinové Zdeněk Švarc spáchal sebevraždu OK Band vydal bilanční album. Co všechno si vyzkoušel a co už nemusel?
14.11.2011 01:15 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (128 článků) , Zdeněk Švarc (31 článků)

Při explozi ve vojenském skladu zemřel jeden voják

 
Exploze ve vojenském skladu v litevském hlavním městě Vilnius si ve středu vyžádala život jednoho vojáka. Další voják vyvázl se zraněními, informuje agentura AFP.
18.04.2012 18:45 |

podobné články

Ve vojenském prostoru Libavá leželo mrtvé tělo vojáka

 
Na střelnici ve vojenském prostoru Libavá byl dnes nalezen mrtvý voják. Osmatřicetiletý četař ze 71. mechanizovaného praporu v Hranicích na Přerovsku podle informací podlehl střelným zraněním, nevylučuje se ani sebevražda. Případem se zabývá Vojenská policie. Dnes to řekla mluvčí generálního štábu Jana Růžičková.
29.08.2012 15:10 |

podobné články

Na vojenském cvičení se převrátil pandur s osmi vojáky

 
Armádní obrněný transportér Pandur se ve čtvrtek převrátil na vojenském cvičení v Hradišti na Karlovarsku. V transportéru jelo osm vojáků, jeden z nich si narazil loket. Desetidenní cvičení dále pokračuje.
26.06.2014 11:15 |

podobné články

Personální změny ve Vojenském technickém ústavu, s. p.

 
Ve Vojenském technickém ústavu se uskutečnily personální změny na klíčových pozicích.
30.12.2014 19:27 |

podobné články

Piráti: Novela zákona o Vojenském zpravodajství ohrožuje bezpečnost českého Internetu

 
Poslanecká sněmovna projednává novelu zákona o Vojenském zpravodajství, která má chránit bezpečnost českého Internetu.
23.11.2016 20:45 |

podobné články