Článek

Bohdalová představila film, který točila se zlomenými žebry: K devadesátinám chci stihnout další!

 
S velkou parádou představila Jiřina Bohdalová (84) nový film Každý milion dobrý, který pro ni k jejím nadcházejícím 85. narozeninám napsal a natočil Zdeněk Zelenka (61).
06.04.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Zdeněk Zelenka (26 článků)
Podobné články

Je mi adventně smutno, říká Bohdalová. Koho volí, už příště neprozradí

 
Za sebou má Sanitku 2 a před sebou premiéru štědrovečerní pohádky Duch nad zlato, v níž také hraje. Mohla by teď v klidu a pohodě dodělávat cukroví. Jenže Jiřina Bohdalová po hektickém roku pohodu necítí. Další články k tématu: Jiřina Bohdalová získala cenu na prestižním chorvatském festivalu Točí se vánoční pohádka, kostýmy obléká Bohdalová i Kubařová Herečka Bohdalová požádala o registraci svého jména jako značky TELEVIZIONÁŘ: Bohdalová má narozeniny. Kdo se sveze? Jiřina Bohdalová, prezidenti a Vysočina. Co mají společného? VIDEO: V cyklu Ach, ty vraždy! se Bohdalová představí v dvojroli
15.10.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Larry Hagman (39 článků)

VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka

 
Herečka Jiřina Bohdalová slavila ve čtvrtek jednaosmdesáté narozeniny. Původně myslela, že je oslaví jen na rodinném obědě s dcerou Simonou Stašovou. Ta ji ale stříbrným vozem rolls-royce z roku 1957 přivezla do restaurace, kterou si v Praze otevřel herec Pavel Zedníček, a tam na ni čekala řada přátel. Další články k tématu: Bohdalová s Brzobohatým: Pořád nám to spolu hraje Herečky Jirásková a Bohdalová dostaly od primátora stříbrné medaile Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy
03.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (203 článků) , Jiřina Bohdalová (813 článků) , Simona Stašová (340 článků) , Jiřina Jirásková (423 článků)

V Palestině dělá chudá zoo zebry z oslů štětcem a barvou

 
Jsou to zebry nebo nejsou? Výsledek je zdařilý, ale cvičené oko osla pozná. Malá zoo v palestinské Gaze si nemůže opravdové zebry dovolit. Zároveň ale chtěla lidem tato zvířata ukázat. Tak se rozhodla si je vyrobit sama.
13.10.2009 12:50 |

podobné články

Kadeřnice ze seriálu Ulice v Liberci pokřtily zebry

 
Herečky z nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice pokřtily mládě zebry bezhřívé a mládě zebry Chapmanovy v liberecké ZOO.
16.06.2010 01:30 |

podobné články

PODIVNÝ kříženec ZEBRY a OSLA se narodil v Keni

 
Z nezvyklé lásky zebry a osla se narodil "zebrooslík". Má typické pásy zebry a menší uši než obyčejný osel.
12.11.2010 08:30 |

podobné články

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Vojtěch Dyk (705 článků) , Jiří Vojta (86 článků) , Jiří Vojta (86 článků)

Tenhle zpěvák nikdy krasavec nebyl, ale teď byste se ho lekli: S opuchlou tváří i zpíval

 
Když herci vyprávějí, že jsou schopni odehrát představení ve čtyřicítkách horečkách, se zlomenými žebry nebo s angínou, kdy se jim mandle v krku proměnily v tenisáky, nechce se nám tomu věřit. Ale bývá to pravda a tady máme další příklad. Jen díky velmi výrazné vrstvě líčení se nelekli diváci muzikálu Fantom opery zpěváka, jenž tam zpívá operního pěvce. Měl šíleně opuchlou tvář.
29.01.2015 16:35 |

podobné články

Závodník se podruhé narodil, přežil neuvěřitelnou havárii

 
Francouz Druguet vyvázl z hrozivě vypadající nehody, při které jeho auto dělalo ve vzduchu kotrmelce, jen se dvěma zlomenými žebry.
02.06.2009 11:50 |

podobné články

Zpěvák kapely Tata Bojs Cais: Havárie na motorce!

 
Zpěvák kapely Tata Bojs Milan Cais měl havárii na motorce a skončil v nemocnici se zlomenými a pohmožděnými žebry a lopatkami. Kapela teď musí zrušit až do podzimu všechny své koncerty.
06.08.2009 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Cais (17 článků)

Bývalého boxera srazilo auto! Život mu zachránil pivní pupek!

 
Provozovatel hostince ve Velké Británii Tony Morgan (44) viděl, jak na jeho parkovišti proběhlo předání drog. Dealery chtěl konfrontovat, ti se proti němu ale rozjeli autem. Peugeot 307 ho po nárazu odhodil 4,5 metru, ovšem Morgan to odnesl jen několika zlomenými žebry!
15.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tony Morgan (2 články)

Gottův řidič dostal smyk a přišel náraz! Odnesla to tři zlomená žebra!

 
Dlouholetý řidič Karla Gotta (73) měl vážnou bouračku! Ve voze Citroen Berlingo jel Olda Havránek sám (74), zpěvák byl v tu chvíli doma, kde si léčí zánět hrtanu. Zkušený šofér nehodu jen zázrakem přežil. Je ale zraněný a museli ho podle informací Aha! se třemi zlomenými žebry a dalšími pohmožděninami převézt do nemocnice!
13.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4677 článků)

Propíchnutá plíce, zlomená žebra a rány na hlavě! Tak dopadl po pádu vítěz Vuelty

 
Úřadující vítěz Vuelty Chris Horner skončil po nehodě při tréninku v severní Itálii v nemocnici s propíchnutou plící, čtyřmi zlomenými žebry a tržnými ranami na hlavě. Dvaačtyřicetiletý americký cyklista, jenž se vloni stal nejstarším vítězem podniku Grand Tour, spadl pravděpodobně po kolizi s autem.
11.04.2014 21:25 |

podobné články

Muž neuklidil hovínko po svém psovi: Skončil se dvěma zlomenými žebry!!

 
V nemocnici skončil Robert K. (42), kterého při venčení napadl neznámý muž a brutálně ho zbil. Těsně před útokem na něj křičel, že ho zabije, protože neuklízí po svém psu exkrementy.
16.08.2014 05:45 |

podobné články

Bohdalová myslí na závěť, dcera Stašová bude dědit diamanty

 
Herečka Jiřina Bohdalová (78) už teď myslí na závěť. Její dcera Simona Stašová (54) bude dědit diamanty. Bohdalová "pohrdla" stejným prstenem, jaký od firmy obchodující s drahými kameny za nafocení kalendáře pro charitu dostala Stašová. "Přeci nebude dědit dva stejné prsteny," řekla Bohdalová a dostala dvakrát dražší brož.
22.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (813 článků) , Simona Stašová (340 článků)

Hroch zachránil v Tanzanii tonoucí mládě zebry

 
Pruhované mládě zebry spadlo nešťastnou náhodou do řeky Mara v africké Tanzánii, když se chtělo napít a oddělilo se od svého stáda. Po chvíli se začalo topit, protože mu docházely síly. Naštěstí poblíž plaval statný hroch, který ukázal, že u něj hroší kůže neznamená lhostejnost. K zebře připlaval a začal ji tlačit ke břehu. Dojemné záběry netradiční záchrany ze zvířecí říše se podařilo zachytit turistickému průvodci Tomovi Yulovi, který vše sledoval se svým synem Michaelem (13). „Hroch začal zebru jemně vystrkovat ven z vody  jakoby říkal: Dělej, nevzdávej se, dokážeš to. Jen skoč a budeš tam,“ popsal situaci Tom.
22.12.2010 03:15 |

podobné články

Hroch zachránil z řeky vysílené mládě zebry

 
Průvodci po Tanzánii Tomovi Yuleovi a jeho třináctiletému synovi se podařilo zaznamenat unikátní moment, kdy hroch zachránil z africké řeky Mara mládě zebry. Přestože tento tvor vážící i více než tři tuny nemá ve volné přírodě příliš dobrou pověst a ročně zabije zhruba 200 lidí, jedinec z řeky poblíž kempu Lemala Serengeti na severu Tanzánie prokázal, že hroši dokáží naopak i pomáhat slabším.
22.12.2010 15:05 |

podobné články

V brněnské zoo se NARODILO MLÁDĚ zebry Grévyho

 
Brněnská zoo slaví narození mláděte zebry. Bude to asi samička
29.09.2011 15:30 |

podobné články

Seznamte se s Ippo – křížencem zebry a osla

 
Čtyřměsíční Ippo je takzvaný zedonk (někteří autoři používají i jiné termíny), tedy potomek osla a zebry – živoucí důkaz toho, že mezidruhoví hybridi nutně nemusí být neduživí chcípáčci, kteří se sotva drží při životě.
20.11.2013 08:26 |

podobné články

Zebry v Jihlavě se ze starých maštalí, stěhovaly do nového

 
Parta silných chlapů, traktor s hydraulickým zvedákem a pevná přepravní bedna, to vše bylo potřeba, když se ve čtvrtek v jihlavské zoo stěhovaly zebry damarské.
16.01.2014 22:15 |

podobné články