Článek

Bodenlos (ČSSD): Plač voliči, nic jiného ti nezbývá

 
Pouhý měsíc stačil nové koalici na Praze 4 složené ze zastupitelů Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL, STAN), Občanské demokratické strany, Hnutí pro Prahu a nezávislých zastupitelů zvolených za hnutí ANO 2011, aby dokázala svým voličům univerzální platnost přísloví „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.“
28.04.2015 11:01 |

podobné články

Podobné články

Sociální demokracii v Praze povede dočasně Jiří Bodenlos

 
Pražskou sociální demokracii dočasně do volební konference povede místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos. Rozhodl o tom dnes krajský výkonný výbor strany, Dnes to řekl místopředseda klubu pražských zastupitelů ČSSD Miroslav Poche. Bodenlos nahradí dosavadního šéfa Petra Hulinského, který na pozici rezignoval. Nového předsedu by měla zvolit volební konference, která se bude konat zřejmě v červnu nebo září příštího roku.
06.12.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hulinský (129 článků)

ČSSD povede v Praze Bodenlos: Odpovědnost je velká

 
AKTUALIZOVÁNO Pražskou sociální demokracii dočasně do volební konference povede místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos. Rozhodl o tom krajský výkonný výbor strany.
06.12.2011 19:15 |

podobné články

David Zábranský: Proč voliči Zemana nelezou do kanceláří za voliči Drahoše a neptají se jich: „Vysvětli! Řekni! Proč?! Prostě řekni proč, vole, nebo tě vyhodíme!“

 
ROZHOVOR „Vím z dobrých zdrojů, jak těžkou pozici může mít v redakcích člověk, který dejme tomu dokáže volit Zemana. To za vámi pak chodí kolegové a vy se jim musíte zpovídat. Nepříjemná situace! Lezou za vámi lidé, dívají se na vás skrz prsty, zkoumají, co vám je, a kladou vám nekonečné otázky. Pohrdají vámi. Pořádají výslechy. Nemohou tomu uvěřit. Naléhají… A já si vždycky říkám, proč se tohle neděje oboustranně, čili proč voliči prezidenta Zemana nelezou do kanceláří za voliči pana Drahoše a neptají se jich – vysvětli!“ Ve druhé části rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz se spisovatel a dramatik David Zábranský vyrovnává nejen s fenoménem vzájemné agrese mezi tábory obou prezidentských kandidátů v uskutečněných volbách, ale i s komentářem slovenského novináře, který český národ označil v důsledku zvolení Zemana za „primitivní“.
05.02.2018 04:45 |

podobné články

Ľuboš Blaha: Britům nezbývá než říct „sorry, Rusko“. I historky o vesmírných ještěrech jsou lepší než ta se Skripalem

 
Poslanec slovenské Národní rady Ľuboš Blaha má za to, že britské premiérce Therese Mayové nezbývá nic jiného, než se Rusku omluvit za to, že ho spojila s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala. Jak k tomuto názoru Blaha dospěl?
04.04.2018 14:50 |

podobné články

Voliči ČSSD chtějí za šéfa strany Sobotku, veřejnost uvažuje i o Pecinovi

 
Do čela ČSSD by se měl postavit nynější úřadující předseda Bohuslav Sobotka, preferují jej jak voliči ČSSD, tak široká veřejnost. Zatímco voliči ČSSD umístili za Sobotku jako dalšího vhodného kandidáta jihomoravského hejtmana Michala Haška, u veřejnosti jej předskočil bývalý ministr vnitra Martin Pecina. Plyne to z internetového průzkumu společnosti Sanep.
17.08.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Michal Hašek (2331 článků) , Martin Pecina (407 článků)

Pražskou ČSSD povede místopředseda Bodenlos

 
Vedení krajské organizace sociálních demokratů v Praze pověřilo řízením dosavadního místopředsedu a 1. zástupce starosty Prahy 4 Jiřího Bodenlose do krajské volební konference. Mediafax o tom v úterý informoval zastupitel hlavního města a člen krajského výkonného výboru Lukáš Kaucký (ČSSD).
06.12.2011 18:45 |

podobné články

Pražská ČSSD si v prosinci zvolí nového předsedu

 
Pražská ČSSD si v polovině prosince zvolí nového předsedu. V minulých dnech začaly první obvodní konference, nominaci z nich zatím má Jiří Bodenlos, který je vedením pražských sociálních demokratů v současnosti pověřen. O post předsedy se možná bude ucházet také poslanec Miroslav Svoboda.
28.10.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (150 článků) , Jiří Svoboda (313 článků) , Jiří Svoboda (313 článků)

ČSSD v Praze 4 je znepokojena s děním v ODS. Chce dohodovací řízení

 
Sociální demokraté z Prahy 4 chtějí vyvolat dohodovací řízení s koaliční ODS ohledně dalšího fungování koalice na místní radnici. Důvodem je aktuální situace v ODS. V tiskové zprávě to dnes oznámil místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos (ČSSD). Výkonná rada ODS ve čtvrtek zrušila oblastní organizace v Praze 4 a 12.
02.03.2013 21:45 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Nemohu mlčet k iniciativě na poslední chvíli

 
Dopis členům ČSSD města Prahy:
06.06.2017 19:45 |

podobné články

VÍME PRVNÍ Dlouholetý člen ČSSD nečekaně ztratil místo v dozorčí radě Pražských služeb. Důvodem mohl být článek na PL

 
Letitý člen ČSSD, bývalý předseda pražských sociálních demokratů a zastupitel Jiří Bodenlos ztratil místo v dozorčí radě městské akciové společnosti Pražské služby. V úterý 13. února Bodenlose odvolala Rada hlavního města Prahy.
13.02.2018 20:35 |

podobné články

Opilec (40), který na Silvestra v Praze zabil mercedesem krásnou Zairu (†27) zmizel

 
Nový rok se stal osudným krásné Zaiře z Kolumbie. Během silvestrovských oslav ji srazil a usmrtil opilý řidič. Zaira Alfons Sanchéz (†27) nechtěla nic jiného, než oslavit tento den se svými přáteli. Opilý cizinec ji přejel svým luxusním vozem, pak ji ještě vláčel na kapotě. Muž následně zaplatil milionovou kauci a byl propuštěn na svobodu. V současné době ale zmizel beze stopy a soudu nezbývá nic jiného, než na něj vydat zatykač.
20.03.2018 22:20 |

podobné články

Ve středních Čechách se rýsuje koalice ČSSD a KSČM

 
Koalice ČSSD a KSČM vzniká ve Středočeském kraji. ODS už vycouvala z teoretické možnosti podpořit jednobarevnou menšinovou vládu ČSSD a totéž odmítli i komunisté, kteří chtějí do krajské rady, tedy do přímého vedení kraje. ČSSD nezbývá nic jiného, než s komunisty vytvořit koalici.
13.11.2012 18:40 |

podobné články

Radnice Prahy 4 brojí proti opětovnému solení silnic a chodníků v zimním období

 
Radnice Prahy 4 nesouhlasí s myšlenkou na opětovné zavedení solení silnic a chodníků v zimním období, se kterým počítají městští radní v návrhu novely vyhlášky. S postojem městské části seznámil agenturu Mediafax ve čtvrtek zástupce starosty Jiří Bodenlos (ČSSD).
01.12.2011 20:00 |

podobné články

Prahu 4 čekají placené zóny. Mají omezit mimopražské

 
Nejprve zavést parkovací zónu a aktivovat ji podél metra C od Vyšehradu po Kačerov, to je plán, kterým se čtvrtá městská část chystá bojovat s přeplněnými parkovišti a obsazenými chodníky. Uvedl to místostarosta Prahy 4 a zároveň šéf pražské ČSSD Jiří Bodenlos.
30.12.2011 12:55 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Je libo územní plán nadivoko?

 
Tak dlouho se sliboval nový územní plán, až se raději úplně zrušil.
13.06.2012 13:55 |

podobné články

Praha 4 zavede parkovací zóny na konci příštího roku

 
Praha 4 chce na přelomu let 2013 a 2014 zavést parkovací zóny. Vzniknout by měly především v okolí stanic metra a zřejmě také v Nuslích a Michli, kde je v současnosti parkování nejhorší. ˇŘekl to místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos (ČSSD). Vznik zón podle něj podpořili na posledním jednání také zastupitelé městské části.
09.09.2012 13:00 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Primátor hrubě urazil voliče, když přirovnal výsledky voleb k roku 1948

 
Levicoví kandidáti do Senátu mají stále šanci vyhrát ve všech čtyřech pražských obvodech.
15.10.2012 20:00 |

podobné články

Sommerová: Voliči Babiše jsou nemravní. Nic jiného než svobodu k životu nepotřebuju. Chci koalici ČSSD, KDU-ČSL, STAN, ODS a TOP 09

 
Dokumentaristka Olga Sommerová se domnívá, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš je zlo. „Jeho voliči jsou nemravní, spláčou ale nad výdělkem,“ popisuje v rozhovoru pro server Info.cz.
31.08.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13079 článků) , Olga Sommerová (107 článků)

Haškovi a spol. nezbývá než odstoupit z vedení ČSSD, míní Štěch

 
Podle šéfa Senátu Milana Štěcha nezbývá mužům v „odboji“ proti Bohuslavu Sobotkovi jiný krok než odstoupit z vedení ČSSD. Michal Hašek, Jeroným Tejc, Zdeněk Škromach a Jiří Zimola totiž svým spolustraníkům lhali do očí a projevili se jako enormní pokrytci.
30.10.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (659 článků) , Zdeněk Škromach (583 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Michal Hašek (2331 článků) , Milan Štěch (692 článků)