Článek

Bodenlos (ČSSD): Plač voliči, nic jiného ti nezbývá

 
Pouhý měsíc stačil nové koalici na Praze 4 složené ze zastupitelů Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL, STAN), Občanské demokratické strany, Hnutí pro Prahu a nezávislých zastupitelů zvolených za hnutí ANO 2011, aby dokázala svým voličům univerzální platnost přísloví „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.“
28.04.2015 11:01 |

podobné články

Podobné články

Sociální demokracii v Praze povede dočasně Jiří Bodenlos

 
Pražskou sociální demokracii dočasně do volební konference povede místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos. Rozhodl o tom dnes krajský výkonný výbor strany, Dnes to řekl místopředseda klubu pražských zastupitelů ČSSD Miroslav Poche. Bodenlos nahradí dosavadního šéfa Petra Hulinského, který na pozici rezignoval. Nového předsedu by měla zvolit volební konference, která se bude konat zřejmě v červnu nebo září příštího roku.
06.12.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hulinský (128 článků)

ČSSD povede v Praze Bodenlos: Odpovědnost je velká

 
AKTUALIZOVÁNO Pražskou sociální demokracii dočasně do volební konference povede místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos. Rozhodl o tom krajský výkonný výbor strany.
06.12.2011 19:15 |

podobné články

Voliči ČSSD chtějí za šéfa strany Sobotku, veřejnost uvažuje i o Pecinovi

 
Do čela ČSSD by se měl postavit nynější úřadující předseda Bohuslav Sobotka, preferují jej jak voliči ČSSD, tak široká veřejnost. Zatímco voliči ČSSD umístili za Sobotku jako dalšího vhodného kandidáta jihomoravského hejtmana Michala Haška, u veřejnosti jej předskočil bývalý ministr vnitra Martin Pecina. Plyne to z internetového průzkumu společnosti Sanep.
17.08.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9034 článků) , Michal Hašek (2268 článků) , Martin Pecina (406 článků)

Pražskou ČSSD povede místopředseda Bodenlos

 
Vedení krajské organizace sociálních demokratů v Praze pověřilo řízením dosavadního místopředsedu a 1. zástupce starosty Prahy 4 Jiřího Bodenlose do krajské volební konference. Mediafax o tom v úterý informoval zastupitel hlavního města a člen krajského výkonného výboru Lukáš Kaucký (ČSSD).
06.12.2011 18:45 |

podobné články

Pražská ČSSD si v prosinci zvolí nového předsedu

 
Pražská ČSSD si v polovině prosince zvolí nového předsedu. V minulých dnech začaly první obvodní konference, nominaci z nich zatím má Jiří Bodenlos, který je vedením pražských sociálních demokratů v současnosti pověřen. O post předsedy se možná bude ucházet také poslanec Miroslav Svoboda.
28.10.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (137 článků) , Jiří Svoboda (255 článků) , Jiří Svoboda (255 článků)

ČSSD v Praze 4 je znepokojena s děním v ODS. Chce dohodovací řízení

 
Sociální demokraté z Prahy 4 chtějí vyvolat dohodovací řízení s koaliční ODS ohledně dalšího fungování koalice na místní radnici. Důvodem je aktuální situace v ODS. V tiskové zprávě to dnes oznámil místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos (ČSSD). Výkonná rada ODS ve čtvrtek zrušila oblastní organizace v Praze 4 a 12.
02.03.2013 21:45 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Nemohu mlčet k iniciativě na poslední chvíli

 
Dopis členům ČSSD města Prahy:
06.06.2017 19:45 |

podobné články

Ve středních Čechách se rýsuje koalice ČSSD a KSČM

 
Koalice ČSSD a KSČM vzniká ve Středočeském kraji. ODS už vycouvala z teoretické možnosti podpořit jednobarevnou menšinovou vládu ČSSD a totéž odmítli i komunisté, kteří chtějí do krajské rady, tedy do přímého vedení kraje. ČSSD nezbývá nic jiného, než s komunisty vytvořit koalici.
13.11.2012 18:40 |

podobné články

Radnice Prahy 4 brojí proti opětovnému solení silnic a chodníků v zimním období

 
Radnice Prahy 4 nesouhlasí s myšlenkou na opětovné zavedení solení silnic a chodníků v zimním období, se kterým počítají městští radní v návrhu novely vyhlášky. S postojem městské části seznámil agenturu Mediafax ve čtvrtek zástupce starosty Jiří Bodenlos (ČSSD).
01.12.2011 20:00 |

podobné články

Prahu 4 čekají placené zóny. Mají omezit mimopražské

 
Nejprve zavést parkovací zónu a aktivovat ji podél metra C od Vyšehradu po Kačerov, to je plán, kterým se čtvrtá městská část chystá bojovat s přeplněnými parkovišti a obsazenými chodníky. Uvedl to místostarosta Prahy 4 a zároveň šéf pražské ČSSD Jiří Bodenlos.
30.12.2011 12:55 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Je libo územní plán nadivoko?

 
Tak dlouho se sliboval nový územní plán, až se raději úplně zrušil.
13.06.2012 13:55 |

podobné články

Praha 4 zavede parkovací zóny na konci příštího roku

 
Praha 4 chce na přelomu let 2013 a 2014 zavést parkovací zóny. Vzniknout by měly především v okolí stanic metra a zřejmě také v Nuslích a Michli, kde je v současnosti parkování nejhorší. ˇŘekl to místostarosta Prahy 4 Jiří Bodenlos (ČSSD). Vznik zón podle něj podpořili na posledním jednání také zastupitelé městské části.
09.09.2012 13:00 |

podobné články

Bodenlos (ČSSD): Primátor hrubě urazil voliče, když přirovnal výsledky voleb k roku 1948

 
Levicoví kandidáti do Senátu mají stále šanci vyhrát ve všech čtyřech pražských obvodech.
15.10.2012 20:00 |

podobné články

Haškovi a spol. nezbývá než odstoupit z vedení ČSSD, míní Štěch

 
Podle šéfa Senátu Milana Štěcha nezbývá mužům v „odboji“ proti Bohuslavu Sobotkovi jiný krok než odstoupit z vedení ČSSD. Michal Hašek, Jeroným Tejc, Zdeněk Škromach a Jiří Zimola totiž svým spolustraníkům lhali do očí a projevili se jako enormní pokrytci.
30.10.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (636 článků) , Zdeněk Škromach (564 článků) , Bohuslav Sobotka (9034 článků) , Michal Hašek (2268 článků) , Milan Štěch (593 článků)

Lidé vystřízlivěli, míní Bělobrádek, TOP 09 může skončit špatně

 
Šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v odpovědi jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz popisuje, kde se vzali voliči TOP 09 či Věcí veřejných. Tito voliči přešli k těmto novým subjektům od zavedených stran, počínaje ODS, ČSSD a lidovci konče. Krajské volby ovšem podle Bělobrádka ukázaly, že voliči již vystřízlivěli.
14.04.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1363 článků)

Takovýhle průzkum volebních preferencí tady ještě nebyl. Budete velmi silně překvapeni

 
Pokud by se dnes konaly volby, nebylo by to s voličskou účastí nijak růžové. K urnám by podle průzkumu společnosti SANEP přišlo jen 39,1 % obyvatelstva. Hlas by pak voliči převážně dali ČSSD (23,6 %) nebo ANO (19,7 %), avšak vyjádřeno rozhodnutými voliči. Nerozhodnutí voliči, tedy ti, kteří ve své volbě váhají mezi dvěma či více stranami, by pak posunuli výsledek na stranu hnutí ANO. Přesto se jedná o značný ústup dosavadního průzkumového suveréna.
16.02.2015 16:25 |

podobné články

Takový průzkum volebních preferencí tady ještě nebyl. Budete velmi silně překvapeni

 
Pokud by se dnes konaly volby, nebylo by to s voličskou účastí nijak růžové. K urnám by podle průzkumu společnosti SANEP přišlo jen 39,1 % obyvatelstva. Hlas by pak voliči převážně dali ČSSD (23,6 %) nebo ANO (19,7 %), avšak vyjádřeno rozhodnutými voliči. Nerozhodnutí voliči, tedy ti, kteří ve své volbě váhají mezi dvěma či více stranami, by pak posunuli výsledek na stranu hnutí ANO. Přesto se jedná o značný ústup dosavadního průzkumového suveréna.
16.02.2015 17:15 |

podobné články

Exekuce dítěte: Nic jiného mi nezbývá!

 
Češka, která loni unesla z Rakouska svého pětiletého syna a podle soudních rozhodnutí obou zemí ho má vrátit rakouskému otci, nedodržela stanovenou lhůtu. Otec dítěte chce proto požádat o nucené odebrání chlapce. Je mi to kvůli chlapci velmi líto, ale co jiného mi nyní zbývá," řekl otec.
10.04.2011 18:40 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (865 článků)