Článek

Blondýna z ministerstva najížděla na policistu: Potvrdili jí trest

 
Hrozilo jí šest let vězení, nakonec se musí smířit s šestiměsíční podmínkou. Bývalé šéfce protokolu ministerstva obrany Štěpánce Nezmarové soud potvrdil za najetí autem na policistu původní trest.
05.05.2015 15:55 |

podobné články

Podobné články

Vysoká úřednice má problém! Najížděla na policistu

 
Vysoce postavenou úřednici ministerstva obrany obvinila policie z násilí proti úřední osobě. Ředitelka protokolu Štěpánka Nezmarová měla najíždět autem na policistu, který ji nechtěl pustit do zakázané zóny.
19.05.2014 22:35 |

podobné články

Mocná ministerská úřednice u soudu! Měla najet vozem na policistu

 
U soudu se projednává kauza šéfky protokolu ministerstva obrany- Štěpánky Nezmarové. Nezmarová údajně najížděla autem na policistu. Ten během summitu prezidentů nechtěl pustit její vůz do uzavřené zóny.
21.08.2014 22:25 |

podobné články

Najížděla do policistů, odejde s podmínkou: Tvrzení policistů je nelogické, říká

 
Místo šesti let dostala jen šest měsíců podmínku. Na tolik vás odsoudí u nás za ohrožování policisty autem. Šéfka protokolu ministerstva obrany Štěpánka Nezmarová něco podobného udělala letos v dubnu, avšak ona tvrdí, že šlo o nedorozumění. I proti takto nízkému trestu se hodlá odvolat!
15.12.2014 17:30 |

podobné články

Šéfka protokolu najížděla na Hradě na policistu: Vytáhl na ni zbraň!

 
Chtěla se dostat do tělocvičny na Pražském hradě, narazila ale na zákaz kvůli summitu prezidentů východoevropských zemí, které tam pozval Miloš Zeman. Podle televize Nova pak ředitelka protokolu ministerstva obrany Štěpánka Nezmarová neuposlechla příkazy policisty, který v místě hlídkoval, a začala na něj najíždět.
19.05.2014 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Najížděla do policisty, teď je u soudu: Generál pod koberec prý nic nezametal

 
Ředitel pražské policie Luděk Procházka před soudem odmítl, že by ovlivňoval případ šéfky protokolu ministerstva obrany Štěpánky Nezmarové obžalované z najíždění na policistu. Po nehodě telefonoval s operačním důstojníkem a situaci prý řešil běžným postupem.
03.11.2014 22:50 |

podobné články

Opilá řidička (28) najížděla na policistu, pak bourala!

 
Opila se a usedla za volant. Petra S. (28) z Havlíčkobrodska způsobila za volantem dopravní přestupek a začala ujíždět policistům. Když se jim podařilo zastavit ji, začala dokonce na jednoho z nich najíždět.
28.05.2014 16:05 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Tohle aspiruje na proměnu roku! Z Jitky Čvančarové je blondýna. Jak se vám její nová barva líbí?

 
Herečka "Jitka Čvančarová":http://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova (35) spoustu let zůstávala věrná hnědé barvě svých vlasů. Až letos se rozhodla pro razantní změnu a na premiéře filmu Dědictví aneb Kurva se neříká se objevila po boku svého manžela "Petra Čadka":http://www.extra.cz/tema/petr-cadek jako "blondýna":http://www.extra.cz/tema/blondyna.
06.02.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Ptačí chřipka se dál šíří republikou: Veterináři potvrdili ohnisko v Ostravě

 
Veterináři potvrdili v Česku dvanácté ohnisko ptačí chřipky, a to v Ostravě-Svinově v Moravskoslezském kraji. Podle mluvčího Státní veterinární správy (SVS) Petra Pejchala bude chov o 20 ptácích okolo desáté hodiny vyhuben. V Moravskoslezském kraji ohnisko zatím nebylo, byly tam ale zaznamenány úhyny volně žijících ptáků. Zároveň veterináři potvrdili chřipku u další volně žijící labutě v Opavě a ve Veselí nad Lužnicí.
29.01.2017 10:45 |

podobné články

Svědek bouračky magnátovy dcery: Najížděla na auto, mstila se!

 
Magnátova dcera se asi jen tak z maďarského vězení nedostane. Policie našla svědka, který viděl, jak Eva Varholíková-Rezešová (35) agresivně najíždí na vůz, se kterým se pak srazila. V autě uhořeli zaživa tři lidi, čtvrtá cestující pak zemřela v nemocnici.
20.09.2012 12:30 |

podobné články

Svědek nehody miliardářské dcerky: Rezešová najížděla do obětí!

 
Dnešní soudní stání se zhýralou Evou Varholíkovou-Rezešovou (36) přineslo pro magnátovu dceru další ránu. Jeden ze svědků totiž vypověděl, že viděl, jak obviněná najíždí do vozu obětí. A z toho se bude zbohatlická dcerka jen těžko vyvlékat...
13.09.2013 16:00 |

podobné články

První video nehody Rezešové, při které zabila 4 lidi: Tyto záběry ji zachránily od vyššího trestu!

 
Tyto děsivé záběry z dálnice, kde loni při autonehodě zbohatlická dcerka Eva Varholíková-Rezešová (36) zabila čtyři lidi, ji zachránily od vyššího trestu. Dokazují, že svědek, který tvrdil, že na fiat obětí najížděla, ji nemohl v žádném případě před nehodou vidět.
27.11.2013 12:22 |

podobné články

Konec drsné hádky: Rozzuřená žena přejela invalidního manžela

 
V neděli odpoledne bylo v jedná z losangelských čtvrtí pěkně rušno. O poprask se postaral manželský pár, který se hádal na ulici. Celý incident završila manželka, která sedla do auta a ve vzteku najížděla do svého manžela. O to horší bylo její jednání ve spojení se skutečností, že její manžel je na invalidním vozíku.
09.09.2014 14:15 |

podobné články

Další skandál americké policie: Zastřelili nezletilou dívku!

 
Policie tvrdí, že na ně najížděla autem, svědci s tím ale nesouhlasí. Jisté je jen to, že sedmnáctiletá Jessica Hernandez se domů k rodičům už nevrátí. Denverští policisté ji zastřelili.
28.01.2015 17:12 |

podobné články

Na D1 shořelo auto: Řidička jela s prasklou pneumatikou

 
Řidička na Kroměřížsku Audim Q7 najížděla u Hulína na dálnici D1, když ji praskla pneumatika. Ona se však rozhodla, že v jízdě bude pokračovat. Bála se totiž přepadení. Jenže když chvíli pokračovala v cestě po disku, z auta začaly šlehat plameny.
06.09.2015 19:25 |

podobné články

Dívka (15) zabila svoji matku, inspirovala ji videa poprav Islámského státu!

 
Lisa Borch, patnáctiletá blondýna z Dánska, si vyslechla u soudu devítiletý trest za vraždu své matky s tím, že do plnoletosti stráví svůj trest v tzv. pasťáku, tedy v místě pro trestané děti a malé zločince. Spolu s ní si vyslechl trest odnětí svobody na dobu 13 let a vyloučení z Dánska její muslimský přítel Abdulla.
15.09.2015 17:31 |

podobné články

Počet policistů meziročně klesl o téměř 2200. Podle Lessyho je situace kritická

 
Počet policistů v Česku se meziročně snížil o téměř 2200. K prvnímu lednu 2011 policejní prezidium evidovalo 41.224 policistů, k prvnímu dni letošního roku bylo v ČR 39.037 příslušníků sboru. Dnes to řekla mluvčí prezidia Veronika Hodačová. Podle propočtů policejního prezidia by v zemi mělo být nejméně 40.309 policistů, již delší dobu je však v souvislosti s úspornými opatřeními zastaven plošný nábor.
06.01.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků)

Příští rok bude v přímé službě až o 600 policistů víc, slíbil Červíček

 
Ministr vnitra Jan Kubice spolu s policejním prezidentem Martinem Červíčkem připravili organizační strukturu policie na příští rok. Počet policistů bude 38 996. Až o 600 policistů víc může být v přímém výkonu služby. Poměr vedoucích a řadových policistů bude 1 ku 12. Červíček to oznámil v pondělí na tiskové konferenci.
12.11.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Martin Červíček (301 článků)

Vedení pražské policie se postavilo za zalehnutého policistu. Navzdory pravomocnému rozsudku

 
Vedení pražské policie ve čtvrtek podpořilo policistu, který prováděl vloni v červenci zákrok na demonstraci v Praze, při kterém měl být podle obžaloby napaden aktivistkou Kateřinou Krejčovou. Soud ji pravomocně zprostil obžaloby s tím, že policistu zranit nechtěla a vzhledem k rozdílu fyzické konstituce ani nemohla. Navzdory pravomocnému verdiktu hovoří policie o nepřípustném maření práce policistů.
28.04.2016 17:35 |

podobné články