Článek

Bláznivý řidič předvedl jízdu jako ze špatného snu

 
Děsivou jízdu zachytil ve středu v Belgii jeden řidič. Vůz před ním kličkoval, vjížděl do protisměru a nakonec skončil v příkopu. Je až s podivem, že se nikomu nic nestalo.
01.06.2015 10:36 |

podobné články

Podobné články

Nemotorný 92letý řidič předvedl na parkovišti demoliční jízdu

 
Jízdu jako ze zlého snu předvedl v pátek 92letý řidič na parkovišti v americkém městečku Mayville. Při výjezdu totiž dokázal poškodit hned několik aut.
17.02.2015 16:10 |

podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Opravdu šílené video: Bláznivý řidič si to razil po dálnici s oknem plným sněhu, sledujte jeho jízdu!

 
Už jsme tedy toho viděli na silnici hodně, ale tohle je teda vážně síla. Neznámý řidič v šedém Renaultu Clio "si to štrádoval stovkou po dálnici":http://www.extra.cz/jak-donutit-ridice-snizit-rychlost-jizdy-co-kdyby-cedule-drzely-divky-nahore-bez-jako-v-dansku, na čemž by nebylo nic tak zvláštního.
22.01.2015 11:52 |

podobné články

Dům snů = propadák snů! Stavební reality show u diváků vyhořela

 
05:00 – Televize Nova stahuje ze svého hlavního vysílacího času ve středu od osmi večer stavební reality show Honzy Musila Dům snů! Místo ní nasazuje reprízy populárního sitcomu Comeback s Martinem Dejdarem a Tomášem Matonohou v hlavních rolích! Důvod? Dům snů je propadák!
22.09.2009 02:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků) , Tomáš Matonoha (161 článků) , Honza Musil (129 článků)

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

 
Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

podobné články

Zfetovaný řidič (22) smetl bavorákem motorkáře a jeho spolujezdkyni

 
Šílenou jízdu předvedl v pondělí večer řidič (22) BMW mezi Rohatcem a Petrovem na Hodonínsku. Po riskantním předjíždění dostal smyk a doslova ze silnice smetl posádku motocyklu. Řidič motorky utrpěl těžké zranění.
20.06.2017 10:30 |

podobné články

VIDEO: Brankář předvedl ŠÍLENÝ ZÁKROK. ÚTOČNÍK pak NEVĚDĚL, KDE MU HLAVA STOJÍ

 
Hodně bláznivý zákrok předvedl v utkání americké fotbalové ligy gólman Bill Hamid z D.C. United v souboji s Ericem Avilou z Toronta.
12.08.2011 12:35 |

podobné články

Bláznivý komik se v popelnici vrhl do davu fanoušků

 
Komik padlý na hlavu, tak se nyní může označovat britský vtipálek Bob Slayer. Minulý čtvrtek se totiž v rámci svého komického výstupu na hudebním festivalu v Leicestershiru rozhodl pro bláznivý kousek s popelnicí, na jehož konci se ocitl hlavou na zemi a se zlomeným krčním obratlem.
18.06.2012 12:40 |

podobné články

Vendula Svobodová o mladém milenci: Je to bláznivý

 
Vendula Svobodová (41) je zamilovaná. Jejím vyvoleným je Josef Pizinger, muž o šestnáct let mladší! Přiznává, že takový vztah je bláznivý. Když to přijde, tak to prostě přijde. A jak zprávu o jejím vztahu přijaly kamarádky?
21.11.2013 21:57 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (806 článků) , Josef Svoboda (154 článků)

Bláznivý cyklista se řítil obrovskou rychlostí na eskalátorech v pražském metru. Jeho jízda skončila děsivě

 
Bláznivý nápad dostal devětadvacetiletý mladík, který včera ve večerních hodinách sjel na svém kole eskalátory ve stanici pražského metra Můstek.
27.11.2013 16:12 |

podobné články

Rychtář má nového manažera: Je to bláznivý fanoušek Ivety, který na něj vypsal odměnu!

 
Josef Rychtář (55) se poslední dobou obklopuje velmi podivnými typy. Po smrti Ivety Bartošové (48) se v jeho blízkosti objevil Ivetin bláznivý fanoušek, který chtěl koupit zpěvaččin dům a dokonce rozhlašoval, že si chce lehnout na lůžko na psychiatrii, kde ležela Iveta!
31.05.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

10 důvodů, proč je jízda autem mnohem hloupější než cestování "sockou"

 
"Cesta do práce je nutné zlo":http://www.extra.cz/opravdu-silene-video-blaznivy-ridic-si-to-razil-po-dalnici-s-oknem-plnym-snehu-sledujte-jeho-jizdu, pokud nepracujete 100 metrů od svého bydliště nebo nevlastníte soukromý teleport.
26.01.2015 11:17 |

podobné články

Jako ve filmu: Řidič couval několik kilometrů na rušné silnici plné zatáček

 
Podivuhodnou jízdu předvedl minulý týden jeden řidič v Los Angeles. Několik kilometrů totiž couval po rušné silnici, se spoustou zatáček, mimo jiné přejížděl přes plnou čáru. Teď po něm pátrá policie.
15.07.2015 06:56 |

podobné články

Řidič mazdy se snažil vyprostit z odtahového vozu, auto si zničil

 
Parkování je věčný problém snad všech velkých měst. Hrozba pokuty nebo dokonce odtažení auta spousty lidí odradí, někteří však bojují do poslední chvíle, jak to počátkem listopadu předvedl i jeden bláznivý obyvatel Bělehradu. Ačkoli byl ve svém autě zavěšen na lanech odtahového vozu, snažil se mermomocí odjet.
08.11.2011 09:10 |

podobné články

Řidič se snaží odjet s autem, které má už odtahová služba na lanech

 
Parkování je věčný problém snad všech velkých měst. Hrozba pokuty nebo dokonce odtažení auta spousty lidí odradí, někteří však bojují do poslední chvíle, jak to počátkem listopadu předvedl i jeden bláznivý obyvatel Bělehradu. Ačkoli byl ve svém autě zavěšen na lanech odtahového vozu, snažil se mermomocí odjet.
08.11.2011 09:20 |

podobné články

Opilý řidič v pyžamu jel městem bez jednoho kola

 
Řidič oblečený do pyžama předvedl před bezpečnostními kamerami v anglickém Lincolnu doslova jiskřivou jízdu. Jeho auto mělo totiž pouze tři funkční kola. Při policejním výslechu 28letý Brit, kterému dechová zkouška odhalila alkohol v krvi, trval na tom, že si vůbec nic nepamatuje a netuší, jak se dostal z postele do města.
18.07.2012 13:55 |

podobné články

Řidič ferrari udělal v plném provozu otočku o 360 stupňů

 
Nebezpečný manévr předvedl v australském Sydney řidič žlutého ferrari. Přímo uprostřed křižovatky předvedl tzv. burnout, tedy otočku smykem o 360 stupňů, informoval server MailOnline.
10.07.2014 13:25 |

podobné články

Řidič předvedl v křižovatce hrozivou otočku

 
Děsivý manévr předvedl jeden řidič v čínském městě Kchun-ming. V křižovatce v centru města se tam otočil způsobem, ze kterého běhá mráz po zádech.
12.08.2015 16:20 |

podobné články

DPP si připomíná 100 let od první pokuty za jízdu „na černo“ v pražské MHD

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) si letos připomíná sté výročí od zavedení pokut za jízdu „na černo“ v prostředcích pražské městské hromadné dopravy. Přepravní kontroloři začali poprvé pokutovat cestující za jízdu bez platného dokladu 1. července 1914. Do té doby museli cestující přichycení bez platné jízdenky zaplatit jen jízdné bez přirážky.
30.06.2014 19:40 |

podobné články