Článek

Blake Lively nesnáší erotické scény manžela Ryana Reynoldse

 
Když dostane herečka hlavní roli ve filmu s Ryanem Reynoldsem, na natáčení erotických scén se určitě nesmírně těší. Jenže nadšení ventilovat rozhodně nemůže. Pokud nechce přijít k úhoně od jeho manželky Blake Lively. Ta totiž přiznala, že sledovat kanadského hezouna v posteli s jinou ženou – byť je to hrané – jsou pro ni skutečná muka, která ji přivádějí k šílenství.
24.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)
Podobné články

Blake Lively si zlomila zápěstí při natáčení nejnovějšího filmu

 
Nový film The Rythm Section se zřejmě zpozdí, protože herečka Blake Lively, manželka herce Ryana Reynoldse si zlomila zápěstí při natáčení akční scény.
10.12.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Svatba Blake Lively a Ryana Reynoldse nebyla platná

 
Herci Ryan Reynolds a Blake Lively uspořádali 9. září velkou svatbu pro rodinu a přátele. Celá veselice se uskutečnila v Jižní Karolíně a všichni přítomní věřili, že se tam snoubenci stali manželi. Ale nestali, obřad nebyl legální. Podle oficiálních dokumentů museli 13. září k soudu v Charlestonu požádat o ratifikaci manželství.
21.09.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Al Reynolds (2 články)

Blake Lively nejpřitažlivější ženou světa

 
Každoročně je vyhlašováno několik anket o nejpřitežlivější ženu světa. V jedné z nich se na prvním místě umístila herečka Blake Lively… Magazín AskMen uspořádal anketu o nejpřitažlivější ženu světa. Překvapivě se na prvním míste umístila třiadvacetiletá herečka Blake Lively, která září v seriálu Gossip Girls. Nechala za sebou například modelku Mirandu Kerr… Celý žebříček: 1. [...]
07.02.2011 14:43 |

podobné články

Osobnosti: Blake Lively (95 článků)

Ryan Reynolds se znovu oženil, vzal si herečku Blake Lively

 
Ačkoli herec Ryan Reynolds tvrdil po rozvodu se Scarlett Johanssonovou, že se už nikdy ženit nehodlá, podle časopisu People do toho v neděli znovu praštil. Vzal si herečku Blake Lively, s níž je necelý rok. Svatba proběhla v tajnosti v Jižní Karolíně v Mt. Pleasant nedaleko Charlestonu. Další články k tématu: Ryan Reynolds se dal dohromady s bývalou přítelkyní Leonarda DiCapria Už se nechci znovu ženit, říká Reynolds po rozvodu s Johanssonovou Scarlett Johanssonová a Ryan Reynolds se po dvou letech rozvádějí Nejpřitažlivějším mužem světa je letos herec Ryan Reynolds DiCaprio se rozešel s herečkou Lively, byli spolu pět měsíců
26.04.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Tereza Kostková (686 článků) , Kateřina Kornová (182 článků)

Blake Lively bez spodního prádla

 
Blake Lively je poslední dobou přepracovaná z natáčení dalších dílů seriálu Gossip Girl. Stačila chvíle nepozornosti a ukázala při procházce New Yorkem víc než by chtěla. Pod bílé šaty by se podprsenka příště hodila. Kromě Gossip Girl Blake připravila řadu nových projektů. Mezi ně patří “The Private Lives Of Pippa Lee”, kde si zahrála roli [...]
08.09.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Blake Lively (95 článků) , Gossip Girl (9 článků)

Blake Lively na titulce Marie Claire

 
Serena Van Der Woodsonová alias v reálném životě Blake Lively se stala na měsíc prosinec tváří časopisu Marie Claire. Na titulce sexy herečka září v růžovém svetříku a černém spodním prádle od Bottega Veneta. Časopisu Marie Claire Blake poskytla rozhovor: MC :Jednou z pozoruhodných věcích na vás je, že si sama sebe dokážete představit v situacích, které [...]
10.11.2009 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Blake Lively (95 článků)

Ryan Reynolds bude podruhé tatínkem, Blake Lively je znovu těhotná

 
Americká herečka Blake Lively (28) se s manželem hercem Ryanem Reynoldsem (39) o soukromých věcech s médii příliš nebaví. Dlouho dokonce tajili i jméno prvorozené dcery James. Stejné to zřejmě bude i s jejich druhým potomkem. Těhotenství Blake ovšem prozradilo rostoucí bříško, takže radostnou novinu už jen těžko utají.
15.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Ryan Reynolds (78 článků) , James Reynolds (22 článků)

Blake Lively a Ryan Reynolds mají druhého potomka

 
Herečka Blake Lively na konci září přivedla na svět svého druhého potomka. Počala ho s manželem Ryanem Reynoldsem, s nímž má jednadvacetiměsíční dceru James. Slavný pár přitom dlouhodobě prohlašuje, že si hodlá pořídit početnou rodinu, takže pokud Blake rodila podruhé, rozhodně ne naposledy.
03.10.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Ryan Reynolds (78 článků) , James Reynolds (22 článků)

Blake Lively: Náš život není tak dokonalý, jak ho popisují média

 
Herečka Blake Lively (29) ráda uvádí věci na pravou míru. Nepřetvařuje se a neříká nic, co by nebyla pravda. Proto se nyní vyjádřila k tomu, jak média překrucují fakta a slova, která celebrity vypustí z úst. Blake například tvrdí, že nemá zdaleka tak dokonalý život, jak ho média vykreslují.
07.08.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Blake Lively (95 článků)

Důvod rozvodu Scarlett Johansson a Ryana Reynoldse

 
Zpráva o rozvodu herečky Scarlett Johansson a Ryana Reynoldse šokovala celý svět. Všichni se ptají, co je důvodem rozvodu. Jeden z přátel dvojice si pustil pusu na špacír a tak už máme jasno… Fanoušci herečky Scarlett Johansson jsou doslova šokováni zprávou o jejím rozvodu s manželem Ryanem Reynoldsem. Jak se ale zdá, právě fanoušci nesou [...]
21.12.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (294 článků) , Ryan Reynolds (168 článků)

Ryan Reynolds poprvé přiznal pohlaví dětí: Mám dvě dcery

 
Herečka Blake Lively se zlobí na manžela Ryana Reynoldse. Ten totiž vyzradil detaily týkající se jejich potomků. Hollywoodská kráska si nepřeje, aby bulvár řešil jména či pohlaví jejích potomků. Čtyřicetiletý Kanaďan si však v pořadu Conan postěžoval, že je to doma samý estrogen.
07.11.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Ryan Reynolds (78 článků)

Ryan Reynolds se dal dohromady s bývalou přítelkyní Leonarda DiCapria

 
Čtyřiadvacetiletá herečka Blake Lively se z rozchodu s Leonardem DiCapriem dostala v náruči Ryana Reynoldse, který se na konci loňského roku rozešel s manželkou Scarlett Johanssonovou. Pár románek oficiálně nepotvrdil, poslední týdny se ale od sebe herci téměř nehnou.
25.10.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (294 článků) , Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Expřítelkyně Leonarda DiCapria to s Ryanem Reynoldsem myslí vážně! Hledají hnízdečko lásky

 
Vztah Ryana Reynoldse a Blake Lively (24) není žádnou letní romancí. V půlce podzimu se hollywoodská dvojice rozhodla, že začne společně bydlet. Byt si hledají v New Yorku. Naposledy společně navštívili rezidenci na Manhattanu za 4,5 miliónu dolarů – asi 84 miliónů korun.
13.11.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Bývalka Leonarda DiCapria se tajně provdala za Ryana Reynoldse

 
Herečka a bývalá přítelkyně hollywoodského krasavce Leonarda DiCapria  (37) Blake Lively (25) je vdanou paní. V neděli 9. září vstoupila tajně do svazku manželského se svým přítelem, hercem Ryanem Reynoldsem.
10.09.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Krásná herečka slavila narozeniny oteklá po včelích žihadlech: Co se stalo?!

 
Herečka Blake Lively oslavila sedmadvacáté narozeniny oteklá od hlavy až k patě. Manželku herce Ryana Reynoldse totiž v předvečer jejího dne narození popíchalo několik desítek včel. Sedmadvacetiletá kráska naštěstí nemá alergii, takže po pár dnech splaskla a zůstala jí jen velmi nepříjemná vzpomínka. A ponaučení.
02.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Gratulujeme! Známý herecký pár čeká první přírůstek do rodiny

 
Na cestě je první miminko slavného hollywoodského páru Blake Lively a Ryana Reynoldse! Radostnou zprávu o těhotenství sdílela prostřednictvím své webové stránky samotná nastávající maminka pomocí své fotografie s bříškem.
06.10.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

Hezounek Ryan Reynolds sází stromy, aby jeho dcera vyrůstala v lepším světě

 
Když Ryana Reynoldse spatříte s rýčem sázet stromy, není to jen proto, že se chce dělat lepším před fanoušky. Hollywoodský hezoun se péči o životní prostředí věnuje už od střední školy. Ale v posledních letech přeci jen přitlačil. Kvůli dceři James, kterou má s manželkou Blake Lively. Aby mohla žít v lepším a zdravějším světě.
13.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků) , Ryan Reynolds (78 článků) , James Reynolds (22 článků) , Al Reynolds (2 články)

Dokonalá rodinná idylka: Takhle si atraktivní herecký pár užívá desetiměsíční dcerku

 
Snímky ze soukromí hereckých manželů Ryana Reynoldse a Blake Lively vypadají jako z natáčení filmu o dokonalé rodince. Krásná herečka je sice v Austrálii pracovně, ale najde si čas na své nejbližší.
14.11.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (168 článků) , Blake Lively (95 článků)

DiCaprio o svých milenkách: Gentleman si užívá a mlčí

 
Sedmatřicetiletý herec Leonardo DiCaprio toho loni v milostném životě stihl hodně. Po čtyřech letech dal kopačky izraelské modelce Bar Refaeli a stihl se rozejít i s herečkou Blake Lively, která ji nahradila. DiCaprio ale prohlásil, že jeho bouřlivá léta a pařby s kamarády jsou už minulostí. Další články k tématu: DiCaprio se rozešel s herečkou Lively, byli spolu pět měsíců DiCaprio a Depp mají nejvyšší platy, Hanksovi pomáhá Woody z Toy Story DiCaprio si užíval na jachtě s Lively, jeho ex byla v Cannes sama Gatsby už nebude jen Velký, ale i trojrozměrný. A ztvární ho DiCaprio DiCaprio byl v letadle, které nouzově přistálo, pilotům věnoval podpis
11.01.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Blake Lively (95 článků) , Bar Refaeli (169 článků)