Článek

Bizarní teorie o smrtícím hurikánu na jihovýchodě USA!

 
Na jihovýchod USA se přihnal monstrózní hurikán Matthew, který meteorologové přirovnávají ke zničující Katrině z roku 2005. To ale internetovým vtipálkům nebrání ve vymýšlení bizarních teorií. Podle jedné z nich je hurikán pomstou zavražděné gorily...
08.10.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Leslie z Teorie velkého třesku: Že jsem lesba, jsem poznala s Leonardem

 
Osmatřicetiletá herečka Sara Gilbertová přiznala, že svou odlišnou sexuální orientaci si uvědomila, když randila s hereckým kolegou Johnnym Galeckim. Dohromady se dali v 90. letech při natáčení seriálu Roseanne a později si zahráli také v Teorii velkého třesku. Další články k tématu: Zpěvačka Linda Perry se zasnoubila s herečkou ze seriálu Roseanne Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Věda v Big Bang Theory: Leonard balí Penny na holografický princip Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Profesor Proton se vrátí do Teorie velkého třesku. I s hereckou cenou
14.09.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Perry (13 článků) , Roseanne Barr (29 článků) , Johnny Galecki (9 článků) , Sara Gilbert (10 článků) , Linda Perry (13 článků) , Linda Leonard (1 článek)

Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku se na Silvestra vdala

 
Výročí svatby si budou herečka Kaley Cuoco a tenista Ryan Sweeting dobře pamatovat a bude ho s nimi slavit celý svět. Vzali se totiž poslední den roku. Další články k tématu: Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku je zasnoubená, vezme si tenistu Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny
02.01.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (66 článků) , Ryan Sweeting (20 článků)

Mexické pobřeží se připravuje na příchod hurikánu

 
Úřady na tichomořském pobřeží Mexika zrušily ve čtvrtek a dnes vyučování v obcích na břehu oceánu. Zároveň začaly připravovat provizorní přístřeší pro evakuované kvůli příchodu hurikánu Bud. Mexický stát Jalisco už zasáhl okraj hurikánu a přinesl silný vítr a vysoký příboj, hlavní úder bouře se ale podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) očekává v sobotu.
25.05.2012 20:05 |

podobné články

Amy z Teorie velkého třesku se rozvedla. Bylo to těžké pro děti, říká

 
Sedmatřicetiletá Mayim Bialiková se proslavila rolí podivínské neurobioložky Amy Farrah Fowlerové v seriálu Teorie velkého třesku. Herečka, která i ve skutečnosti má doktorát z neurobiologie, se nyní po deseti letech rozvedla. Další články k tématu: Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Fanoušci se mohou na dálku ptát hrdinů Teorie velkého třesku
29.05.2013 16:40 |

podobné články

250 tisíc domů bez elektřiny: To už je ale pořádná bouřka!

 
Arthur, jméno, které nyní straší obyvatele USA a Kanady. Jmenuje se tak totiž bouře, která sice zeslábla z původní síly hurikánu, ale i přesto nadělá ohromné škody. V noci přerušila proud 250 tisícům domácností a škody jdou do desítek milionů. Menší bratr hurikánu Sandy, který před dvěma lety zpustošil USA, tak znovu trápí Američany a Kanaďany.
06.07.2014 09:30 |

podobné články

Počet obětí hurikánu Irene vystoupal už na 41, tisíce domů jsou pod vodou

 
Počet obětí hurikánu Irene, který se nad východním pobřežím USA přehnal o víkendu, stoupl na nejméně 41. Oznámil to dnes zpravodajský server msnbc.com, podle něhož zůstává řada míst pod vodou a asi pět milionů lidí bez dodávek elektřiny.
30.08.2011 09:55 |

podobné články

USA se vypořádávají s ničivými následky hurikánu Isaac. Vzal život 5 lidem

 
Počet obětí hurikánu Isaac ve Spojených státech vzrostl na pět. Policisté dnes v Louisianě objevili těla tří pohřešovaných lidí. Záchranáři v Louisianě odčerpávají vodu ze zaplavených oblastí a distribuční společnosti se snaží obnovit dodávky elektřiny, bez proudu ale stále zůstává přes 800.000 lidí. Do státu dnes dorazil republikánský kandidát na prezidenta Mitt Romney, v pondělí se Louisianu chystá navštívit i prezident Barack Obama.
31.08.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2379 článků) , Mitt Romney (63 článků)

Podívejte se do obřího hurikánu: Letadlo vlétlo do oka cyklonu Matthew

 
Počet obětí hurikánu Matthew na Haiti se již blíží 842, oznámily to místní úřady. Živel se mezitím přesunul k jihovýchodnímu pobřeží USA. Na Floridě a v Jižní Karolíně je vyhlášen stav nouze. Úřady nařídily nebo doporučily evakuaci více než dvou milionů lidí a připravují se na nejhorší. Panují obavy, že by Matthew mohl napáchat podobné škody jako hurikán Katrina v roce 2005.
07.10.2016 18:50 |

podobné články

Hurikán Matthew „napasoval“ orla do nárazníku auta. Symbol USA srážku přežil

 
Kvůli hurikánu Matthew měli pracovníci tísňové linky na Floridě v posledních dnech pořádně napilno. Mimo jiné museli řešit také jeden kuriózní případ. Velký orel bělohlavý, který patří mezi jeden ze symbolů Spojených států amerických, se totiž připletl do cesty hurikánu a skončil zaražený v mřížce předního nárazníku auta.
11.10.2016 15:00 |

podobné články

Monumentální blesky rozzářily potemnělé nebe na jihovýchodě USA

 
Meteorologové varovali před silnými bouřkami, krupobitím, silným deštěm, ale i sněhem. To co ovšem natočili obyvatelé Connecticatu na jihovýchodě USA v úterý v podvečer, připomínalo fantastické elektromagnetické představení. Blesky se na obloze ukázaly v tolika tvarech a provedeních, že průběh bouře označila americká média za neobvyklou podívanou.
02.02.2012 03:55 |

podobné články

Mexický záliv ohrožuje první bouře letošní sezóny hurikánů

 
V západní části Karibiku se v pátek vytvořila první tropická bouře letošní sezóny hurikánů. Bouře nazvaná Alex postupuje na severozápad. Do oblasti ropné havárie v Mexickém zálivu oproti předchozím obavám patrně nedorazí.
26.06.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (371 článků)

Bouře Alex dosáhla síly hurikánu, ropným plošinám se prý vyhne

 
Tropická bouře Alex dnes dosáhla síly hurikánu. Stala se tak prvním hurikánem letošní sezony a prvním červnovým v Atlantiku od roku 1995. Podle amerického Národního centra pro hurikány (NHC) je současná rychlost větru 130 kilometrů v hodině.
30.06.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (371 článků)

Z Hurikánu Karl je opět tropická bouře

 
Z hurikánu Karl se stala tropická bouře. Točí se na západoseverozápad.
18.09.2010 13:15 |

podobné články

Policisté ZABÍJELI po hurikánu! Porota je obvinila

 
Americká federální porota v pátek shledala vinnými čtyři policisty z New Orleans, kteří v chaosu po hurikánu Katrina v roce 2005 zabili neozbrojené civilisty. Pátý policista byl usvědčen z pomoci při maskování zabití, píše v sobotu agentura Reuters.
06.08.2011 06:45 |

podobné články

V New Jersey kvůli hurikánu úřady EVAKUOVALY přes MILION lidí!

 
Více než milion lidí bylo v sobotu evakuováno z New Jersey kvůli hurikánu Irene, který by měl v sobotních pozdních hodinách zasáhnout pobřeží. Informuje o tom agentura AFP.
27.08.2011 22:45 |

podobné články

Tragédie, smutek i chvíle veselí: Několik tváří hurikánu Irene!

 
Pustošící sílu hurikánu Irene nejvíce zakusili obyvatelé Virginie a Severní Karolíny. Včera ráno začaly smáčet prudké deště i New York. Živel si vyžádal nejméně 15 obětí. I přesto, že se jedná o událost velmi tragickou, ve vypjatých chvílích došlo i na úsměv.
29.08.2011 12:05 |

podobné články

Newyorčani se bavili v ulicích i při řádění hurikánu

 
Hurikán Irene zasáhl východní pobřeží Spojených států a nevyhnul se ani městu New York. Ačkoli vyšla mnohá varování, Newyorčani se silných dešťů v doprovodu s větrem nezalekli a před největším náporem hurikánu vyrazili do ulic za zábavou.
29.08.2011 12:30 |

podobné články

Nejméně 21 obětí hurikánu Irene

 
Na nejméně 21 mrtvých stoupl počet obětí hurikánu Irene, který o víkendu udeřil na východní pobřeží Spojených států a posléze zeslábl na tropickou bouři. Živel, který je již nad kanadským územím a postupuje dále na sever, za sebou zanechal stopu v podobě rozsáhlých záplav a milionů domácností a podniků bez elektřiny.
29.08.2011 14:15 |

podobné články

Počet obětí hurikánu Irene stoupl na 43! Zabíjely STROMY a POVODNĚ!

 
Počet obětí hurikánu Irene, který se o víkendu přehnal východním pobřežím Spojených států, stoupl na 43. Informovala o tom ve středu televize CNN.
31.08.2011 07:20 |

podobné články