Birnerovi radil se střelbou i trenér brankářů. Vítězný gól? Myslel jsem, že nebyl, překvapil

Tak schválně jestli poznáte, o kom je řeč. Tento odchovanec Slavie se před 12 lety radoval z bronzu na MS hráčů do 18 let. Do NHL jej draftovalo St. Louis Blues, slavnou ligu však nikdy nehrál. V roce 2010 vyhrál s TPS Turku finský titul. O 4 roky později si zahrál v dresu Lva Praha finále KHL. Letos dobyl s Libercem zlato v extralize. Na svůj první seniorský šampionát byl povolán ve 30 letech. Možná pořád nic, že? A teď? Dnes večer 2 výstavními trefami a nahrávkou režíroval obrat duelu se Švédskem. Ano, Michal Birner! Velmi nenápadný hráč se stal nezpochybnitelným hrdinou.
10.05.2016 00:15 |

Osobnosti: Michal Birner (1 článek)

Po trenérovi brankářů Dukly Jihlava sáhla KHL

Ruská KHL už sahá do Čech i pro trenérské specialisty. Z Jihlavy míří na východ trenér brankářů Petr Jaroš.
19.05.2010 15:35 |

Osobnosti: Petr Jaroš (22 článků) , Petr Čech (1006 článků)

Radulov v afektu zasáhl holí kouče brankářů svého týmu

Pověst hokejového bouřliváka, jemuž čas od času není cizí zkratovité jednání, opět potvrdil útočník Alexandr Radulov z Ufy. Terčem jeho výpadu se stal trenér brankářů ruského účastníka KHL Fin Ilari Näckel, kterého opora mužstva udeřila na střídačce svou hokejkou.
02.02.2012 21:35 |

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků) , Alex Alex (359 článků)

Mrázek přihrál na vítězný gól, Jágr se opět trefil

Jaromír Jágr byl na ledě Dallasu k nezastavení a připsal si dva kanadské body za gól a asistenci. Svůj um ukázal také brankář Petr Mrázek, který v prodloužení utkání mezi Detroitem a Vancouverem přihrál na vítězný gól Red Wings.
25.10.2015 10:06 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Petr Mrázek (78 článků)

ROK 2013: Největší fatály fotbalových brankářů, byl Kozáčik největším nešikou?

Rok 2013 přinesl nespočet neuvěřitelných gólů a také fatálních chyb brankářů. Možná si pamatujete, že jednu z nich vyrobil i Matúš Kozáčik z Viktorie Plzeň ve věhlasné Lize mistrů! A věřte, že nebyla nejšílenější!
31.12.2013 17:50 |

Osobnosti: Matúš Kozáčik (11 článků)

Van Gaalovo střídání brankářů byla neúcta k týmové jedničce, míní kapitán mistrů světa z roku 2006

Ne všichni se nizozemskému kouči Louisi van Gaalovi za jeho mistrné střídání brankářů ve čtvrtfinále světového šampionátu ve fotbale proti Kostarice (0:0, 4:3 na pen.) klanějí. Přestože právě tímto tahem svému týmu pravděpodobně vyhrál penaltový rozstřel, když na něj poslal Tima Krula místo Jaspera Cillessena. Kapitán italských mistrů světa z roku 2006 Fabio Cannavaro se však domnívá, že tím podryl Cillessenovo sebevědomí.
07.07.2014 18:50 |

Osobnosti: Fabio Cannavaro (6 článků) , Jasper Cillessen (2 články) , Tim Krul (3 články)

Owen dal první gól v dresu Manchesteru a hned vítězný

Fotbalisté anglického Manchesteru United vyhráli v sobotu v přípravném zápase nad výběrem Malajsie 3:2, když vítězný gól anglického mistra vstřelil útočník Michael Owen.
18.07.2009 17:35 |

Osobnosti: Michael Owen (13 článků) , Michael Owen (12 článků)

NHL: Obránce Polák přihrál na vítězný gól St. Louis

Obránce Roman Polák přihrál v pondělním utkání NHL v Calgary na vítězný gól hokejistů St. Louis.
26.01.2010 08:30 |

Osobnosti: Roman Polák (29 článků)

Eliáš vstřelil vítězný gól New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš dovedl hokejisty New Jersey k výhře na ledě Anaheimu 2:1. Eliáš vstřelil vítězný gól, když v 42. minutě ranou bez přípravy zlomil nerozhodný stav 1:1 a připsal si druhou trefu v sezoně. Mezi střelce se v pátečních zápasech NHL zapsali také Tomáš Plekanec z Montrealu a Aleš Hemský z Edmontonu.
13.10.2010 18:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Aleš Hemský (81 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků)

Forma jako hrom: Plekanec zaznamenal vítězný gól Montrealu

Český útočník Tomáš Plekanec vsítil vítězný gól Montrealu, který před vlastním publikem porazil San Jose 3:1.
04.12.2010 22:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků)

Eliáš přihrál na vítězný gól New Jersey, Prospal se trefil za Rangers

New Jersey porazilo před vlastními diváky Pittsburgh 2:1 po prodloužení, vítězný gól vstřelil v 64. minutě Ilja Kovalčuk, kterému nahrál Patrik Eliáš.
05.03.2011 08:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Ilja Kovalčuk (31 článků)

Rolinek prožil PARÁDNÍ NÁVRAT. Přihrál na vítězný gól Magnitogorsku

Kapitán české hokejové reprezentace Tomáš Rolinek se po pětizápasové pauze způsobené zraněním vrátil do sestavy Magnitogorsku a hned přihrál na vítězný gól.
28.03.2011 19:15 |

Osobnosti: Tomáš Rolinek (49 článků)

NHL: Špaček dal vítězný gól Caroliny, Jágr přihrával

Jaromír Jágr v Montrealu po individuální akci připravil vítězný gól pro slovenského obránce Andreje Meszároše. Neuvirth vychytal čisté konto.
16.12.2011 07:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků)

Jágr pochválil kolegu: Vítězný gól!

Opět přestřelka a opět vítězství Flyers! Hokejisté Philadephie museli v play off NHL dotahovat náskok Pittsburghu, aby vítězný gól vstřelil… Jaromír Jágr (40).
15.04.2012 12:10 |

Plekanec dal vítězný gól Pavelcovi, Jágr si připsal asistenci

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól hokejistů Montrealu při výhře 4:3 nad Winnipegem. Kladenský odchovanec se prosadil ve 46. minutě, kdy za nerozhodného stavu překonal v přesilové hře Ondřeje Pavelce střelou z pravého kruhu. Český brankář kryl v utkání 22 střel.
30.01.2013 09:45 |

Český hokejový útočník Jaromír Jágr vstřelil vítězný gól Dallasu na ledě Los Angeles a po tříbodovém představení proti Coloradu dokázal, že je v dobré formě. Gólem a asistencí zazářil Martin Erat, dvě přihrávky zaznamenal Tomáš Plekanec.
22.03.2013 07:20 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Martin Erat (60 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků)

Jágr dal 119. vítězný gól v NHL a přiblížil se rekordu soutěže

Hvězdný útočník Jaromír Jágr vstřelil v úterním utkání NHL při výhře New Jersey 2:1 nad Tampou Bay rozdílovou branku a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jednalo se o Jágrův 119. vítězný gól v soutěži a v této statistice předstihl vhistorické tabulce druhého Phila Esposita. Držitelem rekordu je legendární Gordie Howe, na něhož český hokejista ztrácí dvě vítězné branky.
30.10.2013 08:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Gordie Howe (10 článků) , Phil Esposito (5 článků)

SKVĚLÝ JÁGR! Dal 119. vítězný gól v NHL, lepší už je jen legenda Howe

30.10.2013 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Phil Esposito (5 článků)

Frolík dal vítězný gól Winnipegu na ledě Montrealu

Útočník Michael Frolík rozhodl v NHL o výhře hokejistů Winnipegu 2:1 na ledě Montrealu. Vítězný gól dal ve 42. minutě a připsal si dvanáctou branku v sezoně.
02.02.2014 22:50 |

Osobnosti: Michael Frolík (154 článků)