Biatlonové žně: Vítková a Soukalová skončily v první pětce, bodovaly všechny české závodnice

České biatlonistky skončily v dnešním sprintu ve slovinské Pokjuce těsně pod stupni vítězů. Na čtvrtém místě dojela Veronika Vítková, hned za ní se umístila vedoucí závodnice průběžného pořadí Světového poháru Gabriela Soukalová. Nejlepší závod kariéry má za sebou Eva Puskarčíková, která obsadila 12. příčku. Bodovaly i Charvátová a Landová.
18.12.2015 16:20 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

A další medaile! Smíšená štafeta si dojela pro stříbro! To jsou žně! Teď ještě sestřelit v hokeji USA a mejdan může začít!

Čeští biatlonisté "Veronika Vítková":http://www.extra.cz/tema/veronika-vitkova, "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova, "Jaroslav Soukup":http://www.extra.cz/tema/jaroslav-soukup a "Ondřej Moravec":http://www.extra.cz/tema/ondrej-moravec potvrdili, že v tomhle sportu prožívá Česko neskutečné období, které asi jen tak neskončí.
19.02.2014 16:55 |

Biatlonistky rozjely vytrvalostní závod skvěle, ale pokazily závěr

České biatlonistky Gabriela Soukalová a Veronika Vítková útočily ve vytrvalostním závodě na 15 kilometrů na MS v Novém Městě na Moravě na umístění v první šestce, kvůli chybě při poslední střelbě ale skončily až v druhé desítce. Soukalová obsadila dvanácté místo, Vítková dojela o dvě místa za ní.
13.02.2013 20:30 |

Další české biatlonové zlato! Skvělá Vítková ovládla sprint

Poté, co jako finišmanka dotáhla české kvarteto k prvnímu místu ve štafetě, zazářila biatlonistka Veronika Vítková v německém Oberhofu také v individuálním závodě. Ovládla sprint a poprvé v kariéře slaví vítězství v závodě Světového poháru. Gabriela Soukalová obsadila slušné 6. místo.
09.01.2015 18:02 |

Soukalová s Vítkovou dnes skončily těsně pod stupni vítězů

České biatlonistky skončily těsně pod stupni vítězů ve vytrvalostním závodu na olympijských hrách v Soči. Gabriela Soukalová obsadila po 15 km stejně jako ve stíhačce čtvrté místo a Veronika Vítková dojela šestá. Suverénní vítězkou se stala Běloruska Darja Domračevová.
14.02.2014 17:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Veronika Vítková (9 článků)

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Soukalová znovu útočila na bednu, nakonec z toho bylo šesté místo

Biatlonistka Gabriela Soukalová obsadila šesté místo ve sprintu Světového poháru v Östersundu a udržela si pozici vedoucí závodnice celkového pořadí. Do nedělního stíhacího závodu postoupila i jedenáctá Veronika Vítková. Sprint vyhrála Norka Ann Kristin Flatlandová.
29.11.2013 19:25 |

Osobnosti: Ann Kristin (2 články) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Soukalová vrací úder: Ve Slovinsku dojela druhá a znovu vede Světový pohár

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem ve slovinské Puklujce dojela pro druhé místo a znovu vystoupala do čela průběžného pořadí Světového poháru. Česká závodnice se vyvarovala chyb na střelnici a na trati nestačila pouze na Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Výbornou formu prokázala i Veronika Vítková, která skončila čtvrtá.
20.12.2015 15:35 |

BIATLONOVÁ FANTAZIE: Soukalová zničila soupeřky, Vítková dojela třetí

Biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála vytrvalostní závod Světového poháru na 15 km v německém Ruhpoldingu, úspěch českých barev podtrhla třetím místem Veronika Vítková. Dvě české reprezentantky se na stupně vítězů probojovaly poprvé v historii SP!
10.01.2014 16:20 |

Sprint překvapivě vyhrála Podčufarovová. Soukalová i Vítková v elitní desítce

České biatlonistky se ve sprintu Světového poháru v italské Anterselvě na stupně vítězů nedostaly. Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová zaznamenala svůj nejhorší výsledek v této sezoně, přesto se těsně vešla do elitní desítky. Střelecky bezchybná Veronika Vítková dojela osmá.
21.01.2016 16:10 |

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

Zaděláno na stíhačku: Biatlonistky Vítková a Soukalová mají naději

Veronika Vítková a Gabriela Soukalová sice zatím další medaili na biatlonovém mistrovství světa nepřidaly. Ve sprintu si ale vybojovaly výbornou pozici pro nedělní stíhačku. Desáté a čtrnácté místo dává naději.
09.02.2013 17:40 |

Na úvod biatlonové sezony bodovaly Vejnarová i Vítková

Z dvanáctého vítězství v kariéře se radovala domácí favoritka Anna Carin Zideková, které pomohla bezchybná střelba.
01.12.2010 19:30 |

První závod a hned zlato! České biatlonové hody pokračují

Ano, Česko je biatlonová velmoc. Pokud o tom ještě někdo pochyboval, tak musel po dojezdu smíšené štafety na mistrovství světa ve finském Kontiolahti rychle změnit názor. Kvarteto Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec si dojelo pro zlato! Druhá skončila Francie, třetí Norsko.
05.03.2015 20:31 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Famózní Soukalová! Ze Sibiře veze další zlato a Šlesingr má bronz!

Gabriela Soukalová vyhrála předposlední závod biatlonové sezony! Na trati sobotní stíhačky uhájila první pozici ze sprintu. Je to už její třetí vítězství ve Světovém poháru!
16.03.2013 12:35 |

MÓDNÍ POLICIE: Soukalová je skvělá ve sportu, ale v módě by mohla přidat

Královna biatlonové zimy Gabriela Soukalová (26) si pro velký křišťálový globus přišla v červených šatech od Beaty Rajské, která je oblíbenou návrhářkou sportovkyně. Podle módní policistky Martiny Hřebíkové by však biatlonistka měla častěji využít rady odborníků.
21.03.2016 13:50 |

Osobnosti: Beata Rajská (144 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Biatlonové hody pokračují! Vítková má bronz ze sprintu

Čtyři závody, dvě medaile. Takovou bilancí se mohou pyšnit čeští biatlonisté na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě. Po stříbru smíšené štafety přidala druhý cenný kov Veronika Vítková, která skončila třetí ve sprintu. Z mužů nikdo na pódium nevystoupal, nejepší byl pátý Michal Šlesingr.
07.02.2015 17:21 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Českým biatlonistkám sprint nevyšel, zlato obhájila Slovenka Kuzminová

Českým biatlonistkám se úvodní start na olympijských hrách v Soči nevydařil. Ve sprintu nejlépe skončila Veronika Vítková na 16. místě, hlavní medailová naděje Gabriela Soukalová po třech chybách na úvodní střelbě obsadila 29. příčku. Zlato v závodu na 7,5 kilometru obhájila Anastasia Kuzminová a získala v Soči první medaili pro Slovensko. Původem ruská závodnice zvítězila o téměř 20 sekund před Olgou Viluchinovou z Ruska, pro bronz si dojela Ukrajinka Vita Semerenková.
09.02.2014 18:40 |

Osobnosti: Anastasia Acosta (2 články) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Skvělí biatlonisté! Soukalová dojela ve stíhačce druhá, Šlesingr třetí

Čeští biatlonisté zazářili ve stíhacích závodech v německém Ruhpoldingu. Gabriela Soukalová přišla o vítězství až v posledním běžeckém kole, zásluhou druhého místa si však upevnila vedení ve Světovém poháru, Michal Šlesingr se t řetím místem postaral o první české mužské stupně vítězů v sezoně. Výborný výsledek zaznamenali i sedmá Veronika Vítková a osmý Ondřej Moravec.
09.01.2016 16:40 |