Biatlonová sezona vrcholí. Dokáže Gabriela Soukalová získat velký křišťálový glóbus?

Prakticky celou zimu vládla Světovému poháru biatlonistek, v posledních týdnech se však její náskok v čele průběžného pořadí dramaticky snížil. Dokáže Gabriela Soukalová ve zbývajících třech závodech odrazit nápor královny světového šampionátu Marie Dorinové Habertové?
16.03.2016 15:30 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

MÓDNÍ POLICIE: Soukalová je skvělá ve sportu, ale v módě by mohla přidat

Královna biatlonové zimy Gabriela Soukalová (26) si pro velký křišťálový globus přišla v červených šatech od Beaty Rajské, která je oblíbenou návrhářkou sportovkyně. Podle módní policistky Martiny Hřebíkové by však biatlonistka měla častěji využít rady odborníků.
21.03.2016 13:50 |

Osobnosti: Beata Rajská (144 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Začíná nová biatlonová sezona. Co od ní čekat?

Nová biatlonová sezona je tady a spolu s ní i napjaté očekávání, jak se povede světovým i českým hvězdám. Udrží čeští biatlonisté a biatlonistky pozice mezi elitou, na něž vystoupali v předchozích letech? A dokáže někdo ze soupeřů připravit Martina Fourcada o páté celkové vítězství ve Světovém poháru?
27.11.2015 11:15 |

Toto jsou naše medailová zlatíčka: Biatlonová kráska v podprsence, snowboarďačka s knírkem v plavkách a Sáblíková v kalendáři

Ostře sledovaná olympiáda v Soči sice už skončila, ale na výkony českých sportovců se jen tak nezapomene. Naopak! Z našich medailistů se staly obletované celebrity, které oslňují nejen svými sportovními výkony, ale i půvaby. Dlouhou dobu předtím, než vůbec začala olympiáda, zapózovaly nezávisle na sobě na sexy snímcích jak rychlobruslařská šampionka Martina Sáblíková, tak biatlonová královna Gabriela Soukalová a sympatická snowboarďačka Eva Samková.
02.03.2014 15:00 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Samková (70 článků) , Eva Martino (82 článků)

Fantazie! Soukalová dojela ve sprintu druhá a je blízko celkovému vítězství ve SP

Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová si ve sprinterském závodě v ruském Chanty-Mansijsku dojela pro stříbrnou medaili a získala podruhé v kariéře malý křišťálový glóbus. Česká reprezentantka byla na střelnici bezchybná a na trati nestačila pouze na Finku Kaisu Mäkäräinenovou. Její největší konkurentka v boji o celkové vítězství ve SP, Francouzska Marie Dorinová Habertová, se navíc umístila až na 10. místě.
17.03.2016 15:55 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Marie Fink (2 články)

Bitva o křišťálový globus vrcholí. Navrch má Vonnová

Křišťálový glóbus za sjezd získal počtvrté Cuche
16.03.2011 13:25 |

Vonnová vyhrála obří slalom v Aare a zajistila si velký křišťálový glóbus

Američanka Lindsey Vonnová vyhrála v pátek ve švédském Aare obří slalom Světového poháru alpských lyžařek a zajistila si celkové vítězství v seriálu a velký křišťálový glóbus.
09.03.2012 15:05 |

Slovinská lyžařka Mazeová získala poprvé velký křišťálový glóbus

Slovinská lyžařka Tina Mazeová získala devět závodů před koncem sezony velký křišťálový glóbus za vítězství ve Světovém poháru. Svůj první celkový triumf v kariéře zpečetila dnešní suverénní výhrou v superkombinaci v Méribelu.
24.02.2013 16:10 |

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

Skvělá Soukalová znovu kralovala na Sibiři. Završila vítězný hattrick!

Biatlonová fantazie! Gabriela Soukalová ovládla poslední kolo Světového poháru v sibiřském Chanty - Mansijsku a završila vítězný hattrick. Po sprintu a stíhacím závodě vyhrála i závod s hromadným startem, poslední závod v sezoně.
17.03.2013 11:40 |

Biatlonová kráska Soukalová dál vede svěťák. V Annecy dojela čtvrtá

Biatlonistka Gabriela Soukalová skončila čtvrtá ve sprintu v Annecy a nadále vede průběžné pořadí Světového poháru.
14.12.2013 12:25 |

BIATLONOVÁ FANTAZIE: Soukalová zničila soupeřky, Vítková dojela třetí

Biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála vytrvalostní závod Světového poháru na 15 km v německém Ruhpoldingu, úspěch českých barev podtrhla třetím místem Veronika Vítková. Dvě české reprezentantky se na stupně vítězů probojovaly poprvé v historii SP!
10.01.2014 16:20 |

FAMÓZNÍ SOUKALOVÁ má další vítězství! Ovládla i stíhačku

Gabriela Soukalová má formu jako hrom! Česká biatlonová hvězda uhájilla ve stíhačce Světového poháru v Ruhpoldingu první místo z vytrvalostního závodu i celkové vedení v seriálu. Další vítězství si připsala díky suverénnímu výkonu s bezchybnou střelbou. Veronika Vítková doběhla pátá.
12.01.2014 12:00 |

Krásná biatlonistka Soukalová a tvrdý drill. Úsměv nečekejte

Česká biatlonová hvězda Gabriela Soukalová začala přípravu na novou sezonu a opět trénuje v Novém Městě na Moravě společně s mužskou reprezentací. Letošní letní dril je ale pro Soukalovou tak náročný, že už musela dokonce několikrát předčasně opustit trénink.
24.07.2014 07:45 |

Co to má znamenat? Biatlonová kráska Gábina Soukalová ukázala fotku z ultrazvuku

Včerejší aprílový den nenechaly bez povšimnutí známé dámy, které své fanoušky na sociální síti nachytaly s informací, že čekají miminko. Biatlonistka Gabriela Soukalová, která chodí s badmintonistou Petrem Koukalem, ukázala fotku ultrazvuku a Ornella Koktová  (22) uvedla, že je ve třetím měsíci těhotenství a ukázala fotku svého bříška.
02.04.2015 13:00 |

Osobnosti: Petr Koukal (110 článků) , Petr Koukal (110 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Gabriela Petre (3 články)

Biatlonová kráska Soukalová tančila a zpívala jako o život: V odvážných šatech s rozparkem byla opět za největší kočku

Biatlonistka Gabriela Soukalová opět předvedla, že má kromě nesporného sportovního nadání také pěvecký talent.
20.05.2015 15:00 |

Biatlonová královna Soukalová: VDALA SE!

Ti dva se toho prostě nebojí! Pátek třináctého a ještě k tomu v květnu si vybrali pro svatbu Gabriela Soukalová (26) a Petr Koukal (30). Včera si nejlepší biatlonistka světa a reprezentant v badmintonu řekli ANO v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci na Lounsku.
14.05.2016 05:15 |

Nová biatlonová sezona začíná. Co od ní čekat?

Osmiměsíční čekání je téměř u konce. Už tuto neděli bude ve švédském Östersundu zahájena biatlonová sezona 2016/2017. Její úvod již tradičně patří závodu smíšených štafet, v němž se čeští biatlonisté nevyhnou roli jednoho z hlavních favoritů na vítězství.
25.11.2016 22:15 |