Biatlonista Peiffer skončil po hrůzostrašném pádu ve stíhačce v nemocnici

Německého biatlonistu Arnda Peiffera potkal na trati pátečního stíhacího závodu těžký pád, po němž musel být hospitalizován v nemocnici. Podle posledních zpráv by však měl být v pořádku.
13.02.2016 11:00 |

Biatlonista Šlesingr ve stíhačce v elitní desítce. Suverénně vyhrál Němec Peiffer

Německý biatlonista Arnd Peiffer si s velkým přehledem dojel pro vítězství v sobotním stíhacím závodě během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhý dojel s více než půlminutovou ztrátou domácí závodník Emil Hegle Svendsen, Michal Šlesingr si oproti sprintu polepšil na deváté místo.
04.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Šlesingr doběhl ve stíhačce jedenáctý, zlato má slovinská mašina

Biatlonista Michal Šlesingr nakonec očekávanou medaili ve stíhačce v Novém Městě na Moravě nezískal. Po jedné chybné ráně na poslední střelecké zastávce a horším běžeckém výkonu nakonec skončil jedenáctý. Zlato stejně jako v sobotním sprintu získal Slovinec Jakov Fak. Přestože počasí během mužského závodu bylo o něco vstřícnější než v předchozí ženské stíhačce, rozhodovaly zejména poslední kilometry a závěrečná střelba.
08.02.2015 16:36 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonista Šlesingr byl ve stíhačce v Oslu patnáctý

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhačce na 12,5 km Světového poháru v Oslu 15. místo. Ondřej Moravec dojel na 25. pozici. Vyhrál Nor Emil Hegle Svendsen, jenž o šest desetin sekundy porazil lídra seriálu Tarjeie Böa.
19.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (67 článků)

Biatlonista Šlesingr byl ve sprintu na MS 12., vyhrál Peiffer

Biatlonista Michal Šlesingr si ve sprintu na mistrovství světa v Chanty Mansijsku doběhl s jednou střeleckou chybou pro 12. místo.
05.03.2011 11:45 |

Biatlonistka Šlesingr se ve sprintu probojoval mezi elitu

Domácí biatlonista Arnd Peiffer zvítězil ve sprintu SP v německém Oberhofu, když ve vyrovnaném závěru dokázal o vteřinu porazit druhého Francouze Simona Fourcada. Český závodník Michal Šlesingr obsadil konečné deváté místo.
07.01.2012 16:30 |

Moravec skončil ve stíhačce jedenáctý, ženám se nedařilo

Českým biatlonistům se dnes na Světovém poháru v Anterselvě příliš nedařilo. Ondřej Moravec skončil ve stíhacím závodě jedenáctý, ještě horší výkon předvedly jeho ženské kolegyně. Veronika Vítková skončila ve stíhačce na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
24.01.2015 18:17 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků) , Gabriela Koukalová (193 článků) , Ondřej Němec (13 článků)

Koukalová byla ve stíhačce osmá, Krčmář desátý. Moravec zlomil zbraň

Biatlonista Michal Krčmář si ve stíhacím závodě Světového poháru na 12,5 km v Novém městě na Moravě doběhl pro desáté místo, když si polepšil o osmnáct příček oproti čtvrtečnímu sprintu. Naprosto opačný závod prožil Ondřej Moravec, který při pádu zlomil zbraň a přišel o naději na dobré umístění. Mezi ženami si na desetikilometrové trati vedla z domácích reprezentantek nejlépe Gabriela Koukalová, která skončila osmá a navzdory třem nepřesným ranám se v pořadí posunula o pět míst dopředu. Z vítězství se dnes radovali Francouzi Martin Fourcad a Anais Chevalierová.
17.12.2016 16:25 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků) , Michal Krčmář (16 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Anna K. po strašném pádu ze schodů: Zase se vrátila na koncertní pódia!

Po hrůzostrašném pádu ze schodů se Anna K. (50) vrátila na koncertní pódia. V sobotu vystoupila v koncertě v rámci festivalu Hrady.cz. A že si návrat pořádně užila.
26.07.2015 17:35 |

Biatlonista Soukup zajel životní závod. Skončil třetí

Soukup se ve stíhačce zlepšil o čtyři místa
04.12.2011 13:20 |

Šlesinger ve stíhačce střílel bez chyby a skončil pátý, Soukalová přišla o vedení v SP

Biatlonista Michal Šlesingr obsadil zásluhou bezchybné střelby páté místo ve stíhacím závodu Světovém poháru v Oberhofu.
04.01.2014 17:25 |

Stíhač Moravec letěl jak o život! Na bednu mu chyběl kousek

Biatlonista Ondřej Moravec má za sebou další fantastický závod. ve stíhačce na 12,5 kilometru ve slovinské Pokljuce skončil pátý, i když startoval až z 18. místa. Na začátku přitom dvakrát minul terč...
20.12.2014 18:54 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků)

Kanadské ani holandské rychlobruslařky ve stíhačce družstev neuspěly

Kanadské ani nizozemské rychlobruslařky nezískají olympijské medaile ve stíhačce družstev. Domácí tým v sestavě Christine Nesbittová, Kristina Grovesová a Brittany Schusslerová podlehl překvapivě už ve čtvrtfinále Američankám.
22.02.2010 13:20 |

Soukalová dojela ve stíhačce sedmá a zvýšila náskok na čele Světového poháru

Biatlonistka Gabriela Soukalová dojela sedmá v dnešním stíhacím závodě Světového poháru v italské Anterselvě. Česká závodnice dlouho bojovala o stupně vítězů, nicméně dvě chyby na poslední střelbě ji zatarasily cestu k lepšímu výsledku. Přesto si dokázala upevnit svoji pozici na čele průběžného pořadí SP, když její největší konkurentka Francouzka Habertová skončila až ve třetí desítce. V mužské stíhačce byl stejně jako v pátečním sprintu z Čechů nejlepší Michal Krčmář, jenž si polepšil na třináctou pozici.
23.01.2016 14:30 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (193 článků)

VIDEO SMOLAŘE: Biatlonista se "rozštípal" před cílem

Legendární biatlonista Ole Einar Björndalen si v závodě v Östersundu jel pro vítězství, ale v závěrečném sjezdu upadl a skončil druhý.
04.12.2010 16:35 |

Poprvé v kariéře! Biatlonista Moravec senzačně vyhrál závod SP

Český biatlonista Ondřej Moravec vybojoval premiérové vítězství ve Světovém poháru. V Oslu dnes triumfoval v závodu s hromadným startem, v němž o 13,7 sekundy porazil lídra seriálu Martina Fourcada z Francie. Třetí skončil Němec Erik Lesser.
03.03.2013 18:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků) , Ondřej Němec (13 článků) , Martin Němec (23 článků)

Biatlonista Moravec byl sedmý ve sprintu na trati pro ZOH v Soči

Biatlonista Ondřej Moravec skončil sedmý ve sprintu Světového poháru na olympijské trati v Soči. Závod na 10 kilometrů vyhrál již jistý vítěz seriálu Martin Fourcade z Francie.
09.03.2013 15:40 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (67 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

ŠLESINGR ZÁŘÍ v generálce na světový šampionát, ve stíhačce byl čtvrtý

Po druhém místu ve čtvrtečním sprintu obsadil český biatlonista Michal Šlesingr v americkém Fort Kentu čtvrté místo.
12.02.2011 17:15 |

Věděl jsem, že ty dva nedám, přiznal Moravec

Byla to na poslední střelnici bitva nervů, z níž biatlonista Ondřej Moravec vyšel s čistým štítem a získal na olympijských hrách v Soči druhou medaili. Chvíli sice pomýšlel v čele závodu na metu nejvyšší, ale troufalou myšlenku zahnal a pak uznal, že jeho dnešní soupeři v boji o zlato jsou nad jeho síly. Vsadil na medailovou jistotu a po stříbru ve stíhačce má bronz ze závodu s hromadným startem.
18.02.2014 15:10 |

Moravec se ve stíhačce posunul na 9. místo, polepšily si i ženy

Biatlonista Ondřej Moravec se ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu posunul oproti sprintu o jedno místo na devátou pozici.
14.12.2014 15:50 |