Biatlonista Moravec se oženil, Soukupovi se narodila dcera

Biatlonista Ondřej Moravec se po životní sezoně oženil. Finišman bronzové smíšené štafety z mistrovství světa v Novém Městě na Moravě si v sobotu v Letohradu vzal přítelkyni Veroniku. Dnes novomanželé zamířili na svatební cestu do Malajsie. "Jestli už jsem pod pantoflem? Ještě ne," řekl Moravec cestou na letiště.
23.04.2013 18:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Ondřej Soukup (308 článků)

Biatlonista Moravec se oženil. Pod pantoflem ještě nejsem, vzkázal

Biatlonista Ondřej Moravec se po životní sezoně oženil. Finišman bronzové smíšené štafety z mistrovství světa v Novém Městě na Moravě si v sobotu v Letohradu vzal přítelkyni Veroniku.
23.04.2013 16:45 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků)

Poprvé v kariéře! Biatlonista Moravec senzačně vyhrál závod SP

Český biatlonista Ondřej Moravec vybojoval premiérové vítězství ve Světovém poháru. V Oslu dnes triumfoval v závodu s hromadným startem, v němž o 13,7 sekundy porazil lídra seriálu Martina Fourcada z Francie. Třetí skončil Němec Erik Lesser.
03.03.2013 18:00 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Ondřej Němec (15 článků) , Martin Němec (24 článků)

Biatlonista Moravec byl sedmý ve sprintu na trati pro ZOH v Soči

Biatlonista Ondřej Moravec skončil sedmý ve sprintu Světového poháru na olympijské trati v Soči. Závod na 10 kilometrů vyhrál již jistý vítěz seriálu Martin Fourcade z Francie.
09.03.2013 15:40 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Další medaile pro Česko! Biatlonista Moravec urval bronz!

Biatlonista Ondřej Moravec rozšířil počet českých medailistů na olympiádě v Soči.
18.02.2014 13:25 |

Biatlonista Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu  opět vzdává hold všem maminkám a děkuje jim za péči, kterou každý den věnují své rodině. Ambasadory kampaně „Děkuji, maminko“ se stali biatlonista a olympijský medailista ze Soči Ondřej Moravec s maminkou Magdou. Podtitulem kampaně „Děkuji, maminko“ je „Láska místo předsudků“ a vyzývá nás, abychom si představili, jak by mohl svět vypadat, kdybychom na sebe všichni pohlíželi očima maminek.
18.01.2018 16:40 |

Biatlonista Šlesingr byl ve stíhačce v Oslu patnáctý

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhačce na 12,5 km Světového poháru v Oslu 15. místo. Ondřej Moravec dojel na 25. pozici. Vyhrál Nor Emil Hegle Svendsen, jenž o šest desetin sekundy porazil lídra seriálu Tarjeie Böa.
19.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (74 článků)

Česko má první medaili! Biatlonista Soukup překvapil ve sprintu na deset kilometrů

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil v zahajovacím sprintu na deset kilometrů na olympijských hrách třetí místo a získal v Soči pro Českou republiku první medaili. Jednatřicetiletý reprezentant nestačil pouze na norskou legendu Oleho Einara Björndalena a Rakušana Dominika Landertingera, čtvrtého Antona Šipulina z Ruska porazil o sedm desetin sekundy. Do elitní desítky se prosadil i Ondřej Moravec, který dojel osmý.
08.02.2014 17:45 |

Brambory fakt nemusím, zlobil se po dalším čtvrtém místě Moravec

Kdyby včera někdo Ondřeji Moravcovi naservíroval k večeři brambory, bramborák nebo jiný pokrm z této hlíznaté rostliny, asi by ho český biatlonista neměl rád. Moravec totiž v neděli podruhé na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě skončil čtvrtý a po nepopulárním "bramborovém" umístění nezářil zrovna spokojeností.
18.02.2013 07:55 |

PREMIÉROVÝ TRIUMF! Skvělý Moravec ovládl závod SP v Oslu

Biatlonista Ondřej Moravec (28) poprvé v kariéře ovládl závod Světového poháru. Triumfoval v norském Oslu na Holmenkollenu v závodě na 15 kilometrů s hromadným startem.
03.03.2013 16:10 |

Moravec se v Oberhofu blýskl pátým místem, Soukalová zase vévodí SP

Biatlonista Ondřej Moravec skončil na Světovém poháru v Oberhofu v závodu s hromadným startem pátý. Gabriela Soukalová obsadila 13. místo, což jí stačilo k okamžitému návratu do čela průběžného pořadí seriálu.
05.01.2014 14:10 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Gabriela Koukalová (274 článků)

Biatlonista Moravec má stříbro ze stíhačky

Ondřej Moravec vybojoval na olympijských hrách stříbro ve stíhacím závodě na 12,5 kilometru a získal pro český biatlon po sobotním bronzu Jaroslava Soukupa ve sprintu druhou medaili v Soči. Devětadvacetiletý reprezentant předvedl vynikající taktický výkon, dokázal se posunout z osmého místa po sprintu a nestačil jen na vítězného Martina Fourcadea z Francie. Třetí skončil jeho krajan Jean Guillaume Beatrix, Soukup po čtyřech chybách při střelbě vestoje obsadil dvacáté místo.
10.02.2014 19:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Ondřej Moravec (74 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Jean Martin (6 článků)

Máme další medaili! Moravec dojel bronzový!

Biatlonista Ondřej Moravec vybojoval olympijský bronz v závodu s hromadným startem na 15 km a na hrách v Soči získal po stříbru ze stíhačky druhou medaili. Zlato získal ve finiši Nor Emil Hegle Svendsen před Francouzem Martinem Fourcadem. Jaroslav Soukup dojel na 24. místě.
18.02.2014 12:35 |

Věděl jsem, že ty dva nedám, přiznal Moravec

Byla to na poslední střelnici bitva nervů, z níž biatlonista Ondřej Moravec vyšel s čistým štítem a získal na olympijských hrách v Soči druhou medaili. Chvíli sice pomýšlel v čele závodu na metu nejvyšší, ale troufalou myšlenku zahnal a pak uznal, že jeho dnešní soupeři v boji o zlato jsou nad jeho síly. Vsadil na medailovou jistotu a po stříbru ve stíhačce má bronz ze závodu s hromadným startem.
18.02.2014 15:10 |

Tohle vám v televizi neukážou: Medailista ze Soči Ondřej Moravec šel do půli těla a vystavil svá vypracovaná ramena

Trojnásobný medailista ze Soči, biatlonista Ondřej Moravec, vypadá skvěle nejen v lyžařském oblečení, ale i bez něj. Díky sportu se může pochlubit luxusním tělem. Při focení olympijské kolekce krátce před odletem do Ruska ukázal svůj namakaný hrudník.
24.02.2014 11:00 |

Moravec dřel a bojovat o TOP 10, nakonec ale v Pokljuce skončil dvanáctý

Biatlonista Ondřej Moravec skončil dvanáctý v závodu s hromadným startem na Světovém poháru v Pokljuce a zapsal si nejlepší výsledek po olympijských hrách v Soči, kde vybojoval tři medaile.
09.03.2014 13:25 |

Chyběl kousek! Moravec byl ve sprintu tři desetiny od "bronzu"

Biatlonista Ondřej Moravec obsadil čtvrté místo ve sprintu na Světovém poháru v Kontiolahti. Na desetikilometrové trati po bezchybné střelbě prohrál o tři desetiny sekundy boj o bronz s Američanem Lowellem Baileym, od stříbrného Alexandra Loginova jej dělilo 1,2 sekundy. Druhý sprint ve třech dnech vyhrál Nor Johannes Thingnes Bö.
15.03.2014 15:00 |

Moravec se ve stíhačce posunul na 9. místo, polepšily si i ženy

Biatlonista Ondřej Moravec se ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu posunul oproti sprintu o jedno místo na devátou pozici.
14.12.2014 15:50 |

Ve stíhačce si čeští biatlonisté polepšili. Moravec se posunul na 9. místo

Český biatlonista Ondřej Moravec si ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu polepšil oproti sprintu o jedno místo na devátou příčku. Dobře si vedly i ženy. Gabriela Soukalová postoupila z 31. na 18. příčku, Veronika Vítková se zase posunula o pět příček na 25. pozici.
14.12.2014 20:31 |