Článek

Bhútánský král a rapper West ukázali poprvé své syny

 
Bhútánský král Jigme Khesar Namgyel Wangčhung (36) se se svým synem přezdívaným zatím jako „Dragon prince“ pochlubil na sociální síti. Snímek syna Sainta rapera Kanye Westa (38) zase sdílela jeho manželka Kim Kardashianová (35) a zároveň zavzpomínala na svého otce.
23.02.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kim (1316 článků)
Podobné články

Kanye West se pochlubil dcerou North v show její babičky

 
Rapper Kanye West ukázal fotku své dvouměsíční dcery North. Pochlubil se v show Kris Jennerové, což je babička dítěte. Právě ona zpovídala nastávajícího zetě na téma otcovství. Další články k tématu: Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství RECENZE: Kanye West novým albem masakruje posluchače k blaženosti Raper Kanye West se dočkal vlastní sci-fi hry. Utká se s řadou celebrit Rapper Kanye West se dal na módu, svou kolekci představil v Paříži Kanye West si nechal vytrhat zuby a nahradil je zlatem s diamanty VIDEO: Raper Kanye West točil v Praze klip, obsadil do něj srnky Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících
16.12.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Ling Bai (16 článků) , Kate Moss (586 článků) , Victoria Silvstedt (26 článků)

West vyzývá k bojkotu značky Vuitton, její šéf se s ním odmítl sejít

 
Rapper Kanye West má zřejmě bohorovný pocit, že vždy musí být po jeho. Viceprezident značky Vuitton Yves Carcelle odmítl schůzku s ním a to si dovolil moc. West teď vyhrožuje, že použije svou moc. Vyzval fanoušky k bojkotu značky. Další články k tématu: Nejdřív dítě, pak svatba. Kardashianová se zasnoubila s Westem Kanye West se pochlubil dcerou North v show její babičky Raper Kanye West se dočkal vlastní sci-fi hry. Utká se s řadou celebrit RECENZE: Kanye West novým albem masakruje posluchače k blaženosti AUDIO: Yemi rozjíždí hudební kariéru. Sebedůvěru mu dodal Kanye West
26.11.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

DALŠÍ KRÁLOVSKÁ SVATBA! Bhútánský král si vzal NEUROZENOU STUDENTKU!

 
Bhútánský král Džigme Khesar Namgjel Wangčuk se přidal k urozeným vládcům, kteří si životního partnera vybrali mezi "obyčejnými lidmi". Jeho popelkou se stala jedenadvacetiletá studentka Jetsun Pema, ve čtvrtek o tom informovala BBC.
13.10.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jetsun Pema (2 články)

Bhútánský král prozradil jméno syna. Počkal, až odjedou William a Kate

 
Bhútánský král Jigme Khesar Namgyel Wangčhung (36) po dvou měsících prozradil jméno svého prvorozeného syna a následníka trůnu. S oznámením však počkal do odjezdu britského prince Williama s manželkou Kate, kteří navštívili jeho království.
18.04.2016 16:10 |

podobné články

Těhotná Kim Kardashian oznámila pohlaví svého druhého dítěte! Bude to holka nebo kluk?

 
Kanye West a Kim Kardashian zveřejnili na Twitteru pohlaví svého druhého dítěte. Malá holčička North West (Sever Západ) už sourozence netrpělivě očekává. Bude to South West (Jih Západ)? Nebo East West (Východ Západ)? Nebo snad West West (Západ Západ)?
22.06.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků) , North West (20 článků)

Kanye West nechal vyrazit fanynku z koncertu za šílenou banalitu: Podívejte se, jak Kanye kňourá, aby jej brala vážně!

 
"Kanye West":http://www.extra.cz/tema/kenye-west (33) nás hrozně baví. Naposledy se ve Francii rozčiloval, že se s ním nechtěl sejít výkonný ředitel Louis Vuitton, a proto vyzval všechny lidi, ať nekupují jeho věci, protože on je Kanye West a výkonný ředitel je nějaký ubožák, který vůbec neví, s kým si zahrává. Nebohý plně zaměstnaný muž Westovi vzkázal, že vůbec nevidí důvod, proč by se s ním měl scházet, a West začal fňukat v jednom rádiovém rozhovoru, že mu ještě ukáže.
13.12.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Louis Vuitton (87 článků)

Dcera Kim Kardashianové dostala bizarní jméno North, po otci je West

 
Kim Kardashianová je profesionální celebrita a ví přesně, jak na sebe upozornit. Po porodu nechtěla prozradit, jak se její dcera jmenuje, až se teď ukázalo, že jí s rapperem Kaneym Westem vybrali jméno, které v překladu znamená sever. Další články k tématu: Profesionální celebrita Kardashianová je matkou, porodila dceru Kardashianová nepřestává nosit odvážné modely ani v těhotenství Krach manželství: Kardashianová se rozvádí po dvou měsících Rapper Kanye West se dal na módu, svou kolekci představil v Paříži Kanye West si nechal vytrhat zuby a nahradil je zlatem s diamanty VIDEO: Raper Kanye West točil v Praze klip, obsadil do něj srnky
21.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků) , Kim Kim (1316 článků)

Bhútánský král se pět let po svatbě dočkal následníka trůnu

 
Bhútánské království slaví. Král Jigme Khesar Namgyel Wangčhung (36) se stal poprvé otcem. Královna Jetsun Pema (25) porodila syna, následníka trůnu.
07.02.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jetsun Pema (2 články)

Kanye West chtěl po Zuckerbergovi 24 miliard na své plány

 
Rapper Kanye West (38) se ohání tím, že má dostatek peněz a může si koupit cokoliv. Přitom ale přes sociální síť Twitter žádal Marka Zuckerberga (31) o miliony dolarů. Na mizině prý však není, hájí se West.
16.02.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Mark Zuckerberg (187 článků)

To bude párty! Rapper Kanye West utratí za oslavy narozenin Kim Kardashian téměř 19 miliónů korun

 
Rapper Kanye West vyčlenil milión dolarů, tedy v přepočtu asi 19 miliónů korun, na oslavy 32. narozenin své přítelkyně Kim Kardashian  (31) , které proběhnou příští měsíc.
23.09.2012 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků)

Rapper Kanye West zmlátil teenagera

 
Rapper Kanye West má problémy ovládat své emoce. A zvlášť těžce nese, když někdo vyjádří negativní postoj k němu, jeho hudbě či jeho manželce. V Beverly Hills minulý týden napadl osmnáctiletého mladíka a dal mu nakládačku za to, že o jeho choti hovořil vulgárně. Mladík o Kim Kardashianové mluvil jako „o milence negra“.
15.01.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků) , Kim Kim (1316 článků)

Slavný rapper přiznal, že slyší hlasy: Víme, co ho nutí dělat!

 
Zpěvák Kanye West vysvětlil své neurvalé a egomaniakální chování na předávání cen Grammy. Když totiž dostal cenu za nejlepší album roku zpěvák Beck, americký rapper to nevydržel, vtrhl na pódium a chtěl gramofon kolegovi vzít, protože si ho prý zaslouží Beyoncé. Teď West vysvětlil motiv svého činu. Prý ho k tomu donutily hlasy v jeho hlavě.
13.02.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Beck Beck (101 článků)

Kýč jak bič: Na veřejnost se dostalo video, kde Kanye West žádá o ruku Kim Kardashian. Stálo to balík!

 
Rapper "Kanye West":http://www.extra.cz/tema/kanye-west (35) se "před pár dny pořádně pochlapil":http://www.extra.cz/kim-kardashian-se-konecne-dockala-kanye-ji-pozadal-o-ruku a požádal "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian o ruku.
25.10.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků)

Kanye West měl co dělat, aby se mu nevzedmul poklopec: Na rukou ho nesly nahé sexy tanečnice, Kim si doma okousávala nehty

 
Slavný rapper "Kanye West (36)":http://www.extra.cz/kanye-west-zautocil-na-fotografa-ted-celi-obvineni-z-kradeze-a-nasili v poslední době vyznává nahotu víc než kdykoliv předtím. Nejenže nedávno natočil perverzní videoklip s matkou svého dítěte Kim Kardashian, v němž se nechává "plácat jejími prsy":http://www.extra.cz/proboha-proc-kim-kardashian-v-otresnem-videoklipu-temer-umlatila-kanyeho-westa-svymi-prsy-par-na-motorce-predvadi-kopulaci během jízdy na motorce, teď se na vystoupení nechal na rukou nosit obnaženými dívkami.
27.11.2013 11:07 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Kim Kardashian (1208 článků)

Takhle vypadá nový hit internetu: Strašně smutný rapper Kanye West

 
Mnozí z vás si jistě vzpomenou na snímek "nešťastného Keanu Reevese":http://www.extra.cz/smutna-postava-hollywoodu-jejiz-osud-dojima-vsechny-keanu-reeves-a-jeho-cesta-v-10-fotografiich, ze kterého se díky několika photoshopovým trikům a nekonečné lidské fantazii stal hit internetu. Fotomontáže s hlavním hrdinou *Matrixu* však už dávno nejsou IN – teď totiž letí zachmuřený "Kanye West":http://www.extra.cz/tema/kanye-west!
07.05.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Kanye West: Jsem slavnější než Piccasso a Kubrick, neserte mě!

 
Rapper Kanye West by se potřeboval naučit relaxovat a uvědomit si, že není středem vesmíru. Jinak si svými výlevy udělá víc nepřátel a ostudy než prospěchu. Deník New York Post otiskl nahrávku jeho řádění před natáčením pořadu Saturday Night Life. West v něm řádí kvůli změnám scény a mimo jiné prohlašuje, ať ho nikdo nesere, protože on je vlivnější než Picasso či Kubrick a to minimálně o padesát procent.
22.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)

Děti roku 2016: princové Oscar a Alexander, Antonín Krpálek i Max Plecháč

 
V letošním roce se rodiči stalo mnoho známých tváří. Přírůstku do rodiny se dočkaly dvě švédské princezny, bhútánský král, judistický hrdina Lukáš Krpálek i zpěvačka z Verony Markéta Jakšlová Plecháčová. Ministr Marian Jurečka se stal otcem už popáté, zpěvák Martin Chodúr si tuto roli užívá poprvé.
23.12.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (98 článků) , Alexander Alexander (190 článků)

Rapper Kanye West má šanci na sedm Grammy, Jiří Bělohlávek na jednu

 
Americký rapper, zpěvák, producent a herec Kanye West se v Los Angeles stal překvapivě nejúspěšnějším účastníkem nominačního večera pro únorové rozdělování hudebních cen Grammy. Získal sedm nominací, zatímco favorizovaná britská zpěvačka Adele šest, stejně jako americký písničkář Bruno Mars a rocková skupina Foo Fighters. Mezi nominovanými figuruje i český dirigent Jiří Bělohlávek, který se uchází o ocenění v kategorii nejlepší nahrávky orchestru.
01.12.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků) , Foo Fighters (47 článků) , Bruno Mars (40 článků)

Umělec, který se považuje za nejlepšího hudebníka od Beethovena, šokoval: Chci kandidovat na prezidenta

 
Na včerejším předávání prestižních cen MTV Music Video Award získal známý rapper Kanye West cenu za celoživotní dílo. Během svého děkovného proslovu však řekl něco, co nikdo nečekal. Kanye West, rapper s kamennou tváří, hodlá ve volbách roku 2020 usilovat o post amerického prezidenta. Informuje The Guardian.
31.08.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (419 článků)