Článek

Bezruká surfařka porodila synka!

 
Od chvíle, kdy jí ukousl levou ruku žralok, uběhlo už 12 let. Přesto se v životě surfařky Bethany Hamilton (25) vlastně nic zásadního nezměnilo.
16.06.2015 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)
Podobné články

Neuvěřitelné: Podívejte se, jak si bezruká kulturistka Barbie dokáže uvařit oběd nohama

 
O bezruké kulturistce "Barbie Thomas":http://www.extra.cz/tema/barbie-thomas (37) jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/bezruka-zena-udivuje-svet-barbie-thomas-prisla-o-obe-koncetiny-a-stala-se-kulturistkou. Ve dvou letech přišla vinou elektrického proudu o obě ruce, ale přesto se dokázala vzepřít svému zdánlivě těžkému osudu a stát se jednou z nejznámějších a nejuznávanějších ženských kulturistek na světě.
19.09.2013 14:05 |

podobné články

Ta tečka je surfař sebevrah! Brazilská surfařka ve vlnách bojovala o život

 
Rekordní vlny, které nejdou změřit. Z této fotky se tají dech. A počkejte, až zjistíte, že ta malá tečka uprostřed je odvážný, nebo spíše šílený surfař, který se rozhodl obří vlny pokořit. Příroda se však ukázala silnější. Jedna surfařka na vlnách málem zahynula...
29.10.2013 11:05 |

podobné články

Tahle pořádně sexy profesionální surfařka byla zadržena za pokus o vraždu důchodkyně! Co přesně provedla?

 
Třicetiletá profesionální surfařka a "modelka":http://www.extra.cz/tema/modelka se na prkno, pokud bude odsouzena, asi nějaký čas nepostaví. Jill Hansen byla totiž obviněna z pokusu o "vraždu":http://www.extra.cz/tema/vrazda, když se pokusila několikrát přejet čtyřiasedmdesátiletou "důchodkyni":http://www.extra.cz/tema/duchodkyne svým vozem!
20.05.2014 09:45 |

podobné články

Dojemný příběh: Surfařka, která přišla po útoku žraloka o ruku, oznámila prostřednictvím Facebooku velkou novinu

 
Příběh Bethany Hamilton proběhl před lety ve všech světových médiích. Surfařka, která přišla po útoku pětimetrového žraloka o celou levou paži, je v zahraničí neuvěřitelně populární a oznámila se svým přítelem přes sociální síť Twitter velkou novinu. Je těhotná!
11.02.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Surfařka Tereza Olivová: „U českého rybníka jsem životní lásku nenašla. Musela jsem za ní až k oceánu.“

 
Láska ke slané vodě byla v Tereze zakořeněná už od malička.  Ale na vesnici na jižní Moravě za totality žádní surfaři nebyli a k oceánu to bylo daleko. Touha jít si za svým ovlivnila i její osobní život. „Musela jsem si najít surfaře, jinak bych asi žádný vztah neměla,“ říká nejlepší česká surfařka.
22.01.2018 00:15 |

podobné články

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

Hvězda filmu Scary Movie předčasně porodila: Anna Faris má synka!

 
Tak to je překvapení! Herečka Anna Faris (36), která je známá především z filmu Scary Movie, předčasně porodila. Novopečená maminka se společně s manželem Chrisem Pattem (32) raduje ze zdravého synka.
26.08.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Faris (11 článků)

Další bitva slavného lyžaře! Bode Miller bojuje o malého synka

 
Americká sjezdařská hvězda Bode Miller (36) svádí tuhou soudní bitvu o svého devítiměsíčního synka, s jehož matkou Sarou McKennovou (27) prožil kratičký románek. Před dvěma měsíci svěřil kalifornský soud chlapečka do péče otce, v těchto dnech toto rozhodnutí zrušil odvolací soud v New Yorku. Miller musel synka vráti jeho matce, minimálně do 9. prosince, kdy soudní pře pokračuje.
27.11.2013 18:12 |

podobné články

Osobnosti: Bode Miller (20 článků)

Matka žadoní ISIS: Prosím, vraťte mi mého synka!

 
Zoufalá matka prosí Islámský stát, aby jí vrátil jejího tříletého synka. Toho unesl její manžel, který se přidal k syrským teroristům a v boji zemřel. Matka synka poprvé viděla na zvráceném propagandistickém obrázku.
24.12.2014 06:50 |

podobné články

Devítiletá Mexičanka porodila zdravé dítě, nejmladší matkou ale není

 
Na západě Mexika porodila teprve devítiletá dívka. Narodila se jí zdravá holčička a sama je po porodu také v pořádku. Policie teď pátrá po otci dítěte, kterému hrozí trest za sexuální zneužití nezletilé. Další články k tématu: Desetiletá Kolumbijka porodila holčičku, otci je asi patnáct let Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže Školačka porodila během testu, zkoušku pak dokončila Úřady pochybují o věku 9leté mexické matky. Děvče zmizelo i s dítětem
06.02.2013 10:50 |

podobné články

Dcera Šiškové hazarduje: S tříměsíčním synem vyrazila na Kavkaz

 
Dorota Nvotová (30) v listopadu porodila své první dítě, synka Filípka. Její dobrodružnou povahu ale mateřství nezklidnilo a dcera Anny Šiškové musela jen tři měsíce po porodu vyrazit na výlet. Neuvěříte, kam svého malého synka vzala!
28.01.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šišková (95 článků) , Dorota Nvotová (44 článků)

Šokující sousoší před sídlem vlády!

 
Zvířecí lebka s hrozivě rozevřenou čelistí, ze které trčí špičatý jazyk. Bezruká, tlustá nahá ženská těla, která nahánějí husí kůži. Tak nějak vypadá sousoší Jiřího Sozanského (64), které teď stojí před sídlem české vlády.
07.07.2010 21:00 |

podobné články

Bezruká Sarah Celá je v šoku. Místo příspěvku na auto přišlo oznámení: Máte ještě nohy, příspěvek nebude!

 
Jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát. A pak jsou věci, které dokážou člověka doslova zvednout ze židle. Třeba příběh paní Sarah Celé z Jihlávky, která nemá od narození ruce a její manžel nemá po úrazu nohu. K
11.09.2011 12:15 |

podobné články

Bezruká žena si splnila sen, stala se profesionální fotografkou

 
Rusida Badawiová z Indonésie nalezla vášeň pro focení a krůček po krůčku se vydala za svým snem stát se fotografkou. Na tom by asi nebylo nic pozoruhodného, kdyby ovšem tato 44letá žena nepřišla v dětství o ruce.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Bezruká žena udivuje svět: Barbie Thomas přišla o obě končetiny a stala se kulturistkou

 
Američanka Barbie Thomas (37) přišla jako batole po zásahu elektrickým proudem o obě ruce a dnes dokáže konkurovat zdravým ženám v kulturistice a jiných sportovních disciplínách.
12.09.2013 16:25 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Bezruká kulturistka Barbie vaří oběd NOHAMA

 
Tato žena si nezaslouží nic než respekt. Slovo "nejde" pro ni neexistuje. Ve 2 letech přišla o ruce, přesto se stala úspěšnou kulturistkou, svým dvěma synům vaří a ještě po nich myje nádobí.
20.09.2013 06:35 |

podobné články

Nezdolná vůle k životu: Bezruká matka dvou dětí je hvězdou fitness, podívejte se, co všechno dokáže!

 
O obě ruce přišla už jako batole po děsivém úrazu elektrickým proudem, na druhou stranu ale měla dost času na to, "aby se naučila žít jako každý jiný člověk":http://www.extra.cz/hrdina-dne-tenhle-mlady-vojak-prisel-behem-sluzby-o-obe-nohy-ted-trenuje-na-jeden-z-nejtezsich-zavodu-sveta. Akorát běžné úkony dělá s pomocí nohou. Čistí si zuby, vaří, maluje se, dává nákup do ledničky, píše textovky, chodí nakupovat, přebaluje a obléká své dvě děti, posiluje...
27.05.2014 22:11 |

podobné články

Lékaři museli ženě amputovat téměř všechny končetiny poté, co se šla umýt do veřejných sprch!

 
Alethea Parker (51) na svou dovolenou v Toskánsku jen tak nezapomene. Chytila tam zákeřnou nemoc legionářů, která ji "připravila o pravou ruku a obě nohy":http://www.extra.cz/nezdolna-vule-k-zivotu-bezruka-matka-dvou-deti-je-hvezdou-fitness-podivejte-se-co-vsechno-dokaze. Bakterií zvanou Legionella se nakazila při "umývání ve veřejných sprchách":http://www.extra.cz/chcete-znat-nejdivnejsi-zpusob-jak-si-vydelat-2000-kc-denne-co-takhle-psat-recenze-na-verejne-zachodky.
22.06.2014 17:10 |

podobné články