Článek

Bestiální video z Libye. Roztrhneme ti zadek, vyhrožují mladému Kaddáfímu

 
Libyjský diktátor Muammar Kaddáfí (†69) zemřel před čtyřmi lety zlynčovaný davem. Utrpení teď zažívá i jeden z jeho synů. Na internetu se objevilo video, na kterém věznitelé Saadiho Kaddáfího trýzní a vyhrožují mu znásilněním.
22.08.2015 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)
Podobné články

Šílený Kaddáfí: Libye bude vládnout celému světu

 
Video: Vůdce Libye Kaddáfí se zřejmě definitivně zcvokl. Jeho lidé proti němu povstali, ale on v proslovu mluvil o tom, že povládne světu. "Libye bude vládnout Americe, Asii, Africe! Libye bude vládnout celému světu," tvrdil s tím, že je v případě porážky připraven zemřít jako mučedník. Ještě předtím se ale ukázal s deštníkem a tvrdil, že je v hlavním městě Libye. V Tripolisu ale už dva dny nepršelo. Zato tam opět umírali lidé. Ti, kteří už mají Kaddáfího plné zuby.
23.02.2011 05:10 |

podobné články

Skvělé cviky na zadek a stehna

 
Větší zadeček nebo silnější stehna. Ostych nosit těsnější džíny, nebo naopak marná snaha ty oblíbené dopnout. Hloupé připomínky o bocích jako almara nebo přirovnávání pozadí k malému kombajnu. To jsou důvody, pro které se ženy trápí pro své tělo a hledají cviky na zadek a stehna. Je pravda, že právě tyhle dvě partie patří na našem těle k těm nejproblematičtějším. Ještě s bříškem jsou to právě ona místa, kde se nejčastěji ukládá tuk a odkud je zároveň nejhůře dolů. Není se tak čemu divit, že často přemýšlíme nad cviky na zadek a stehna, díky kterým bychom se zbavily nechtěných centimetrů. Cviky na zadek a stehna, aneb shazujeme kila i centimetry Možná ani vy nejste na 100% spokojena se svou postavou. Kriticky se prohlížíte v zrcadle a nadáváte sama sobě, že se vám další pokus o dietu zbořil rychleji nežli papírový domeček z karet. Nenávidíte svůj zadeček a nadáváte na svá stehna, která se klepou jako želé a zdobí je nezvaná celulitida. Tak už toho nechte, vždyť se těchto dvou neřádů můžete zbavit. Hubnutí není jen o cvičení Ještě před tím, než vám prozradíme nejlepší cviky na zadek a stehna, bychom rádi připomenuli jeden fakt: nezhubnete pouze tím, že se budete mučit cvičením. Pokud se chcete zbavit tuku uloženého na zadečku nebo na stehnech, musíte se mimo jiné zamyslet i nad svým jídelníčkem. Kombinace zdravé stravy a správně zvoleného pohybu totiž dokáže skoro zázraky. A teď už pojďme na ty cviky na zadek a stehna, ať víte, jak si dát do těla! Cviky na zadeček: Cviky na stehna: Příspěvek Skvělé cviky na zadek a stehna pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.03.2017 16:45 |

podobné články

Účinné cviky na zadek a stehna

 
Nemusíte mít zrovna dokonalé míry modelky, aby váš zadeček a stehna byly k nakousnutí. I plnější tvary totiž mohou vypadat dobře, jsou-li krásně zpevněné a tvarované – a s tím vám pomohou účinné cviky na zadek a stehna, díky kterým si s trochu trpělivosti a velkou dávkou vytrvalosti vypracujete přitažlivou dolní partii těla, za kterou se nejedny mužské (a klidně i závistivé ženské) oči na ulici otočí. S blížícím se létem a nepsanou povinností odhalovat díky vysokým teplotám a spalujícím slunečním paprskům holou kůži se stále více z vás začíná zaobírat myšlenkou, jak si zpevnit problematické partie, abyste se za ně v létě nemuseli stydět. Chcete-li vědět jak na to, pak vyzkoušejte naše cviky na zadek a stehna! Cviky na zadek a stehna, aneb likvidujeme problematické partie! Pro vzhled svého zadečku i stehen se trápí mnoho žen. Ne každé totiž byl do vínku naděleno dokonalé pozadí, pro jehož pevný vzhled by nemusely hnout ani prstem. Jestliže ani vám příroda příliš nepřála (a při rozdávání pevných zadečků jste stáli až na konci fronty), pak jsou naše cviky na zadek a stehna ideální volbou. Zkuste je a uvidíte, určitě se díky nim dostanete do léta do formy! Cvik první: Výstupy stranou Postavte se bokem k vyvýšené podložce, na kterou položte jednu nohu, zatímco ta druhá bude stát na zemi. Cvik začíná tak, že přenesete tlak na nohu na vyvýšené podložce. Proveďte výstup a vraťte se zpátky do výchozí pozice. Pohyb opakujte 20x na jednu nohu a 20x na druhou nohu. Cvik druhý: Široký podřep Postavte se do širokého postavení, špičky nohou vytočte směrem ven a pomalu sedejte dolů do dřepu. Soustřeďte se na to, aby vaše pánev během cviku byla kolmo k zemi a kolena se pohybovala ve směru vašich špiček a svírají pravý úhel. Cvik opakujte 20x. Cvik třetí: Pánevní most... Čtěte více Příspěvek Účinné cviky na zadek a stehna pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2016 04:10 |

podobné články

Kaddáfí UTAHUJE SMRTÍCÍ SMYČKU! Žoldáci jsou v Benghází

 
Vojska loajální libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu jsou podle libyjské státní televize již na okraji města Benghází. Z Benghází se v únoru rozšířila revolta proti Kaddáfímu na většinu území Libye.
17.03.2011 15:35 |

podobné články

Z Libye už uteklo téměř čtvrt milionu lidí, zejména cizinců

 
Z Libye kvůli bojům mezi silami věrnými vůdci Muammaru Kaddáfímu a povstalci za poslední dva týdny uteklo více než 215 tisíc lidí. Jde však převážně o zahraniční pracovníky.
08.03.2011 15:55 |

podobné články

Libye se nikdy nevzdá! NATO nepřivítáme, tvrdí Kaddáfího syn

 
Libyjský režim se chystá zlikvidovat lidové povstání proti Muammaru Kaddáfímu zatím vůbec nejtvrdším vojenským zásahem. Kaddáfího syn Sajf Islám ve čtvrtečním rozhovoru pro agenturu Reuters řekl, že Libye se nevzdá, ani když do konfliktu zasáhnou západní mocnosti.
10.03.2011 19:45 |

podobné články

USA přitvrzují vůči Kaddáfímu a chtějí zásah. Libye vyhrožuje protiútoky

 
AKTUALIZOVÁNO. Američtí činitelé citovaní agenturou Reuters řekli, že USA ostře změnily tón a chtějí, aby Rada bezpečnosti OSN schválila nejen bezletovou zónu nad Libyí, ale i letecké údery na tanky a těžké dělostřelectvo. Libye varuje před protiútoky ve Středomoří.
17.03.2011 18:30 |

podobné články

Francie posílá do Libye vojenské experty na pomoc povstalcům

 
Francie pošle do Libye několik vojenských styčných důstojníků na pomoc tamním vzbouřencům v bojích proti vůdci Muammaru Kaddáfímu. Oznámil to ve středu mluvčí francouzské vlády François Baroin. Podobně se zachovají také Britové.
20.04.2011 13:40 |

podobné články

Libye je opět členem OSN!

 
Valné shromáždění OSN v pátek obnovilo členství Libye v Radě pro lidská práva, které bylo pozastaveno v březnu po vypuknutí povstání proti Muammaru Kaddáfímu. Informuje o tom agentura Reuters.
19.11.2011 06:25 |

podobné články

Francie chce konferenci k politické transformaci Libye

 
Francie hodlá svolat během následujících několika týdnů "konferenci přátel Libye, která by připravila politickou transformaci této země". Konference by se měli zúčastnit zástupci všech politických sil Libye, podmíněně i představitelé Kaddáfího režimu.
03.05.2011 20:10 |

podobné články

Libye je konečně oficiálně volná, začaly diskuze o složení nové vlády

 
AKTUALIZOVÁNO. Libyjská povstalecká vláda dnes slavnostně vyhlásila osvobození Libye po porážce režimu bývalého vůdce Muammara Kaddáfího. Předseda Přechodné národní rady (NTC) Mustafá Džalíl vyzval Libyjce ke smíření a sjednocení. Vyslovil zároveň podporu jemenskému a syrskému lidu v jejich boji za svržení současných vládců. Vyhlášení svobodné Libye přivítali představitelé západních zemí.
23.10.2011 20:25 |

podobné články

V ČT dostal půlhodinu prostoru bývalý islámský radikál z Libye

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v pátečním Interview ČT24 velmi zvláštního hosta. Islámského radikála z Libye, který se jednoho dne rozhodl, že už nebude radikálem. Zabil jste někoho, ptala se dáma mimo jiné bývalého islámského radikála z Libye Nomana Benotmana.
10.02.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (232 článků)

Roztrhneme ODS, snily VV na své tajně nahrané poradě

 
Tajná nahrávka z jednání špiček VV, která se objevila ve čtvrtek na internetu, má několik částí. V úvodní části patří mezi nejzajímavější momenty popis vztahů Víta Bárty s prezidentem, v další se aktéři věnují pozici šéfa strany Radka Johna, jenž je podle nich prázdný a rezignovaný. Na přetřes přijde i ozřejmění Bártovy pozice uvnitř VV či úvahy o dalším směřování strany, které by mohlo vést skrze oslabení ODS.
13.05.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Unie schválila sankce proti Kaddáfímu a jeho režimu

 
Evropská unie v pondělí schválila balíček sankcí proti libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu a jeho režimu. Sankce zahrnují zákaz cestování do unijních zemí, embargo na dovoz zbraní a zmrazení finančního majetku libyjských představitelů, informuje agentura Reuters.
28.02.2011 15:55 |

podobné články

Británie hrozí Kaddáfímu silou, EU blokuje libyjský majetek

 
Britský premiér David Cameron dnes vyostřil slovní útoky proti libyjskému představiteli Muammaru Kaddáfímu a znovu pohrozil použitím vojenské síly proti jeho režimu. "Vojenskou akci nemůžeme v žádném případě vyloučit," řekl premiér v ranním vysílání rozhlasové stanice BBC.
01.03.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků)

Británie hrozí Kaddáfímu silou, USA i Francie hrozbu mírní

 
Britský premiér David Cameron v úterý vyostřil slovní útoky proti libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu a znovu pohrozil použitím vojenské síly proti jeho režimu. Dopad jeho výroků ale nepřímo mírnily jak Spojené státy, tak Francie.
01.03.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků)

Boje o Rás Lanúf pokračují, média podle Kaddáfího šíří lži

 
Síly věrné libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu v pondělí provedly letecký útok na pozice povstalců v libyjském ropném přístavu Rás Lanúf. Podle svědků agentury Reuters ke strategickému východolibyjskému městu v neděli zamířily síly věrné Kaddáfímu.
07.03.2011 12:30 |

podobné články

USA s partnery UTAHUJÍ Kaddáfímu smyčku

 
Americký prezident Barack Obama v pátek prohlásil, že Spojené státy s partnery pomalu "utahují smyčku" libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu. Rovněž prohlásil, že stále zvažuje možnost vytvoření bezletové zóny v Libyi, informuje agentura Reuters.
12.03.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2413 článků)

Turecký premiér nabídl Kaddáfímu exil, vládce nabídku ignoruje

 
Turecko, které je jedinou muslimskou zemí NATO a nepodílí se na bombardování libyjských vládních sil, v pátek oznámilo, že nabídlo libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu záruky pro jeho exil, uvedly dnes zahraniční agentury. Libyjský vládce se podle Ankary zatím k nabídce nevyjádřil.
11.06.2011 17:15 |

podobné články