Článek

Běsný Rychtář urnu Italovi nedá: "Rozčísnu ti palici sekerou a pošlu tě do Itálie v penálu!" Nadávky, které by neodvysílaly Hovory z Lán!

 
Stačilo, aby se po delší době "Josefu Rychtářovi":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) připomněl přes média "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (38), a esemeskami a "přes novináře už zase létají":http://www.extra.cz/martucci-si-vystrelil-z-josefa-rychtare-stane-se-tahle-poza-stejne-slavnou-jako-dzambulking "v nekonečném sporu":http://www.extra.cz/rychtare-soudi-v-italii-on-je-zavreny-v-uhrinevsi-a-stale-utoci-kdy-uz-prestrelky-s-martuccim-skonci invektivy, "které si v ničem nezadají s projevem":http://www.extra.cz/sok-ktery-rozdeli-narod-prezident-dostane-nove-prijmeni-mame-dukaz-v-podobe-dopisu-ktery-zmeni-ucebnice-dejepisu prezidenta "Miloše Jitrnice":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman (70)!
13.11.2014 13:16 |

podobné články

Podobné články

Zvukař Standa: Úvěrový podvod! Z magistrátu si udělal trhací kalendář! Nepochopíte, na co mu úřednice skočila!

 
"Zvukař Standa":http://www.extra.cz/tema/zvukar-standa - dnes už legendární figurka dění okolo zesnulé Džambulky a jejího chotě Josefa - v poslední době rád útočí na svého bývalého chlebodárce a s bulvárem je jedna ruka, "zejména když jde o bonzování směrem k rodině":http://www.extra.cz/besny-rychtar-urnu-italovi-neda-rozcisnu-ti-palici-sekerou-a-poslu-te-do-italie-v-penalu-nadavky-ktere-by-neodvysilaly-hovory-z-lan "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56).
08.01.2015 14:37 |

podobné články

Maminku Bartošové rozlítilo Rychtářovo pózování s urnou: Tvrdě se do něj pustila!

 
Josef Rychtář (56) zhroucený u poličky s urnou své ženy Ivety Bartošové (†48), Josef Rychtář smutně hledící na urnu, Josef Rychtář hladící urnu, Josef Rychtář nastavující urnu tak, aby byl vidět nápis. Vdovec po Ivetě Bartošové nafotil snímky, které se následně prodávají za velké peníze. Není divu, že Ivetina maminka šílí…
19.05.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Rychtář už si vyzvedl urnu s Ivetou (†48)! Kam ostatky odvezl a co s nimi plánuje?

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), vdovec po "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48), si dnes krátce po poledni vyzvedl urnu se zpopelněnými ostatky zpěvačky v sídle pohřební služby v Říčanech. Co s nimi bude dál?
13.05.2014 19:25 |

podobné články

Hovory z lánů. Jurečka jako zemědělec paroduje Zemana

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) umístil na svůj facebookový profil novoroční projev. Nazval jej Hovory z lánů, podle názvu Hovory z Lán, jak se jmenoval dřívější pořad Českého rozhlasu vysílaný ze sídla prezidentů na lánském zámku. V něm se dotkl jak prezidenta Miloše Zemana, tak předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy hnutí Blok proti islámu Martina Konvičky.
01.01.2016 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13106 článků) , Miloš Zeman (20985 článků) , Marian Jurečka (624 článků)

Hovory z Lán v premiéře nahradí Prezidentský Pressklub

 
Prezident Miloš Zeman se dnes rozhlasovým posluchačům poprvé představí v Prezidentském Pressklubu. Rozhlasová stanice Frekvence 1 bude rozhovor s hlavou státu vysílat živě vpodvečer. Pořad má nahradit Hovory z Lán, které s prezidentem vysílal Český rozhlas. Zeman loni v tomto pořadu použil několik vulgarismů, za což by kritizován a rozhlas musel vysvětlovat postup moderátora. Předtáčení pořadu Zeman odmítl. Informovala o tom dnes ČTK.
04.01.2015 06:17 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Šéf rozhlasu chce probrat se Zemanem Hovory z Lán

 
Generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan požádá o schůzku prezidenta Miloše Zemana. Chce na ní hovořit o pořadu Hovory z Lán, v jehož posledním vysílání použila hlava státu vulgární výrazy. Pořad má nicméně pokračovat v dosavadním formátu.
06.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Prezidentovy Hovory z Lán stále zaměstnávají mediální radu

 
Rada Českého rozhlasu se bude znovu zabývat stížnostmi posluchačů na Hovory z Lán, v nichž prezident Miloš Zeman na začátku listopadu pronesl několik vulgárních výroků. Očekává se, že se ke kauze vyjádří formou usnesení. Kvůli vulgaritám již Rada pro rozhlasové a televizní vysílání vydala Českému rozhlasu upozornění na porušení zákona.
26.11.2014 06:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Hovory z Lán porušily zákon, ale byla to výjimečná situace, konstatovala rada

 
Český rozhlas porušil pořadem Hovory z Lán, v nichž prezident pronesl v neděli 2. listopadu vulgární slova, mediální zákon i kodex veřejnoprávního Českého rozhlasu (ČRo). Rada ČRO na středečním veřejném zasedání ale současně uznala výjimečnost situace, kdy svou roli hrálo překvapení v živém přenosu a respekt k hlavě státu.
26.11.2014 15:42 |

podobné články

Zeman odmítl předtáčet Hovory z Lán

 
Hovory z Lán s prezidentem Milošem Zemanem bude Český rozhlas nadále vysílat živě. Prezident, který v posledním vysílání hovořil vulgárně, na setkání s šéfem ČRo Petrem Duhanem odmítl, aby se pořad předtáčel.
10.12.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Hrozí další k*nda? Zeman pojede Hovory z Lán dál živě

 
Rozhlasový pořad Hovory z Lán bude nadále vysílán živě. Po dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem to uvedl generální ředitel ČRo Peter Duhan.
10.12.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Hovory z Lán se budou dál vysílat živě, Zeman předtáčení odmítl

 
Rozhlasový pořad Hovory z Lán bude nadále vysílán živě. Po středeční schůzce s prezidentem Milošem Zemanem to oznámil generální ředitel Českého Rozhlasu Peter Duhan. Předtáčení nebo zpoždění pořadu, v němž na počátku listopadu prezident hovořil vulgárně, Zeman podle Duhana odmítl.
10.12.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Hovory z Lán zřejmě končí, Zeman je nechce předtáčet

 
Rozhlasový pořad s prezidentem republiky Hovory z Lán v Českém rozhlase zřejmě skončí. Generální ředitel ČRo Peter Duhan rozhodl, že má být vysílán jako předtáčený, a informoval o tom prezidenta Miloše Zemana dopisem. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček sdělil, že hlava státu na to nepřistoupí.
22.12.2014 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Duhan otočil, Hovory z Lán skončí

 
Ještě 10.prosince uvedl šéf Českého rozhlasu Peter Duhan po schůzce s prezidentem, že vzhledem k tomu, že Miloš Zeman odmítá účinkovat v předtáčeném pořadu, Hovory z Lán se budou dále vysílat živě. V pondělí řekl Duhan internetové televizi DV TV, že změnil názor a na předtáčení Hovorů rozhlas trvá. Prezidentův mluvčí již potvrdil, že za těchto okolností nemá Zeman na pokračování pořadu zájem.
22.12.2014 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Ředitel rozhlasu Duhan: Hovory z Lán asi skončí

 
Generální ředitel Českého rozhlasu ve vyjádření pro internetovou televizi DVTV uvedl, že pořad Hovory z Lán zřejmě skončí, protože prezident Miloš Zeman pravděpodobně nebude spokojen s navrhovanou úpravou, kterou je připraveno provést vedení rozhlasu.
22.12.2014 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Zemanovy Hovory z Lán po kauze K*nda skončí? Prezident je předtáčet nechce!

 
Kauza K*nda může možná nakonec mít poněkud překvapivé rozuzlení. Zemanovy Hovory z Lán by mohly skončit! Český rozhlas je totiž chce předtáčet, aby se vyvaroval podobným excesům. Prezident je proti. A že najdou společnou řeč, rozhodně není zřejmé...
22.12.2014 14:30 |

podobné články

Hovory z Lán bude vysílat Frekvence 1

 
Živé rozhlasové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem bude od ledna vysílat rádio Frekvence 1. Pořad se bude jmenovat Prezidentský Pressklub. Pořad Hovory z Lán v Českém rozhlase tak končí. Prezidentovi se nelíbilo, že se pořad měl předtáčet.
28.12.2014 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Mně už je to jedno, vyrovnal se moderátor Českého rozhlasu s faktem, že prezident Zeman přesunul Hovory z Lán na Frekvenci 1

 
Prezident Miloš Zeman se nehodlal smířit s tím, že by pořad, ve kterém promlouval živě k posluchačům Českého rozhlasu, měl být předtáčen. Hovory z Lán tak proto bude živě vysílat namísto veřejnoprávního rozhlasu soukromá stanice Frekvence 1. Předtáčení doporučila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání poté, co prezident v posledním proslovu použil několik vulgárních výrazů.
29.12.2014 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Zemanův velký návrat. Promluví v Českém rozhlase

 
Český rozhlas Plus v pondělí odvysílá rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem. Bude se mimo jiné týkat problematiky migrace nebo české zahraniční politiky. Půjde o rozhovor pro pořad Interview. Nový prezidentský pořad typu Hovory z Lán Český rozhlas nezavádí. ČTK to dnes řekl mluvčí Českého rozhlasu Jiří Hošna. Hovory z Lán skončily poté, co v nich Zeman loni v listopadu pronesl hrubé vulgarismy a Hrad odmítl návrh rozhlasu na jejich předtáčení.
30.12.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20985 článků)

Rychtář dnes pohřbil Bartošovou (†48): Tohle si Iveta nezasloužila!

 
Měl to být "pohřeb století":http://www.extra.cz/zitra-pohrbi-ivetu-48-ta-atakuje-zajmem-o-obrad-vaclava-havla-kdo-bude-vitez, na který budou vzpomínat ještě další generace fanoušků "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48). I když si to ze začátku "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) moc přál, nakonec pochopil, že by "pohřeb":http://www.extra.cz/tema/pohreb, kde by se mísily stovky fanoušků, mezi nimiž by se proplétal běsný "Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (40) s "Petrem Veselým":http://www.extra.cz/tema/petr-vesely, rozhodně neukočíroval a nakonec by tahle smuteční událost mohla vyústit v další nešťastné úmrtí.
12.05.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)