Článek

Bernášková se zastala Hornáčkové, která jí odloudila manžela: Nemohla za to!

 
Herečku Janu Bernáškovou před lety opustil manžel David Drábek, se kterým má dceru Justýnu. Odešel do náruče jiné ženy, a to herečky Henriety Hornáčkové. Jana se jí ale nikdy neměla touhu mstít...
22.08.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (49 článků)
Podobné články

Těhotenské deprese odešly s porodem, říká Jana Bernášková

 
Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Jana Bernášková je už dvojnásobnou maminkou. Syn Theodor se narodil začátkem srpna a jeho příchod na svět byl pro herečku doslova vysvobozením. V těhotenství na tom nebyla psychicky dobře. Další články k tématu: K svatbě jsme si přáli hlavně alkohol, přiznala Bernášková z Vyprávěj ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší? Nevěděla jsem, jestli budu mít na nájem, vzpomíná Jana Bernášková Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek Krásná Bernášková je hvězdou celosvětové reklamy
27.09.2013 16:50 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj bojovala o dceru: Soud navrhl ústav

 
Jana Bernášková (30), která v seriálu Vyprávěj hraje účetní Ivetu Milou, málem přišla o dceru. Situace byla tak drsná, že soudkyně přemýšlela o umístění Justýny (4) do ústavní péče. Se svým expřítelem, divadelním režisérem Davidem Drábkem (41), s nímž šest let žila, se totiž po rozchodu nedokázali dohodnout na péči, a tak začala nelítostná válka. Drábek žádal střídavou péči, Bernášková chtěla do vlastní a dcera se psychicky složila.
16.08.2011 11:50 |

podobné články

Boj Bernáškové o dceru: Soud navrhl ústav!

 
Herečka Jana Bernášková (30) ze seriálu Vyprávěj málem přišla o dceru. Její spor s expartnerem, režisérem Davidem Drábkem (41), o to, kdo bude dceru Justýnu (7) vychovávat, totiž skončil u soudu. Drábek požadoval střídavou péči, Bernášková ji chtěla do vlastní péče. Když soudkyně navrhla, že Justýnu umístí do ústavu, dcera se psychicky zhroutila. Nakonec se oba rodiče dohodli a Bernášková dostala dceru do vlastní péče s tím, že ji otec může kdykoliv vidět.
29.08.2011 05:50 |

podobné články

Hvězda z Vyprávěj Bernášková se dnes vdávala: Dojetím nemohla ani mluvit

 
Krásná herečka Jana Bernášková si dnes v pražském kostele U Salvátora vzala za manžela svého přítele, scénáristu seriálu Vyprávěj Rudolfa Merknera.
16.06.2012 19:50 |

podobné články

Kate Middleton se zastala naháče Harryho. Slíbila mu, že ho bude podporovat

 
Vévodkyně z Cambridge  (30) ukázala svou vstřícnou stránku a zastala se švagra Harryho  (27) , jemuž začal hubovat její manžel William  (30) . Následník britského trůnu svému mladšímu bratrovi vyčetl řádění v Las Vegas, kde ho nahého nafotili u bazénu. A Kate se ho zastala a vyjádřila s ním soucit.
07.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (900 článků)

Extrémně vychrtlá Jana Bernášková: Chuť na manžela jí zkazila hloupá nemoc

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková už konečně ví, co je příčinou tajemných migrén, kvůli kterým jí to skřípalo po milostné stránce hned krátce po uzavření manželství . „Byla za tím hodně dobře skrytá a špatně odhalitelná nemoc,“ prozradila nám Jana. Podívejte se na náš rozhovor ve videu!
30.07.2012 20:05 |

podobné články

Manželka Rychtáře: Iveto, odloudila jsi mi muže a lžeš!

 
IVETA odloudila Rychtáře od manželky!
18.10.2011 11:25 |

podobné články

Bernášková z Ulice v mini! Hm, pěkné nožky

 
Herečky ze seriálu Ulice se během pěti let, co v seriálu hrají, konečně naučily oblékat. Jana Bernášková, která hrála kadeřnici, se vždy oblékala independe, a tak nás překvapilo, když dorazila v sexy koktejlkách. Módní redaktorka Markéta R. dává za jedna jejím krásným nohám.
24.09.2009 08:05 |

podobné články

Krásná Bernášková z Vyprávěj chystá svatbu. Víme o tom vše

 
Účetní Ivetka z Vyprávěj se konečně dostane pod čepec. Tedy nikoli ona, ale herečka Jana Bernášková, která tuto roli ztvárňuje. Scenárista Rudolf Merkner ji v zimě požádal o ruku a svatební přípravy už jsou v plném proudu.
04.05.2012 16:15 |

podobné články

Víme první: Iveta z Vyprávěj Bernášková včera porodila chlapečka

 
Herečka Jana Bernášková, která se do povědomí diváků zapsala především rolí Ivety v seriálu Vyprávěj, a její manžel Ruda Merkner jsou od včerejška šťastnými rodiči syna Theodora. Chlapeček se narodil v osm hodin večer, on i maminka jsou v pořádku.
09.08.2013 11:35 |

podobné články

Kocáb na Andělech s dcerou: Odpustila mu nevěru s Lejlou?!

 
Natálie Kocábová (29) nemohla dlouho přijít na jméno milence svého otce Michaela Kocába (58), moderátorce Lejle Abbasové (33). Nemohla jí totiž odpustit, že jim odloudila tátu od rodiny. A byla naštvaná i na svého otce. Čas asi zapůsobil a vztah mezi otcem a dcerou je zřejmě opět takový, jak má být.
16.03.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (662 článků) , Lejla Abbasová (427 článků)

Někdy chci doběhnout kolegyně, ale žiju svůj příběh, říká Bernášková

 
Herečka Jana Bernášková (33) našla díky dvěma dětem smysl života. Přiznává, že se čas od času dostaví pocit ujíždějícího vlaku, ale v mžiku se umí vrátit zpět do reality. „Žiju si svůj příběh,“ říká herečka, jejímž manželem je producent a scenárista Rudolf Merkner.
30.07.2009 16:00 |

podobné články

Jana Bernášková věří kartám!

 
Jana Bernášková (28), bývalá představitelka kadeřnice Betty z Ulice, nedá dopustit na vědmy a kartářky. „Věřím, protože mám s nimi dobrou zkušenost."
10.09.2009 05:10 |

podobné články

Jana Bernášková ve Vyprávěj: Budu hrozná mrcha!

 
Herečka Jana Bernášková (29), kterou si mnozí pamatují coby kadeřnici Bety z »novácké« Ulice, si svou novou roli účetní Ivety, jež se po prázdninách objeví v seriálu Vyprávěj, nesmírně užívá. „Hraji hroznou potvoru, až jsem se jí sama lekla,“ nechala se slyšet maminka čtyřleté Justýny.
13.08.2010 12:05 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj má další trápení: Pětiletá dcera má po těžké operaci!

 
Půvabná herečka Jana Bernášková měla doposud v seriálu Vyprávěj malou roli slečny z účtárny. V nové sérii ale bude všechno jinak. Už první díl, který měl Super.cz možnost shlédnout, naznačuje, že se její role výrazně zvětší.
21.08.2011 16:30 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj se bude vdávat. Podívejte se na její zásnubní prsten

 
Herečka Jana Bernášková známá jako účetní Ivetka ze seriálu Vyprávěj prožívá krásné chvíle. Její partner, scenárista Rudolf Merkner ji požádal o ruku a v létě se bude vdávat. "Moc romantické to nebylo. Požádal mne o ruku doma, oblečený v teplákách," prozradila Super.cz Jana a pochlubila se prstýnkem. "Je s briliantem, který symbolizuje čistou lásku," upřesnila.
19.01.2012 11:45 |

podobné články

Bernášková se bude vdávat! Přítel ji o ruku požádal v teplákách

 
Herečka Jana Bernášková (30) se žene pod čepec. Přítel Rudolf Merkner ji požádal o ruku. Romantika to prý ale nebyla, měl na sobě tepláky...
19.01.2012 17:00 |

podobné články

Smutná Bernášková: Zpackané zásnuby

 
Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Jana Bernášková (30), kterou lidé znají ze seriálu Vyprávěj, se bude v létě vdávat. Její partner, scenárista Rudolf Merkner, ji před několika dny požádal o ruku. Prsten dostala s briliantem, sama se ovšem svěřila, že žádost jejího partnera nebyla zrovna romantická. Merkner ji prý totiž požádal o ruku doma oblečený v teplákách. Herečce nezbývá než doufat, že alespoň svatba bude pohádková...
01.02.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Smutná (39 článků)

Jana Bernášková z Vyprávěj: Boj o dceru!

 
Představitelka Ivety Hájkové z televizního seriálu Vyprávěj si prožila těžké chvíle, když se s manželem soudila o dceru Justýnu (5). Jana Bernášková ji ale naštěstí dostala do své péče.
16.02.2012 05:05 |

podobné články