Článek

Berňáci umí i dávat

 
50 dárců krve a 20 dárců plazmy se našlo v řadách zaměstnanců Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj. Tito bezplatně darovali životně důležité tekutiny a dokázali, že zaměstnanci berní správy umí také dávat, nejen brát.
02.06.2015 14:56 |

podobné články

Podobné články

7x užitečná hibernace potravin, abychom je nemuseli vyhodit: V mrazáku 
»zachráníme« 
planetu!

 
Mráz dokáže zázraky. Umí kreslit na okna, nechá zamrznout jezero, abychom mohli bruslit, umí uchovat nestrávenou potravu v žaludku zmrzlého mamuta po tisíce let nebo odložit datum spotřeby kuřete o půl roku. Cokoli… Chleba, řízek nebo borůvky už asi někdy mrazil každý, pojďme se ale společně podívat na potraviny, které by jen tak někoho nenapadlo dávat do mrazáku.
29.05.2016 05:05 |

podobné články

Je nejvyšší čas na výsadbu rajčat! Na co dávat pozor?

 
Při pohledu do kalendáře je zřejmé, že je nejvyšší čas na výsadbu rajčat. Co jim prospívá a na co dávat pozor?
25.05.2010 11:10 |

podobné články

Tluchoř: Zatím chceme koalici udržet. Véčkům ultimáta dávat nebudem

 
Ráno se sešlo zasedání grémia ODS, ovšem ze zasedání nic konkrétního prozatím neuniklo. Předseda poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř ale zmínil, že situace je kolem koaličního partnera, tedy Věcí veřejných, sice vážná, ovšem véčka se s ní budou muset vypořádat sama. „Nebudeme jim dávat žádná ultimáta,“ řekl k tomu Tluchoř.
07.04.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků)

Komerční televize mají dávat na film nejmíň 150 milionů Kč, fond by mohly samy kontrolovat

 
Komerční televize by měly od příštího roku na výrobu filmů přispívat do fondu kinematografie nejméně 150 miliony Kč ročně. Vyplývá to z úprav vládního zákona o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie, s nimiž dnes doporučil předlohu schválit sněmovní volební výbor, který má na starosti média. Odpovídá to 2 % z obratu z vysílání reklamy, které mají komerční televize na tvorbu nových filmů dávat podle zákona o televizním vysílání, uvedl předseda výboru Václav Mencl (ODS).
13.09.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Mencl (8 článků)

Dobrák od kosti Zeman: Třetinu platu bude dávat na splacení státního dluhu

 
Nově zvolený prezident Miloš Zeman si po vyhraných volbách chce nejspíš získat i příznivce svého soupeře z druhého kola Karla Schwarzenberga a tak se rozhodl k dobročinnému kroku. Z prezidentského platu chce dávat 30 % na splacení státního dluhu!
11.02.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3711 článků) , Miloš Zeman (20138 článků)

První dáma nemůže dávat najevo, jak je vtipná. Bojí se, aby nezastínila manžela

 
Manželka českého prezidenta Ivana Zemanová tvrdí v rozhovoru pro magazín deníku Právo, že je oba spojuje humor. Sama ho však nemůže tolik dávat najevo, aby tím hlavu státu nezastínila. Ke svému nynějšímu bydlení v Lumbeho vile se chová jako k něčemu výjimečnému, ale časově omezenému. A počítá s tím, že po pěti letech se vrátí na sídliště.
08.06.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (336 článků)

Kdo bude za Spartu dávat góly? Útok se rozpadl, ještě než začala sezona

 
Sparta vstupuje do nové sezony, ale fanoušci jsou v rozpacích. Kdo bude dávat góly? V den, kdy se potvrdil přestup Lea Kweukeho vyšla najevo zpráva o zdravotních patáliích Romana Bednáře. David Lafata je v trestu a Václav Kadlec chce pryč!
17.07.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: David Lafata (118 článků) , Václav Kadlec (132 článků) , Roman Bednář (44 článků) , Václav Kadlec (131 článků)

Zdravotní potíže typické pro jednotlivá znamení horoskopu: Na co si máte dávat pozor zrovna vy?

 
Měli byste vědět, že k vašemu znamení zvěrokruhu se váží zdravotní potíže, které vás budou trápit nejpravděpodobněji. Na co si dávat pozor?
07.08.2013 20:50 |

podobné články

Zeman se postavil proti ČSSD, dávat miliardu Bakalovi je podle něj bezradnost

 
Prezident Miloš Zeman v nedělních Hovorech z Lán na Radiožurnálu prohlásil, že dávat miliardu na zachování těžby na dole Paskov je projev bezradnosti vlády. Té poradil, aby se snažila tlačit na společnost OKD, aby pracovní místa zachránila ze svého. Současné napětí v koalici označil za běžný konflikt, nikoliv krizi.
06.04.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20138 článků)

Potřebujeme lidem dávat práci, ne sociální dávky, řekl Zeman

 
Prezident Miloš Zeman se po své pondělní návštěvě jednání tripartity vyjádřil mimo jiné na téma zaměstnanosti a sociálních dávek. Podle něj je zapotřebí dávat lidem práci, a nikoli sociální dávky. Podporuje také zvýšení minimální mzdy.
20.10.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20138 článků)

V lazaretu hrůzy trápí postižené důchodce: Přestali jim dávat jídlo!

 
Horor nebohých důchodců v přerovské ubytovně nekončí! Nejenže musí trávit poslední roky svého života v naprosto otřesných podmínkách, ale nyní jim majitel ubytovny Pavel Mirga v Přerově přestal dávat jídlo, informovala TV Prima.
07.02.2015 22:30 |

podobné články

Důchodci si už začínají dávat pozor na filuty

 
Senioři si začínají dávat pozor na neomalené prodejce. Selský rozum občas vítězí nad triky filutů. Třeba jako před časem v Březinách u Poličky, malebné vísce na Vysočině.
15.02.2015 18:25 |

podobné články

Manželka Johnnyho Deppa: Kvůli bisexualitě nemám práci!

 
Herečka Amber Heard před pěti roky otevřeně přiznala, že je plně bisexuální. Sice se poté vdala za kolegu Johnnyho Deppa, ale Hollywood ji sexuální jinakost neodpustil. Je to svět velmi homofobní, ačkoli plný homosexuálů, takže odmítá dávat role heterosexuálů těm, kdo se k menšinové orientaci přiznají. Amber za svou bisexualitu platí také, producenti jí nechtějí dávat větší role.
01.07.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (706 článků) , Amber Heard (130 článků)

Nahoře jeptiška, dole odvážná až na půdu: Slovenská bohyně Norisová neuhlídala šaty a bylo na co koukat

 
Nepoučí se a nepoučí! Známé ženy léta dobře vědí, že v šatech či sukních musejí dávat setsakramentsky velký pozor na to, co nabízejí fotografům ke zvěčnění. A zdaleka nejde jen o vystupování nebo nastupování z, či do auta, bacha si musí každá ze známějších osobností dávat i na obyčejný "posed". Své o tom teď jistě ví i živočišná slovenská zpěvačka a herečka Zuzana Norisová, která lovcům zajímavých záběrů nabídla pořádně tučné sousto v podobě svého rozkroku!
14.03.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (84 článků)

Do roku 2025 zvládne ČR dávat na obranu dvě procenta HDP, oznámil Stropnický na summitu NATO

 
Do roku 2025 by Česká republika mohla dávat na obranu dvě procenta HDP. Na summitu NATO ve Varšavě to novinářům řekl ministr obrany Martin Stropnický. Obrana by podle něj měla být jednou ze tří rozpočtových priorit. Podle ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka bude Česko na summitu podporovat, aby se Aliance angažovala ve snaze zvládnout migraci, která míří z jihu.
08.07.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1618 článků) , Lubomír Zaorálek (2391 článků)

Jágrova Veronika upřímně: Jarda neumí dávat hezké dárky!

 
Jaké to je žít s mužem, který má všechno? Veronika Kopřivová (25) se svěřila, že v případě Vánoc nebo narozenin se Jardovi Jágrovi (44) dárky vybírají těžko. Jinak by to ale mohlo být pěkné - rozhodně si může dovolit své přítelkyně rozmazlovat drahými dárky. Veronika nám ale řekla na rovinu: "Jarda hezké dárky dávat neumí!"
02.08.2016 13:10 |

podobné články

Vašíkovi (†6) přestali rodiče dávat inzulín: Za smrt dítěte 8 let vězení

 
Za zbytečnou smrt malého Vašíka (†6) osm let kriminálu! Nejvyšší soud potvrdil tresty rodičům z Trutnova, kteří na radu léčitelů přestali dávat svému dítěti inzulín. Chlapec kvůli tomu umřel v krutých bolestech.
03.11.2016 10:40 |

podobné články

Příliš mnoho Němců spláchlo svůj mozek do záchodu. Po řádění kosovského imigranta se sekerou přináší krajanka Yngland Hrušková novinky od sousedů

 
ROZHOVOR „V německých městech dávno není bezpečno ani za bílého dne. V Berlíně se všude poflakují migranti. Pod mosty, v metru… A teď přijde léto. Ty tisíce lidí někde musejí trávit volný čas. A z nudy dělat vše možné. Pít, obtěžovat, krást, znásilňovat a zabíjet,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz aktivistka Jana Yngland Hrušková. „Ženy si musejí dávat pozor v metru, v parku a prostě všude, kam se hnou. Nevíte dne ani hodiny. Nikde nejste v bezpečí. Hlavně blondýny by si měly dávat velký pozor. Na procházku sama do parku bych si troufla jen s pepřákem, psem, taserem, pistolí a s bojovým výcvikem,“ dodala.
12.03.2017 17:30 |

podobné články

Rusko nemá kam dávat ilegální alkohol: Zabavilo 43 milionů litrů „pálenky“

 
Ruské ministerstvo vnitra vyzvalo ke změně zákona, která by umožnila zlikvidovat zabavený alkohol z ilegálních palíren ještě před příslušným rozhodnutím soudu. Oznámila to agentura Interfax. Podle ministra Vladimira Kolokolceva jsou sklady plné a zajištěnou produkci už není kam dávat.
30.03.2017 07:15 |

podobné články